U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 12:59   #511
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Moze pedzel rozmazuje za bardzo filtr? Sprobuj nalozyc BB palcami. Jesli mozesz lepiej unikac pedzli przy filtrach, bo moga zetrzec filtr i obnizyc ochrone.
Najlepiej chyba będzie wklepywać BB, nie rozsmarowywać
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 13:59   #512
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
(...)Jakie kwasy stosujesz?
a gdzieś tam już pisałam, ten tonik

ps. ja też bb paluchami nakładam
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 14:21   #513
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Też tak miałam z niektórymi BB... cóż, nie wszystko wszystkim służy, nie wszystkie BB są idealne
zmyłam. już wiem co mi w snailu nie pasuje - zostawia taką delikatną powłoczkę, jakbym miała maskę na twarzy.

wrrr, 17 kupiłam cc mizona, a w trackingu dalej mi wyskakuje, że nie ma takiej paczki.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 14:26   #514
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
zmyłam. już wiem co mi w snailu nie pasuje - zostawia taką delikatną powłoczkę, jakbym miała maskę na twarzy.

wrrr, 17 kupiłam cc mizona, a w trackingu dalej mi wyskakuje, że nie ma takiej paczki.
Może sprzedawca pomylił się przy wpisywaniu numeru.


Fajny ten sun block missha, chyba go kupię. Buziak po nim jest taki milusi, dodatkowi jeszcze ja rozjasnia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 15:06   #515
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Byc moze, a jakie stosujesz? Mam Biore Aqua Rich, kolejna juz tubke I zadnych problemow - wchlania sie natychmiast do matu I zostawia satynowe wykonczenie, bardzo dobrze wszystko sie na nim trzyma
Miałam Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk, Skin79 Perfect UV Protection, Innisfree Eco Safety Daily Sunblock, Innisfree Eco No Sebum Sunblock i Skin Food Tomato Wrinkle Sun Cream.

Na wszystkich dzieje się to samo.

Mam jeszcze próbkę filtra Tony Moly. Zobaczę jak z nim będzie.

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Moze pedzel rozmazuje za bardzo filtr? Sprobuj nalozyc BB palcami. Jesli mozesz lepiej unikac pedzli przy filtrach, bo moga zetrzec filtr i obnizyc ochrone.
Właśnie lubię nakładać BB flat topem, bo wtedy uzyskuję efekt idealnej cery. Kiedy nakładam palcami, to twarz zaczyna się bardzo szybko świecić i wygląda na zmęczoną. Używając pędzla wklepuję BB w skórę, nie rozsmarowuję. Na normalnych kremach wszystko jest ok, tylko na filtrach robi się ciasto.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
a gdzieś tam już pisałam, ten tonik
Dzięki! Szukam czegoś takiego, bo niedawno ukończyłam serię kwasów u kosmetyczki i chciałabym coś dla podtrzymania efektu. Chwalisz sobie ten tonik? Nie pozostawia żadnej warstewki na skórze (nie cierpię tego)?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

A może stosowałyście serum Mizon Snail Repair Intensive Ampoule???
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 15:31   #516
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a mi po 3 dniach z Dollishem wyskoczyly 3 wielkie podskorne bolesne gule nie mialam takich od wielu miesiecy...

Dzis nalozylam Skin79 scandal rose... masakra. Podkreslil skorki, mazal sie strasznie. Po 4h swiece sie jak latarnia.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 18:49   #517
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[/COLOR]A może stosowałyście serum Mizon Snail Repair Intensive Ampoule??? [/QUOTE]
........
ja mam ,stosuje od tygodnia,efektem rozjaśniona uspokojona twarz ,lekko rozjasniaja się przebarwienia i poprawiła struktura skóry.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 19:00   #518
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
ja mam ,stosuje od tygodnia,efektem rozjaśniona uspokojona twarz ,lekko rozjasniaja się przebarwienia i poprawiła struktura skóry.
Dzięki

Zbankrutuję chyba przez tą twarz
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 19:09   #519
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Może sprzedawca pomylił się przy wpisywaniu numeru.


Fajny ten sun block missha, chyba go kupię. Buziak po nim jest taki milusi, dodatkowi jeszcze ja rozjasnia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dam mu czas do jutra, a jak nie to napiszę

zmyłam tego snaila raz dwa. jakie on ma podtony? ja tu widzę róż...

oznaka tego, że mam celować w te, które nie pasuję ani aszuelce, ani asmenie. ale bardziej w te, co pasują MuniMuni, bo chyba podobne bladziochy jesteśmy
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 19:10   #520
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzięki

Zbankrutuję chyba przez tą twarz
Ale będziesz bankrutem z piękną twarzą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 19:10   #521
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
[/COLOR]A może stosowałyście serum Mizon Snail Repair Intensive Ampoule???
........
ja mam ,stosuje od tygodnia,efektem rozjaśniona uspokojona twarz ,lekko rozjasniaja się przebarwienia i poprawiła struktura skóry.[/QUOTE]


Wlasnie tak sie nad tym serum zastanawiam ale w koncu zamowilam dzis z Misshy probki Tim revolution night repair.
Zobaczymy czy sie polubimy.
Z Mizona mam gel slimaczy-i musze powiedziec,ze nawilzaniem jestem rozczarowana ale za to splycim mi blizne na twarzy i przez to to slabe nawilzanie moge mu wybaczyc
Mam jeszcze pytanko czy sleeping pack sosuje sie codziennie czy rzadziej?

Edytowane przez mmmll5
Czas edycji: 2013-04-20 o 19:13 Powód: dopisek
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 19:55   #522
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dam mu czas do jutra, a jak nie to napiszę

zmyłam tego snaila raz dwa. jakie on ma podtony? ja tu widzę róż...

oznaka tego, że mam celować w te, które nie pasuję ani aszuelce, ani asmenie. ale bardziej w te, co pasują MuniMuni, bo chyba podobne bladziochy jesteśmy
ale asmenka nie lubi snaila

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko czy sleeping pack sosuje sie codziennie czy rzadziej?
zalezy ktory, zalezy czego potrzebuje Twoja buzia, czy potrzebuje codziennego nakladania sleeping packa
ja baviphat jablko nakladalam codziennie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 20:57   #523
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ale asmenka nie lubi snaila
aszuelka lubi snaila
asmenka lubi żółtki
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 20:57   #524
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ło masz dzień mnie nie było atu tylko jedna strona do nadrobienia obijałyście się normalnie widać że wiosna za oknem
Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Już za późno, nałożyłam. Śmierdzi niemiłosiernie, jakbym była w sklepie zoologicznym. Musisz wziąć tą wagę. TZ-et nie chce przy mnie usiąść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
od kogo kupowałaś? dasz mi linka
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 21:01   #525
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Byc moze, a jakie stosujesz? Mam Biore Aqua Rich, kolejna juz tubke I zadnych problemow - wchlania sie natychmiast do matu I zostawia satynowe wykonczenie, bardzo dobrze wszystko sie na nim trzyma
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Miałam Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk, Skin79 Perfect UV Protection, Innisfree Eco Safety Daily Sunblock, Innisfree Eco No Sebum Sunblock i Skin Food Tomato Wrinkle Sun Cream.
Możecie skrobnąć kilka zdań o swoich ulubionych? Ja od paru tygodni używam swojego pierwszego azjatyckiego filtra Skin79 50+ i jestem zachwycona. Chcę więcej
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 21:07   #526
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aszuelka a testowałaś tego japońskiego ślimaczka ode mnie?
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 21:39   #527
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ło masz dzień mnie nie było atu tylko jedna strona do nadrobienia obijałyście się normalnie widać że wiosna za oknem

od kogo kupowałaś? dasz mi linka
kupilysmy uguisu w woreczku, nie w plastiku i byla tylko ostatnia sztuka 30g
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 22:59   #528
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

tekila901 nie chcę Cię martwić ale mi bardzo mało BB pasuje kolorystycznie, zwłaszcza teraz po zimie
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 23:03   #529
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
aszuelka lubi snaila
asmenka lubi żółtki
Ooo tak, bardzo lubię, tylko pełny wymiar cos nie może do mnie dotrzeć.


Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ło masz dzień mnie nie było atu tylko jedna strona do nadrobienia obijałyście się normalnie widać że wiosna za oknem

od kogo kupowałaś? dasz mi linka
Tak Jak Asmenka pisała, kupiłam ostatnia torbę 30 gram.

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
aszuelka a testowałaś tego japońskiego ślimaczka ode mnie?
Jeszcze nie, a powinnam?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 23:35   #530
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
(...)Dzięki! Szukam czegoś takiego, bo niedawno ukończyłam serię kwasów u kosmetyczki i chciałabym coś dla podtrzymania efektu. Chwalisz sobie ten tonik? Nie pozostawia żadnej warstewki na skórze (nie cierpię tego)?
(...)
warstewki nie pozostawia, a co do skuteczności - to pewnie kwestia tego jak się stosuje i reakcji skóry - miałam wrażenie, że u mnie trochę zmniejszył blackheady na początku, ale potem nic nie robił, ale odkąd zaczęłam lepiej oczyszczać twarz i testować azjatyckie kosmetyki jest lepiej za to, jak mnie dziewczyny kilka stron wcześniej uświadomiły, być może źle te kwasy stosowałam - powinno się niby odczekać po oczyszczeniu skóry z nakładaniem kwasu, ja to robiłam od razu, czasami nakładałam na jeszcze wilgotną od toniku skórę, co teoretycznie powinno powodować głębsze wnikanie tych kwasów...może jednak mam skórę nosorożca ale z BU jest jeszcze jeden tonik - z dwoma kwasami, mam go, ale jeszcze nie zmieszanego, więc się nie wypowiem, ale być może jest lepszy. z resztą na wizażu jest wątek dot. tych toników z BU, poszukaj no, to chyba wyczerpałam temat
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 00:13   #531
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, a powinnam?
No czekam i czekam na Twoje zdanie moja droga Mi się spodobał Zaczęłam tego ślimaka używać zamiast rozgwiazdki pod bb. Podoba mi się to wygładzenie(miluśka buźka jest) i nawilżenie(nie jakieś mega super bo w tym nie o to chodzi...ale buzia nie jest ściągnięta i mój Triple nie robi plam w końcu! ) Mega wydajna próbka Trzymam w woreczku strunowym żeby nic nie wyschło No i podoba mi się zapach, dość intensywny ale przyjemny Nie zalatuje żadnymi rzygami
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 01:04   #532
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Miałam Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk, Skin79 Perfect UV Protection, Innisfree Eco Safety Daily Sunblock, Innisfree Eco No Sebum Sunblock i Skin Food Tomato Wrinkle Sun Cream.

Na wszystkich dzieje się to samo.

Mam jeszcze próbkę filtra Tony Moly. Zobaczę jak z nim będzie.



Właśnie lubię nakładać BB flat topem, bo wtedy uzyskuję efekt idealnej cery. Kiedy nakładam palcami, to twarz zaczyna się bardzo szybko świecić i wygląda na zmęczoną. Używając pędzla wklepuję BB w skórę, nie rozsmarowuję. Na normalnych kremach wszystko jest ok, tylko na filtrach robi się ciasto.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



Dzięki! Szukam czegoś takiego, bo niedawno ukończyłam serię kwasów u kosmetyczki i chciałabym coś dla podtrzymania efektu. Chwalisz sobie ten tonik? Nie pozostawia żadnej warstewki na skórze (nie cierpię tego)?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

A może stosowałyście serum Mizon Snail Repair Intensive Ampoule???
Ja sobie stosuję na dzień, do kompletu z kremem i żelem

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a mi po 3 dniach z Dollishem wyskoczyly 3 wielkie podskorne bolesne gule nie mialam takich od wielu miesiecy...

Dzis nalozylam Skin79 scandal rose... masakra. Podkreslil skorki, mazal sie strasznie. Po 4h swiece sie jak latarnia.
No i włazi w pory... nie wymieniłam go chyba tylko ze względu na śliczne opakowanie.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 04:08   #533
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
No czekam i czekam na Twoje zdanie moja droga Mi się spodobał Zaczęłam tego ślimaka używać zamiast rozgwiazdki pod bb. Podoba mi się to wygładzenie(miluśka buźka jest) i nawilżenie(nie jakieś mega super bo w tym nie o to chodzi...ale buzia nie jest ściągnięta i mój Triple nie robi plam w końcu! ) Mega wydajna próbka Trzymam w woreczku strunowym żeby nic nie wyschło No i podoba mi się zapach, dość intensywny ale przyjemny Nie zalatuje żadnymi rzygami
Ja Ci dam rzygi wyprobuje go w takim razie jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 04:28   #534
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azj

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ja Ci dam rzygi wyprobuje go w takim razie jutro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hihi... ok, czekam na opinię
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 06:55   #535
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei77- Ty pisałaś, że walczysz z rozszerzonymi porami i coraz lepiej Ci idzie. Zdradź proszę, jaką pielęgnację (z azjatyków) stosujesz, co polecasz? Pamiętam, że do mycia używasz bodajże Mizon Pore Refine. Wiem, że co skóra to opinia, ale brak mi już sił
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:04   #536
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
tekila901 nie chcę Cię martwić ale mi bardzo mało BB pasuje kolorystycznie, zwłaszcza teraz po zimie
ja i tak się nie opalam i nie bardzo lubię wylegiwać się w słońcu, więc u mnie zakup bb to zakup całoroczny
a możesz podać jakie BB Ci odpowiadają?
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja sobie stosuję na dzień, do kompletu z kremem i żelem
chyba też w końcu pootwieram te próbki. ciekawe czy lepsze niż ślimak...


ja jeszcze nie opanowałam tej sztuki nakładania kosmetyków warstwami. potrafię tylko jedną warstwę i na to bb, jak próbuję więcej, to wszystko się roluje.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:56   #537
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

A sing sing miała mieć urlop do wczoraj a widzę że sobie go przedłużyła do dzisiaj. A chciałam się zapytać kiedy wysłała mój BB

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:34   #538
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja się w końcu wkurzyłam i napisałam do f2plus1 co jest nie tak z tym trackingiem. zależy mi na tym, by paczka szybko doleciała


puder mi się kończy i zastanawiam się czy by tym razem jakichś kulek nie kupić
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:41   #539
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja się w końcu wkurzyłam i napisałam do f2plus1 co jest nie tak z tym trackingiem. zależy mi na tym, by paczka szybko doleciała


puder mi się kończy i zastanawiam się czy by tym razem jakichś kulek nie kupić
a jaki teraz mialas puder?

ja ciagle szukam pudru idealnego, te matujace matuja mnie zbyt mocno :/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:46   #540
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam dziewczyny
Zdaje sobie sprawe ze takie pytanie padlo juz za pewne wiele razy ale ciezko przekopac tyle postów.
Czy BB Skin79 Hot Pink oraz BB snail bardzo bielą ? chce zakupic moje pierwsze BB kremy i po przeczytaniu recenzji na kwc zastanawiam sie nad tymi dwoma.

mam kolezanke z Koreii i ona natomiast polecila mi :
-IOPE Air Cushion SUNBLOCK,
-Missha (bardzo popularna u nich),
-THE FACE SHOP Face It Power Perfection BB Cream

-etude bb

napisala rowniez ze znalazla info ze dobrze jest tez kupic signature bb (missha) i Air Cushion i najpierw uzyc signature bb a na to Air Cushion...

Co myslicie ? wybrac skin79 czy pojsc za rada kolezanki i wybrac ktorys z poleconych ?
pozdrawiam!
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.