Rossmann - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 07:01   #4231
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Radziłabym ci przelać żel do mniejszej butelki. 1. Nie wiem, czy żel sie nie zdestabilizuje po wymieszaniu z olejkiem, więc nie warto marnowac całej butelki. 2. Nie wiesz, czy taka mieszanka ci podpasuje.
dziekuje
racja, nie wiadomo co to wyjdzie. sprobuje 5ml zelu + 1 kropla olejku. nie wiem czy dobre proporcje,zobaczymy.
juz gdzies czytalam,ze dziewczyny dodaja rozne rzeczy tylko z tego co pamietam tuz przed uzyciem, a ja tak troszke na latwizne chcialam i od razu polaczyc. moze przy malej ilosci bedzie ok?
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:51   #4232
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
dziekuje
racja, nie wiadomo co to wyjdzie. sprobuje 5ml zelu + 1 kropla olejku. nie wiem czy dobre proporcje,zobaczymy.
juz gdzies czytalam,ze dziewczyny dodaja rozne rzeczy tylko z tego co pamietam tuz przed uzyciem, a ja tak troszke na latwizne chcialam i od razu polaczyc. moze przy malej ilosci bedzie ok?
Myślę, że porcja "na tydzień" by się nie zepsuła. W przypadku dodania wody podają max 2 tyg. ja dla bezpieczeństwa skróciłabym czas o połowę. A można wiedzieć, po co ci to? Dp twarzy na trądzik, czy do ciała ze względów zapachowych?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:59   #4233
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Co myślicie o wzbogacaniu balsamów do ciała tym samym sposobem?
Mieszałam ,,neutralny'' z Alterry z olejkiem z Suhady.
Super mi to odpowiadało,bo balsam robił się treściwszy i pięknie pachniał.
Tylko zawsze miałam obawy czy coś się z czymś nie ,,pogryzie'',jak to jest z tym mieszaniem gotowców?Chyba nie za bardzo to mądre rozwiązanie?
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-06-07 o 08:00
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:12   #4234
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Myślę, że porcja "na tydzień" by się nie zepsuła. W przypadku dodania wody podają max 2 tyg. ja dla bezpieczeństwa skróciłabym czas o połowę. A można wiedzieć, po co ci to? Dp twarzy na trądzik, czy do ciała ze względów zapachowych?
tak wlasnie myslalam na tydzien. do twarzy na tradzik. zobaczylam na BU nowy olejek myjacy-drzewko herbaciane i na taki pomysl wpadlam.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:52   #4235
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

ja mieszalam zel do mycia ciala z oliwka pol na pol odrazu wieksza porcje, czyli polowe opakowania zelu dodawalam pol butelki olwki i nic sie nie zepsulo. Produkt sie rozwarstwia wiec przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac. Poza tym dziewczyny na forum juz wiele pisalysmy o tym.

Gotowce tez mozna wzbogacac, jak wie sie co z czym laczyc nie mozna to nie ma problemow, to wiedza dla mieszaczy i takie same reguly dotycza produktow gotowych. Ja do balsamu dodawalam mocznika itp. do toniku dodaje mocznik i ectoin.
Do zelu do twarzy mozecie spokojnie dodac olejek herbaciany w odpowiednim stezeniu i to do calego opakowania bez robienia porcji tygodniowych. Przeciez olejek herbaciany jest tez konserwantem, zabija bakterie. Jesl uzywacie KK to one tez maja konserwanty
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 10:00   #4236
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
tak wlasnie myslalam na tydzien. do twarzy na tradzik. zobaczylam na BU nowy olejek myjacy-drzewko herbaciane i na taki pomysl wpadlam.
O , dawno tam nie zaglądałam, ale ten olejek muszę kupić. Kusicielka
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:21   #4237
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja mieszalam zel do mycia ciala z oliwka pol na pol odrazu wieksza porcje, czyli polowe opakowania zelu dodawalam pol butelki olwki i nic sie nie zepsulo. Produkt sie rozwarstwia wiec przed kazdym uzyciem trzeba wstrzasnac. Poza tym dziewczyny na forum juz wiele pisalysmy o tym.

Gotowce tez mozna wzbogacac, jak wie sie co z czym laczyc nie mozna to nie ma problemow, to wiedza dla mieszaczy i takie same reguly dotycza produktow gotowych. Ja do balsamu dodawalam mocznika itp. do toniku dodaje mocznik i ectoin.
Do zelu do twarzy mozecie spokojnie dodac olejek herbaciany w odpowiednim stezeniu i to do calego opakowania bez robienia porcji tygodniowych. Przeciez olejek herbaciany jest tez konserwantem, zabija bakterie. Jesl uzywacie KK to one tez maja konserwanty

wiec bez strachu. wlasnie wiem,ze byla juz o tym mowa,ale nie wiedzialam czy akurat taka kombinacje moge stworzyc
Loouisse wybacz ale sama sie pokusilam, i juz jestem w trakcie zamawiania olejku z zsk, na dodatek wpadlo mi do koszyka jeszcze 9 innych rzeczy
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 12:39   #4238
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

ja mieszam zarówno żel do twarzy jak i pod prysznic, czasem także balsam z oliwką babydream
z żelem taka mieszanka myjąca dobrze zapobiega wysuszaniu skóry, natomiast zbyt lekki balsam nabiera właściwości odżywczych
nie probowałam mieszać niczego z olejkami eterycznymi, głównie dlatego, że żadnego nie mam aktualnie w domu
oliwkę babydream w tym celu polecam, bo ma słaby zapach, który nie zmienia zapachu całej mieszanki, dlatego nie podoba mi się ta oliwka dla mam, ma mocny zapach, który nie do wszystkiego pasuje, więc po powąchaniu nie kupiłam jej
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:32   #4239
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: rossmann

ja też o Rossmannie ale inaczej trochę- płaciłam kartą mamy i było ok, ale jak chciałam taty to już problem i nie mogłam...skoro sprawdzają czy płace swoją kartą to niech sprawdzają dokładnie a jesli nie dbają o to tak bardzo to czemu robią problemy..rozumiem,że płacąc kartą było imię żeńskie i nie wzbudziło to podejrzeń ale bez sensu dla mnie..;/w innym Rossmannie juz zaplacilam karta taty.
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 16:40   #4240
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
ja też o Rossmannie ale inaczej trochę- płaciłam kartą mamy i było ok, ale jak chciałam taty to już problem i nie mogłam...skoro sprawdzają czy płace swoją kartą to niech sprawdzają dokładnie a jesli nie dbają o to tak bardzo to czemu robią problemy..rozumiem,że płacąc kartą było imię żeńskie i nie wzbudziło to podejrzeń ale bez sensu dla mnie..;/w innym Rossmannie juz zaplacilam karta taty.
Przecież nie będą za każdym razem sprawdzać dowodu tożsamości. A przy karcie taty to się trochę nie dziwię
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:57   #4241
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Próbowałyście chusteczek do demakijażu z serii alterra?
Mają wyciąg z aloesu, prosty skład, są bardzo mocno nasączone i ogólnie zapowiadają się dobrze. Skusiłam się na nie dzisiaj, kosztowały niecałe 3,50 zł za 25 szt.
Użyłam dzisiaj jednej. Ładnie zmyła podkład, nie podrażniła, skóra się po niej nie klei. Zabieram je na weekendowy wyjazd do mycia rąk, demakijażu itp. Zobaczymy jak się spiszą
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 09:32   #4242
Selva
Raczkowanie
 
Avatar Selva
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 146
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Próbowałyście chusteczek do demakijażu z serii alterra?
Mają wyciąg z aloesu, prosty skład, są bardzo mocno nasączone i ogólnie zapowiadają się dobrze. Skusiłam się na nie dzisiaj, kosztowały niecałe 3,50 zł za 25 szt.
Użyłam dzisiaj jednej. Ładnie zmyła podkład, nie podrażniła, skóra się po niej nie klei. Zabieram je na weekendowy wyjazd do mycia rąk, demakijażu itp. Zobaczymy jak się spiszą

Ja je wypróbowałam i nie jestem zachwycona. Nic specjalnego, o demakijażu oka nie ma mowy, chyba że ktoś lubi mocno trzeć...
Poza tym pachną jak lekarstwo.
Selva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 11:12   #4243
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: rossmann

moim zdaniem chusteczki sa fenomenalne- duze, bardzo miękie i świetnie nawilżone. Najwazniejsze ,że nie podrazniają( wiele chusteczek np.te dle bobasów) mnie podraznia. Zapach tez jest przyjemny - taki cytrusowy.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:14   #4244
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: rossmann

Mam nadzieję że pozwolicie zadać mi pytanie, mimo iż jestem nowa na wątku
W nowej gazetce jest propocja na kosmetyki isany do włosów. Ja mam dość zniszczone, potrzebujące witamin i dobrej odżywki. Jaka jest seria kosmetyków isany do włosów intensywna regeneracja. Proszę o odp, jeśli ktoś używał.

PS. Napiszcie też proszę opinię o nivea long and repear jeśli znacie i używałyście
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:31   #4245
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Katia ja niestety nie znam nivea....
na temat Isany też ci nic madrego nie napisze bo jakoś niekoniecznie do mnie przemawia.....
raz się skusiłam, kupiłam rossmanową alterę i jakoś niekoniecznie moim włosom sie spodobała......
od siebie moge ci polecić dove.... szampony, odżywki sa super.... osobiście uzywam szamponu do farbowanych włosow bądź do wypadających, odzywka do wypadających..... i raz na tydzień maska WAX https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nd.html&next=1
powiem szczerze, że wlosy miałam mega zniszczone (co 2-3miesiące robie pasemka...) wypadały garściami (efekt ciąży i karmienia piersią)... wax co drugi dzień (czyli co każde mycie) przez około miesiąc i teraz raz na tydzień spowodował, że nie tylko przestaly mi wypadać włosy ale i zaczęły odrastać nowe
tych WAXów jest dużo..... musisz sobie popatrzeć na jaką dolegliwość potrzebujesz i wg mnie firma L'Biotica jet najlepsza bo mialam z AZ MEDICA i jaki strasznie tandetny był.......
no ale to moje zdanie
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 07:58   #4246
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: rossmann

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;27455283]Mam nadzieję że pozwolicie zadać mi pytanie, mimo iż jestem nowa na wątku
W nowej gazetce jest propocja na kosmetyki isany do włosów. Ja mam dość zniszczone, potrzebujące witamin i dobrej odżywki. Jaka jest seria kosmetyków isany do włosów intensywna regeneracja. Proszę o odp, jeśli ktoś używał.

PS. Napiszcie też proszę opinię o nivea long and repear jeśli znacie i używałyście[/QUOTE]


A ja z Isany polecam odżywkę z olejkiem z baubassu Ta profesjonalna linia podobno jest niedobra.
Drogeryjne odżywki, j. Pantene są najczęściej napakowane silikonami i one powodują tylko poprawę wyglądu włosów, a nie kondycji.
Zapraszam na wątek Walka o zdrowe i piękne włosy, tam znajdziesz bardzo dużo porad
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:26   #4247
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
A ja z Isany polecam odżywkę z olejkiem z baubassu Ta profesjonalna linia podobno jest niedobra.
Drogeryjne odżywki, j. Pantene są najczęściej napakowane silikonami i one powodują tylko poprawę wyglądu włosów, a nie kondycji.
Zapraszam na wątek Walka o zdrowe i piękne włosy, tam znajdziesz bardzo dużo porad
Dziękuję bardzo Ja teraz używam dove intense repair i zastanawiałam się czy nie spróować tej nivei nowej, ale chyba zostanę przy tym, co dobre i sprawdzone
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:47   #4248
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;27455283]Mam nadzieję że pozwolicie zadać mi pytanie, mimo iż jestem nowa na wątku
W nowej gazetce jest propocja na kosmetyki isany do włosów. Ja mam dość zniszczone, potrzebujące witamin i dobrej odżywki. Jaka jest seria kosmetyków isany do włosów intensywna regeneracja. Proszę o odp, jeśli ktoś używał.

PS. Napiszcie też proszę opinię o nivea long and repear jeśli znacie i używałyście[/QUOTE]

Wykończyłm niedawno odżywkę Isana z serii profesjonalnej i nie polecam
Tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-spulung.html
W sumie oprócz tego, że ułatwia rozczesywanie nic nie robi, włosy są po niej takie sianowate, nieprzyjemne w dotyku, a nie mam zniszczonych.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 06:58   #4249
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: rossmann

Ja z Isany lubię tylko różową odżywkę do włosów, trochę 'ulepszaczy' i jest świetna
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 11:51   #4250
witch-17
Raczkowanie
 
Avatar witch-17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 230
Dot.: rossmann

Hey dziewczyny, używała już któraś z was sprayu Sunozon kids spf 50? Jak wrażenia?
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around! - Maria E. Andreu
witch-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:45   #4251
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Czy wiecie coś na temat tego, czy będzie następca kremu z cynkiem calendula z zielonej serii babydream? Bo nowy pflege krem to raczej następca gesichtcreme, a ja tęsknię za calendulacreme?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:57   #4252
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Wykończyłm niedawno odżywkę Isana z serii profesjonalnej i nie polecam
Tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-spulung.html
W sumie oprócz tego, że ułatwia rozczesywanie nic nie robi, włosy są po niej takie sianowate, nieprzyjemne w dotyku, a nie mam zniszczonych.

O, matko nigdy więcej tego czegoś! Mam takie samo zdanie na jej temat. Jest po prostu beznadziejna, bardzo rzadka, zupełnie nie otula włosa i nic z nim nie robi, do tego niemiłosiernie śmierdzi
Pod koniec nie mogłam jej już zdzierżyć i używam teraz do pędzli z naturalnym włosiem.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 07:01   #4253
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czy wiecie coś na temat tego, czy będzie następca kremu z cynkiem calendula z zielonej serii babydream? Bo nowy pflege krem to raczej następca gesichtcreme, a ja tęsknię za calendulacreme?
myślę że nie, bo nawet na niemieckiej stronie rossmana jest tylko 1 krem z serii natural
a tego Babydream extrasensitive z cynkiem próbowałaś? nie jest odpowiednikiem calendulacreme tylko bez nagietka?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
o ten mi chodzi, ma całkiem niezłe recenzje
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 10:39   #4254
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
myślę że nie, bo nawet na niemieckiej stronie rossmana jest tylko 1 krem z serii natural
a tego Babydream extrasensitive z cynkiem próbowałaś? nie jest odpowiednikiem calendulacreme tylko bez nagietka?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
o ten mi chodzi, ma całkiem niezłe recenzje
Dzięki za info No własnie się przymierzam do niego... jednak "biały cement" nagietkowy był po prostu świetny...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 12:40   #4255
Little Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: rossmann

A ja po przeczytaniu prawie całego wątku na temat Rossmanna po pierwsze dowiedziałam się o całej gamie kosmetyków dostępnych w tym sklepie, o których nie miałam pojęcia, a że właśnie zaczynam swoją przygodę z kosmetykami eko już wiem, po co sięgnąć przy następnej wizycie w sklepie. Po drugie za Waszą namową kupiłam wczoraj mgiełkę do włosów/ odżywkę z serii Liliputz, o której tyle piszecie. Ma fantastyczny zapach Mam nadzieję, że będę z niej zadowolona
A może polecicie mi jeszcze coś ciekawego?
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
Little Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 12:44   #4256
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Little Star Pokaż wiadomość
A ja po przeczytaniu prawie całego wątku na temat Rossmanna po pierwsze dowiedziałam się o całej gamie kosmetyków dostępnych w tym sklepie, o których nie miałam pojęcia, a że właśnie zaczynam swoją przygodę z kosmetykami eko już wiem, po co sięgnąć przy następnej wizycie w sklepie. Po drugie za Waszą namową kupiłam wczoraj mgiełkę do włosów/ odżywkę z serii Liliputz, o której tyle piszecie. Ma fantastyczny zapach Mam nadzieję, że będę z niej zadowolona
A może polecicie mi jeszcze coś ciekawego?
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
Zajrzyj na ten wątek
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 13:29   #4257
Little Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zajrzyj na ten wątek
Już przegrzebałam wcześniej
Little Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 23:56   #4258
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: rossmann

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;27461387]Dziękuję bardzo Ja teraz używam dove intense repair i zastanawiałam się czy nie spróować tej nivei nowej, ale chyba zostanę przy tym, co dobre i sprawdzone[/QUOTE]

ja też się dołączam zastanawia mnie ta seria Nivea
jeśli chodzi o Dove to używałam 2 lata temu i byłam zadowolona... ale ostatnio wyjeżdżałam na 3 tygodnie i na wyjazd nie zabrałam żadnej odżywki (nie mogłam zabrać całego arsenału kosmetyków, i pomyślałam że przy okazji sprawdzę jak będą wyglądały moje włosy gdy odpoczną od odżywek)... przez te 3 tygodnie używałam szamponu Dove Intense Repair i włosy pięknie się rozczesywały, błyszczały ale... gdy przeczesywałam je palcami, zauważyłam mnóstwo połamanych kilkucentymetrowych końcówek co do Isany, to mogę polecić tą różową odżywkę "Połysk Jedwabiu" tania, ładnie pachnie i całkiem niezła.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:45   #4259
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Dorwałam dziś ampułki z Alterry,ale jak popatrzyłam na skład to się bardzo rozczarowałam.Pierwsze miejsca-woda,gliceryna,alkohol. Dalej jakieś oleje roślinne i wyciągi.Nie kupiłam ich,bo na mnie połączenie gliceryny z alko niespecjalnie dobrze działa.Chyba już nawet lepsze te ampułki i rybki z RdL.
Może jednak ktoś się skusił na te Alterowskie?Jak wrażenia?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:58   #4260
ewelina11031987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: rossmann

Hej. Ja napiszę na trochę inny temat. Mam małe dziecko i mnie interesują najbardziej produkty dla niemowląt ;-)A więc podaję memu synkowi mleko firmy Babydream nr 3 Jestem z niego baaardzo zadowolona, Do tego cena super, jest tylko jeden problem... brak go na półkach.... ostatnio np w ciągu 3 dni odwiedziłam 9 razy 3 różne rossmany w różnych porach, (rano, koło południa i krótko po południu ) i dostałam tylko jedno opakowanie mleka... Niewiem czy po prostu tyle ludzi kupuje to mleko czy po prostu rossmann wykłada na półki tylko dwa opakowania mleka dziennie... to wkurza tym bardziej że kilkadziesiąt kilometrów mam do tych rossmanów...
ewelina11031987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.