odrosty po czarnej farbce!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-22, 16:20   #1
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474

odrosty po czarnej farbce!!


dziendoberek znowu ja
dowiedziałam sie juz od was, ze nie mozliwe jest nalozenie jasniejszej farbki na czarna wiec czekam az ta mi zejdzie. widze juz odrosty (codziennie myje głowe-troszke przetłuszczajace sie włosy, dermatolog twierdzi iz to sprawa dojrzewania ) no i wiem ze za jakies 3 tygodnie owe odrosty beda juz bardzo widoczne. chcialabym wtedy pofarbowac sobie włosy l'oreal Casting(kolorek wpadajacy w jasny kasztan) ale boje sie, ze zafarbuje mi tylko odrosty a reszta włosow bedzie czarna! czy takie cos jest mozliwe? jesli tak to jak zrobic by tak sie nie stalo? dodam jeszcze iz naturalny moj kolor ta ciemny blond, a farbowała Wella Viva
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 16:29   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: odrosty po czarnej farbce!!

póki nie zejdzie czarny [o ile zejdzie] to pofarbują Ci się odrosty a reszta włosów będzie ciemniejsza.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 19:15   #3
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: odrosty po czarnej farbce!!

pani Grazynko! a moze jest jakis sposob by to tak brzydko nie wygladalo ? moze powinnam sie wybrac do fryzjera? nie chce wygladac podobnie do tlenionych blondynek ktore naturalny kolor maja czarny a farbuja sie na blond tylko, ze ja w druga strone (bez urazy )
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 19:55   #4
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: odrosty po czarnej farbce!!

Hmm - ja z czerni schodzę w ten sposób, że pofarbowałam całość łącznie z odrostami na czerwono - odrosty nie mają u mnie ostrych granic więc wygląda to jak poziomy baleyage - przy drugim farbowaniu na czerwono i wystopniowaniu grzywki wyglądało jeszcze lepiej, bo grzywka miała cudne pasemka. Wydaje mi się, że jeśli to samo zrobisz z brązem to też fajnie może wyglądać - jaśniejsza farbka zawsze jednak nieco da odcień na i tak już spłowiałą czerń, więc ja bym na Twoim miejscu spróbowała - poza tym fajny efekt może dać właśnie jakieś wystopniowanie włosów - by granice kolorów nie były aż tak wyraźne....
Pozdrawiam
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 20:04   #5
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: odrosty po czarnej farbce!!

dziekuje... podtrzymałas mnie na duchu pomysle jeszcze nad twoja propozycja-jest bardzo oryginalna. mam włoski wystopniowane a wiec chyba nie ygladało by tak zle. chciałabym jeszcze usłyszec opinie pani Grazynki
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 22:33   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: odrosty po czarnej farbce!!

ufcio! jak Ty drazysz ten temat! wydaje mi sie (bez urazy!!) ze juz ci wszystko powiedzialam na temat farbowania z czarnego koloru wlosow farbowanych, i ja i dzeiwczyny sie wypowiedzialy, niestety juz nic innego nie da rady, czy to balejaz czy farbowanie to jest czarna farba!
pozatym raz piszesz ze czarna farba wella a raz ze wella viwa, krora to nie jest farba, wiec czym? bo to zasadnicza roznica, i mysle ze jednak Toja fryzjerka da sobie napewno rade ,jezeli tylko udzielisz jej prawidlowych informacji,
na temat przejscia i farbowania samych odrostow jasniejszym kolorem , nie podzielam poprzedniej kloezanki jezeli chodzi o braz ale to kwestia rownie ztego czym byly farbowane, i tego jak kto lubi
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:22   #7
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Re: odrosty po czarnej farbce!!

witam z tego co wiem,to tak sie moze zdarzyc ze bedziesz miec kszatanowy przedzialek a reszte inna ,a co na to poradzic to nie wiem,nie znam sie na tym,ale moze by je jakims dekolryzatorem potraktowac,jesli masz mocne wlosy,zeby sie rowno zafarbowaly? chyba musisz poczekac na inne,bardziej profesjonalne odp pozdrowionka
__________________
Nic bardziej zwierzęcego
niż czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od Słońca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-26, 11:24   #8
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Re: odrosty po czarnej farbce!!

ale jestem gapa myslam ze do tego watku nie ma jescze odp,stad to zdanko o czekaniu na bardziej profesjonalne odp
__________________
Nic bardziej zwierzęcego
niż czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od Słońca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.