Perfumy a typ urody - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 16:58   #91
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: zapachy dla danych typów kolorystycznych

ja akurat mam jasne wlosy i niebieskie oczy a uzywam najczesciej zapachow ciezkich i killerowatychsugerowany ch paniom o poludniowej karnacji i urodzie...
lubie perfumy zdecydowane, charakterystyczne,orienta lne,kadzidlane,korzenne, czesto mocno waniliowe.
Bardziej chyba typy perfum "graja"z nasza osobowoscia,aura,charakte rem,indywidualnoscia,ener gia,jakaś magia- jaką wokol siebie wytwarzamy?z tym charakterystycznym "czyms co sprawia ,jaki czlowiek jest"
nigdy nie sugerowalam sie w doborze perfum tzw.typem urody ale wiem ,ze kazdy ma inne zdanie i moze komus akurat taka klasyfikacja "dobrze robi"...
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:15   #92
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: zapachy dla danych typów kolorystycznych

Myślę, że zaprezentowana wyżej klasyfikacja w zadnym wypadku nie powinna narzucać osobom danego zapachu może natomiast pomóc w wyborze, ale na pewno każda z nas wie w czym czuje się najlepiej i jaki zapach jej odpowiada. Jak pisałam wyżej akurat mi pasują zapachy orientalne a źle czuję się w świeżych, ozonowych nutach, co nie znaczy że innym paniom jesieniom zabronione jest ich używanie
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:01   #93
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: zapachy dla danych typów kolorystycznych

A różne gourmand-y?
Ciasta, torty, karmele, miody, lepkie konfitury. Zawsze mnie zastanawia na kim leżą najlepiej?
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:17   #94
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: zapachy dla danych typów kolorystycznych

Cytat:
Napisane przez ishtar4
A różne gourmand-y?
Ciasta, torty, karmele, miody, lepkie konfitury. Zawsze mnie zastanawia na kim leżą najlepiej?

Ja mysle (moze sie myle),ze wazna role tez ma jednak oprocz osobowosci nasze indywidualne Ph skory.Na niektorych osobach na przyklad "hypnotic poison" diora moze pachniec plasko,co prawda milo, lecz na dluzsza mete meczaco ,bo jedynie jak zwykle budyniowe ciastko z cukierni ,kupione przed chwila- na innych paniach moze wrecz zaskakiwac glebia,rozwojem zapachu ,pieprzna nutka,"podwojnym dnem",tajemniczoscia...zn am dziewczyne,ktora przepieknie pachnie "omnia" bvlgari ,na mojej siostrze natomiast jest to zapach naprawde nieciekawy,najlagodniej mowiac...To samo jest z angelem,jungle,angelem innocentem czy obsession (sama uzywam i dla mnie to zapach "ideal" a na wielu osobach -plaski killer).W wielu watkach Dziewczyny opisywaly jak bardzo roznia sie na ich skorze te same zapachy,jak inaczej sie stapiaja ,rozwijaja,ulatniaja...(c zasem naprawde sa to ogromne roznice) Perfumy to jednak cudowna,tajemnicza,mocno indywidualna zagadka,ktora na kazdym inaczej sie rozwija...I to chyba jest w perfumach najpiekniejsze To tak,jak kazdy z nas jest niby podobny a tak bardzo rozny,indywidualny i niepowtarzalny...
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 00:17   #95
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: zapachy dla danych typów kolorystycznych

Według mnie Hypnotic Poison to najpiękniejszy z serii jadalnych, (dla mnie jedyny do przyjęcia) właśnie przez swoją niedosłowność, jakąś głębię, i jak dla mnie chłód mimo, że jest słodki
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.