samoopalacze,cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-07, 21:16   #1
lemon5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20

samoopalacze,cera


Mam kilka pytań:
1.Czy istnieje na polskim rynku samoopalacz, który nadaje skórze oliwkowy odcień ,a nie żółty czy brązowy.
2.Jakie kosmetyki stosować,aby cera ładnie się błyszczała i tryskała energią?
3.Poza tym, jakie są dobre cienie np. w kolorze beżowym ,które ładnie, a jednocześnie naturalnie podkreślą oko? Poza tym nie mogę znaleźć dobrego błyszczyku, dzięki któremu usta wyglądają "jak mokre" i który po pewnym czasie nie pozostawia białego nalotu na ustach.
Liczę na waszą pomoc!
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających serwis Wizaż.Jest naprawdę świetny.
lemon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 06:31   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: samoopalacze,cera

magda napisał(a):
> Mam kilka pytań:
> 1.Czy istnieje na polskim rynku samoopalacz, który nadaje skórze oliwkowy odcień ,a nie żółty czy brązowy.

To wiele zależy od skóry, jej pH i innych indywidualnych czynników... Ale polecam KW, tu jest duży wybór z ocenkami.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/index.php?tsid=1

> 2.Jakie kosmetyki stosować,aby cera ładnie się błyszczała i tryskała energią?

Kremy do suchej, najlepiej z drobinkami, np. Avon Porrany Blask, Nivea d'Energie. Inne także znajdziesz w KW.

> 3.Poza tym, jakie są dobre cienie np. w kolorze beżowym ,które ładnie, a jednocześnie naturalnie podkreślą oko? Poza tym nie mogę znaleźć dobrego błyszczyku, dzięki któremu usta wyglądają "jak mokre" i który po pewnym czasie nie pozostawia białego nalotu na ustach.


I znowu KW. A z własnego doświdczenia polecam cienie Avon Color Trend odcień Beige Frost, jestem w nim zakochana i zawsze muszę mieć go pod ręką. Jedyny cień, z którym dotarłam do dna pudełeczka i kupiłam nstępny. Dla mnie on jest trwały, ale nie dla wszystkich... Ale można zastosować bazę pod cienie Art Deco, dziewczyny bardzo sobie ją chwala na KW. Duży wybor cieni ma też Inglot, tam na pewno coś znajdziesz.

A co do błyszczyku, fajny jest Sorbet Bell, ale moje ostatnie odkrycie to Fruit Fantasy Inglota w kolorku 32. Bezbarwny, pieknie pachnie i smakuje, usteczka wyglądają na takie mokre i super błyszczące.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 11:48   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: samoopalacze,cera

Jeśli chodzi o błyszczeyk, to ja zawsze używałam bezbarwnego błyszczyku Bourjois, ale teraz kupiłam sobie też bezbarwny Look.

Oba dają taki sam efekt: błyszczące mokre usteczka, róznią się natomiast kolosalnie ceną: 40zł / 8 zł

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.