Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-18, 12:44   #511
ewelutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Czesc Dzieki wam wszystkim za rady Przekonałam mamę co do kolczyka hehe.

Praktycznie mogę go zrobić już nawet jutro mam kasę i w ogole chciałabym się jednak was poradzić czy lepiej zrobić go teraz czy po wakacjach?? NIestety u mnie w miesteczku nie ma profesjonalnego salonu tatuazu lub pircingu są tylko zwykle kosmetyczki Wczoraj bylam u jednej kosmetyczki i powiedziala ze za 60zl (jezeli mam wlasnego kolczyka) zrobi mi. Nie wiem co mam robić czekam na wasze rady Pozdrowienia dla wszytkich
ewelutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 18:42   #512
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

a ja jak zwykle i w kazdej dziedzinie musze jakims dziwolongiem byc mam uczulenie na stal hirurgiczna
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-19, 10:57   #513
ona:]
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3
Wink Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja przebiłam kolczyka bez zgody rodzicow bo oni nie chcieli sie na to zgodzic ..i po jakims czasie sie sami o nim dowiedzieli..troche sie na mnie wydarli a teraz mam swiety spokjojcisza juzPrzprzebijaniu miałam troche krwi ale szybko sie zagajało wiec zmieniłam kolczyka..to było troche za szybko zaczeło mi ropiec i miałam okropna rane do teraz czyli juz ponad rok niestety ale widze ze pomału mi znika.ogolnie podoba mi sie on i polecam a cop do mamy to zrob tak jak ja przyejdzie jej po jakmis czasie
ona:] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-19, 12:23   #514
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

ja sobie zrobilam prezent na 19 urodziny (w sierpniu) w postaci kolczyka w pępku.....oczywiscie bez wiedzy rodziców....na początku wszystko było oki...jakbym miała go od lat....dopiero po 2 miesiacach zaczeło sie "babrać"....nie pomagał nawet Tribiotic...dopiero Detreomycyna pomogla..ale ona jest na recepte..więc byłam zmuszona pokazać się u lekarki, która nie byla zadowolona ale w koncu wypisała ja...wszystko sie zagoiło i było oki......a jakiś rok temu.....znudził mi się i wyciągnełam...już ładnie zarosło...tylko jest mała blizna...
proces gojenia zależy od organizmu.....może on trwać...tydzien,...dwa... miesiac......
skoro masz już pozwolenie...to wybierz tylko odpowiednie miejsce...i za nic w świecie..nie daj się kuć pistoletem.....
miłego noszenia
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-19, 20:32   #515
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Talking Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja mam kolczy juz od roku i jestem bardzo zadowolona. Oczywiscie na poczatku troche bolalo ale teraz sie przyzwyczailam i bardzo sie ciesze ze go mam. Ja od razu mialam kolczyk ze srebra, ale nie radze robic czegos takiego bo od srebra ropieje ranka i jest to dosc uciazliwe, dlatego tez jesli bedziesz kupowala kolczyk kupuj ze stali chirurgicznej wtedy nie powinans miec problemu.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 10:43   #516
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

dziewczyny-stal chirurgiczna zawiera nikiel-i to jest właśnie przyczyna problemów z gojeniem-kupujcie do przekłuć i przekłuwajcie sie tylko na kolczykach z tytanu chirurgicznego albo ze specjalnego polimeru pfte
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 15:58   #517
elif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 3
Exclamation Ratunku! Jak Wyjąć Kolczyk Z Pępka??

zalozylam go blisko 6 lat temu i zdecydowalam się teraz na wymianę go na inny model. Nigdy dotąd go nie wyjmowałam, tylko przemywałam spirytusem. Niestety teraz okazało się ze utkwił na dobre i nie moge go w żaden sposób odkręcić odkręcam tą małą kuleczkę ale ani drgnie. Próbowałam juz nawet obcęgami i nie da rady może robię coś nie tak? pomocy!
elif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 16:12   #518
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ratunku! Jak Wyjąć Kolczyk Z Pępka??

Witam! Przemywanie spirytusem nie było najszczęśliwszym posunięciem..podobnie jak niewyjęcie kolczyka przez 6 lat. Może powinnaś użyć czegoś co nada "poślizg" jakiejś maści może czegoś tłustego..jejku nie wiem. Nie ciągnij na siłę bo poleje sie krew...Chciałabym ci pomóc ale kurcze mój się jakoś nigdy tak mocno nie zaklinował ... jak ropiał i to wszystko wysychało to miałam trudności z wyjęciem ale polewałam wodą utlenioną oczyszczałam i normalnie wyjmowałam.
Pzdr
Kasia
Powodzenia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 16:30   #519
elif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ratunku! Jak Wyjąć Kolczyk Z Pępka??

Ta kuleczka jest na wcisk czy do odkręcenia? sądzę, że pan który mi to zakładał w salonie zakręcił go b.mocno i ani ruszy próbowałam juz go naoliwić ale nie pomogło chyba pójdę do salonu prosić o pomoc, ciekawe ile wezmą za jego wyjęcie ..?
A nie wyjmowałam przez 6 lat no cóż, po prostu tak się do niego przyzwyczaiłam że nie przyszło mi to do głowy
elif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 21:52   #520
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ratunku! Jak Wyjąć Kolczyk Z Pępka??

Ojej....chyba źle cię zrozumiałam :/. Myślałam że kolczyk utknął ci w dziurce i po prostu tak jakby "przykleił" się do skóry, że nie możesz go wyjąć. Oops moj błąd sorry. Kuleczka jest jak najbardziej od odkręcania, spróbuj złapać kolczyk od dołu żeby sie nie ruszał i może poproś kogoś żeby odkręcał kulkę. Jeśli to nie pomoże to idź to studia może ci pomogą, bo może rzeczywiście przez sześć lat to się mogło tam coś zrobić i dlatego się nie odkęca, no chyba powinni to zrobić bezpłatnie, bo to już by było przegięcie
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-21, 22:58   #521
NaTaLIa2502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

SIEMA ja mam kolczyk pępku jakieś półtora roku i nie żałuje ze go mam, wyglada naprawde ślicznie szczególnie teraz jak jest lato czasami jak go wyjmuje zeby przemyć kolczyk to nie moge sie przyzwyczaic do pepka bez tego świecidełka przekłówałam pępek w profesjonalnym salonie!Ale powiem szczerze ze sam zabieg nie był przyjemny Kupilam w aptece "Azulan" i tym przemywalam pepek 2 razy dziennie.Goił mi sie ok. 3-4 tygodnie.Nie mialam duzych problemów z tym, ale jakos miesiac po zabiegu dostalam dziwnego uczulenia: wyskoczyly mi czerwone plamy na brzuchu (w okolicach pepka), poszlam z tym problemem do dermatologa ktory powiedzial mi ze moge miec uczulenie na stal i poprostu musze wyjac kolczyk dal mi masc na uczulenie i jakies tabletki powiedzial ze jeżeli to nie pomorze to niestety bede musiala pozbyc sie "błyskotki" ale na moje szczeście POMOGŁO i juz półtora roku nie mam zadnych problemow z pępkiem POZDRAWIAM
NaTaLIa2502 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 07:34   #522
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Ja przekłuwałam pępek sobie....sama . Najpierw przez pare miesiecy zbierałam informacje, filmy itp. Wczesniej przekłuwałam znajomym uszy, nos i wargi Pępek to nowe wyzwanie ale nie żałuje, chociaż odradzam przekłuwania samemu jak nie masz..."doswiadczenia" [?]. Najlepszy jest kolczyk z pfte. Jego tarcie jest mniejsze od tarcia lodu, jest że tak powiem delikatny i nie uczulający. Pozatym, zawsze możesz zmienić na inny jak ranka sie zagoi.
Z maściami radze uważać. Używałam tribioticu nie robiąc wczesniej proby uczuleniowej i sie nabawilam niezlego placka bąblów na brzuchu, które pękały i zostawiały brzydkie miejsca bez skóry z cieknącą surowicą naprawde nieprzyjemne.
A tak ogólnie to po 1. Użyj kolczyka najlepiej z pfte, w drugiej kolejnosci tytan i później postawiłabym stal chirurgiczną.
po 2 nie rób na wakacje !! będą problemy (brak kąpieli w morzu czy jeziorze, częste przebieranki, imprezy....itd).
po 3 do wygojenia ranki najlepiej bierz tlyko prysznice, nie leż w wannie.
po 4 jak chces zużywać maści , zrób próbe na zgięciu łokcia.
po 5 noś tylko czyste ubrania i uwazaj zeby nie haczyć kolczyka
po 6 jak chcesz kolczyk pozniej wyciagac np do przemycia to radzę wybrać kolczyk z gwintem wewnętrznym- nie będzie podrażniał.
No i to chyba na tyle jak coś sobei przypomne to napisze
Ogólnie kolczyki to super sprawa

ach tak, goiło mi sie tak całkowicie jakieś 5-6 miesiecy przez ten cholerny tribiotic...ale nie żaluje
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-22, 10:35   #523
jamadzia
Przyczajenie
 
Avatar jamadzia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: Ratunku! Jak Wyjąć Kolczyk Z Pępka??

ja gdy za pierwszym razem zmienialam kolczyk tez nie moglam odkrecic kulki. zrobil to moj chlopak bez wiekszego problemu. popros kogos o pomoc
jamadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-22, 12:21   #524
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

u kogo najlepiej przukuc pepek?? i na poczatku musze zalozyc spejcalny do przek ówania cyz mgoe kupic taki jaki mi sie podoba?? aha i pewnie wtedy nei zmona sie opalac?? co mozna a czego nie?????
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-22, 16:57   #525
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Ratunku! Jak Wyjąć Kolczyk Z Pępka??

Kuleczkę się odkręca. Ja też miałam ją baaaardzo mocną zakręconą i długo się męczyłam, nie wiedziałam czy aby na pewno dobrze próbuję. Dasz radę)) ;]
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-22, 18:32   #526
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Moja koleżanka ma kolczyka w pępku. Na początku była bardzo zadowolona.Goiło się szybciutko. Teraz (po pół roku) niechcący zruszyła go sobie i strasznie jej ropieje. Trwa to już jakiś czas.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-23, 09:23   #527
cazzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: NT
Wiadomości: 2
GG do cazzo
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Noo ja też mam kolczyka w pępku . MAm juz 1 miesiąc i mi sie strasznie zaczerwienił , spuchnął chyba:/ i skóra mi z nigo schodzi:/
Teraz to sama nie wiem co mam zrobić czy wyjąc czy co !!??
I wygląda na to ze mam za płytko przebitego :/
cazzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-23, 13:06   #528
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Kolczyk w pępku :)

a Mi sie kolczyki w pepku podobaja-za****ste sa norlanie jak wchodze do jubilera to tylko patrze sie na te kolcyzki delfinki,serduszka,kwiatu szki i inne poprostu zakochalam sie Podoba mi sie kolczyk w pepku jak ktos ma plaski brzuch i opalony ja tak mam ale moj Misiek to nei lubi (dlaniego kolczyk-tylko w uchu),ale moze kiedys sie da przekonac a kolczyki do pepka jak wszerdzuie widze to ksoztuja powyzej 130zl, mzoe ktos w Wawie zna miejsce gdzie taniej sprzedaja ladne kolczyki????
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-23, 16:02   #529
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Kolczyk w pępku :)

hehe moj tez sie nie chciał zgodzic to postawiłam przed faktem dokonanym i pozniej mu sie podobało jak kilka dni popatrzył...wiec jesli jestes pewan ze chcesz to rób bo w koncu robisz to dla siebie a nie dlatego ze wszyscy maja...ja mam 1,5 roku nic sie nie dzieje...zagoiło sie szybko...i jestem bardzo zadowolona Pozdrawiam
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 20:54   #530
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
Dot.: Kolczyk w pępku :)

mam 2 pytańa co do robienia kolczyka w pępku po pierwsze czy po przebićiu można pić alkohol jak nie to przez jaki czas i czy można się opalać
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-23, 21:15   #531
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez papi1989
mam 2 pytańa co do robienia kolczyka w pępku po pierwsze czy po przebićiu można pić alkohol jak nie to przez jaki czas i czy można się opalać
alkohol można pić przynajmniej ja piłam (ale żeby nei wyszło ze alkoholik ze mnie )

co do opalania... to nie powinno się opalać bo rana jest świeza. Najlepiej przekuwać po wakacjach żeby do następnych już dziurka była wygojona

oczywiście ja zrobiłam przed wakacjami (a dokładnie 7 czerwca 2004roku)
opalałam się średnio, bo nie lubie plackiem leżeć i się grzać

Edytowane przez Dolly
Czas edycji: 2006-06-15 o 16:10
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 00:26   #532
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja mam kolczyk w pępku od 4 lat i byl właśnie płasko przebity,bałam sie ze sie urwie ale jak narazie nic sie nie stalo,jednak chyba go wyjme po wakacjach, lepiej nie ryzykować.Miałam przekłuwane igłą i myślałam ze padne jak mi robily i w ogole troche krzywo jakby.Zapłacilam 100 zł.Moze wiecie jak długo dziurka sie zrasta wyjęciu kolczyka?I czy lepiej jednak przekłuć pistoletem?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 01:06   #533
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A mi sie nie podoba - co druga dziewczyna ma, a uważam, że to się mija z celem - ciało kolczykuje się dla odejścia od tego co zwykłe i szare - w tym momencie takim odejściem jest brak kolczyka w tym miejscu.
I żeby nie wyszło, że jestem konserwatywna - sama miałam kolczyk w nosku i planuję zrobienie w języku. Wszędzie mi się podoba, ale w pępku mnie po prostu śmieszy.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 06:26   #534
Paulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Question Kolczyk w pępku II - wątek zbiorczy- pytania, wrażenia, problemy

Witam ostatnio borykam sie z powiedzmy''nie malym problemem''. Tzn. zawsze marzylam o tym aby miec kolczyk w pępku, ale niestety mnie na niego nie stac, gdyz w salonach kosm. na jego przeklucie troche trzeba wydac:/
Mam wiec takie male pytanko, czy sa jakies powazne zagrozenia jesli odwazylabym sobie sama go przekluc, prosze o odp. to dla mnie bardzo wazne!!
Paulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 06:51   #535
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Moj pepuszek...

Moim zdaniem nie powinnas tego robic. Mozesz nabawic sie infekcji, mozesz to zrobic zle i sie porzadnie okaleczyc. To chyba nie jest najlepszy pomysl...

Edytowane przez Nierika
Czas edycji: 2005-06-24 o 07:52
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 07:15   #536
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Moj pepuszek...

Ja też odradzam. Jeżeli coś poszłoby nie tak jak powinno to może się goić naprawdę bardzo długo!
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 07:26   #537
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Moj pepuszek...

po pierwsze pepek to najgorsze miejsce do zagojenia nawet po zabiegu w salonie ,bardzo czesto długo i bolesnie sie goi,znam osoby ktore musial wyciągną cjednak kolczyk bo ponad pol roku nic sie nie goiło.
wiec jesli zrobisz to sama moze bbyc jeszcze gorzej .

poza tym jak zamierzasz sobie sama to zrobic? to musi byc prosto w odpowiednim miejscu a co z bólem?
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 07:59   #538
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mnie znow smieszy w jezyku troche... Ale nie zrobilabym sobie ani w jezyku, ani w pepku, szczegolnie po tym co przeczytalam w tym watku . Brrr... Poza tym mama by mnie z domu wyrzucila, a chcialabym tu jeszcze troche pomieszkac .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 11:41   #539
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

No cóż jedna woli to druga tamto tak już jest i nie rozumiem po co te złośliwości na forum????????
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 12:21   #540
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Jakie zlośliwości? Ja żadnych nie widzę. Mówię, co uważam - co druga ma taki kolczyk, więc nie jest to oryginalne - nikogo nie obrażam. Same przyznacie, że nie jest to zbyt originalne. Ktoś tu jest przerważliwiony.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.