Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 16:01   #241
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja jestem coraz blizej... wydaje mi sie ze za jakies 5-6 mcy bede mogla sie ciszyc naturalnymi, ale jednak toche krotkimi wloskami...;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:32   #242
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja tez sie dolaczam! To juz drugi raz.... jak zapuscilam na naturalne to po jakims czasie znow zachcialo mi sie farby .... niestety
A z odrostami poradzilam sobie tak, ze pofarbowalam wlosy na naturalny kolor i czekalam. Jak w zinie nie bylo widac odrostow to w lato slonko mi rozjasnilo niestety tylko te farbowanie no i...... pofarbowalam na moj naturalny kolor ale od polowy! I o dziwo wyszlo.... Nic nie bylo widac, zadnego przejscia!
Teraz jestem w takiej samej sytuacji.... tzn bardzo malo widac roznice bo stopniowo przechodzi kolor, kolezanki mowia ze minimalnie tylko widac, no ale mnie i to MINIMALNIE przeszkadza. Wlasnie mam farbe na wlosach... wiem ze to ryzyko, ale coz... raz sie udalo wiec i teraz powinno sie udac!
A moj kolorek to popielaty ciemny blond czyli MYSI. Uwazam ze ciekawie prezentuje sie wylacznie na dlugich wlosach. Jak ktos ma krotkie w takim kolorze niech lepiej je pofarbuje.
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 14:18   #243
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez AgataM86 Pokaż wiadomość
Ja tez sie dolaczam! To juz drugi raz.... jak zapuscilam na naturalne to po jakims czasie znow zachcialo mi sie farby .... niestety
A z odrostami poradzilam sobie tak, ze pofarbowalam wlosy na naturalny kolor i czekalam. Jak w zinie nie bylo widac odrostow to w lato slonko mi rozjasnilo niestety tylko te farbowanie no i...... pofarbowalam na moj naturalny kolor ale od polowy! I o dziwo wyszlo.... Nic nie bylo widac, zadnego przejscia!
Teraz jestem w takiej samej sytuacji.... tzn bardzo malo widac roznice bo stopniowo przechodzi kolor, kolezanki mowia ze minimalnie tylko widac, no ale mnie i to MINIMALNIE przeszkadza. Wlasnie mam farbe na wlosach... wiem ze to ryzyko, ale coz... raz sie udalo wiec i teraz powinno sie udac!
A moj kolorek to popielaty ciemny blond czyli MYSI. Uwazam ze ciekawie prezentuje sie wylacznie na dlugich wlosach. Jak ktos ma krotkie w takim kolorze niech lepiej je pofarbuje.

czy to rozważnie farbować tak ciągle włosy? można je poważnie uszkodzić
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:22   #244
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Chyba mnie zle zrozumialas! Albo ja nieskladnie to wytlumaczylam! To moje 1 farbowanie od roku! A i rok temu to byl szampon... Te moje przygody to na przelomie 6 lat mialy miejsce...
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:24   #245
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A wlasnie... udalo sie! 15cm odrostow w ogole nie widac! Albo mam fuksa albo pomylilam kierunek studiow
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:25   #246
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez AgataM86 Pokaż wiadomość
Chyba mnie zle zrozumialas! Albo ja nieskladnie to wytlumaczylam! To moje 1 farbowanie od roku! A i rok temu to byl szampon... Te moje przygody to na przelomie 6 lat mialy miejsce...
aaaa myślałam ze to tak co chwile
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:38   #247
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja włąsnie wróciłam od fryzjera ...byłam po poradę i na obcięcie ...zciachała mi włosków troszkę, ale w sumie bardzo ładnie to wyszło no i aż widaż że są zdrowe teraz;] a co do porady to powiedziała mi że lepiej nie męczy je dekoloryzacją , bo nie mam już tak bardzo ciemnych , żebym sobie wodą utleniona co jakiś czas włosy przepukała , ale tylko te farbowanne , ze to powinno je rozjasnic i zbliży do naturalnych za jakiś czas spróbuję a co mi tam
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 15:48   #248
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja włąsnie wróciłam od fryzjera ...byłam po poradę i na obcięcie ...zciachała mi włosków troszkę, ale w sumie bardzo ładnie to wyszło no i aż widaż że są zdrowe teraz;] a co do porady to powiedziała mi że lepiej nie męczy je dekoloryzacją , bo nie mam już tak bardzo ciemnych , żebym sobie wodą utleniona co jakiś czas włosy przepukała , ale tylko te farbowanne , ze to powinno je rozjasnic i zbliży do naturalnych za jakiś czas spróbuję a co mi tam
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:23   #249
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej dziewczyny pozwollicie ze sie przylacze.tez chce powrocic do swojego naturalnego kolorku bo czarne juz mi sie znudzily a poza tym po dekoloryzacji i ponownemu wroceniu do czerni staly sie strasznie matowe nie ukladaja sie i sie lamia..juz nie mowiac o wypadaniu...wiec od grudnia ich nie farbuje a ze moje naturalne maja kolor ciemny blond to troche tych odrostow widac..jakies 5 cm...i coraz czesciej mysle o ich obcieciu na dlugosc odrostu ale nie wiem jak bede wygladac w krotkiej fryzurze wiec na razie pilnuje sie i podcinam regularnie koncowki
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 23:21   #250
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez AgataM86 Pokaż wiadomość
Ja tez sie dolaczam! To juz drugi raz.... jak zapuscilam na naturalne to po jakims czasie znow zachcialo mi sie farby .... niestety
A z odrostami poradzilam sobie tak, ze pofarbowalam wlosy na naturalny kolor i czekalam. Jak w zinie nie bylo widac odrostow to w lato slonko mi rozjasnilo niestety tylko te farbowanie no i...... pofarbowalam na moj naturalny kolor ale od polowy! I o dziwo wyszlo.... Nic nie bylo widac, zadnego przejscia!
Teraz jestem w takiej samej sytuacji.... tzn bardzo malo widac roznice bo stopniowo przechodzi kolor, kolezanki mowia ze minimalnie tylko widac, no ale mnie i to MINIMALNIE przeszkadza. Wlasnie mam farbe na wlosach... wiem ze to ryzyko, ale coz... raz sie udalo wiec i teraz powinno sie udac!
A moj kolorek to popielaty ciemny blond czyli MYSI. Uwazam ze ciekawie prezentuje sie wylacznie na dlugich wlosach. Jak ktos ma krotkie w takim kolorze niech lepiej je pofarbuje.
Jak ktoś ma krótkie to musi poczekać, aż mu urosną Farba to ostateczność...

Jakiś czas temu wkleiłam swoje zdjęcia. Rok wracałam do naturalnego kolorku z czarnego. I niestety wiązało się to ze znaczną redukcją długości włosków. Niestety wydaje mi się - zwłaszcza jak patrzę na koleżanki, które farbują - żr włosy farbowane lepiej się prezentują.
Ponadto - zrezygnowałam z farby - zachorowałam na prostownicę:/

Na końcówkach mam resztę farby. Nie wiem czy to przez to są one matowe i źle wyglądają:/ A ja chcę zapuścić włosy, boję się fryzjera - znowu mi pewnie ciachnie z pięć centymetrów
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 23:25   #251
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny pozwollicie ze sie przylacze.tez chce powrocic do swojego naturalnego kolorku bo czarne juz mi sie znudzily a poza tym po dekoloryzacji i ponownemu wroceniu do czerni staly sie strasznie matowe nie ukladaja sie i sie lamia..juz nie mowiac o wypadaniu...wiec od grudnia ich nie farbuje a ze moje naturalne maja kolor ciemny blond to troche tych odrostow widac..jakies 5 cm...i coraz czesciej mysle o ich obcieciu na dlugosc odrostu ale nie wiem jak bede wygladac w krotkiej fryzurze wiec na razie pilnuje sie i podcinam regularnie koncowki
To w końcu jak jest z tą dekoloryzacją? Niszczy bardzo czy nie? ;> (Tak na wszelki wypadek bym chciała wiedzieć jakby mi coś odbiło w przyszłości) Czy to też zależy od fryzjera?
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 13:08   #252
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No to i jak sie dołączam aktualnie mam drobniutkie jasne pasemka na wlosach ciemny blond,odrost mój wynosi w tej chwili ok 4cm narazie nie rzuca się tak bardzo w oczy,ale niewiem co to bedzie jak bede miec odrosty do polowy glowy...problem jeszcze w tym,że własciwie to zawsze nosze włosy rozpuszczone,nie lubie spinać włosów,więc bedzie to jeszcze bardziej widoczne no niewiem zobaczymy czy wytrzymię...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:17   #253
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

tez sie przylanczam
Mam cale farbowane na kasztan a moj kolor to taki sredni braz duzo jasniejszy.
Juz ostatnio nie farbowalam tylko lekko przyciemnilam pasemkami gorzka czekolada- zamierzam to powtarzac ale nie za czesto.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:41   #254
Prywatna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej...
Też się chce przyłączyć... Ostatni raz sobie rozjaśniałam włoski w styczniu (nie wiem po co) bo mi już ładnie i szybko odrastały. A teraz za karę odrastają mi wolno i są zniszczone. Ale, wczoraj trochę fryzjer poprzycinał mi końcówki włosów z tyłu i po bokach ( bo po bokach miałam najbardziej zniszczone).

No, ale mi zależy na czasie.. Chciałabym tak do października już mieć swoje własne włoski i w miarę długie tzn do ramion, albo do łopatek.

Uda mi się?????????????????:conf used:
Prywatna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:05   #255
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja sie znowu dolaczam (proba nr 2) moze teraz dłuzej wytrzymam niz 6 miechów... oby heh
a jak mnie korcic bedzie jakaś durna farba to moze pomyśle nad pasemkami niz calymi wlosami...
narazie odrost ok 3cm... mogłyby te wlosy szybciej rosnąc :/
elolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:44   #256
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kochane, też chcę wrócić do swoich!
Kombinowałam z czernią, potem zachciało mi się blondu. Efekt był taki, że rozjasniły mi się tylko odrosty, które potem męczyłam 2 rodzajami farb W czwartek idę do fryzjera, troche podetne włosy i zmienię uczesanie, zrobię sobie jasniejsze pasemka żeby odrostów nie było aż tak widać i mam nadzieję, że dotrwam, choć ciągnie mnie do tej czerni. Wspierajcie mnie Pozdrawiam
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 07:08   #257
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześć Dziewczyny!
To znowu ja Powiem Wam, że mój pomysł z dekoloryzacją i zafarbowaniem na naturalny był strzałem w 10! Co prawda widzę, że farba troszkę się spiera, ale moje odrosty są może o ton ciemniejsze od farbowanej części włosa i prawie nie jest to widoczne. Włosy są w dobrej kondycji, błyszczą i dobrze się układają. Stosuję na nie balsam regeneracyjny Gliss Kur i co 2 dni serum na końcówki z Avonu. To wszystko! Mam nadzieję, że już nigdy nie zachce mi się farbowania włosów, a jeśli już, to jedynie w salonie fryzjerskim i tylko na kolory zbliżone do mojego naturalnego
Zatem wszystkim wahającym się jeszcze raz polecam dekoloryzację
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:08   #258
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Asieq a możesz powiedzieć w jakim salonie (i w jakim mieście) robiłaś dekoloryzacje? ile za nią zapłaciłaś ? ja mam niestety przykre doświadczenia z dekoloryzowaniem włosów ... chociaż chętnie pozbyłabym sie tego wyblakniętego brązu, który mam teraz na włoskach mogłabyś wkleić jakąs fotkę swoich włosów "po" tym zabiegu?
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:18   #259
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Po pierwszym rozjaśnianiu, z ciemnego brązu zeszłam do rudego. W piątek idę na drugie farbowanie, tym razem już - mam nadzieję - na blond. Trzymajcie kciuki, oby wyszedł mój naturalny !
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 13:58   #260
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Venus in furs trzymam kciuki

Edytowane przez Pauleena
Czas edycji: 2007-05-18 o 08:02
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 14:16   #261
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

venus in furs trzymamy kciuki
elolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:30   #262
astka
Przyczajenie
 
Avatar astka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja od roku farbuje moje nietypowe blond na rubin. odrosty sa obzydliwe! wlosy mam krotkie taka asymetria...i jak tu wrocic do naturalnego?! ktory pewnie i tak nie bedzie juz taki jak przedtem...
astka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:58   #263
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

trzymanie się przydało
od przedwczoraj mam na swój naturalny, ciemny blond

Schodziłam z ciemnego brazu, który był właściwie czarny. W styczniu przestałam farbować włosy, i przez pół roku myłam je szamponem przeciwłupiezowym (Polecam Biosulfo Ziaji, bardzo ładnie spiera kolor). Później skróciłam je o ponad połowę - tak, że na głowie zostało mi ok. 5 cm odrostu,i 15 cm rudawego brązu.
Wreszcie, 16 kwietnia poszłam na pierwsze rozjaśnianie. Fryzjer odradził mi dekoloryzację i zrobił pasemka. Wyszły bardzo zółte, i połozony na nie orzechowy kolor zrobił się po prostu rudy Ale za to po brazie nie zostało już śladu.
Przedwczoraj, rozjaśniacz miałam połozony na całe włosy - ale fryzjer malował oddzielnie kazde pasemko i zawijał je w folię. Dzieki temu włosy rozjaśniły się równomiernie na całej długosci. Przez chwilę byłam bardzo jasną blondynką...
Potem na 15 minut miałam połozony popiel zmieszany z ciemnym blondem l'oreala.
Kolor wygląda super naturalnie, nie prześwitują żadne rudosci, jestem bardzo zadowolona.
Zyczę Wam jak najszybszego powrotu do naturalnych włosków- to wspaniałe uczucie !
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:38   #264
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam, chciałabym się do was przyłączyc Kilka miesięcy temu zrobiłam sobie blond pasemka które ładnie nie wyglądały ( były grube i za jasne ) więc pofarbowałam je farbą Loreala, odcieniem Brąz. Niestety wyszły bardzo ciemne, nie takie jak chciałam. Do tej pory kolorek trochę się sprał i zrobiłam tydzień temu kilka refleksów by wyglądał naturalniej. Załączam zdjęcia prze i po farbowaniem ( jeszcze bez reflesksów ). Poradźcie mi co zrobic by szybciej uzyskac swój naturalny kolor bez farby.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (3,8 KB, 150 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:09   #265
ohhwee86
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

mam takie pytanko do Was,jak sie domyslacie tez wracam do naturalnego kolorku(wczesniej bylam blondynka) mam juz sporawy odrost,ale o zgrozo...moj naturalny kolor jest paskudny w ogole inny niz mialam wczesniej powinien byc blondzik,a jest jakis taki rudawy;( czy to normalne,zmieni sie to moze jakos,jest szansa zebym miala znow swoj naturalny kolor?
__________________
Boys, boys, boys I'm looking for a good time Boys, boys, boys Get ready for my love
ohhwee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 22:32   #266
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

poczekac musisz...ja też tak mam ..znaczy sie wydaje mi sie że są takie jakby rudawe i już mnie denerwuą ...ale co zrobic... ja już wolę ich nie farbować ..nie ruszać nich same sobie rozną ;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 17:39   #267
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Również się dołączam właśnie parę dni temu ścięłam włosy z takich do łopatek teraz mam do szyi. Wracam do naturalnego brązu z ...blondu, odrost 4 cm. Skrócenie było konieczne bo jak wiadomo rozjaśnianie a szczególnie tak ciemnych włosów bardzo je niszczy a poza tym uważam, że przy krótszych włosach odrosty nie wyglądają tak masakrycznie. Nie robię żadnej dekoloryzacji bo już miałam nie raz i nie wierzcie w cuda bo to najbardziej niszczy włosy! farbowanie na "naturalny" też odpada bo takie farby nie istnieją zawsze się spiera kolor a to na rudo a to na jeszcze inny dziwny odcień i wracamy do punktu wyjścia.. Przemęczę się jakoś bo wiem, że warto niemaltretowane farbą zdecydowanie szybciej rosną i nie ma się co bać skrócenia bo ani się obejrzycie a będziecie się cieszyć swoim kolorem
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:25   #268
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

postanowiłam się pochwalić swoimi odrostami :d zdjęcia są robone w nocy wiec kolorek troszke inacze wyszedł...ale widac roznice;/

i ja zamierzam dalej czekać aż same odrosną...troszkę to naiwne ...bo sobie poczekam ale mysle że warto bo farbować juz nie chce ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Grileczko_013.JPG (13,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Grileczko_108.JPG (10,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Grileczko_114.JPG (13,1 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Grileczko_139.JPG (10,1 KB, 148 załadowań)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 13:13   #269
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A mi cos odbiło i pofarbowałam wlosy po ponad 5ciu miesiacach bez farbowania Najpierw fryzjerka mi rozjasnila wlosy (mial byc jasny braz, wyszedl zolty blond z rudym ) a teraz sama sie przyciemnilam i mam prawei czarne Jestem wsciekla na fryzjerke (bo zly kolor wybrala) i na siebie (ze znow sie pofarbowalam) A juz mialam taki ladny kolor wlosow ;(
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:26   #270
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mnie też pokorciło, a z resztą już mam dość tych jasnych odrostów i ciemnej reszty kupiłam już farbę i jutro farbuję na ciemno
Zazdroszczę wam wytrwałości pozdrowionka.
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.