Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 20:13   #4981
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Na wypadanie włosków i odrost polecam dermenę szampon i żel. Żel starcza mi na 3 miesiące przy 4-5 razy w tyg wcieraniu, wiec kasy nie aż tak żal. I pani w aptece poleciła cynk i magnez z wit b

A co myslicie o wcierce z cebuli i czosnku zalonego wódką na przyspieszenie porostu i odrostu? Zrobiłam olej , ale jakoś mój skalp olei za często nie lubi /swędzenie/.
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:16   #4982
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam DOZ pod nosem, więc wszystko zamawiam i idę na pewniaka do apteki
To Ci dobrze! Też tak chcę Ja miałam raz nawet z dostaniem olejku rycynowego problem, to dopiero jaja były

Gargantua nie wiem, co Ci poradzić... Wydaje mi się, że skoro włosy wcześniej nie wypadały, a teraz zaczęły i to mocno, to może najlepiej będzie się wybrać do dermatologa?

Blushed mi też wypadają, ale pojęcia nie mam czemu Nic nie zmieniałam ostatnio, a tu nagle bam... Może odstaw Biovax na jakiś czas i się okaże czy to przez niego
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 22:07   #4983
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Używała któraś z Was oleju krokoszowego?
Dzisiaj zakupiłam i nie wiem czy któraś z Was zauważyła efekty?

Znalazłam tylko taki post dot. włosów i tego oleju:



Ale reszta pisze, że jest on do depilacji. To już pogubiłam się.
Jest gdzieś wątek o tym oleju i z niego takie wnioski można wyciagnąć: po depilacji - opóźnia i osłabia odrastające włoski, a tak normalnie, gdy włosy sobie rosną - wzmacnia konkretów nie było za bardzo niestety
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:11   #4984
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Nałożyłam na noc zmiksowane żółtko+miód+olej z pestek winogron+olej krokoszowy.
Bardzo ładnie papka się nakładała! Aż dziwne bo z większością preparatów mam problem. Ze zmyciem też nie było za wiele zachodu. Włoski bardzo mięciutkie. Druga część stoi w lodówce, dziś na noc nałożę. Mam nadzieję, że nie zepsuje się przez to żółtko. (Wczoraj wieczorem robiłam)
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:00   #4985
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Jest gdzieś wątek o tym oleju i z niego takie wnioski można wyciagnąć: po depilacji - opóźnia i osłabia odrastające włoski, a tak normalnie, gdy włosy sobie rosną - wzmacnia konkretów nie było za bardzo niestety
Ostatnio mi włoski bardziej wypadają i wiele jest w początkowej fazie wzrostu, więc, teoretycznie rzecz biorąc, po krokoszu powinny mi nie wyrosnąć. Osobiście nie ryzykowałabym, chyba, że na końcówki
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:14   #4986
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Ja na noc miałam oleje i nie ma ciepłej wody, a musiałam je zmyć. Odżywki nie nałożyłam, bo mnie głowa rozbolała od lodowatej wody. Mam nadzieje, że włoski będą tak, jak zawsze.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:30   #4987
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Dziewczyny, wątek czytam regularnie i już co nieco wiem. Ostatnio zaczęłam używać Neril Tonik. Na opakowaniu jest ostrzeżenie, że włosy mogą od niego zacząć wypadać, ale w moim przypadku, to chyba aż za mocno. Kupiłam go, bo miałam osłabione włosy. Ale nie wypadały aż tak bardzo mocno. Jak wmasuje Neril, to wyciągam je garściami. W dni, w które nie wmasowuje Nerilu włosy nie wypadają, a jak tylko to zrobie, to wypadają na potęgę. To normalne? Używać go dalej czy zaprzestać? Poradźcie.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 09:49   #4988
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Ja na noc miałam oleje i nie ma ciepłej wody, a musiałam je zmyć. Odżywki nie nałożyłam, bo mnie głowa rozbolała od lodowatej wody. Mam nadzieje, że włoski będą tak, jak zawsze.

Przez ostatni tydzień miałam to samo, ale dzielnie nakładałam oleje Wodę gotowałam w garnkach bo nie dałabym rady myć włosów w takiej lodowatej wodzie.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:54   #4989
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wątek czytam regularnie i już co nieco wiem. Ostatnio zaczęłam używać Neril Tonik. Na opakowaniu jest ostrzeżenie, że włosy mogą od niego zacząć wypadać, ale w moim przypadku, to chyba aż za mocno. Kupiłam go, bo miałam osłabione włosy. Ale nie wypadały aż tak bardzo mocno. Jak wmasuje Neril, to wyciągam je garściami. W dni, w które nie wmasowuje Nerilu włosy nie wypadają, a jak tylko to zrobie, to wypadają na potęgę. To normalne? Używać go dalej czy zaprzestać? Poradźcie.
Może masujesz jak włosy są jeszcze zbyt mokre ?
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:56   #4990
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Przez ostatni tydzień miałam to samo, ale dzielnie nakładałam oleje Wodę gotowałam w garnkach bo nie dałabym rady myć włosów w takiej lodowatej wodzie.
Też tak chciałam, ale jako zobaczyłam ten kamień w wodzie to dałam radę i odżywkę jednak nałożyłam, bo szorstkie były.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:31   #4991
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Też tak chciałam, ale jako zobaczyłam ten kamień w wodzie to dałam radę i odżywkę jednak nałożyłam, bo szorstkie były.
Widzę,że nie tylko ja mam "problem" z ciepłą wodą)) To fakt-taka przegotowana, baaa nawet tylko zagrzana na ogniu-strasznie wysusza włosy. Jak taka umyję-a nieraz muszę niestety-to sianowisko gwarantowane i do tego absolutnie nawet najlepsza maska nie pomaga. Wczoraj nałozyłam tak zachwalaną maskę z naturvital z aloesem, żeń-szeniem i szałwią i oprócz mega błyszczących włosków-absolutnie nic-siano. Już się na nia zdenerwowałam,że tyle kasy dałam a ona bleee-kiedy to sobie przypomniałam, że umyłam w gotowanej wodzie. Jutro dam jej szanse w "normalnej" ciepłej kranówce....
No i wnerw niesamowity, bo jak po farbowaniu w ciągu 2 tyg urosły mi 1cm-tak od tego czasu stanęły i niestety nie rosną nadal.......
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 11:14   #4992
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Przestudiowałam wątek z zapartym tchem. Może i ja mam szansę mieć zdrowe, długie włosy? Oczywiście zrezygnuje z farbowania. Włosów suszarką nie suszę, nie prostuję <okazjonalnie>. Od zawsze miałam problem z włosami. Miałam zapalenie łojotokowe i włosy bardzo cierpiały na tym. Pozbyłam się tego, ale gdy stres się nasila to wszystko wraca. Oprócz tego mam anemię i włosy też pewnie na tym cierpią. Z anemią też walczę, ale jak to bywa - raz lepiej raz gorzej. Moje włosy są cienkie, gdy są do brody jest ich dużo i dobrze się układają, ale jak urosną to robią się smutne strąki. Czy to można zmienić czy po prostu taki mój urok i kropka. Jakiś przepis?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:08   #4993
karaska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Widzę,że nie tylko ja mam "problem" z ciepłą wodą)) To fakt-taka przegotowana, baaa nawet tylko zagrzana na ogniu-strasznie wysusza włosy. Jak taka umyję-a nieraz muszę niestety-to sianowisko gwarantowane i do tego absolutnie nawet najlepsza maska nie pomaga. Wczoraj nałozyłam tak zachwalaną maskę z naturvital z aloesem, żeń-szeniem i szałwią i oprócz mega błyszczących włosków-absolutnie nic-siano. Już się na nia zdenerwowałam,że tyle kasy dałam a ona bleee-kiedy to sobie przypomniałam, że umyłam w gotowanej wodzie. Jutro dam jej szanse w "normalnej" ciepłej kranówce....
No i wnerw niesamowity, bo jak po farbowaniu w ciągu 2 tyg urosły mi 1cm-tak od tego czasu stanęły i niestety nie rosną nadal.......
a czemu przegotowana wysusza?
karaska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:16   #4994
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Widzę,że nie tylko ja mam "problem" z ciepłą wodą)) To fakt-taka przegotowana, baaa nawet tylko zagrzana na ogniu-strasznie wysusza włosy. Jak taka umyję-a nieraz muszę niestety-to sianowisko gwarantowane i do tego absolutnie nawet najlepsza maska nie pomaga. Wczoraj nałozyłam tak zachwalaną maskę z naturvital z aloesem, żeń-szeniem i szałwią i oprócz mega błyszczących włosków-absolutnie nic-siano. Już się na nia zdenerwowałam,że tyle kasy dałam a ona bleee-kiedy to sobie przypomniałam, że umyłam w gotowanej wodzie. Jutro dam jej szanse w "normalnej" ciepłej kranówce....
No i wnerw niesamowity, bo jak po farbowaniu w ciągu 2 tyg urosły mi 1cm-tak od tego czasu stanęły i niestety nie rosną nadal.......
To jednak dobrze, że umyłam zimną.
Mam nadzieje, że w końcu ciepłą wodę mi włączą. Ja niedawno też farbowałam i mam nadzieje, że rosną.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:32   #4995
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez karaska23 Pokaż wiadomość
a czemu przegotowana wysusza?
Ponieważ wytraca się kamień i woda jest twarda. Dokładnie nie potrafie wytłumaczyć. Kiedy moja siostra w wieku 17 lat miała usuwany woreczek żółciowy ze względu na mega kamień, lekarz powiedział, że to od dużej ilości picia przegotowanej wody....

Zrobiłam w końcu wcierkę do skalpa: pokroiłam liscie orzecha włoskiego, kocimiętkę-włożyłam do butelki, wsypałam suszony skrzyp i szałwię, łyżeczkę gorczycy białej, plaster cebuli , pare kropel olejku rozmarynowego i zalałam wódką 40%. Ciekawa jestem, czy się nada))

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
To jednak dobrze, że umyłam zimną.
Mam nadzieje, że w końcu ciepłą wodę mi włączą. Ja niedawno też farbowałam i mam nadzieje, że rosną.
Ja bym padła od zimnej wody brrrrr. No i moje kłaki jej nie cierpią-sa sztywne i poplatane mimo maski. Najlepiej lubią ciepłą wodę))
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem

Edytowane przez czarnaaa33
Czas edycji: 2011-08-10 o 12:30
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:21   #4996
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Przestudiowałam wątek z zapartym tchem. Może i ja mam szansę mieć zdrowe, długie włosy? Oczywiście zrezygnuje z farbowania. Włosów suszarką nie suszę, nie prostuję <okazjonalnie>. Od zawsze miałam problem z włosami. Miałam zapalenie łojotokowe i włosy bardzo cierpiały na tym. Pozbyłam się tego, ale gdy stres się nasila to wszystko wraca. Oprócz tego mam anemię i włosy też pewnie na tym cierpią. Z anemią też walczę, ale jak to bywa - raz lepiej raz gorzej. Moje włosy są cienkie, gdy są do brody jest ich dużo i dobrze się układają, ale jak urosną to robią się smutne strąki. Czy to można zmienić czy po prostu taki mój urok i kropka. Jakiś przepis?
Myślę że spanie w koczku na czubku głowy powinno pomoc :p
włosy uniosą się u nasady i lekko pozwijają/pofalują co doda im objętości
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:51   #4997
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez BeforeIForget Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że nie jestem z tym sama Jak mówisz, że po łopianie leciały Ci włoski to ja chyba go sobie podaruję, bo nie chcę jeszcze mocniejszego wypadania niż mam teraz
Łopian ma mocno odżywiać cebulki, więc na początku większe wypadanie to normalka. Nie wiem, czy kładziesz oleje na skalp? Powiedzmy u mnie wypadło trochę więcej włosów niż po rycynie.

Cytat:
Napisane przez gargantua Pokaż wiadomość
Witam wszystkie osoby chcące podzielić się swoimi opiniami i pomóc przy okazji innym biednym głowom w odzyskaniu pięknych utraconych włosów. Od jakiegoś czasu wypadają mi masowo włosy z głowy. Z dnia na dzień niemal widzę jak powiększają mi się zakola. Przeraża mnie ten stan ogromnie i powoduje, że moje samopoczucie koreluje właśnie z utratą włosów. Czytam Wasze forum i widzę, że macie sposób na odbudowę włosów zniszczonych i tych , które już wypadły? Proszę pomóżcie. Napiszcie co ma kupić i jak stosować. Cena przy wyborze preparatów za bardzo nie gra roli, chcę odzyskać mocne i gęste włosy które miałem kiedyś i rosły mi ponad 3cm na miesiąc!!! (musiałem chodzić 1x na 3 tyg. do fryzjera żeby utrzymać odpowiedni fryz - teraz niemal ze łzą w oku wspominam jak niekiedy maszynka zacinała się fryzjerce i musiała mnie strzyc nożyczkami). Dodam że ostatnio miałem bardzo nieprzyjemną sytuację, która wywołała u mnie wielki stres. Od tego momentu zaczęły mi wypadać właśnie włosy i miejscami siwieć - a mam dopiero 26 lat :/ Proszę napiszcie jakich preparatów mam używać, w jakim zestawieniu. Za wszelkie informacje już serdecznie dziękuję.
PS. Czytałem Wasze wypowiedzi i propozycje, jednak pogubiłem się w tym wszystkim. Dlatego proszę o jakąś listę punkt po punkcie co i jak.
Serdecznie pozdrawiam
Michał.
Z tego, co napisałeś wydaje mi się, że masz dobre geny jeśli chodzi o włosy i przyczyną wypadania jest stres. Powinny w miarę szybko odrosnąć. Dobry jest szampon Alpecin C1 z kofeiną (ok 20zł) - stosowany regularnie bardzo wzmacnia włosy i powoduje, że wyrastają one nawet tam, gdzie ich wcześniej nie było Dodatkowo wcierka np. Seboradin Lotion Niger.
Odradzam wszelkie myśli wokół serii Vichy na wypadanie. Jest "10x droższa" od kosmetyków z takim samym a nawet lepszym składem A kuracja minimum 2 miesiące.

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Cześć Chciałabym dołączyć do wątku włosomaniaczek
Napiszę co stosuję na włosy, podpowiedzcie czy wszystko jest ok, dobrze?

seboradin lotion + olejek lawendowy+olejek rozmarynowy - codziennie
maseczka wax [ta zagraniczna, do włosów ciemnych] - 2 razy w tygodniu
maseczka z nafty, olejku rycynowego, cytryny i jajka - 2 razy w tygodniu
szampon aplecin z kofeiną

i codziennie piję pokrzywę

coś dodać, zabrać, zmienić?
Cześć!
Na moje oko wszystko, co stosujesz super. Mam pytanie odnośnie maseczki domowej roboty z naftą. Za którym razem zmywasz ją szamponem? Łatwiej zmyć taką maseczkę niż samą naftę?


Dziewczyny mnie też ostatnio zaczęły włosy wypadać, a nic nie zmieniłam w pielęgnacji. Oczywiście panika była bo jak tu zapuszczać długie, jak z objętość się traci, a jeszcze wycieniowane są... Może wypadły włosy, które już wypaść musiały, ale hurtem? widzę, że już wszystko wraca do normy, więc oddycham spokojnie
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:55   #4998
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Więc polecacie Alpecin C1 ? Czy jest dostępny w aptekach czy raczej na zamówienie?
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:06   #4999
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Więc polecacie Alpecin C1 ? Czy jest dostępny w aptekach czy raczej na zamówienie?
ja też od siebie mogę polecić szampon revitax
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 14:08   #5000
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja też od siebie mogę polecić szampon revitax

Laski bo ja się obkupie specyfikami i będę wyglądać jak ten włochacz w Rodzinie Adamsów.

Jak założycie nowy wątek to wklejcie, bo już 5000 postów
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:15   #5001
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

mi revitax zahamował wypadanie i przyspieszył porost włosów..
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 16:31   #5002
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Aktualizacja włosów.
Przepraszam, że taka wyrozbierana ale chciałam zobaczyć ile sięgają za zapięcie stanika

__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:06   #5003
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
mi revitax zahamował wypadanie i przyspieszył porost włosów..

Zakupiłam Zobaczymy co z tego będzie.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:08   #5004
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
Cześć!
Na moje oko wszystko, co stosujesz super. Mam pytanie odnośnie maseczki domowej roboty z naftą. Za którym razem zmywasz ją szamponem? Łatwiej zmyć taką maseczkę niż samą naftę?
Samej nafty nie nakładałam, to nic nie mogę powiedzieć :/ Ale wydaje mi się, że łatwiej zmyć maseczke niż naftę, cytryna pewnie trochę pomaga.
A maseczkę zmywam 2 razy, za każdym razem szamponem.

Dziewczyny, ile dać olejków do seboradinu? 30 kropel rozmarynowego i 20 lawendowego na 3/4 butelki czy za dużo?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:58   #5005
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
Łopian ma mocno odżywiać cebulki, więc na początku większe wypadanie to normalka. Nie wiem, czy kładziesz oleje na skalp? Powiedzmy u mnie wypadło trochę więcej włosów niż po rycynie.
Tak, kładę oleje, najczęściej rycynowy właśnie Trochę mi leci ostatnio włosów, więc podaruję sobie póki co łopian. Nie mam już do moich kłaczków siły

Syla929 masz bardzo ładne włosy I długość taka na jaką ja czekam. Tylko coś czuję, że prędzej zdążę wyłysieć niż je ładnie zapuścić
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 09:03   #5006
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Aktualizacja włosów.
Przepraszam, że taka wyrozbierana ale chciałam zobaczyć ile sięgają za zapięcie stanika

masz śliczne włosy ja właśnie o takiej długości marzę tzn jakieś 3 cm więcej chciałabym mieć... A na razie tyko 42 cm, bo miesiąc temu musiałam ściąć 10 cm, bo były strasznie zniszczone bo regularnym chodzeniu na basen i farbowaniu... Ale na szczęście trafiłam na wizaż, i może za dwa lata osiągną wymarzoną długość...
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 09:06   #5007
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Zapraszam do kontynuacji wątku : KLIK
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.