Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 21:13   #4951
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Chodzi o ten zwyczajny samoopalacz do ciała z migdałem i czymśtam?
A ile się utrzymuje efekt, i jak często się smarujesz?
ja tez sie jeszcze wypowiem na temat samoopalacza - z tego co wiem to alverde ma jeden tylko: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...A743.hpworker1
ja tez go uzywam i jestem zachwycona - pierwszy samoopalacz, ktory nie smierdzi praktycznie wcale! przyjemnie pielegnuje ja po trzech uzyciach tak co 1,5 dnia bylam gotowa na wesele i nie wygladalam chorobliwie przy wysolarowanych panienkach (oczywiscie wygladalam mimo wszystko na bardziej blada - i cale szczescie! ale taka zdrowa ). no i potem zaprzestalam smarowania i "opalenizna" schodzila rowno, bez zadnych plam po prostu pod prysznicem rekawica peelingujaca stopniowo wszystko starla.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:41   #4952
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I co myślisz o NuFountain, masz próbeczkę czy całe opakowanie? Trzeba z nim uważać, bo może się bardzo łatwo utlenić i zepsuć, trzymać w lodówce, no i uważać tym bardziej jeśli został przelany

Co do aloesu to już zazdroszczę, no ale nie mogę popsuć mojego postu zakupowego przesz, ech Z drugiej strony to tylko 10 zl

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



Ojć, przykro mi

Mój syn też ma takie napuszone włosy po niej, ale tak jak pisałam, to mija po ok. 2 godzinach. a włosy po umyciu mu rozczesuję tylko raz Może tu tkwi przyczyna No nie wiem, bo ja na kręconych włosach mało się znam, syn ma kręcone, ale i krótsze.
Próbkę mam
Moim zdaniem świetne! Nic dodac nic ująć jak skończe serum z avalon (jesli wogóle do mnie jeszcze dotrze....) to napewno kupię NuFountain
10 zł się nie liczy do postu kupuj aloes.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:43   #4953
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do aloesu to już zazdroszczę, no ale nie mogę popsuć mojego postu zakupowego przesz, ech Z drugiej strony to tylko 10 zl

Ojć, przykro mi

Mój syn też ma takie napuszone włosy po niej, ale tak jak pisałam, to mija po ok. 2 godzinach. a włosy po umyciu mu rozczesuję tylko raz Może tu tkwi przyczyna No nie wiem, bo ja na kręconych włosach mało się znam, syn ma kręcone, ale i krótsze.
Tez mam ten aloes z SP. Mam zamiar niebawem ukrecic spray do wlosow z zelatyna
No niestety odzywka sie nie spisala nie ukrywam, ze jestem bardzo zawiedziona. A jaki skret wlosow ma swoj syn? moze to zalezy od rodzaju lokow i skretu widac kazde wlosy lubia co innego. Mialam nadzieje, ze ta odzywka ladnie zdefiniuje moje loki a tu taki klops
Czeka mnie zatem dalej poszukiwanie odzywki idealnej
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:17   #4954
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Próbkę mam
Moim zdaniem świetne! Nic dodac nic ująć jak skończe serum z avalon (jesli wogóle do mnie jeszcze dotrze....) to napewno kupię NuFountain
10 zł się nie liczy do postu kupuj aloes.
Cieszę się, że nie tylko mi tak przypadło do gustu A na Avalon czekaj cierpliwie, na pewno dojdzie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Tez mam ten aloes z SP. Mam zamiar niebawem ukrecic spray do wlosow z zelatyna
No niestety odzywka sie nie spisala nie ukrywam, ze jestem bardzo zawiedziona. A jaki skret wlosow ma swoj syn? moze to zalezy od rodzaju lokow i skretu widac kazde wlosy lubia co innego. Mialam nadzieje, ze ta odzywka ladnie zdefiniuje moje loki a tu taki klops
Czeka mnie zatem dalej poszukiwanie odzywki idealnej
Tak jak pisałam nie znam się kompletnie na lokach, skrętach i ich właściwościach więc nie wiem jak opisać syna włosy, może pomożesz. W każdym razie on ma afro, tyle wiem na pewno, wklejałam fotki przy okazji poszukiwań maszynki do strzyżenia, bo zwykłe niestety nie dają rady jego wlosom, o tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33390221

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-06-24 o 22:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:28   #4955
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Tak jak pisałam nie znam się kompletnie na lokach, skrętach i ich właściwościach więc nie wiem jak opisać syna włosy, może pomożesz. W każdym razie on ma afro, tyle wiem na pewno, wklejałam fotki przy okazji poszukiwań maszynki do strzyżenia, bo zwykłe niestety nie dają rady jego wlosom, o tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33390221
Wow!!!!! To są dopiero loki! Takim skrętem to by mógł Twój Syn z 10 z nas obdzielic i jeszcze wciąż by miał kręcone włoski
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:31   #4956
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja tez sie jeszcze wypowiem na temat samoopalacza - z tego co wiem to alverde ma jeden tylko: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...A743.hpworker1
ja tez go uzywam i jestem zachwycona - pierwszy samoopalacz, ktory nie smierdzi praktycznie wcale! przyjemnie pielegnuje ja po trzech uzyciach tak co 1,5 dnia bylam gotowa na wesele i nie wygladalam chorobliwie przy wysolarowanych panienkach (oczywiscie wygladalam mimo wszystko na bardziej blada - i cale szczescie! ale taka zdrowa ). no i potem zaprzestalam smarowania i "opalenizna" schodzila rowno, bez zadnych plam po prostu pod prysznicem rekawica peelingujaca stopniowo wszystko starla.
Oooo to muszę go mieć. Wczoraj w desperacji posmarowałam się samoopalaczem Yves Rocher (mam go jeszcze z zeszłego roku ). Tradycyjnie śmierdzi, nawet po kąpieli. A efekt średni, bo wpadający w pomarańcz.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Próbkę mam
Moim zdaniem świetne! Nic dodac nic ująć jak skończe serum z avalon (jesli wogóle do mnie jeszcze dotrze....) to napewno kupię NuFountain
10 zł się nie liczy do postu kupuj aloes.
Ech, a ja nie kupiłam tego serum. Jaka szkoda.


Przyznam Wam się, że popełniłam wczoraj zakup na Pat&Rub. Skorzystałam z oferty "z paprotką" i skusiłam się na masło do ciała i peeling. Kurcze mimo tego bałaganu z oliwką lubię tą firmę. Maska do włosów działa cuda. Anakazar Tobie należą się podziękowania Szampon i odżywkę do rudych tez lubię, a kosmetyki dla Tomka też bardzo fajne i ciągle mu je podbieram.

Co do maski Pat&Rub robię sobie taką mega pielęgnację. Na noc nakładam olejek GaiaCreams (u mnie działa bardzo dobrze), później na godzinę maskę pod folią. Nie wiem, czy to przez fakt, że włosy były zaniedbane i teraz wracają do formy, ale działanie jest gigantyczne Nadal trochę bardziej niż zwykle wypadają, ale kondycja już zdecydowanie lepsza.

Teraz jeszcze pochwalę tusz dr.Hauschka. Od tygodnia stosuję eyeliner dr.Hauschka wraz z tuszem i nie miałam ani razu pandy. Poważnie. Pomimo upałów wszystko jest na swoim miejscu.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-06-24 o 22:33
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:34   #4957
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wow!!!!! To są dopiero loki! Takim skrętem to by mógł Twój Syn z 10 z nas obdzielic i jeszcze wciąż by miał kręcone włoski
Akurat na fotkach skręciły mu się w takie ślimaczki, ale własnie po odżywce AO tak mu się fajnie prostują, tzn dalej ma loki, ale bardziej sprężynki, wyglądają na dłuższe i odżywka nadaje im lekkości, ale i tak utrapienie z tymi jego włosiskami, co już w tamtym wątku opisalam. Nie zycze nikomu, chociaż niewątpliwie są urokliwe
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 22:38   #4958
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Akurat na fotkach skręciły mu się w takie ślimaczki, ale własnie po odżywce AO tak mu się fajnie prostują, tzn dalej ma loki, ale bardziej sprężynki, wyglądają na dłuższe i odżywka nadaje im lekkości, ale i tak utrapienie z tymi jego włosiskami, co już w tamtym wątku opisalam. Nie zycze nikomu, chociaż niewątpliwie są urokliwe
Teraz dopiero zauważyłam, słodkie te kędziorki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 23:10   #4959
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie tylko mi tak przypadło do gustu A na Avalon czekaj cierpliwie, na pewno dojdzie



Tak jak pisałam nie znam się kompletnie na lokach, skrętach i ich właściwościach więc nie wiem jak opisać syna włosy, może pomożesz. W każdym razie on ma afro, tyle wiem na pewno, wklejałam fotki przy okazji poszukiwań maszynki do strzyżenia, bo zwykłe niestety nie dają rady jego wlosom, o tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33390221
tez az tak bardzo sie nie znam ale wlosy twoj syn ma boskie
A to moje wlosiska jakies 2 lata temu, teraz sa platynowe i duzo dluzsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e1.jpg (8,1 KB, 70 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:12   #4960
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przyznam Wam się, że popełniłam wczoraj zakup na Pat&Rub. Skorzystałam z oferty "z paprotką" i skusiłam się na masło do ciała i peeling. Kurcze mimo tego bałaganu z oliwką lubię tą firmę. Maska do włosów działa cuda. Anakazar Tobie należą się podziękowania Szampon i odżywkę do rudych tez lubię, a kosmetyki dla Tomka też bardzo fajne i ciągle mu je podbieram.

Co do maski Pat&Rub robię sobie taką mega pielęgnację. Na noc nakładam olejek GaiaCreams (u mnie działa bardzo dobrze), później na godzinę maskę pod folią. Nie wiem, czy to przez fakt, że włosy były zaniedbane i teraz wracają do formy, ale działanie jest gigantyczne Nadal trochę bardziej niż zwykle wypadają, ale kondycja już zdecydowanie lepsza.

Teraz jeszcze pochwalę tusz dr.Hauschka. Od tygodnia stosuję eyeliner dr.Hauschka wraz z tuszem i nie miałam ani razu pandy. Poważnie. Pomimo upałów wszystko jest na swoim miejscu.

Wszystkie jesteśmy zadowolone z tej maski

Margo daj znać czy masło Ci odpowiada,ciekawa jestem,bo jak dla mnie to taki średniaczekCena kusząca masła była i gdybym go nie miała to też bym zamówienie popełniła
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:21   #4961
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez az tak bardzo sie nie znam ale wlosy twoj syn ma boskie
A to moje wlosiska jakies 2 lata temu, teraz sa platynowe i duzo dluzsze

bosze....... jak ja bym chciała mieć kręcone włosy..... cudne masz!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 07:59   #4962
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam nie znam się kompletnie na lokach, skrętach i ich właściwościach więc nie wiem jak opisać syna włosy, może pomożesz. W każdym razie on ma afro, tyle wiem na pewno, wklejałam fotki przy okazji poszukiwań maszynki do strzyżenia, bo zwykłe niestety nie dają rady jego wlosom, o tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33390221
Wow Korah, ale on ma piękne te włosy. Pilnuj go tam, bo pewnie już teraz na placu zabaw ma kolejkę dziewczynek za sobą.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 08:33   #4963
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam nie znam się kompletnie na lokach, skrętach i ich właściwościach więc nie wiem jak opisać syna włosy, może pomożesz. W każdym razie on ma afro, tyle wiem na pewno, wklejałam fotki przy okazji poszukiwań maszynki do strzyżenia, bo zwykłe niestety nie dają rady jego wlosom, o tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33390221
Śliczne ma włosy Twój syncio. Faktycznie takie afro. Linkuję typologie loków i fal: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48. Jeśli włosy, kiedy są dłuższe, nie wyginają się pod ostrymi kątami (jak literka Z), to odpadają wyższe typy (4B, 4C). Ja bym obstawiała: NC - 3C/4A, brytyjska - Corkscrew Curls, analogicznie Fia - 3c/4a, Quidad - Tight Curly. Tak mi się wydaje, bo sama nie mam loczków, tylko lekkie fale. Swoją drogą mój typ to chyba 2A.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A to moje wlosiska jakies 2 lata temu, teraz sa platynowe i duzo dluzsze
Super włoski. Szkoda, że nie masz zdjęcia z dłuższymi, bo jestem ciekawa, jak się teraz zachowują.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-25 o 08:38
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 08:42   #4964
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

bosze....... jak ja bym chciała mieć kręcone włosy..... cudne masz!
dziekuje jeszcze toche im do idealu brakuje ale walczymy dzielnie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Śliczne ma włosy Twój syncio. Faktycznie takie afro. Linkuję typologie loków i fal: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48. Jeśli włosy, kiedy są dłuższe, nie wyginają się pod ostrymi kątami (jak literka Z), to odpadają wyższe typy (4B, 4C). Ja bym obstawiała: NC - 3C/4A, brytyjska - "Corkscrew Curls", analogicznie Fia - 3c/4a, Quidad - Tight Curly. Tak mi się wydaje, bo sama nie mam loczków, tylko lekkie fale. Swoją drogą mój typ to chyba 2A.


Super włoski. Szkoda, że nie masz zdjęcia z dłuższymi, bo jestem ciekawa, jak się teraz zachowują.
Dziekuje Musze je teraz troche ogarnac i jak wroca do formy to porobie zdj i wstawie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 09:35   #4965
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez az tak bardzo sie nie znam ale wlosy twoj syn ma boskie
A to moje wlosiska jakies 2 lata temu, teraz sa platynowe i duzo dluzsze
Śliczna fryzurka. Zawsze marzyłam o takich lokach, ale teraz wiem, ile trzeba włożyć pracy, żeby zawsze wyglądały tak pięknie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Teraz dopiero zauważyłam, słodkie te kędziorki
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wow Korah, ale on ma piękne te włosy. Pilnuj go tam, bo pewnie już teraz na placu zabaw ma kolejkę dziewczynek za sobą.
Dzięki dziewczyny

SW, już kiedyś pisałam, że koleżanek ma więcej niż kolegów, przeważają słodkie blondyneczki

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Śliczne ma włosy Twój syncio. Faktycznie takie afro. Linkuję typologie loków i fal: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48. Jeśli włosy, kiedy są dłuższe, nie wyginają się pod ostrymi kątami (jak literka Z), to odpadają wyższe typy (4B, 4C). Ja bym obstawiała: NC - 3C/4A, brytyjska - Corkscrew Curls, analogicznie Fia - 3c/4a, Quidad - Tight Curly. Tak mi się wydaje, bo sama nie mam loczków, tylko lekkie fale. Swoją drogą mój typ to chyba 2A.
O, dzięki Ci za ten link Ja też jestem typowe wręcz 2A
Natomiast co do synka to mam dylemat, wszystkie 3 ostatnie pasują Ma krótsze włosy, więc nie do końca widać ich strukturę, ale w dużej mierze zależy ona wlaśnie od sposobu pielęgnacji. Raz ma napuszone i sztywne, innym razem ładnie podkreślone i mięciutkie, a jak nie ma czasu, to się zwijają w ślimaki takie z kilkudziesięciu włosów jeden i to wygląda, jak minidredy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 09:43   #4966
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez az tak bardzo sie nie znam ale wlosy twoj syn ma boskie
A to moje wlosiska jakies 2 lata temu, teraz sa platynowe i duzo dluzsze
Piękny kolor, piękne włosy Zawsze chciałam miec loczki, mój tata miał czarne małe sprężynki. Miał bo siwe wyrosły proste No i oczywiście nie przekazał w genach kędziorków, tylko wcześniejsze siwienie.



Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wszystkie jesteśmy zadowolone z tej maski

Margo daj znać czy masło Ci odpowiada,ciekawa jestem,bo jak dla mnie to taki średniaczekCena kusząca masła była i gdybym go nie miała to też bym zamówienie popełniła
Wiesz ja początkowo średnio lubiłam się z tą maską. Ale było dokładnie tak jak napisałaś, na efekty misiałam trochę poczekać. Co do masełka dam oczywiście znać jak się spisuje. Peeling zresztą też.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 09:45   #4967
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez az tak bardzo sie nie znam ale wlosy twoj syn ma boskie
A to moje wlosiska jakies 2 lata temu, teraz sa platynowe i duzo dluzsze
Śliczne masz te włoski . Wrzuć koniecznie zdjęcie z obecnym stanem

Korah, super kręciołki ma synek. A miał kiedyś dłuższe?

Ja też 2A

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-06-25 o 09:50
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:26   #4968
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Śliczna fryzurka. Zawsze marzyłam o takich lokach, ale teraz wiem, ile trzeba włożyć pracy, żeby zawsze wyglądały tak pięknie





Dzięki dziewczyny

SW, już kiedyś pisałam, że koleżanek ma więcej niż kolegów, przeważają słodkie blondyneczki



O, dzięki Ci za ten link Ja też jestem typowe wręcz 2A
Natomiast co do synka to mam dylemat, wszystkie 3 ostatnie pasują Ma krótsze włosy, więc nie do końca widać ich strukturę, ale w dużej mierze zależy ona wlaśnie od sposobu pielęgnacji. Raz ma napuszone i sztywne, innym razem ładnie podkreślone i mięciutkie, a jak nie ma czasu, to się zwijają w ślimaki takie z kilkudziesięciu włosów jeden i to wygląda, jak minidredy
Na tym zdj sama nie moge w to uwierzyc, ale wlosy same mi sie tak ulozyly. Umylam je tylko dalam odzywke d\s i b\s ugniotlam et viola
Tylko to bylo nad oceanem a tam wilgosc i wlosy sie same skrecaly
Czy twoj synek ma jakies geny afroamerykanskie bo wlosy ma boskie
Moj typ to 3A ale po przygodzie z odzywka AO to lwia grzywa i 2A

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Piękny kolor, piękne włosy Zawsze chciałam miec loczki, mój tata miał czarne małe sprężynki. Miał bo siwe wyrosły proste No i oczywiście nie przekazał w genach kędziorków, tylko wcześniejsze siwienie.
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Śliczne masz te włoski . Wrzuć koniecznie zdjęcie z obecnym stanem
Dziekuje dziewczyny za mile slowa i komplementy:dziekuj e-kwiatek:
Obiecuje, ze jak doprowadze je do stanu uzywalnosci i ogladalnosci to wrzuce foty

Zastanawiam sie jak ukrecic taka wode do stylizacji wlosow ala woda morska moze to troche zreanimowaloby moje loki. Wiem ze sa takie gotowe kosmetyki, ale dosc drogo sie cenia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:29   #4969
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Korah, super kręciołki ma synek. A miał kiedyś dłuższe?

Ja też 2A


Najdłuższe ślimaczki miał po wyprostowaniu 10 cm Bardzo fajnie wyglądał, jak mial wtedy po bokach trochę krócej przycięte. Obecnie ma irokeza, ale takiego krótkiego. Myślę, że zapuści włosy, jak będzie trochę starszy, teraz to jest wykluczone. Po przyjściu z przedszkola znosi cały arsenał różnych paprochów we włosach, łącznie z piaskownicą, jak ma dłuższe włosy, to mu muszę głowę myć 3 razy z tego piasku. Najgorzej jest z maszynką do strzyżenia, niestety, zdarza się, ze się przegrzewa i zatrzymuje na jego włosach, muszę ją wymienić na nową, ale nie wiem jaką, bo ta wcale nie jest taka stara, ale po prostu nie daje rady. Obawiam się, że będę musiała kupić prawdziwą kosiarę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 10:33   #4970
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Najdłuższe ślimaczki miał po wyprostowaniu 10 cm Bardzo fajnie wyglądał, jak mial wtedy po bokach trochę krócej przycięte. Obecnie ma irokeza, ale takiego krótkiego. Myślę, że zapuści włosy, jak będzie trochę starszy, teraz to jest wykluczone. Po przyjściu z przedszkola znosi cały arsenał różnych paprochów we włosach, łącznie z piaskownicą, jak ma dłuższe włosy, to mu muszę głowę myć 3 razy z tego piasku. Najgorzej jest z maszynką do strzyżenia, niestety, zdarza się, ze się przegrzewa i zatrzymuje na jego włosach, muszę ją wymienić na nową, ale nie wiem jaką, bo ta wcale nie jest taka stara, ale po prostu nie daje rady. Obawiam się, że będę musiała kupić prawdziwą kosiarę
Ale się uśmiałam, już to widzę.
Blondyneczki mówisz, coś w tym jest. Ja też blondynka i też lubię ciemnowłosych. Na którym placu zabaw twój mały urzęduje?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:36   #4971
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Na tym zdj sama nie moge w to uwierzyc, ale wlosy same mi sie tak ulozyly. Umylam je tylko dalam odzywke d\s i b\s ugniotlam et viola
Tylko to bylo nad oceanem a tam wilgosc i wlosy sie same skrecaly
Czy twoj synek ma jakies geny afroamerykanskie bo wlosy ma boskie
Moj typ to 3A ale po przygodzie z odzywka AO to lwia grzywa i 2A
Tak, mój syn to miks etniczny, polsko- nigeryjsko-srilańsko-szkocki

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam, już to widzę.
Blondyneczki mówisz, coś w tym jest. Ja też blondynka i też lubię ciemnowłosych. Na którym placu zabaw twój mały urzęduje?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:38   #4972
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, mój syn to miks etniczny, polsko- nigeryjsko-srilańsko-szkocki
oooo to ciekawy miks z niego
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:39   #4973
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, mój syn to miks etniczny, polsko- nigeryjsko-srilańsko-szkocki

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



wow, prawdziwa mieszanka! a włosy ma śliczne. i nie dziwię się tym licznym koleżankom (też wolę brunetów )

używam od 2 tygodni toniku z kwasami AHA/BHA 10% z BU i jeeeej, po obudzeniu nie mogę się nazachwycać moją skórą. Rozświetlona, bez porów, miękka. Później efekt trochę zanika, ale i tak jestem zadowolona z działania. Przebarwienia też rozjaśnił. Jeszcze nie do końca, ale wiadomo- za krótko używam.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:45   #4974
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje Musze je teraz troche ogarnac i jak wroca do formy to porobie zdj i wstawie
Będę czekać z niecierpliwością.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O, dzięki Ci za ten link Ja też jestem typowe wręcz 2A
Natomiast co do synka to mam dylemat, wszystkie 3 ostatnie pasują Ma krótsze włosy, więc nie do końca widać ich strukturę, ale w dużej mierze zależy ona wlaśnie od sposobu pielęgnacji. Raz ma napuszone i sztywne, innym razem ładnie podkreślone i mięciutkie, a jak nie ma czasu, to się zwijają w ślimaki takie z kilkudziesięciu włosów jeden i to wygląda, jak minidredy
Wydaje mi się, że jednak nie dwa ostatnie typy, skoro jego włoski to sprężynki, a nie zygzaki. Swoją drogą wpisz na YT "Aubrey Organics", to zobaczysz, że najwięcej recenzji produktów do włosów robią dziewczyny z afro. Czyli jest coś na rzeczy z tym AO i jego dobroczynnym działaniem na loczki.

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja też 2A
Możemy założyć klub 2A.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, mój syn to miks etniczny, polsko- nigeryjsko-srilańsko-szkocki
To musi być śliczny chłopczyk.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:22   #4975
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ja używałam, bardzo przyjemny i delikatny Lecz zamiast się bawić w te odmierzane zestawy, lepiej od razu kupić wszystkie składniki, te 50ml starcza na 2 tygodnie Btw sama planuje niedługo zakup składników, bo tyle co zdążyłam poużywać to chyba jednak był najlepszy.. ten polecany tutaj Naturado się lepi, pieką mnie oczy, i ponadto dostaje ostatnio paskudnego uczulenia pod oczami, nie wiem czy nie od niego..
ale którego płynu używałaś? tego do oczu czy do wrażliwej?

pewno że bym nie zamawiała gotowca, zresztą do tego ocznego mam wszystko oprócz tego p coś tam


korah, na tej fotce włoski synka,mi się skojarzyły w tym zbliżeniu i lampie z druciakiem do garnków , fajne, jakby był dziewczynką i chciał(-a) mieć długie to ło matko-ale byś miała roboty
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:35   #4976
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Możemy założyć klub 2A.
A wiesz, że to nie taki głupi pomysł, ciekawe czy istnieje już wątek na temat pielęgnacji A2, chętnie się przyłączę w razie czego

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
korah, na tej fotce włoski synka,mi się skojarzyły w tym zbliżeniu i lampie z druciakiem do garnków , fajne, jakby był dziewczynką i chciał(-a) mieć długie to ło matko-ale byś miała roboty
Pewna kobieta mnie kiedyś uczyła robić takie fantazyjne wzory na głowie z warkoczyków, uczyła to za dużo powiedziane, po prostu przyglądałam się, jak ona to robi na długich afro i byłam zdumiona, strasznie misterna robota, jeszcze na takich włosach. Zajęłoby mi to chyba 2 dni, a ręce zdążyłyby odpaść z bólu 5 razy, ona całe uczesanie wykonała w 4 godziny. Uczyła się tego w swoim ojczystym kraju, w Ghanie, ale tam nigdy by nie zarobiła na tym takich pieniędzy. Czasem jednej klientce robią warkoczyki we dwie z siostrą i wtedy trwa to 2 godziny

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-06-25 o 12:37
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:04   #4977
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
przede wszystkim: sciri, gratuluje prześlicznej córeczki (i imię cudowne!).

poza tym, byłam dzisiaj w Warszawie (chylę czoła przed tymi z Was, które tam mieszkają; mnie te korki po kilku godzinach mooocno zdenerwowały D). Byłam w Blue City i Tarasach, odwiedziłam Marionnaud, Phenome i Sephorę. A z racji, że ostatnio nie robiłam żadnych zakupów, to sobie pozwoliłam na trochę wklejam zdjęcia dzisiejszych łupów i angielskich zakupów. (zapomniałam zrobić zdjęcia masce regenerującej P&R, bo też kupiłam ).


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Na biopiekno znizka 10% na podklady Lily lolo do konca czerwca
To specjalnie dla Ciebie Promolcia
Czy wiecie, że podkłady mineralne Lily Lolo mają naturalny faktor SPF 15? Świetnie nadają się do ochrony w upalne dni. 10% zniżki na podkłady do końca czerwca - kod rabatowy lilylolo1, zapraszam do sklepu http://www.biopiekno.pl/k53,makijaz-...lily-lolo.html
tym razem zdążę

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Doszły moje kosmetyki, więc pokażę zdjęcie
Masło do ust Korres kupiłam wczoraj w Sephorze, bardzo je lubię chociaż nie wiem, czy jej skład jest do końca naturalny
Czekam jeszcze na intensywny krem wzmacniający dr. Scheller.
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Postanowiłam zaprezentować wam moją aktualną kolekcję w miarę naturalnych kosmetyków. Nie wrzucałam tych z Yves Rocher, bo chyba się nie nadają na ten wątek...
Kolekcja niestety nie jest idealna i wiele produktów chciałabym zamienić na inne, lepsze odpowiedniki, ale staram się I tak jest lepiej niż było kiedyś...
Strasznie tęsknię za odżywką John Masters Organics z gorzką pomarańczą, ale póki co muszę wykorzystać te Alterry
piękna kolekcja

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja nabyłam aloes w superpharm cały litr!

eeeee........ nie miał być post pod postem..... sorki
wszechstronny ten aloes

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nowego domu szuka odzywka AO http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-325-ml/7544 niestety moim wlosom nie sluzy choc wiazalam z nia duze nadzieje Chetnie wymienie na inna odzywke badz maske
Musze pochwalic raz jeszcze samoopalacz z Alverde wszyscy sie pytaja, gdzie tak ladnie sie opalalilam nikt mi nie wierzy, ze to sprawka samoopalacza
czy to ta, która do mnie leci?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Próbkę mam
Moim zdaniem świetne! Nic dodac nic ująć jak skończe serum z avalon (jesli wogóle do mnie jeszcze dotrze....) to napewno kupię NuFountain
10 zł się nie liczy do postu kupuj aloes.
no bardzo się cieszę, że serum sie podoba
używam regularnie i widzę jak rozjaśnia moje piegi, robi to delikatnie, ale dla mnie zauważalnie ogólnie skóra jest bardziej zwarta - cudeńko !
tylko marcelinka się nie pochwaliła czy przypadło jej do gustu...

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Śliczne ma włosy Twój syncio. Faktycznie takie afro. Linkuję typologie loków i fal: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48. Jeśli włosy, kiedy są dłuższe, nie wyginają się pod ostrymi kątami (jak literka Z), to odpadają wyższe typy (4B, 4C). Ja bym obstawiała: NC - 3C/4A, brytyjska - Corkscrew Curls, analogicznie Fia - 3c/4a, Quidad - Tight Curly. Tak mi się wydaje, bo sama nie mam loczków, tylko lekkie fale. Swoją drogą mój typ to chyba 2A.


Super włoski. Szkoda, że nie masz zdjęcia z dłuższymi, bo jestem ciekawa, jak się teraz zachowują.
też jestem typowe 2a - takie kapryśne niewiadomo co...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:10   #4978
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Będę czekać z niecierpliwością.
miejmy nadzieje, ze nalezysz do osob dosc cierpliwych bo to moze troche potrwac

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość



tym razem zdążę

czy to ta, która do mnie leci?

no podklad juz do Ciebie leci wiec powinnas zdazyc zalapac sie na promo w razie co
Tak tak to ta odzywka, ktora do Ciebie leci wiec uwazaj
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:23   #4979
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
też jestem typowe 2a - takie kapryśne niewiadomo co...
Ja już nie pamiętam jaki mam typ włosów, bo zawsze mając długie włosy suszyłam suszarką i prostowały się w ten sposób, ale coś 1b / 1c / 2a mam chyba Na pewno nie były bardzo kręcone i nie całkiem proste. To pewnie najbardziej popularny typ
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:53   #4980
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Czyli jest coś na rzeczy z tym AO i jego dobroczynnym działaniem na loczki.


Możemy założyć klub 2A.

Kolejna z klubu 2A sie kłania
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.