Puder mineralny - Jadwiga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 10:36   #1
enedule
Przyczajenie
 
Avatar enedule
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23

Puder mineralny - Jadwiga


Puder jadwiga do cery tłustej to mój pierwszy mineralny zakup. Myślałam ,że będzie wybawieniem,jednak niestety glinka koszmarnie podkreśla wszystkie skórki Słyszałam,że puder ten można wymieszać z kremem, tworząc podkład. I tu mam pytanie: Jaki krem będzie najlepszy,żeby nie zapchać całkowicie porów i żeby puder nie stracił swoich cennych wartości? pomocy
__________________

enedule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 11:05   #2
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez enedule Pokaż wiadomość
Puder jadwiga do cery tłustej to mój pierwszy mineralny zakup. Myślałam ,że będzie wybawieniem,jednak niestety glinka koszmarnie podkreśla wszystkie skórki Słyszałam,że puder ten można wymieszać z kremem, tworząc podkład. I tu mam pytanie: Jaki krem będzie najlepszy,żeby nie zapchać całkowicie porów i żeby puder nie stracił swoich cennych wartości? pomocy
To ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ej.html&next=1
?
Wklej jego sklad moze, bedzie latwiej. Glinka wysusza, krzemionka tez A skórki skad masz? Moze za slabo nawilzona buzia? Trzeba mozno nawilzac cere tlusta.
Czy z mineralnego pudru mozna zrobic podklad plynny... mozna sprobowac, ja robilam z EDM i nie wyszlo, bardzo slabe i nierowne krycie a puder widoczny, ale moze z Twoim wyjdzie- daj znac o efektach
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 11:12   #3
enedule
Przyczajenie
 
Avatar enedule
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Tak właśnie, to ten. A skóra faktycznie, mało nawilżona, wysuszona przez wszelkie specyfiki antytrądzikowe :-(. Jestem świadoma,że powinnam ją nawilżać, ale prawdę mówiąc, mam dziwne obiekcję,że ją znowu 'zapcham' ( a dodam,że udało mi się trochę zmniejszyć trądzik po 5 latach walki)... Będę próbować i jak tylko coś wyjdzie, dam znać
__________________

enedule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 14:20   #4
Selva
Raczkowanie
 
Avatar Selva
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 146
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

hej,

hmm, a może za dużą ilość na pędzel nabierasz? ja używałam tego pudru jako primera pod minerały, tylko taką mimimalną ilość i mimo że też mam skórki po atredermie to wszystko było ok, ( tylko że ja używałam tego do cery suchej i normalnej, ale skład jest chyba ten sam)
Selva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 11:07   #5
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:31   #6
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez enedule Pokaż wiadomość
Tak właśnie, to ten. A skóra faktycznie, mało nawilżona, wysuszona przez wszelkie specyfiki antytrądzikowe :-(. Jestem świadoma,że powinnam ją nawilżać, ale prawdę mówiąc, mam dziwne obiekcję,że ją znowu 'zapcham' ( a dodam,że udało mi się trochę zmniejszyć trądzik po 5 latach walki)... Będę próbować i jak tylko coś wyjdzie, dam znać
szukaj kremów konkretnie lekkich, do cery tłustej ale ODWODNIONEJ. Te typowo nawilżające do cer suchych często zapychają.

ja ze swojej strony mogę polecić BIODERMA HYDRABIO LEGERE oraz
Avene, Hydrance Optimale Legere.

to są kremiki już droższe( po długich poszukiwaniach tańszego niezapychającego odpowiednika poddałam się) coś koło 50zł. Ten 1 jest ciekawszy bo jest w pojemniczku z pompką przez co jest wydajniejszy i zawsze nałożysz tyle samo
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:27   #7
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez enedule Pokaż wiadomość
Puder jadwiga do cery tłustej to mój pierwszy mineralny zakup. Myślałam ,że będzie wybawieniem,jednak niestety glinka koszmarnie podkreśla wszystkie skórki Słyszałam,że puder ten można wymieszać z kremem, tworząc podkład. I tu mam pytanie: Jaki krem będzie najlepszy,żeby nie zapchać całkowicie porów i żeby puder nie stracił swoich cennych wartości? pomocy
ja w lato mieszałam minerały z EDM z kremem na dzień wtedy używałam nawilżającego z aven -robiłam to na bieżąco deczko podkładu +odrobina kremu i sprawdzało się super
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 19:00   #8
cameralucida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 27
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Dziewczyny, a gdzie mogę kupić w Warszawie ten puder? nie chcę przez internet, bo chciałbym sobie dobrać odpowiedni kolor do cery
__________________
http://styl.fm/profil/134246
cameralucida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:19   #9
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez cameralucida Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie mogę kupić w Warszawie ten puder? nie chcę przez internet, bo chciałbym sobie dobrać odpowiedni kolor do cery
w M1 było stoisko gdzieś w pobliżu sklepów jubilerskich. Cena była mniej więcej jak z przesyłką na allegro. On jest chyba w jednym odcieniu(transparentny) i zamknięty, nie wiem czy Pani będzie chciała go otwierać i pokazywać
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-07-18 o 15:21
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:43   #10
Ciacho25
Raczkowanie
 
Avatar Ciacho25
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 139
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez enedule Pokaż wiadomość
Puder jadwiga do cery tłustej to mój pierwszy mineralny zakup. Myślałam ,że będzie wybawieniem,jednak niestety glinka koszmarnie podkreśla wszystkie skórki Słyszałam,że puder ten można wymieszać z kremem, tworząc podkład. I tu mam pytanie: Jaki krem będzie najlepszy,żeby nie zapchać całkowicie porów i żeby puder nie stracił swoich cennych wartości? pomocy
Też miałam go zakupić. Myślicie, że sam puder na zimę by wytrzymał, czy trzeba byłoby go mieszać z czymś innym?
Ciacho25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:11   #11
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
w M1 było stoisko gdzieś w pobliżu sklepów jubilerskich. Cena była mniej więcej jak z przesyłką na allegro. On jest chyba w jednym odcieniu(transparentny) i zamknięty, nie wiem czy Pani będzie chciała go otwierać i pokazywać
Dokladnie tak, jest jeden jedyny kolor. Cena na Allegro jest ok, o wiele drożej jest w sklepie internetowym Jadwiga.
Też go uzywam jako primera
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 14:29   #12
magda_lenkaa
Raczkowanie
 
Avatar magda_lenkaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ja używam go od kilku miesięcy i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona, dobrze matuje, jak chcę się rozświetlić - do lekko pociągam jeszcze po nim puder rozświetlający, na codzień jednak wystarczy sama Jadwiga
magda_lenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:24   #13
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ja na razie zakończyłam mój romans z Jadwigą na rzecz Dry flo wymieszanego z jedwabiem z Mazideł. Jak dla mnie rewelacja, bo po Jadwidze jednak buzia po krótkim czasie znowu bardzo się błyszczała , a teraz jest baaardzo długo matowa
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 08:45   #14
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Hm, mam pytanko. Gdzie kupiłyście ten puder? Ja znalazłam, na jednej stronie internetowej za 22 zł, a z przesyłka to bedzie ok. 40, trochę dużo jak na puder. Bardzo mi na nim zależy, bo podobno leczy trądzik i nie zapycha porów.
Prosz o pomoc.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:47   #15
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Ulubiony puder!!!
Nałożony na treściwy filtr lub czasami na podkład nie pozostawia żadnych suchych skórek. Jest idealny. Jednak,gdy nakładam go na czystą skórę pojawiają się suche skórki-prawda. Jednak od czasu do czasu i tak robię gdy chodzę sobie po domu. Od czasu gdy go używam stan mojej cery tak się poprawił,że już nie używam podkładu i cera z mega tłustej jest "do wytrzymania. Świetnie matuje,jako primer przedłuża trwałość makijażu. Ze względu na skład jest to KWC. Oczywiście nie kryje za wiele, ale od tego jest korektor. Miło się "go nosi". Polecam,mi pomógł.
Kupiłam na Allegro, 17,50 zł z przesyłką.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez enedule Pokaż wiadomość
Tak właśnie, to ten. A skóra faktycznie, mało nawilżona, wysuszona przez wszelkie specyfiki antytrądzikowe :-(. Jestem świadoma,że powinnam ją nawilżać, ale prawdę mówiąc, mam dziwne obiekcję,że ją znowu 'zapcham' ( a dodam,że udało mi się trochę zmniejszyć trądzik po 5 latach walki)... Będę próbować i jak tylko coś wyjdzie, dam znać
Spróbuj w takim razie emulsję apteczną Cetaphil. Polecona przez dermatologa przy kuracji Epiduo. Świetnie nawilża i specjalnie skierowana dla osób z trądzikiem,także nic się nie będzie działo. Wypróbowane.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cameralucida Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie mogę kupić w Warszawie ten puder? nie chcę przez internet, bo chciałbym sobie dobrać odpowiedni kolor do cery
Jest jeden kolor- NATURALNY. Nie ma co szukać sklepu stacjonarnego

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Hm, mam pytanko. Gdzie kupiłyście ten puder? Ja znalazłam, na jednej stronie internetowej za 22 zł, a z przesyłka to bedzie ok. 40, trochę dużo jak na puder. Bardzo mi na nim zależy, bo podobno leczy trądzik i nie zapycha porów.
Prosz o pomoc.
Na Allegro jest najbardziej ekonomicznie.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2011-10-30 o 09:46
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:06   #16
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Hm, mam pytanko. Gdzie kupiłyście ten puder? Ja znalazłam, na jednej stronie internetowej za 22 zł, a z przesyłka to bedzie ok. 40, trochę dużo jak na puder. Bardzo mi na nim zależy, bo podobno leczy trądzik i nie zapycha porów.
Prosz o pomoc.
Kupowałam na Allegro, jest o wiele taniej, niż w ich sklepie firmowym.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:43   #17
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

dziewczyny napalilam sie juz na ten puder dzieki Wam

mam tylko pytanie czy on jest transparentny czy jasny? Chcialabym go nakladac na podklad i nie wiem jak to wyjdzie :/

a moze oprocz M1 widzialyscie ten puder gdzies w Warszawie lub okolicach?
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 23:21   #18
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
dziewczyny napalilam sie juz na ten puder dzieki Wam

mam tylko pytanie czy on jest transparentny czy jasny? Chcialabym go nakladac na podklad i nie wiem jak to wyjdzie :/

a moze oprocz M1 widzialyscie ten puder gdzies w Warszawie lub okolicach?
W M1 już nie ma tego pudru
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:43   #19
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

tova no nic, ale dzieki! pozostaje mi zamowic na allegro

powiedz tylko prosze jak z tym kolorem/transparentnoscia
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 20:58   #20
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
tova no nic, ale dzieki! pozostaje mi zamowic na allegro

powiedz tylko prosze jak z tym kolorem/transparentnoscia
Ja Ci nie pomogę, bo go na oczy nie widziałam. Ktoś napisał, ze mozna go kupić w M1, ale może kilka miesięcy temu, bo już trzeci raz się o niego pytałam.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:20   #21
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
tova no nic, ale dzieki! pozostaje mi zamowic na allegro

powiedz tylko prosze jak z tym kolorem/transparentnoscia
Kolor jest NATURALNY. Na początku wydaje się jakby bielił,ale to z chwilka mija, dopasowuje się do odcienia skóry. Ja również nakładam na podkład.Nic się nie dzieje, dopasowuje się. Jednak nie za bardzo polecam śniadym dziewczynom.
Używam double wear light no. 2 jeśli to pomoże.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:25   #22
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

jofka dziekuje i kupuje niedlugo napisze jak u mnie sprawuje
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:45   #23
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Super! Pisz koniecznie jak wrażenia. Im dłużej go poużywasz tym lepsze -widoczne rezultaty,czyli- zdrowa cera
Ja jak jestem w domu i nigdzie nie planuję wyjścia to dosłownie opruszam pudrem czystą twarz tak w ramach jej kurażu. Daje to efekt, jak mam jakieś niespodzianki to się spłycają i mniejsze jest zaczerwienienie. Teraz w sumie nie mam już takich problemów, jak coś to rzadko
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:42   #24
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

jofka taki mam wlasnie zamiar narazie postepuje tak z pudrem propolisowym jadwiga jednak przedstawia sie bardziej obiecujaco
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:55   #25
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Też mam ten puder i chciałam się was zapytać, czy można go używać po upływie terminu ważności? Niby w składzie same minerały i nie powinny się przeterminować, ale na opakowaniu jest data "2011-11-25" i zastanawiam się czy po upływie tej daty można go jeszcze używać...czy przeterminowany puder mineralny może wywołać jakąś reakcję alergiczną czy coś..?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 16:42   #26
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Trudno powiedzieć,takim znawcą to ja nie jestem. Skład jest wyjątkowo przyjazny więc...,ale nigdy nie wiadomo . Ja na pewno bym używała,znając siebie.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 10:22   #27
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Też mam ten puder i chciałam się was zapytać, czy można go używać po upływie terminu ważności? Niby w składzie same minerały i nie powinny się przeterminować, ale na opakowaniu jest data "2011-11-25" i zastanawiam się czy po upływie tej daty można go jeszcze używać...czy przeterminowany puder mineralny może wywołać jakąś reakcję alergiczną czy coś..?
No wlasnie szukalam watku o tym pudrze bo tez chcialam zapytac czy moge go uzywac bo moj termin minal we wrzesniu a on jest tak duzy i wydajny i oprocz tego mialam inne pudry jeszcze ze nie zdazylam go wytracic a mam go jeszcze bardzo duzo hmmm i uzywac czy nie?? a Ty uzywalas i nic sie nie dzieje??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:36   #28
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

Tzn mojemu minie termin dopiero 25 listopada, także niby jest jeszcze ważny...Ja chciałam go oddać mamie, która używa pudrów sypkich, ale też jest alergikiem i boję się, że ją może uczulić. Sama chyba go nie zużyję, jakoś wolę pudry prasowane, a ten Jadwiga ciężko mi się używa, strasznie się pyli i przy każdej aplikacji mam go pełno na sobie. I nie kryje wcale. Generalnie sama bym go używała po terminie i myśle, że nic by mi się nie stało, ale nie wiem jak zareaguje osoba, która ma alergiczną skórę. Szkoda mi go wyrzucić, ale zużyć też nie zużyję na pewno jeszcze przez kolejny rok po terminie ważności Swoją drogą czemu te pudry mają taką krótką datę przydatności?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:53   #29
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

No nie wiem przeciez to mineraly to powinny miec dluzsza date waznosci, w sumie moje dry flo mialo date tez do wrzesnia a dalej uzywam i nic sie nie dzieje
ja go samego nie uzywam tylko matuje nim podklad wiec sprobuje go uzyc i zobacze czy cos sie bedzie dziac

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-11-13 o 09:56
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:02   #30
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Puder mineralny - Jadwiga

ja również należę do fanek tego pudru - buzia jest matowa cały dzień gdy nałoże go na krem nawilżający Hipp- a i jest o wiele mniej przykrych niespodzianek - leczy trądzik i normalizuje cerę tłustą
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 12:25:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.