Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 13:21   #2371
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ktoś dostał maila po północy? Ja nigdy nie dostawałam maili od S w nocy Tego o boxie nie dostałam wcale (bo newsletter nie dochodzi ), ale moja mama dostała o 11:37 w dzień boxa (co ciekawe często dostaje kody rabatowe do sklepu online i zawsze info o boxie, miniaturach, a nawet nie jest w klubie S ), . Swoją drogą widać, że babka od tego postu zupełnie się nie orientuje, bo bazar S jak każdy inny otwarty tylko do zmierzchu (tym razem nieco dłużej, bo duża dostawa była )
Ja maila o brokule dostalam nastepnego dnia, pare minut przed 18. Takze teges... Przez caly dzien nie mialam czasu wejsc na watek i po ptokach. A chcialam niuchnac perfumki. Trzeba bedzid sie wybrac do S.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:35   #2372
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Musze pochwalić zimowy krem do rąk Natura Siberica, ładnie koi i nawilża moje suche dłonie, nie wiem na jak długo nawilża, bo ja co chwile je myję, ale daje rade. Ot taki przypadkowy zakup a jaki przyjemny

http://nutreca.com/media/catalog/pro...5/3/_/3_17.jpg
Dopisane do listy zakupów

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Lidia gratulacje, Patrycja śliczna

Love zdrówka
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:47   #2373
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Wiecie, że od marca poczta podnosi ceny? list zwykły 2zł eko/ 2,5zł prio, a paczka eko do 1kg 13zł!!! , prio 14zł!! To już taniej kurier wychodzi, a przecież kurier przyjeżdża pod dom odebrać. To ciekawostka a propos niczego, w ramach przywitania

Co nie pójde do Hebe to wiecznie każą mi pokazywać przy kasie ich kartę lojalnościową. Nie lubię inwigilacji więc mówię, że zapomniałam karty. "To proszę podać nr tel". Ale po co?? "Bo można zbierać punkty i są fajne promocje z kartą". W hebe się punkty zbiera? Wiecznie wszędzie szpiegowanie i zbieranie danych. Powywalałam karty i nie podaję nikomu danych o zakupach.


Kupiłam sobie z Norela olejek 5% retinolu, z serii profesjonalnej do zabiegów w gabinetach. Nałożyłam w czwartek i nic. Ani łuszczenia, ani podrażnień, ani efektu wow. Za to krem renew extreme bardzo lubię, zaczerwieniena na policzkach łagodzi lepiej niż kremy do cery naczynkowej.
W ogóle dostałam cały katalog Norela do gabinetów kosmetycznych i te ceny mnie trochę zaszkowały- wszystkie kosmetyki detaliczne są w wiekszych opakowaniach i często tańsze np krem pod ooczy Multivitamin 30ml za 44zł, a wersja detaliczna 15ml za 56zł, kremy do twarzy 150ml w cenie 50ml. itd całe reszta. Ile my przepłacamy w tych sklepach...

Bielenda wypuściła serię z retinolem i wit C do gabinetów, w tym serum z 3% wit C do stosowania w domu
http://bielendaprofessional.pl/zabie...-c-ascorbic-vc
i chyba kupię serum ale to z retinolem do stosowanie raz w tygodniu do zabiegów profesjonalnych
http://allegro.pl/bielenda-13-2-fazo...985103833.html

I też z bielendy fajnie wyglądająca nowość do cery naczynkowej z wit C, kasztanowcem i rutyną
http://allegro.pl/bielenda-serum-na-...950578671.html

Znacie? Używałyście?


Na allegro kolejna promocja z kuponem 20zł zniżki do 50zł
http://payu.express/promocja
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:59   #2374
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

znowu podnoszą ceny
niedługo bardziej sie bedzie opłacało pojechać osobiscie coś dać niż wysłać


co do cen to Clarena też dużo taniej wychodzi, mam dostęp do Clareny i Norela właśnie w cenach salonowych, ale jakoś jeszcze się nie skusiłam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:01   #2375
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

dziewczyny wcześniej pisały o cocolicie:
rabat 10% na cały asortyment kod: ANSWEAR
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:08   #2376
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Clarenę można na allegro kupić sporo poniżej oficjalnych cen, Norela też ale nie wszystko jest dostępne. Nie dziwię się już że douglas wprowadził te marki skoro mają taki narzut marży np serum clareny z wit C w ampułkach w d. 130zł, na all 75zł
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:11   #2377
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja nie powiedziałam że ma chodziło mi że można tak i tak a i tak nie będzie to wymagało szamponu
w tym samym tonie pisałam


przebieglam 3,5km

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

dalej szukam fajnego kremu pod oczy..
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 14:30   #2378
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Wiecie, że od marca poczta podnosi ceny? list zwykły 2zł eko/ 2,5zł prio, a paczka eko do 1kg 13zł!!! , prio 14zł!! To już taniej kurier wychodzi, a przecież kurier przyjeżdża pod dom odebrać. To ciekawostka a propos niczego, w ramach przywitania
Żartujesz? No to bardzo źle. Przerzucam się w takim razie na paczkomaty. Ile od marca będzie kosztować list polecony PP w Gabarycie B powyżej 350g? (dotychczas 8,30zł?)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 14:44
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:33   #2379
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam się niedzielnie

Mam weekend porządkowania sobie w głowie to wszystko przez urlop. Mam plan działania na najbliższe 12 miesięcy (głównie rozwój zawodowo- naukowy i oszczędzanie). W przyszłym tygodniu spróbuję też uporządkować przestrzeń wokół mnie (chociaż i tak mam mało rzeczy), czyli upłynnić nieużywane ciuchy (chociaż w styczniu już mocno uporządkowałam szafę), posegregować kosmetiksy, książki i inne pierdółki czyli projekt denko będzie znów grany

Dzisiaj zaliczyłam denko perfumowe- La Cautiva- bardzo fajny, słodki zapach, ale nie zawrócił mi w głowie na tyle, żeby klikać flaszkę. A trwałość to już w ogóle porażka- 3h i znika ze skóry

Od 2 tygodni używam toniku nawilżającego z zestawu Origins i oto moja opinia: opakowanie to porażka. Po pierwsze- wolę zamknięcie "na klik" niż odkręcanie, bo to zajmuje więcej czasu. Poza tym otwór, przez który dozuje się tonik jest zbyt duży- nie idzie wylać go na dłoń, bo się wyleje, trzeba na wacik, czego nie lubię. Zapach- pachnie jak Fanta albo Sprite. Działanie- mam cerę suchą i zostawia ją fajnie złagodzoną, ale nie wiem, czy robi coś ekstra. Co prawda ja nie widzę różnicy po żadnym toniku (nawet z trzech kroków Clinique). Więc jeśli dostanę kiedyś w gratisie/ będzie w zestawie, to spoko, ale nie będę go kupowała solo.

Od 2 tygodniu używam też maseczki nawilżającej Drink-Up w wersji całonocnej (zielona tubeczka) i jestem jak najbardziej zadowolona Maska ładnie pachnie (owocowo), szybko się wchłania, rano skóra jest mięciutka, nawilżona, uspokojona. Biorąc pod uwagę, że do tej pory używałam na noc maski GlamGlow niebieskiej (50 ml za 229 zł) a tutaj mam 100 ml za 99 zł, przerzucę się na Origins .

Krem pod oczy GinZing- moim zdaniem bez rewelacji, lekki, szybko się wchłania, nie robi nic. Nie umywa się ani do AAE Rich ani nawet do wersji normalnej. Można sobie odpuścić

Penseta z Tweezerman- no genialna Łapie wszystkie, nawet najmniejsze i najcieńsze włoski. Idealnie wyprofilowana, ostra, doskonale leży w dłoni. Nie urwa włosków tylko je wyciąga. Bardzo dobry zakup.

Maseczki z Thomasniewiemjaktosiędale jnazywa:
dyniowa (peeling enzymatyczny)- jedyna, po której widać jakiekolwiek działanie. Pachnie mocno piernikowo, ma w sobie drobinki peelingujące. Moim zdaniem ma w składzie cynamon i lekko czerwona skóra po użyciu jest efektem działania rozgrzewającego cynamomu.
ogórkowa (zielona, detoksykująca)- lekko mrowi, gdy się ją przetrzyma na twarzy, ale niech mnie kule biją, jeśli widzę po niej jakikolwiek efekt na twarzy.
różana (różowa, bio-regenerująca)- wrażenia jak przy zielonej.
Podsumowując: zamiast wydawać hajsy na to, trzymajcie na szalene i gerleny.

Zaraz idę denkować cynkową z Sephory, zostało akurat na raz
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:34   #2380
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Żartujesz? No to bardzo źle. Przerzucam się w takim razie paczkomaty. Ile od marca będzie kosztować list polecony PP w Gabarycie B powyżej 350g? (dotychczas 8,30zł?)
Listy polecone w cenach niezmienionych, tylko listy zagraniczne zdrożeją.
Tutaj o tym czytałam:
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=116857
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:38   #2381
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
w tym samym tonie pisałam


przebieglam 3,5km

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

dalej szukam fajnego kremu pod oczy..
Bardzo treściwy jest Bobbi Brown, niestety drogi - miałam miniaturkę i ciągle się czaję na pełnowymiarowy produkt Tutaj Dziewczyny wychwalały z Organique'a i Kiehl'sa

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie

Mam weekend porządkowania sobie w głowie to wszystko przez urlop. Mam plan działania na najbliższe 12 miesięcy (głównie rozwój zawodowo- naukowy i oszczędzanie). W przyszłym tygodniu spróbuję też uporządkować przestrzeń wokół mnie (chociaż i tak mam mało rzeczy), czyli upłynnić nieużywane ciuchy (chociaż w styczniu już mocno uporządkowałam szafę), posegregować kosmetiksy, książki i inne pierdółki czyli projekt denko będzie znów grany

Dzisiaj zaliczyłam denko perfumowe- La Cautiva- bardzo fajny, słodki zapach, ale nie zawrócił mi w głowie na tyle, żeby klikać flaszkę. A trwałość to już w ogóle porażka- 3h i znika ze skóry

Od 2 tygodni używam toniku nawilżającego z zestawu Origins i oto moja opinia: opakowanie to porażka. Po pierwsze- wolę zamknięcie "na klik" niż odkręcanie, bo to zajmuje więcej czasu. Poza tym otwór, przez który dozuje się tonik jest zbyt duży- nie idzie wylać go na dłoń, bo się wyleje, trzeba na wacik, czego nie lubię. Zapach- pachnie jak Fanta albo Sprite. Działanie- mam cerę suchą i zostawia ją fajnie złagodzoną, ale nie wiem, czy robi coś ekstra. Co prawda ja nie widzę różnicy po żadnym toniku (nawet z trzech kroków Clinique). Więc jeśli dostanę kiedyś w gratisie/ będzie w zestawie, to spoko, ale nie będę go kupowała solo.

Od 2 tygodniu używam też maseczki nawilżającej Drink-Up w wersji całonocnej (zielona tubeczka) i jestem jak najbardziej zadowolona Maska ładnie pachnie (owocowo), szybko się wchłania, rano skóra jest mięciutka, nawilżona, uspokojona. Biorąc pod uwagę, że do tej pory używałam na noc maski GlamGlow niebieskiej (50 ml za 229 zł) a tutaj mam 100 ml za 99 zł, przerzucę się na Origins .

Krem pod oczy GinZing- moim zdaniem bez rewelacji, lekki, szybko się wchłania, nie robi nic. Nie umywa się ani do AAE Rich ani nawet do wersji normalnej. Można sobie odpuścić

Penseta z Tweezerman- no genialna Łapie wszystkie, nawet najmniejsze i najcieńsze włoski. Idealnie wyprofilowana, ostra, doskonale leży w dłoni. Nie urwa włosków tylko je wyciąga. Bardzo dobry zakup.

Maseczki z Thomasniewiemjaktosiędale jnazywa:
dyniowa (peeling enzymatyczny)- jedyna, po której widać jakiekolwiek działanie. Pachnie mocno piernikowo, ma w sobie drobinki peelingujące. Moim zdaniem ma w składzie cynamon i lekko czerwona skóra po użyciu jest efektem działania rozgrzewającego cynamomu.
ogórkowa (zielona, detoksykująca)- lekko mrowi, gdy się ją przetrzyma na twarzy, ale niech mnie kule biją, jeśli widzę po niej jakikolwiek efekt na twarzy.
różana (różowa, bio-regenerująca)- wrażenia jak przy zielonej.
Podsumowując: zamiast wydawać hajsy na to, trzymajcie na szalene i gerleny.

Zaraz idę denkować cynkową z Sephory, zostało akurat na raz
Dzięki za recenzje
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 14:54   #2382
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Bardzo treściwy jest Bobbi Brown, niestety drogi - miałam miniaturkę i ciągle się czaję na pełnowymiarowy produkt Tutaj Dziewczyny wychwalały z Organique'a i Kiehl'sa

dzięks
coś tańszego chcę jednak
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 14:58   #2383
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Wiecie, że od marca poczta podnosi ceny? list zwykły 2zł eko/ 2,5zł prio, a paczka eko do 1kg 13zł!!! , prio 14zł!! To już taniej kurier wychodzi, a przecież kurier przyjeżdża pod dom odebrać. To ciekawostka a propos niczego, w ramach przywitania
dobre, to ciekawe kto będzie korzystał z poczty. Moja siostra ostatnio jakaś książkę wysyłała i była w szoku, że zapłaciła coś koło 14 zeta i jeszcze godzinę na poczcie spędziła. Kurierem sto razy bardziej się opłaca takie rzeczy wysyłać
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:05   #2384
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

handlara napisała w aukcji, ze primer z boxa ma 4ml


Lidia młoda dalej tylko je i śpi? Jak sie czujesz?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:07   #2385
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
A jaki to kod bo na wątku YR nic nie ma
Na pierwszej stronie wątku Yves Rocher jest link trzeba przez niego przejść i kod się sam wbija
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:10   #2386
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
handlara napisała w aukcji, ze primer z boxa ma 4ml
Hmm Może wyciągnęła wszystko strzykawką z grubą igłą i wpompowała spowrotem?
Ja to obstawiam, że ona tak strzela wg rozmiaru opakowania bez zakrętki 4cm=4ml
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:13   #2387
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Hmm Może wyciągnęła wszystko strzykawką z grubą igłą i wpompowała spowrotem?
Ja to obstawiam, że ona tak strzela wg rozmiaru opakowania bez zakrętki 4cm=4ml
o strzykawce i ja pomyslałam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:13   #2388
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Gdybym mogła, to siedziałabym tutaj 24 h Ale, niestety, życie wzywa. A przede wszystkim praca
Jak szłam spać, to chciałam się wylogować, tak jak zawsze - bez skutku. I teraz patrzę, że znowu to samo. Czasem z wymianami może być przez to problem, bo ktoś będzie myślał, że jestem, a tak naprawdę mnie nie ma.
A Wy zawsze jesteście on, nawet jak nie korzystacie?
Nigdy się nie wylogowuje, nawet nie pamiętam swojego hasła

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

przebieglam 3,5km

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

dalej szukam fajnego kremu pod oczy..
Brawo Ty

Może Organique albo od kilku dni używam i sobie chwalę Charmine Rose http://www.madric.pl/486,charmine-ro...k-gh0514-.html ( tylko trochę zapach taki se dla mnie )

Pojechałam kupić sobie buty, chciałam szpile z platformą 2,5cm w kolorze nude, wróciłam z jeansami i fioletową bluzą pumy
Tż pojechał po koszulę a wrócił z bluzą i spodniami pumy, stwierdził, że jak już jest na diecie, kupił teraz dresik to może weźmie się za sport Nie kupiliśmy kompletnie nic z tego po co jechaliśmy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:14   #2389
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o strzykawce i ja pomyslałam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 15:18   #2390
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Listy polecone w cenach niezmienionych, tylko listy zagraniczne zdrożeją.
Tutaj o tym czytałam:
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=116857
Jeszcze, żeby jakość usług była odpowiednia. Ostatnio wysyłałam koleżance 6 kremów właśnie paczką ekonomiczną Poczty Polskiej. Paczka zaginęła gdzieś w WER i nie dotarła do adresata. Musiałam czekać 2 tygodnie na możliwość złożenia reklamacji, a teraz kolejny miesiąc na jej rozpatrzenie. Nie muszę dodawać, że kremy były droższe niż to co otrzymam z reklamacji, bo nie wykupiłam ubezpieczenia.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:20   #2391
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Listy polecone w cenach niezmienionych, tylko listy zagraniczne zdrożeją.
Tutaj o tym czytałam:
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=116857
uff to dobrze że polecone przynajmniej nie.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzięks
coś tańszego chcę jednak
z tańszych ten jest całkiem ok
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:20   #2392
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

o se z Bandi chyba kupię, mam cała serię tych kosmetyków, fajne som to moze i krem podoczny będzie fajny

aniyam dzięki, popatrze też na ten zakupy lux

chyba jeszcze krem na odciski będę szukać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:21   #2393
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

Liv, chce Ci sie nadal Si rose?
Liv, chce Ci sie nadal Si rose?
Ja bym chciała
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:25   #2394
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Rotkohl gdzie to kupić?

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała
http://www.fragrantica.pl/wiesci/Now...mani-1291.html
całkowicie się zgadzam z tymi opiniami
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:31   #2395
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Wiecie, że od marca poczta podnosi ceny? list zwykły 2zł eko/ 2,5zł prio, a paczka eko do 1kg 13zł!!! , prio 14zł!! To już taniej kurier wychodzi, a przecież kurier przyjeżdża pod dom odebrać. To ciekawostka a propos niczego, w ramach przywitania

Co nie pójde do Hebe to wiecznie każą mi pokazywać przy kasie ich kartę lojalnościową. Nie lubię inwigilacji więc mówię, że zapomniałam karty. "To proszę podać nr tel". Ale po co?? "Bo można zbierać punkty i są fajne promocje z kartą". W hebe się punkty zbiera? Wiecznie wszędzie szpiegowanie i zbieranie danych. Powywalałam karty i nie podaję nikomu danych o zakupach.


Kupiłam sobie z Norela olejek 5% retinolu, z serii profesjonalnej do zabiegów w gabinetach. Nałożyłam w czwartek i nic. Ani łuszczenia, ani podrażnień, ani efektu wow. Za to krem renew extreme bardzo lubię, zaczerwieniena na policzkach łagodzi lepiej niż kremy do cery naczynkowej.
W ogóle dostałam cały katalog Norela do gabinetów kosmetycznych i te ceny mnie trochę zaszkowały- wszystkie kosmetyki detaliczne są w wiekszych opakowaniach i często tańsze np krem pod ooczy Multivitamin 30ml za 44zł, a wersja detaliczna 15ml za 56zł, kremy do twarzy 150ml w cenie 50ml. itd całe reszta. Ile my przepłacamy w tych sklepach...
A kremy Norela są w Hebe? W każdym? Nie wiedziałam, a ostatnio kilka osób tutaj je chwaliło.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Pojechałam kupić sobie buty, chciałam szpile z platformą 2,5cm w kolorze nude, wróciłam z jeansami i fioletową bluzą pumy
Tż pojechał po koszulę a wrócił z bluzą i spodniami pumy, stwierdził, że jak już jest na diecie, kupił teraz dresik to może weźmie się za sport Nie kupiliśmy kompletnie nic z tego po co jechaliśmy
Mnie się to bardzo często zdarza

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
http://www.fragrantica.pl/wiesci/Now...mani-1291.html
całkowicie się zgadzam z tymi opiniami
Czyli nie warto? Ciekawe... W sumie dla mnie byłoby tak lepiej - zawsze to jedno chciejstwo mniej Ale próbkę bym jakąś wzięła. Tak dla pewności

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

dalej szukam fajnego kremu pod oczy..
Nie wiem, czy jest fajny, bo dostałam z wymiany, a ciągle o nim zapominam i jeszcze nie użyłam. Ale może byłabyś zainteresowana tym roll-on Sephory, z taką specjalną końcówką do masażu? W lodówce trzymam.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:31   #2396
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczynki kochane, polećcie piękny róż na wiosnę/lato Rzadko się udzielam, ale wiem, że u Was zawsze dostanę fajne propozycje Dopiero miałam fazę na fiolety i czerwienie na policzkach, a teraz chcę piękny odcień różu na ciepły czas. Marzy mi się chyba chłodny kolor, ale sama nie wiem Dajcie propozycje!
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:32   #2397
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Rotkohl gdzie to kupić?
ja kupiłam w rossku na -40% jakoś w maju/czerwcu , normalna cena 40zł.

Tylko ava nie w każdym rossie jest, chyba tylko w tych co mają podwójną szafę dermo i właśnie w szafach z dermokosmetykami stoi.

znalazłam na necie
http://kosmetykinaturalne.com.pl/ava...-pod-oczy.html


http://www.ceneo.pl/6037347

niby jest lejacy , ale jak sie go nakłada to sprawia wrażenie jakby był gęstym tłustym kremem. Nie wypowiem się o zmarszczkach, redukcji cieni itp , bo ciężko stwierdzić tak naprawdę czy krem temu zapobiega, chyba że się odstawi .
Ładnie nawilża, przeciwdziała przesuszaniu, nie podrażnia , nie roluje się.

Kupiłam kiedyś z polecenia fitomed, fajny gęsty treściwy ale co z tego jak mnie podrażniał
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:35   #2398
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, polećcie piękny róż na wiosnę/lato Rzadko się udzielam, ale wiem, że u Was zawsze dostanę fajne propozycje Dopiero miałam fazę na fiolety i czerwienie na policzkach, a teraz chcę piękny odcień różu na ciepły czas. Marzy mi się chyba chłodny kolor, ale sama nie wiem Dajcie propozycje!
Ja mam Lancome i lubię, ale wiele dziewczyn krytykuje tę markę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:37   #2399
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja mam Lancome i lubię, ale wiele dziewczyn krytykuje tę markę
A jaki masz kolor? Mój ulubiony podkład jest z Lancome. Mimo że kusi mnie Armani Luminous Silk to jakoś wątpię czy jego cena będzie odpowiadać jakości. Jak ma być podobny do Lancome, to wolę przy nim pozostać
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:38   #2400
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dzięki !

Michalinko nowy chce.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.