czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 06:48   #61
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja też męczę się z tą paskudą i często na wizażu się udzialałam w tej materii
ja stosowałam już:
- effaclar k, jest dobry na początek, bezpieczny dla naczynkowców, ale w zasadzie jego odpowiednikiem jest dobrze zrobiona maseczka aspirynowa. Z tym, że, wiadomo, krem jest starannie opracowany i na niektóre osoby może działać o niebo lepiej niż maseczka, na niektóre - zupełnie odwrotnie.
- acne derm - rzeczywiście działa. Wysmarowałam już trzy tubki, jest bez recepty, ceny od 17 do 22 złotych - warto. Na mnie lepiej działa jak się stosuję do instrukcji - nakładam sporo i wmasowuję. Bezpieczny dla naczynek, może trochę piec.
- tonik pichtowy - nie działał, szybko dałam sobie spokój.
- mycie buzi mlekiem - działa, ale tylko w krótkich intensywnych kuracjach, potem psuje mi się cera.
- parówki - niby od razu widać poprawę, ale ja od kiedy przestałam je robić i używam tylko kremów a od wyciskania się powstrzymuję wyglądam o niebo lepiej.
- różnego rodzaju maseczki - polecam aspirynową (kilka tabletek plus trochę jogurtu naturalnego), z garniera jest ok, a najlepiej podobno zrobić wiosną całą serię, kupić od razu kilka saszetek i robić raz w tygodniu (tylko potem koniecznie dobrze nawilżyć buzię).
- tonik z kwasem migdałowym - świetnie działa, ja robiłam też peeling samodzielnie, ale uważam, że regularnie stosowany tonik też robił wielką róznicę.
- oczyszczanie u kosmetyczki - owszem sprawdza się, pod warunkiem,że jest początkiem serii zabiegów, maseczek, czy kuracji kremem podtrzymującej efekt.
- od kiedy stosuję staranny demakijaż (nawet jak w zasadzie nawet nie pudruję buzi) i łagodny żel do mycia twarzy - różnica jest powalająca!

pisałam zupełnie subiektywnie, ekspert ze mnie żaden - to tak tylko a autopsji
Chciałabym kupić Effaclar K, żeby zrobić porządek z rozszerzonymi i zanieczyszczonymi porami na nosie.
Poza tym nie mam żadnych innych problemów ze skórą, wyprysków itp.

Ale jak przeczytałam o wysypie po zastosowaniu tego kremu to się przestraszyłam, czy sobie nie zaszkodzę używając go????
Jak było w twoim przypadku?
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:29   #62
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Ja właśnie nie miałam żadnego wysypu. Ale faktem jest,że ja mam w ogóle bardzo mało wyprysków i takiej typowej kaszki, tylko ze zaskórniki.... Ekspertem nie jestem, ale może spróbuj najpierw z maseczką aspirynową?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:29   #63
sabrakadabra
Przyczajenie
 
Avatar sabrakadabra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Smile Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Niedawno wspominałam o maści Brevoxyl i napisałam, że jest na trądzik. Po ok. 2 tygodniach stosowania stwierdzam, że ona tylko mi pomogła właśnie na wągry!!!
Prawie całkiem zniknęły!!!! Także poleca, polecam...

Po wieczornym umyciu twarzy smarowałam sobie maścią cały nos.
sabrakadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:54   #64
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

A ile ta maść kosztuje??
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:46   #65
petronella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

ok 17 zł w cefarmie np
petronella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 18:46   #66
sabrakadabra
Przyczajenie
 
Avatar sabrakadabra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Ja ją kupiłam za ok. 15 zł. Nie jest droga a efektywna...
Ale jak ktoś nie ma kremu nawilżającego to niech sobie kupi, bo bardzo wysusza skórę (ponieważ nie stosuje się jej punktowo tylko na powierzchnię skóry gdzie jest najwięcej wągrów itp). Jak ktoś ma blizny po jakimś pryszczu to właśnie przez złuszczanie skóry świetnie je usuwa
sabrakadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 20:34   #67
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

czy jeżeli mam zaskórniki(takie czarne kropki na nosie) i nic mi raczej nie pomogło dotąd je usunąć; pozostaje mi zakupić maść Brevoxyl?
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 11:16   #68
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Od dawna męczę się z tym problemem podobnie jak Wy dziewczynymyśle ze można z nim wygrać, ale najważniejsze to systematyczność w stosowaniu kosmetyków do tego przeznaczonych...a ja poużywam czegoś krótko, nie widzę efektów to odstawiam...i kupuje coś nowego używałam acne deram-ale najpierw zużyłam na blizny na ramionach pół tubki, później na buzie...mam maseczkę soraya z efektem mikrodermobrazji, ale jeszcze efektow nie widze(krótko używam), krem ziaji na noc z serii bio balans jest bardzo fajny-odstawiłam go niedawno(zostało pól opakowania), ale jak uzwalam efekty były brevoxylu nigdy nie używałam...ale chyba muszę spróbować

Cytat:
Napisane przez gothic_lencia Pokaż wiadomość
tzw blizny po pryszczach minimalizuje maść bursztynowa
Gothic_lencia możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?mam blizny na ramionach po krostkach...nic nie pomagaale ta maść jest niby na bóle stawowe
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:32   #69
migOt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
używałam acne deram-ale najpierw zużyłam na blizny na ramionach pół tubki
Pomogło Ci? Mam ten sam problem. Po obydwóch stronach ramion mam bardzo dużo blizn po trądziku. Szukam maści, która chociaż w minimalnym stopniu mogłaby je zmniejszyć.
migOt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:47   #70
sabrakadabra
Przyczajenie
 
Avatar sabrakadabra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Smile Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
czy jeżeli mam zaskórniki(takie czarne kropki na nosie) i nic mi raczej nie pomogło dotąd je usunąć; pozostaje mi zakupić maść Brevoxyl?

Jeszcze nie dawno miałam wągry i też nic na nie nie działało. W końcu przeczytałam na jakiejś stronie w necie o maści Brevoxyl. Wszyscy ją chwalili więc pomyślałam, że ją muszę mieć.
Mogę ci z czystym sercem powiedzieć, że tylko ona działa na moje zaskórniki
sabrakadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:34   #71
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Ja miałam bardzo duże problemy ze skórą, nie tyle na twarzy co na plecach i dosłownie po latach znalazł się taki dobry lekarz, który skierowal mnie na badanie krwi pod kątem bbakteryjnym i...
kochane wykryli jakieś dwa szczepy na które dostalam antybiotykoterapię z lamicyklin.Po dwóch miesiącach wyraźnie sie poprawiło, po trzech zniknęło i już nigdy nie wrociło!!!!!!!
Dodam , że były to zarówno wągry podskórne jak i ropne wypryski
polecam
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 20:36   #72
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
od kiedy stosuję staranny demakijaż (nawet jak w zasadzie nawet nie pudruję buzi) i łagodny żel do mycia twarzy - różnica jest powalająca!
Potwierdzam Też robię zawsze porządny demakijaż i potem myję twarz płynem do higieny intymnej (żele podrażniały mi naczynka na nosie) i mam o niebo lepszą cerę. Mini wysyp mam tylko przed okresem, ale wiadomo, że to nie moja wina.

Polecam jeszcze przemywanie partii z wągrami wodą z sokiem z cytryny- na mnie działało, muszę do tego wrócić.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 22:50   #73
klawikula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

jezeli chodzi o taki regularny tradzik to on najczesciej powodowany jest przez bakterie
Propionibacterium acnes. to trzeba leczyc juz u dermatologa antybiotykami (po wczesniejszym zrobieniu antybiogramu) i in. lekami choc na przykladzie kolegi moge stwierdzic ze i to nie zawsze pomaga. natomiast na blizny dobry jest cepan (masc)
klawikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:14   #74
1987kasia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rumia
Wiadomości: 12
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

ja na oczyszczanie wągrów chodzę do instytutu eris i jestem bardzo zadowolona bo miałam ich bardzo dużo i bez podkładu ani róż z domu. a teraz smaruje buźkę kremem i mogę wyjść może komuś też to pomoże
1987kasia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:40   #75
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Kasiu a jakie miałaś robione zabiegi w instytucie i jak długo utrzymują się efekty po takich zabiegach?
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 15:50   #76
Brynia
Raczkowanie
 
Avatar Brynia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 68
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Ale nie na każdego działa Brevoxyl.
Ja stosuję go już od 3 miesięcy,
a obeszło się bez rewlacji.
Fakt- jest lepiej, ale zaskórniki i wągry są dalej.
A teraz nawet na krostki mi nie działa.
Muszę się wybrać do mojej pani dermatolog.
Brynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:15   #77
klawikula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez 1987kasia1987 Pokaż wiadomość
ja na oczyszczanie wągrów chodzę do instytutu eris i jestem bardzo zadowolona bo miałam ich bardzo dużo i bez podkładu ani róż z domu. a teraz smaruje buźkę kremem i mogę wyjść może komuś też to pomoże



a ile kosztuje jeden zabieg i czy jest jakas okreslona liczba zabiegow, czy raczej po prostu dozywotnio
klawikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 07:03   #78
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Jeszcze kilka miesięcy temu też miałam ich mnóstwo szczególnie na nasie i na czole tylko one były jakieś takie głębiej osadzone nie takie wypukłe do tego jakieś zaskórniaki, miałam wrażenie, że nawet dobrze kryjący podkład ich nie zakrywa, używałam wszelkich toników przeciwągrowych itp., niestety nic nie pomagało. W końcu zaczełam używać Płynu miceralnego Bielendy poleconego zresztą przez wizażanki ( a kupionego w sumie w innym celu ) i codziennie tak jak jest napisane na opakowaniu zamiast mycia jakimiś żelami czy innymi tonikami, kilka razy dziennie "myłam" nim twarz, do tego zaopatrzyłam sie w peeling enzymatyczny, maseczki z glinką i tradycyjny peeling kawowy i co drugi dzień na zmianę to wszystko stosowałam.
I byłam naprawdę zdziwiona jak po kilku tygodniach, chciałam sobie zacząć masakrować mój nos wyciskaniem wągrów, zbliżam się do lusterka ... a tam... nie ma co wyciskać Polecam


Niewiem jak się ten zestaw ma od strony kosmetyczno-dermatologicznej, ale mi pomógł i jestem z tego powodu bardzo zadowolona

ale się rozpisałam
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:56   #79
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Witajcie dziewczyny!

Za namową koleżanek i kilku wypowiedzi na wizażu postanowiłam kupić maść Brevoxyl i niestety muszę was OSTRZEC!!!

Używałam maści dwa dni, na trzeci dzien gdy się obudziłam nie mogłam poruszyć ustami ani marszyć twarzy, spojrzałam w lustro i zobaczyłam jak bardzo mam przesuszoną skóre!!! przejchałam paznokciami po twrzy i miałam pod nimi swój naskórek. Od tygodnia walcze o to aby skóra na mojej buzi odzyskała swoje ph, zeby ja zmiekszyc i zeby znow nie byla sucha! jest to bardzo bolesne, bo kazdy krem, tonik wazelina kladziony na twarz strasznie piecze i szczypie, troszeczke mi sie poprawiło, ale nadal mam schodzącą suchą skórę, nie wiem czy cokolwiek mi pomoże, boje się żeby mi tak nie zostało!!!

Dziewczyny uważajcie!

__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 23:40   #80
zielono w glowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez klawikula Pokaż wiadomość
a ile kosztuje jeden zabieg i czy jest jakas okreslona liczba zabiegow, czy raczej po prostu dozywotnio
Wągry robią się cały czas i oczyszczanie twarzy jest wskazane przez całe życie.
Wiem, że w Erisie oczyszczanie twarzy kosztuje 120-170 zł, bo siostra w Warszawie tam chodzi. Mają tam różne specjalistyczne kosmetyki, które po konsultacji można zakupić. Chwaliła maseczkę fitohormonalną, która uspokoiła jej cerę i coraz mniej dziwnych wyprysków jej na twarzy wychodzi. Ale ona niedawno urodziła, więc jej problemy pewnie z tej burzy hormonalnej się biorą.
zielono w glowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 20:40   #81
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

A czy ta maseczka rozgrzewająca Garniera mozna uzywac na cere naczynkowa ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 11:22   #82
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Poczytałam troszkę co tutaj piszecie i musze w koncu znalezc dla siebie dobre kosmetyki na wągry. Niestety mam z nimi wielki problem. Poza tym zostaja mi po nich "dziury" straszne i nie moge tego wszystiego naprawic Pomaga tylko tona podkładu na twarz bo jak tego nie zrobię to moje policzki i mój nosek wygladaja jak truskawka^^

Kupię Brevoxyl i ostroznie go przetestuje.
Kiedys uzywalam toniku pichtowego i troche mi pomógł.


2 razy dziennie oczyszczam twarz, pare razy w tygodniu stosuje zele/peeling/itd , kupilam tonik clean&clear fioletowy ale jakos nie widze ZADNYCH efektow. Jak narazie tylko ten pichtowy mi ciutke pomógł.

Załamka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:19   #83
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Sub
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:26   #84
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Ja pozbyłam sie wągrów na dobre(: raz na 2 tygodnie używam plastrów Nivea na wągry kupuje na sztuki na Allegro. 1 sztuka 1zł(:rewelacja nic już nie muszę robićZazwyczaj kupuję ze 20 tych plasterków są tez specjalne dla mężczyzn te działają trochę mocnej miałam kiedyś 1 gratisowy
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 17:19   #85
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Ja codzennie pielęgnuję twarz żelem, tonikiem i kremem antybakteryjnym z Ziaji (seria Nuno, moje KWC ). Dwa razy w tygoniu:
- parówka miętowa
- peeling (głęboko oczyszczający peeling do twarzy Avonu, mój KWC pod tym względem )
- maseczke (maseczka do cery trądzikowej Under Twenty, mój KWC )

I dopiero teraz jestem naprawdę zadowolona z dobranych kosmetyków . Spróbujcie, może i komus taki układ pomoże
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 17:20   #86
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Ja pozbyłam sie wągrów na dobre(: raz na 2 tygodnie używam plastrów Nivea na wągry kupuje na sztuki na Allegro. 1 sztuka 1zł(:rewelacja nic już nie muszę robićZazwyczaj kupuję ze 20 tych plasterków są tez specjalne dla mężczyzn te działają trochę mocnej miałam kiedyś 1 gratisowy
O świetnie i ja wyprubuję jednak tych plasterków widzialam dużo lecz innych firm jednak polecasz nivee czy ma wogóle znaczenie wybór firmy tych plasterków?
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 17:22   #87
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Cytat:
Napisane przez women101 Pokaż wiadomość
O świetnie i ja wyprubuję jednak tych plasterków widzialam dużo lecz innych firm jednak polecasz nivee czy ma wogóle znaczenie wybór firmy tych plasterków?
Wg mnie Nivea pod względem plasterków jest najlepsza kiedys probówałam ale daja one tylko krotkotrwały efekt
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:48   #88
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

uzywalam plasterkow Biore/ chyba francuskie/-paskudne, drogie i niesuteczne.Niepolecam.Ni vea ok, a jeszcze lepsze takie no-name'y za 14 zl w kazdym rosmanie/ nie pamietam nazwy/.
__________________
smoky
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 12:42   #89
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

A jak wyglądają wągry ? Bo nie weim, ?
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:21   #90
aniaa9922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 48
Dot.: czy komuś udało się pozbyć wągrów? jak? czym?

Wygladaja jak takie czarne kropeczki na skorze u mnie na nosie wrr...

chyba znowu sie skusze na te plasterki... jakis sposob musze miec :P hehe chociaz taki na kilka dni, bo nic innego mi nie pomagalo, chyba ze maseczki ale to efekt tylko 2-3dni bez wagrow i potem znowu, a to chociaz nie wymaga "paprania" bo maseczki i tak stosuje ze wzgl na dobry wplyw na moja skore
aniaa9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.