Łabędziem być... ;p Jak??? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 11:29   #121
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Co do fryzury, to najbardziej podobasz mi się na zdjęciu z października 2008 z loczkami - moim zdaniem dodają Ci uroku i wyglądasz poważnie, ale dziewczęco.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:23   #122
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Witaj Olcia . Jak milo ze ktos o mnie pamietal. Wiesz, po tym jak udalo mi sie schudnac nie robilam nic szczegolnego by ta wage utrzymac- tzn jem wszystko, tyle ze mniejsze porcje niz kiedys i zawsze regularnie. Marzy mi sie wyrzezbienie sylwetki ale jak dotad nie udalo mi sie nawet wymyslic kiedy znalesc na to czas i sily. Moja coreczka to baaardzo zywe dzieciatko, w miejscu paru minut nie usiedzi i nie mozna jej z oka stracic na moment. Jak spi, ok 13-14, to jestem po obiedzie i nie w glowie mi cwiczenia. I co tu poradzic? Wlosy mam juz za lopatki (jak sa mokre- tzn proste). Nie prostuje ich od daaawna, po umyciu ugniatam je z pianka wiec lekko sie faluja. Narazie zabiegow fryzjerskich nie przewiduje ze wzgledow finansowych :/. W ogole moja metamorfoza ruszy znow konkretnie jak uda mi sie znalesc prace. A co do TZta to nie ten co wczesniej . INVISSIBLE- dziekuje CI. Do tak ciemnego koloru wracac juz nie chce, za to loczki zawsze chetnie zrobie.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:42   #123
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Wiesz, jakos tak sie emocjonalnie zaangazowalam po prostu w Twoja przemiane :P
Czas na cwiczenia kiedys znajdziesz, jestes ambitna, wiec sobie poradzisz
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 02:10   #124
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Przebrnełam przez cały wątek i jestem pod wrażeniem Twojej silnej woli i determinacji ;-) ja nie mam tyle zawzięcia żeby wziąć sie w końcu za siebie i coś zmienić, mimo iż z pewnością mam mniej na głowie niż Ty ( na pewno mniej ..;P) Uważam że bardzo się zmieniłaś porównując zdj. z pierwszego postu z tymi pozniejszymi gratuluje i pozdrawiam

ps.wklej jakieś zdj jak możesz, pokaż się nam jak teraz wyglądasz .. zapewne nie tylko ja jestem ciekawa Twojego obecego wyglądu
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 02:48   #125
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

świetna metamorfoza
a może wrzuciłabys aktualne fotki, chociaz jedną
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:20   #126
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Dziekuje Dziewczyny , kochane jestescie. Bardzo chcialabym wrzucic jakas fotke ale tak jak mowilam- nie mam dostepu do komputera- tzn mozna powiedziec ze za komputer sluzy mi ostatnio moj sony ericsson - szkoda ze nie mozna z niego fotek wgrac na wizaz. Moge odwiedzic kuzynke i u niej przegrac zdjecia... tylko szczerze to wolalabym uniknac tego by sie dowiedziala ze tu mam watek.Ech, musze sie jakos dla Was przelamac i w weekend to zalatwic .
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:28   #127
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Hej! Mam prosbe. W prawdzie moja metamorfoza stoi w miejscu ale chcialabym w koncu pokazac wam jak obecnie wygladam. Czy ktoras z was moglaby tu dodac zdjecia gdybym jej wyslala mmsem? Moze Ty Olu? . Masakra bez tego komputera hehe.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 01:53   #128
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

zgodnie z prosba Ewy, wrzucam jej zdjecia
1. wrzesien 2009
2. kwiecien 2010
ostatnie to kwiecien 2009
jeszcze jutro, a wlasciwie dzis, zalacze zdjecie Ewy z dzisiaj,
przepraszam, ale juz dzis nie dam rady
wypowiadajcie sie dziewczyny
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 15:14   #129
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Jeszcze raz bardzo CI Olcia dziekuje. Nie musialas kochana w nocy sie z tym meczyc, nie palilo sie . Dziewczyny- nad czym jeszcze popracowac???
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 15:56   #130
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Czesc
Ladna fryzurka - ja bym odswiezyla kolor, bo widac odrost. Poza tym brwi moglyby byc troche krotsze i szersze. Zalaczylam zdjecia . A i popracowalabym nad rzezba, bo jestes ladnie szczuplutka ale rzezby nie ma
Moze niekoniecznie ten odcien rozu na usta przy takim kolorze wlosow? Cos bardziej "brudnego" by mi pasowalo. Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna. Brawo za wytrwalosc w "metamorfozowaniu" sie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:19   #131
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

przepieknie wygladasz teraz swietna figura, moge wiedziec ile wazysz?
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 17:19   #132
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Dziekuje Wam bardzo za rady i mile slowa- sa motywujace. Mam teraz wage u tzeta ale od roku waga sie waha 49,3-50,3. W nastepnym poscie podam aktualne wymiary. Od jutra cwicze! mysle o hula hop i skakance.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 19:00   #133
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Hej, Ewa jeszcze raz sorry - dodaje ostatnie zdjecie ze swiezo pofarbowanymi wlosami
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 20:39   #134
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam bardzo za rady i mile slowa- sa motywujace. Mam teraz wage u tzeta ale od roku waga sie waha 49,3-50,3. W nastepnym poscie podam aktualne wymiary. Od jutra cwicze! mysle o hula hop i skakance.
A moze lepiej cwiczenia silowe z obciazeniem wlasnym cialem? Np 8 min abs, legs, buns. Od skakanki specjalnie Ci miesnie nie urosna, a mozesz nawet wiecej wagi stracic. No chyba, ze chcesz bo ci sie tak podoba. Mnie sie Twoja figura obecnie podoba, i nie zrzucalabym wiecej za zadne skarby. Brakuje mi tylko troche miesni, ale to moze moje preferencje.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam bardzo za rady i mile slowa- sa motywujace. Mam teraz wage u tzeta ale od roku waga sie waha 49,3-50,3. W nastepnym poscie podam aktualne wymiary. Od jutra cwicze! mysle o hula hop i skakance.
A moze lepiej cwiczenia silowe z obciazeniem wlasnym cialem? Np 8 min abs, legs, buns. Od skakanki specjalnie Ci miesnie nie urosna, a mozesz nawet wiecej wagi stracic. No chyba, ze chcesz bo ci sie tak podoba. Mnie sie Twoja figura obecnie podoba, i nie zrzucalabym wiecej za zadne skarby. Brakuje mi tylko troche miesni, ale to moze moje preferencje.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Prosze o edycje mojego posta - wizaz jest zbyt zatloczony, sa problemy z baza danych i to co napisalam wyswietlilo sie podwojnie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:01   #135
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Pasuja mi te loki? Kolor wlosow za ciemny ale mialam dosyc 2 kolorow na glowie a na zabiegi fryzjerskie kasy brak. Wasze rady wprowadze w zycie mam nadzieje niebawem. Hm, myslalam o spaleniu jeszcze troche tluszczyku i wyrobieniu miesni bo teraz to te miesnie chyba nie beda widoczne?
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:31   #136
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Loki pasuja jak najbardziej. Wygladasz w nich slicznie. Kolor tez jest ok. W tym bordowym bardziej oryginalnie i naprawde pasuje do Ciebie wiec mi sie troche bardziej podoba, ale w ciemniejszym tez ladnie.
A jak miesnie troszke urosna to beda wyrazne, nie ma sie co martwic. Przeciez na brzuchu juz sa ladnie zarysowane. Wygladasz bardzo dobrze, ale, z tego co widze, dazysz do perfekcji, dlatego wspomnialam o rzezbie. Nie odchudzaj sie juz bo jest ok. A jak nie bedziesz dosc jesc, to miesni nigdy nie zbudujesz bo nie bedzie z czego.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:51   #137
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Ten kolor ostatni to czerwien tylko ze jeszcze nie 'sprana' wiec ciemna. Moj Tzet strasznie mnie w niej lubi i mu uleglam ale czuje ciagle ze to nie 'to' i ciagle mysle o czyms jasniejszym. Gdzie na brzuchu widac miesnie? Tak, daze do perfekcji i choc ciezko idzie bo z kasa krucho to sie nie poddam ;-). Mam za soba 30minut cwiczen- przysiady, wykroki itp. Jutro= mega zakwasy ;-)
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:18   #138
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Masz racje, w jasnych tez bedzie slicznie. Wlasnie spojrzalam na symulacje jednej z dziewczyn na pocztku Twojego watku https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1230470821
i uwazam, ze wygladasz w tym odcieniu powalajaco. I do tego ta fryzura z ostatniego zdjecia - mega.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:23   #139
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość

pod biustem: 76 -->71 (- 5cm)
talia: 74 --> 68 (-6cm)
pas: 88 --> 85 (-3cm)
biodra: 93 --> 89,5 (-3,5cm)
pupa: 98 --> 92 (-6cm)
udo: 59 --> 56 (-3cm)
łydka: 33,5 --> 33 (-0,5cm)
ramie: 28 --> 26 (-2cm)
biust: 84 --> 81 (- 3cm)
U gory wymiary sprzed roku a ponizej dzisiejsze. oto one: pod biustem: 68. talia: 63. pas-boczki: 81. pas-pepek: 74. biodra: 84. pupa: 88. udo: 51. lydka: 32. ramie: 25. biust: 77.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 08:43   #140
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Fantastyczna metamorfoza!
Jesteś jedyną dziewczyną, którą "obserwuje" od dłuższego czasu.

Włosy
W lokach wyglądasz świetnie. Bardzo podobał mi się kolor włosów przed farbowaniem. Obecny jest według mnie zbyt ciemny.

Brwi
Do zapuszczenia i wyregulowania przez kosmetyczkę.

Figura
Powalająca

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Aha - zapomniałabym ...

...Ubiór:
Wiem, że z kasą masz średnio, ale marzy mi się, żebyś podkreśliła swoją piękną figurę nosząc np. dżinsy rurki + tunika o kroju bombki lub zwiewne nieopinające sukienki np. z dekoldem w szpic (podkreśli i optycznie powiększy biust )
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:10   #141
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

TLU- Co do jedzenia to ja nie jem malo. Nie ograniczam sie tez z niczym, slodycze jem jak mam ochote (codziennie troszke). Mysle ze kluczem do sukcesu jest regularne jedzenie- 4-5 posilkow, nigdy glodna nie chodze, nawet o 23 jem jak zglodnieje. Dzieki temu metabolizm mi sie podkrecil i szczuplalam nieswiadomie przez ten rok . W szoku bylam jak zobaczylam ostatnie wymiary.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:12   #142
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Lotosowa- Nieslychanie mi milo. Moze head&shoulders szybciej wyplucze kolor wlosow? Brwi juz nie rosna. Moznaby je henna pogrubic? Ubior- o tym samym wlasnie marze, bardzo mi sie takie sukienki podobaja i juz planuje zakup
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:32   #143
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Cieszę się, że planujesz zakup sukienki - są bardzo kobiece, a że masz super nogi, więc możesz chodzić w każdej długości

Oczy
Zauważyłam na zdjęciach, że masz dość małe, blisko osadzone oczy. Zauważyłam też, obrysowujesz czarną kredką całe oko. Nie wiem czy wiesz, ale w ten sposób jeszcze bardziej je pomniejszasz.
Twoje oczy najlepiej będą wyglądać, jak będziesz przyciemniać zewnętrzne kąciki oka do zagięcia, a środkową i część w okolicach oka rozjaśniać. Masz piękny kolor oczu

Twoje kolory
Zastanawiałaś się jakim jesteś typem kolorystycznym?
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:07   #144
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Obrysowywalam oczy by byly bardziej wyraziste. Niestety nadal nie umiem sie malowac. Czasami probuje cieniami korygowac opadajace powieki ale za kazdym razem wychodzi inaczej. Typ kolorystyczny- lato. Przegladam KWC za tuszem pogrubiajacym do 20zl i za balsamem brazujacym. chce jutro kupic.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:03   #145
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Cytat:
Napisane przez Lotosowa Pokaż wiadomość
Fantastyczna metamorfoza!
Jesteś jedyną dziewczyną, którą "obserwuje" od dłuższego czasu.

Włosy
W lokach wyglądasz świetnie. Bardzo podobał mi się kolor włosów przed farbowaniem. Obecny jest według mnie zbyt ciemny.


Figura
Powalająca

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Aha - zapomniałabym ...

...Ubiór:
Wiem, że z kasą masz średnio, ale marzy mi się, żebyś podkreśliła swoją piękną figurę nosząc np. dżinsy rurki + tunika o kroju bombki lub zwiewne nieopinające sukienki np. z dekoldem w szpic (podkreśli i optycznie powiększy biust )

ja tez chcialam ci pogratulowac metamorfozy, nie dosc ze wygladasz swietnie to i wydajesz sie taka bardziej szczesliwa, zadowolona z zycia jak wczoraj weszlam na ten dzial od razu zauwazylam ze twoj watek znow jest podniesiony, bo jakos wbil mi sie w pamiec.
Fajnie ze sie odezwalas, mam wrazenie ze wiele metamorfoz to taki slomiany zapal, a twoj przyklad udowadnia ze jak sie wlozy troche pracy w siebie, swietne efekt gwarantowany
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:44   #146
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Kupilam sobie balsam brazujacy lirene, tusz maybelline curved brush, krem maslo kakaowe lekki ziaji i lakier do frencha inglot kilka dni temu. zadowolona z nich jestem . Brwi zrobilam takie jak TLU radzila. w tym tygodniu jeszcze ide do fryzjera wycieniowac wlosy i mysle o grzywce delikatnej. Robic ja Dziewczyny???

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Jeszcze jedno- jesli uwazacie ze powinnam miec grzywke to jak ona dokladnie powinna wygladac? Dajcie prosze jakies zdjecia jesli mozecie . Chce zmiany ale nie ukrywam ze sie boje ze moge zalowac. Lece cwiczyc
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:12   #147
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Ja bym na Twoim miejscu nie robiła grzywki... Będziesz mieć trudności w opanowaniu kręcących się kosmyków i .... może być efekt "wnerwionego szopena" Także grzywce mówię stanowcze NIE.
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:15   #148
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Z kreconym iwlosami faktycznie bedzie problem z grzywka, ja mam proste, a noszac grzywke nie obylo sie bez codziennego prostowania...
Duzo dziewczyn udziela sie w watku o pielegnacji kreconych wlosow... Moze w to warto by zainwestowac + dobre ciecie, by loki lepiej sie ukladaly.

Nie pamietam tez czy kiedys wspominalam, ale Twoj kolor oczu powinny bardzo dobrze podkreslac wszelkie brazy na powiekach
Moj telefon jest nadal do dyspozycji, w razie czego
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 00:30   #149
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

eevciaaa super, ze udało sie wkleic fotki, jestes po prostu boska na tych dwóch ostatnich zdjęciach z kwietnia2010r

świetna metamorfoza, loczki Ci jak najbardziej pasują, jestes bardzo drobna ( he he, tyle co Ty pod biustem to ja mam w talii ) , więc jak ajbardziej te loczki fajnie wyglądaja przy Twojej buźce

kolorek tez w porządku, chociaz mnie sie bardziej podobałas przed tym ostatnim farbowaniem, jak miałas tamten bardziej sprany


bardzo przyjemnie popatrzec na takie metamorfozy
ja zapuszczam włosy i mam lekką złamkę tym co mam na głwoie, ale musze to przetrzymac, więc wchodze na matamorfozy, co by sobie motywację podnieść , a Twój wątek jest świetny



---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

nie można edytować- Olcia dzięki za wklejenie

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

ps. mnie się twoje obecne brwi bardzo podobaja, uważam, ze do Ciebie pasują,
( nie podobałabyś mi sie w tych z symulacji TLU )
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:51   #150
taska188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

planuję zmiane fryzurki i bardzo chciałabym żebyście mi pomogły bo nie wiem co mam robić .mam geste włosy i sa osłabone . pozdrawaiam
taska188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.