Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 15:39   #421
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Gdzie dostane odcien N2...? Bardzo mi zależy, mam N3 jest piękny!! Taki czysty beżo-bronz, niestety na lato teraz jest za ciemny dla mnie
Z tego co mi wiadomo w Polsce są dostępne odcienie od 3 wzwyż
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 15:53   #422
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Ja wiem. Ale widzę tutaj dużo osób ma jasne odcienie, więc gdzie można je dostać?? Chyba wszyscy nie mieszkają za granicą?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:14   #423
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja wiem. Ale widzę tutaj dużo osób ma jasne odcienie, więc gdzie można je dostać?? Chyba wszyscy nie mieszkają za granicą?
ja kupiłam na allegro bare naturale, to odpowiednik TM w stanach, jest dostępnych dużo jasnych kolorów. mój jest naprawdę blady - jak ja
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:16   #424
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
ja kupiłam na allegro bare naturale, to odpowiednik TM w stanach, jest dostępnych dużo jasnych kolorów. mój jest naprawdę blady - jak ja
mój najjaśniejszy bare naturale nie był dość blady...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:15   #425
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

być może jesteś bardziej blada. ja w zimie jestem bardzo blada i ten kolor nawet jest nawet delikatnie jaśniejszy, ale trudno mi teraz sobie przypomnieć numer....
a być może u mnie w sklepach kolory tm były wybrakowane, bo najjaśniejszy jaki znalazłam był dużo ciemniejszy od tego co mam teraz, w dodatku wpadał w róż
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:41   #426
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja wiem. Ale widzę tutaj dużo osób ma jasne odcienie, więc gdzie można je dostać?? Chyba wszyscy nie mieszkają za granicą?
Ja także kupiłam na Allegro amerykański odpowiednik TM - Bare Naturale (o czym zresztą piszę w poprzednich postach).
Dostępne są wszystkie kolory i w dodatku puder ma lepszy skład niż TM na polskim rynku.
Nie rozumiem dlaczego w polskich sklepach dostępne są tylko ciemne kolory. Przecież wiele polek ma jasną skórę i nie wszystkie chodzą na solarium.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:16   #427
kasia mucowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Oj W4 czy N4 spełniły moje marzenia. Niczym się niemal nie różnią. WiN5 są już troszkę za ciemne, a NiW3 za jasne. Fluid jest lekki, nie tworzy efektu maski, doskonale się dopasowuje i co najważniejsze kryje wszystkie niedoskonałości Powiem tak-ktoś ma jasną karnację to tylko odcienie W, średnią N, a C jeśli macie lekko różową karnację...bo wszystkie odcienie C wpadają w lekki róż.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

jeśli kupisz W1 będzie pasował idealnie

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

na allegro jest pełno jasnych odcieni. Ale takie odcienie jak W 3 czy N3 też są jasne...ciemne zaczynają się do 4.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

nie...literka 1 jest zawsze najjaśniejsza. I proponuję W1 jako najjaśniejszy odcień. Wszystkie W są jasne, dla osób z bladą cerą, C mają lekko różowaty odcień, więc mogą się odznaczać - nie polecam. Do cery średniej polecam true match N - neutralne. Ale dla Ciebie, skoro szukasz bardzo jasnego, polecam W1.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

pewnie kupiłaś C. Wszystkie C wpadają w róż. Najbardziej nr od 4 wzwyż. Polecam W1 - jeśli koniecznie szukacie najjaśniejszego.
kasia mucowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 13:28   #428
xxnaughtyxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Witam wszystkich
Od jakis 2 miesiecy mysle nad kupnem tego pudru mineralnego True Match, gdzie czytam opinie na jego temat to sa bardzo dobre Otoz chce go zakupic na poczatku czerwca aby miec go na wakacje i tu sie zaczyna moj problem... Co roku na wakacje podrozuje pociagiem od 6 rano do 9.. A wiadomo ze czym wczesniej tym ciezej sie maluje poniewaz skora jest "niedobudzona".. A podkreslam, ze makijaz na wakacje musze robic juz po 4 rano poniewaz o 5 wychodze.. No i wlasnie zawsze ok. godziny 8 w pociagu wygladam conajmniej jak na halloween;] tak, jakbym imprezowala cala noc a pozniej spala w makijazu, az wstyd wychodzic z pociagu poprawki nic nie pomagaja, wrecz przeciwnie dlatego mam pytanie, czy jest tu jakas dziewczyna ktora uzywala podczas podrozy tego pudru? Jesli tak to czekam na opinie czy sie dobrze trzymal, czy trzeba bylo poprawiac itp
z gory dziekuje
xxnaughtyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:08   #429
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

a nie mozesz zmyc chusteczką nawilzana i nalozyc od poczatku?
kiepski jest ten true match, ja wyrzucilam
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:51   #430
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a nie mozesz zmyc chusteczką nawilzana i nalozyc od poczatku?
kiepski jest ten true match, ja wyrzucilam
ja oba, wersję polską i amerykańską (bez talku) puściłam w świat.
porażka.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:24   #431
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

TM był moim pierwszym pudrem"mineralnym",potem używałam everydays minerals,mineralnego clinique,joppa minerals i ze zdziwieniem stwierdzam,że żaden nie zrobił mi tak pięknej cery jak własnie true match minerals-co mnie również dziwi.Wszystkie inne poszły w świat i zostaje przy TM i w związku z tym mam do was dziewczyny pytanie-chciałabym wypróbowac wersje bare naturale,nasz true match mam W4 i wiecie może jaki byłby odpowiedni W4 kolor bare?
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 08:50   #432
czarnabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 50
jaki kolor pudru mineralnego?

Wizażanki Chciałabym sobie sprawić puder mineralny Loreal ,ale nie wiem jaki kolor by mi pasował. Próbowałam dobrać sama,ale w sklepach mają słabe oświetlenie . Nie chciałabym mieć ciemniejszej twarzy od szyi:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg evel.jpg (18,4 KB, 188 załadowań)
czarnabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:07   #433
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Liczysz ze widzac Ciebie tylko na zdjeciu podamy Ci numerek koloru?? Loreal nie ma pudru mineralnego w ofercie!
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:20   #434
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Przepraszam za OT, ale padlam ze smiechu ujrzawszy tytul Zabawna literowka :P
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:33   #435
czarnabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 50
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

no ,fakt-literówka mi się wkradła . Przepraszam. A co do pudru to loreal takowy posiada...nawet na KWC jest wzmianka o nim-L'Oreal, True Match Minerals. Może rzeczywiście mam za duże wymagania,by na podstawie zdjęcia go dobrać, ale nie miałam nic złego na myśli i raczej na tak uroczą "uprzejmość" nie zasłużyłam,ale dzięki za pomoc
czarnabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:46   #436
kroliczka1986
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka1986
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tuszyn
Wiadomości: 191
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Idź np. do Rossmana, maźnij grubszą warstwą kilka kolorków, wyjdź ze sklepu i sprawdź w świetle dziennym który najbardziej stapia się ze skórą, a jeśli będziesz miała dylemat który odcień z dwóch wybrać to bierz ten jaśniejszy
__________________
kroliczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:57   #437
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Ten puder nie jest takim prawdziwym pudrem mineralnym. Warto przegrzebać watek mineralny. Ja jak kupuje puder to najpier ubabram cała reke w celu sprawdzenia koloru, następnie tymi które najlepiej wyglądały na ręce smaruje paszcze, zazwyczaj jestem zadowolona z koloru jaki wybiore prz tym sklepowym oswietleniu, choc jako bledziuch zawsze biore najjasniejszy odcien, warto poczytać na kwc czy puder nie ciemnieje na twarzy z upływem czasu Jak kupisz to daj znac jaki kolor wybrałaś i ogólnie czy to fajny puder. A i jeszce warto przejsc sie do kilku drogerii bo Loreal czesto nie ma tych samych kolorow wszedzie
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 17:31   #438
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
A i jeszce warto przejsc sie do kilku drogerii bo Loreal czesto nie ma tych samych kolorow wszedzie
właśnie
Loreal nie ma w ogóle połowy kolorów nigdzie
ja swojego N6 szukałam w 5 słownie ; PIĘCIU drogeriach i NIGDZIE nie ma
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 19:40   #439
Keroppi
Przyczajenie
 
Avatar Keroppi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Nie polecam pudru O'loreal ! Naprawdę ! Pędzel jest fatalny a sam puder nie nadaje zamierzonego efektu skóra jest w nim jak w masce nie przepószcza wody skóra nie oddycha. Polecam natomiast puder z lacome a jeśli chodzi o kolor polecam Ci nieco morelowy odcień rozświetli Twoją skórę , najlepiej by był jeszcze transparentny.
Keroppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 07:15   #440
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: jaki kolor pudru mineralnego?

Poprawiłam literówkę i przesunęłam na właściwe forum.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 08:40   #441
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

przesuwam do wątku o l'oreal
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 20:35   #442
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

Mam do Was prośbę o pomoc w doborze koloru. Stosuję bare naturale odcień 456 soft ivory, ale jest dla mnie za jasny. po nim jestem blada. Wiec na wierzch muszę nakładać true match odcien N6 honey glow ( zaproponowany w perfumerii, jako dość jasny...a w rzeczywistości nadaje się do dobrze opalonej buźki )aby lekko przyciemnić buźkę Moje pytanko: Czy bare naturale odcień Nude beige jest lekko ciemniejszy od soft ivory? Czy z True Match z jasnych kolorów dla jasnej cery odpowiedni będzie W1 golden Ivory? Czy nie jest za ciemny? Próbowałam próbkę N1 i jest dla mnie za ciemny
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:18   #443
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ten puder nie jest takim prawdziwym pudrem mineralnym. Warto przegrzebać watek mineralny. Ja jak kupuje puder to najpier ubabram cała reke w celu sprawdzenia koloru, następnie tymi które najlepiej wyglądały na ręce smaruje paszcze, zazwyczaj jestem zadowolona z koloru jaki wybiore prz tym sklepowym oswietleniu, choc jako bledziuch zawsze biore najjasniejszy odcien, warto poczytać na kwc czy puder nie ciemnieje na twarzy z upływem czasu Jak kupisz to daj znac jaki kolor wybrałaś i ogólnie czy to fajny puder. A i jeszce warto przejsc sie do kilku drogerii bo Loreal czesto nie ma tych samych kolorow wszedzie
może i nie jest, ale ja go lubię, bo nie zostawia śladów na ubraniach, wystarczająco dobrze kryje, nie zapycha

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnabiedronka Pokaż wiadomość
Wizażanki Chciałabym sobie sprawić puder mineralny Loreal ,ale nie wiem jaki kolor by mi pasował. Próbowałam dobrać sama,ale w sklepach mają słabe oświetlenie . Nie chciałabym mieć ciemniejszej twarzy od szyi:/
nie polecę Ci odcienia na podstawie zdjęcia, ale może przetestuj N4 albo N3....
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:17   #444
Huppe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

witam

zrobilam zakupy na allegro i zastanawiam sie czy zrobilam dobrze... otoz zastanawialam sie nad true match (tym prasowanym z lusterkiem), nad odcieniem W6 i W7. uzywalam tego "mineralnego" z pędzelkiem, numerek W5... i byl troszke za jasny jak dla mnie.
na stronie loreala (amerykanskiej) jest paletka kolorow, W7 wydawał mi sie bardzo pomaranczowy... moze któraś z Was ma porownanie? i wie jak wygląda odcien W6 i W7? a najlepiej w stosunku do W5 wiem, mam duze wymagania, ale nigdy nic nie wiadomo
__________________
[L] zdane za pierwszym razem - UWAGA PIRAT
Huppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 23:40   #445
pani dolar
Przyczajenie
 
Avatar pani dolar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

w sumie to już znalazłam odpowiedz w waszych postach, ale chce się upewnić mianowicie zamierzam kupić na allegro puder mineralny i widzę tu odcienie np. 458 light ivory czy 462 creamy natural, a słyszałam że kolory są numerowane pojedyńczymi literkami. ale te trzycyfrowe to nie są żadne podróby i można śmiało kupować, tak? pozdrawiam
pani dolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 00:49   #446
migotka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 64
Dot.: jaki kolor pudru minetalnego?

chodzi mi o true match podkład. mieszkam w anglii i widzialam w3 i jest on dla mnie za ciemny. a dziewczyny pisza ze dla sniadej karnacji jest ok czy moze w3 w Polsce jest ciut jasniejszy. jaka jest kolorówka w Polsce chodzi mi o N i W

Edytowane przez migotka007
Czas edycji: 2009-06-01 o 00:51 Powód: brak pełnego tekstu
migotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 21:00   #447
pani dolar
Przyczajenie
 
Avatar pani dolar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

słuchajcie, mam takie pytanko ponieważ na co dzień używam podkładu rimmel cool matte mousse na zmianę z vichy dermablend - oba odcienie NUDE, które są minimalnie za ciemne, ale na prawdę tego prawie w ogóle nie widać. chciałabym sobie sprawić puder mineralny tylko nie wiem jaki kolor by mi najbardziej pasował. zastanawiałam się nad W4 Golden Beige, ale nie wiem czy nie będzie za ciemny/jasny? jak myślicie, co proponujecie? z góry dziękuje


Edytowane przez pani dolar
Czas edycji: 2009-06-01 o 21:03
pani dolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:10   #448
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Witajcie!
Potzrebuję Waszej pomocy w doborze podkładu Loreal True Match. Obecnie używam N5 ale wydaje mi się, że jest nieco jasny jak dla mnie, jakiś czas temu miałam C4.Ogólnie mam jasną karnację ale zdaje mi się ,że C4 jest lepszy dla mnie. Nie należe do mulatek ale za jasna też nie jestem. Proszę doradźcie który kolor wybrać. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Witajcie!
Potzrebuję Waszej pomocy w doborze podkładu Loreal True Match. Obecnie używam N5 ale wydaje mi się, że jest nieco jasny jak dla mnie, jakiś czas temu miałam C4.Ogólnie mam jasną karnację ale zdaje mi się ,że C4 jest lepszy dla mnie. Nie należe do mulatek ale za jasna też nie jestem. Proszę doradźcie który kolor wybrać. Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:08   #449
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Thumbs down Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Używam Bare Naturale od 10 miesięcy i po tym czasie mam więcej uwag.
1. Przy wysokich temperaturach na twarzy robi się maska.
2. Sztuczne oświetlenie (zwłaszcza świetlówki) sprawiają, że makijaż wygląda jak tapeta (nawet jeśli jest nałożony jedną cienką warstwą).
3. Pudełeczko z prasowanym BN wymyślił człowiek bez wyobraźni. "Łapki" przytrzymujące pędzelek wewnątrz pudełka bezustannie się odłamują i trzeba je kleić, a pędzel traci włosy.
Jedynym plusem tego pudru jest to, że szybko się go nakłada. Nie jest w stanie ukryć zaczerwienień i z czasem wygląda coraz gorzej(po powrocie z pracy muszę zrobić demakijaż, bo twarz nie wygląda dobrze).

Na koniec - nie rozumiem dlaczego w polskich sklepach nie można kupić odcieni jakiegokolwiek pudru L'Oreal dla osób o jasne cerze. Przecież nie każda się opala czy chodzi na solarium !
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:02   #450
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match

mam pytanko: używam podkładu L'oreal True match w odcieniu C5 apricot sand i chcę do niego dobrać puder True Match Compact Makeup - czy odcieńC5 podkładu odpowiada odcieniowi C5 pudru? Bo przy pudrach to C5 już się nie nazywa apricot sand, ale classic beige... i trochę mnie to dziwi...

Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 20:19:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.