NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 08:07   #181
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Kurcze Vril nie zdawałam sobie sprawy, ale rzeczywiście mało co widac na tych fotkach. więc już wyjaśniam w dobie odpowiadania an Twoje pytania:
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To teraz sie spowiadaj - korektor lepszy YSL czy Dior?
Dopiero dostałam, więc dam znać, ale Diora już użyłam pod oczy i jest niewidoczny. Mnie się lekko w załamanich usadowił, ale być może dałam go za dużo. jak się okarze to zdam relacje

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Puder, zgaduje ze Rhea? A moze to podklad?
To podkład i jestem z niego baaaardzo zadowolona Na KCW dałam mu KCW
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Uwielbiam Clinique ale rozu u mnie niet - polecasz?
A Ty wiesz, że głupia baba ze mnie i jeszcze tego różu nie używałam? naprawię dzisiaj ten błąd i ... zdam relacje
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co to za mazidlo EL?Szukam zamiennika z Clinique Perfectly Real #02 Shade - kolor idealny z moja opalenizna by Clarins ale po paru godzinach odstaje
EL mam korektor. Jest fajny, ale bez zachwytów i jak się buzia spoci dezerteruje
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A kulki Guerlain jaki kolorek?
Złoty (nie pytaj jaki ze mnie typ kolorystyczny )

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
I co to za szminki? W pierwszym momencie myslam, ze Lumene ale jednak nie. Cwiczysz mnie ta fotka w zgaduj-zgadule
Trzeba było zaufać intuicji to jest Lummen- korektor w sztyfcie. Totalny brak zachwytów więc sobie leży... w sumie powiniem już dawno polecieć do śmieci
Dołaczam jeszcze to co mam i do czego są fotki a o czym zapomniałam do zielonego pudru mam jeszcze zieloną bazę tej samej firmy, a dermacol mam nr 217.
Aha,mam jeszcze próbki korektorów Rhea (jestem średio zadowolona)
Narazie tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn_15327.jpg (10,7 KB, 1687 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_2595.jpg (5,7 KB, 1690 załadowań)
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 08:12   #182
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
aaaah,az mi milo jakpatrze na te Wasze kosmetyki. Moze po przyjsciu ze szkoly zbiore sie do kupy i porobie troszku fotek
czekamy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 09:46   #183
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Katarina
Podoba mi sie recenzja podkladu, rzeczywiscie juz to kiedys czytalam No, dobra... przestane krazyc wokol Rhea i wezme podklad, do tej pory bylam ze wszystkiego zadowolona poza niebieskim korektorem. Probke podkladu Natural Light juz mialam ale zuzylam na mame - idealnie pokryl jej naczynka (dlatego potem zdecydowalam sie na korektor skoro sam podklad potrafi tyle zdzialac i nie narzekam). Uzywam transparentnych, nie kryjacych mazidel, do tego klade punktowo troche tego pylku na drobne przebarwienia i mam cere bez skazy Fajnie, bo naturalnie to wyglada, widac, ze nie mam tapety a twarz gladziutka
Osz Ty kapturku... Clinique lezy i nabiera waznosci
A propos... widzialam recenzje fluidu Garniera. Lubie ta firme ale ten specyfik to porazka. Absolutnie nie nadaje sie do mieszanej cery, masz racje, ze nie stal kolo niczego nawilzajacego Ja ci moge w ten desen spokojnie polecic Clinique DDMG Dzis poszlo do kosza 4 puste opakowanie - odkad uzywam zapomnialam co to przesuszone skorki:czarodzie Nie swieci sie a nawilza idealnie. Wchlania sie natychmiast, wydajnosc kosmiczna i zerowe problemy przy nakladaniu makijazu na to cudo.
Szlaban, chyba sie musze wziasc za KWC
OK, czekam na dalsze relacje z frontu
Pozdrawiam wszystkich
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 10:16   #184
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Osz Ty kapturku... Clinique lezy i nabiera waznosci
Clinique DDMG Dzis poszlo do kosza 4 puste opakowanie - odkad uzywam zapomnialam co to przesuszone skorki:czarodzie Nie swieci sie a nawilza idealnie.
wiem wiem...należy mi sięjak to mówi moja mama- kosmetyk nabiera mocy prawnej a tak serio to po poprostu w jednym czasie dostalam dużo rzeczy i mnie to przytłoczyło
Kurcze Ty szczęściaro, też bym chciała móc używać tylko pudru transparentnego ale mam płytko unaczynkowioną buzię więc niestety mam co kryć, aczkolwiek poważnie rozważam możliwośc jakiejś zmiany bo nie pasuje mi bladość jaką mam po zastosowaniu podkładu i mimo ratunku pudrem brązującym coś mi nie pasi ... nie wiem co zrobić, żeby nie wyglądać tak dziunia z nadmiarem brązowej tapety a żeby też nie być tak bladą. Może spróbuje tylko ukryć mój mocno czerwony nos i brodę a na policzki tylko coś transparentnego...hm...po myśle
Jkaby co- pomysły i propozycje mile widziane
Miłego dnia wszystkim!!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 11:11   #185
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja odstawilam podklady i od kilku miesiecy uzywam tylko Clinique Super City Block, on ma taki jasno bezowy kolorek i dziala troche jak krem tonujacy. Nakladam go, na to punktowo korektory na przebarwienia i standardowo fiolety pod oczami, muskam calosc pryzmami i voila. Sprobuj jakiegos tonujacego, nie kryjacego jak tynk mazidla i naloz korektor tylko na te swoje zaczerwienienia, twarz bedzie wygladac naturalniej, to wiadomo. Moim zdaniem lepsze to, niz idealnie gladka, zatapetowana twarz, od razu sie rzuca, ze cos jest nie tak, android czy inszy manekin Jak chcesz sie przyciemnic to polecam puder brazujacy Rhea - najbardziej naturalne, nie widoczne i nie odstajace brazidlo jaki spotkalam. Zreszta sama wiesz, jak sie uzywa takich specyfikow. Minimalna ilosc, dlatego nie widac tapety Zdaza mi sie tez mieszac City Block z tym pudrem i razem nakladac na twarz (wmawiam sobie, ze filtry w obu sie nie zra) i tez jest OK, mam wtedy ciemniejszy transparentny podklad z filtrem
Jakie masz korektory z Rhea? jak dla mnie Natural Light idealnie tlumi, gasi przebarwienia i zaczerwienienia. Nakladam pedzelkiem ale nie wcieram tylko lekko wklepuje wlosiem, stapia sie i trzyma na miejscu. Przy rozcieraniu kolor wychodzi transparentny, lepiej wklepywac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 11:15   #186
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Dzisiaj wlasnie doszlo mi kilka nowych malowidel, ale jak narazie nie mam aparatu, musze od brata pozyczyc to zrobie fotki
-blyszczyk Inglot grejfrut
-blyszczyk Inglot czekolada
-3 cienie profesjonalne nr.47, nr. 59, nr. 803,
oraz stworzylam paletke cieni Freedom, akryl 55, akryl 52, akryl 75,perla 42, akryl 56,akryl 53, matt 42, perla 691, perla 29, integra 34L, matt 07, vertigo 54,matrix 330, oraz baza pod makijaz rowniez Inglot.
Ale za to pozbylam sie wszystkich cieni Joko i Vollare
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 18:01   #187
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Z Rhea mam korektory zielony i ten co Ty. dzisiaj zamaskowałam tylko mój czerwony noc i brodę deramcolem a reszte przypudrowałam i w sumie uważam, że wyglądam o wiele lepiej niż taka blada maska Postanowilam, że dam korektorom jeszcze jedna szanse ale chyba na nos i brodę jednak mi nie pasują bo za szybko działa na nie tłuszcz sączący się z mej strefy T ... bleeee POza tym, muszę częściej robić peeling na brodzie i nosie bo mi na brodzie robi się po nałożeniu makijarzu taka obleśna maska, a a nosie ciągle mi zanieczyszczenia z porów wyłażą i sa widoczne pod pudrem a i on się ogrzej trzyma...jak to czytam to dochodze do wniosku, że cudem jest to, że patrząc na siebie w lustrze nie robie "yyyy"
Kurcze właśnie zamówiłam sobie dużo próbek Rhea ...szkoda, że nie pomyślałam o tym brązującym:/ no trudno, nastepnym razem
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 18:55   #188
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Z Rhea mam korektory zielony i ten co Ty. dzisiaj zamaskowałam tylko mój czerwony noc i brodę deramcolem a reszte przypudrowałam i w sumie uważam, że wyglądam o wiele lepiej niż taka blada maska Postanowilam, że dam korektorom jeszcze jedna szanse ale chyba na nos i brodę jednak mi nie pasują bo za szybko działa na nie tłuszcz sączący się z mej strefy T ... bleeee POza tym, muszę częściej robić peeling na brodzie i nosie bo mi na brodzie robi się po nałożeniu makijarzu taka obleśna maska, a a nosie ciągle mi zanieczyszczenia z porów wyłażą i sa widoczne pod pudrem a i on się ogrzej trzyma...jak to czytam to dochodze do wniosku, że cudem jest to, że patrząc na siebie w lustrze nie robie "yyyy"
Kurcze właśnie zamówiłam sobie dużo próbek Rhea ...szkoda, że nie pomyślałam o tym brązującym:/ no trudno, nastepnym razem
gdzie to można zamówić? i ile to kosztuje? kurcze no, nie w temacie jestem a przeglądając ich oferte też mam ochote sporo wypróbować
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 20:38   #189
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1178592 u tej pani na wizazysce jest pare wątków na temat tych kosmetyków, ja osobiscie jestem zadowolona
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 20:47   #190
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

a ja chce taka mozaike jak wkleila kararina tylko nie zielona a kolorowa jak kuleczki np apc czy guerlain nr 00 no te rozne kolorki,wiecie jakiej firmy moge to dostac?zeby bylo dobre i nie za drogie tzn nie w cenie guerlaina i pryzm givenchy bo teraz musze nauczyc sie oszczedzac
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 22:04   #191
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a ja chce taka mozaike jak wkleila kararina tylko nie zielona a kolorowa jak kuleczki np apc czy guerlain nr 00 no te rozne kolorki,wiecie jakiej firmy moge to dostac?zeby bylo dobre i nie za drogie tzn nie w cenie guerlaina i pryzm givenchy bo teraz musze nauczyc sie oszczedzac
Physicians Formula jest dostepny w roznych wersjach kolorystycznych, nie tylko zielony. Podaje link do strony producenta gdzie mozna obejrzec kolory:
http://www.physiciansformula.com/det...&categorid=108
Czasem trudno dostac w sklepie ale sa czesto dostepne na Allegro.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 23:30   #192
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Vril ma racje, trudno to dostać. Nie wiem skąd jesteś ale w Krakowie kosmetyki te są dostępne w Elefancie
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 10:58   #193
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Moje zbiory..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p,p,k.jpg (98,3 KB, 648 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t,k.jpg (108,2 KB, 445 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p,b.jpg (112,2 KB, 545 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (91,5 KB, 490 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (91,4 KB, 433 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (114,7 KB, 454 załadowań)
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 11:00   #194
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

I ciąg dalszy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (118,6 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (95,1 KB, 389 załadowań)
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 11:09   #195
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Evilcia jak sie sprawuje rozswietlacz 2w1 Avonu? Bardzo swieci? Czy jak sie nalozy na niego puder to calkowicie zakrywa rozswietlenie (a moze nie nakladasz?)?
I coz to za paletka 5 cieni zolto-zielonych? Bardzo mi sie podoba Jakis Inglot?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 11:15   #196
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Evilcia
powiedz mi coś na temat tych cieni https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1162378668 dobre one są ?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1162378677
a to co to są za paletki ?jaka firma?dobre?drogie?
antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 11:23   #197
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Moje zbiory..
Ładna kolekcja
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 11:23   #198
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

evilcia: swietna kolekcja

1. jak sie spisuje błyszczyk Water Shine Wibo?? Jaki masz odcień? Dae transparentny efekt czy kryjący?

2.widze Sandy Sky Isa Dory - świetne sa - tez mam takie Znasz moze jakas firme która ma w swojej ofercie taki kolor (identyczny) jak beżowy w tej trójeczce?? (on mi si ejuz kończy a pozostale 2 mam niewiele zużyte...)

3. ooo ile masz cieni Lovely - jak sie trzymają na powiece?? sa trwałe?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 12:07   #199
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

to ja też mam kilka pytań:
Jak sie sprawuje podkład Ideal Balance? czy nie ściera się, matuje, nie wyszusza, kryje?
Właśnie o tą bazę avonu 2 w 1 czy rozświetla mocno? do czego to w zasadzie służy, na całą buźkę?
I cienie sensique oraz lovely
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 12:20   #200
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Moje zbiory..
Swietna kolekcja, najbardziej urzekly mnie paletki Mozesz cos o nich napisac jakie to sa firmy i ceny
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 12:50   #201
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Physicians Formula jest dostepny w roznych wersjach kolorystycznych, nie tylko zielony. Podaje link do strony producenta gdzie mozna obejrzec kolory:
http://www.physiciansformula.com/det...&categorid=108
Czasem trudno dostac w sklepie ale sa czesto dostepne na Allegro.
dziekuje
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 12:56   #202
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
19Katarina82 jak oceniasz podkład Clarinsa? I jaki masz jego odcień?
ponawiam.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 13:46   #203
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Evilcia jak sie sprawuje rozswietlacz 2w1 Avonu? Bardzo swieci? Czy jak sie nalozy na niego puder to calkowicie zakrywa rozswietlenie (a moze nie nakladasz?)?
I coz to za paletka 5 cieni zolto-zielonych? Bardzo mi sie podoba Jakis Inglot?
Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Właśnie o tą bazę avonu 2 w 1 czy rozświetla mocno? do czego to w zasadzie służy, na całą buźkę?
I cienie sensique oraz lovely
Jak sie nalozy puder, to efekt znika calkowicie, a swiecic, mhm ja mam cere lubiaca sie swiecic, a z ta baza, to taka zarowka jest ;-p Generalnie uzywam jej zeby wyrownac kolor buzki i na to transparentny puder idzie.
Paletka Inglota.

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
Evilcia
powiedz mi coś na temat tych cieni https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1162378668 dobre one są ?

Kupilam je po przeczytaniu sporej liczby recenzji na forum, chociaz dla mnie sa takie sobie. Sypia sie dosc mocno przy nakladaniu i kolor taki dosc malo intensywny jest (nie wiem jak na mokro). Trzymac mhm. Nie pamietam w zasadzie, bo ostatni raz jakos w wakacje je uzywalam.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1162378677
a to co to są za paletki ?jaka firma?dobre?drogie?
A to takie nabytki z allegro. Chyba jakies chinskie czy cos. Taniutkie jak barszcz i bardzo je lubie, chociaz bez bazy ani rusz, bo bez to szybciutko uciekaja z powiek. Kolory dosc intensywne.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
evilcia: swietna kolekcja

1. jak sie spisuje błyszczyk Water Shine Wibo?? Jaki masz odcień? Dae transparentny efekt czy kryjący?
Bardzo go lubie, choc na poczatku strasznie mnie zrazil do siebie, bo byl bardzo lepki. Po nalozeniu jest takie uczucie mrozu jakby sie mieta wysmarowac Kolor mhm, na spodzie jest napisana 5, a wg mnie to taki brudny roz z brazem jasnym i jest zdecydowanie kryjacy.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
2.widze Sandy Sky Isa Dory - świetne sa - tez mam takie Znasz moze jakas firme która ma w swojej ofercie taki kolor (identyczny) jak beżowy w tej trójeczce?? (on mi si ejuz kończy a pozostale 2 mam niewiele zużyte...)
Oj nie mam pojecia. W sumie kupilam nie wiem czemu :-P, poki co leza i czekaja na lepsze czasy, bo bez bazy szybciutko mi sie roluja ( A probowalas poszukac wsrod pojedynczych cieni, czy nie ma tego kolorku?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
3. ooo ile masz cieni Lovely - jak sie trzymają na powiece?? sa trwałe?
Powiem szczerze, ze jestem nimi mile zaskoczona. Chodzilam kolo nich w Rossmanie juz jakis czas az kolezanka o nich cos mi powiedziala pozytywnego i sie skusilam. Wiec tak. Kolory sa praktycznie tak samo intensywne na powiece jak w pudelku. Trzymac sie tez trzymaja sporo czasu (ciezko mi okreslic, bo nigdy nie mierzylam dokladnie ile..) Chociaz ja musze z baza ich uzywac, jak zreszta kazdych cieni, takie urocze oczy mam Na pewno jak jakies kolorki mi sie spodobaja, to sobie kupie jeszcze..

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
to ja też mam kilka pytań:
Jak sie sprawuje podkład Ideal Balance? czy nie ściera się, matuje, nie wyszusza, kryje?
Na KWC znajdziesz moja opinie Bylby moim idealem, ale dla mojej cery jest chyba ciut za ciezki. Jesli chodzi o wysuszanie, to nie zauwazylam, no procz tego, ze lubi podkreslic suche skorki. Czy matuje, to ciezko mi powiedziec, bo zawsze ladowal na nim puder tez IB T-zone. A scierac, to sie sciera, choc raczej czesciowo, wiem, ze po powrocie z uczelni (wychodze o 6.30 z domu a wracam kolo 16) naczynka wychodza na wierzch.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Swietna kolekcja, najbardziej urzekly mnie paletki Mozesz cos o nich napisac jakie to sa firmy i ceny
Te zielenie z zolcia to Inglot - cena 27 zlotych. To sa gotowe paletki, do wyboru sa rozne odcienie i kolory.
Zielenie + brazy to ze Swiata Kobiet, we wrzesniu je dodawali (byly jeszcze w rozowych odcieniach).
Sensique, no to wyzej napisalam o nich, chyba niecale 7 zlotych placilam.
Chinskie podwojne tez wyzej opisane, nie pamietam ceny.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 14:00   #204
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Zielenie + brazy to ze Swiata Kobiet, we wrzesniu je dodawali (byly jeszcze w rozowych odcieniach).
były jeszcze zimne fiolety. pamiętam jak mi je pani w kiosku odradzała 'bo pani taka blada, to będzie pani jak trup wyglądać' wkurzyła mnie i sobie nie kupiłam.. już nawet nie pytałam o inne kolory...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 14:55   #205
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

w sumie to ja moge pokazać swoją kolecję cieni, która była w pierwszej części wątku bo się nie zmieniła za bardzo, doszedł tylko ciemnoszary Inglot (który miał być czarny) i czarny H&M (nr 19 )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10021664sk.jpg (116,9 KB, 462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021682hc.jpg (117,2 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021708dn.jpg (115,3 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021720zc 1.jpg (91,5 KB, 490 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021720zc 2.jpg (79,5 KB, 405 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021742ga.jpg (63,8 KB, 632 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 14:59   #206
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

jeszcze kilka palet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10021591fv.jpg (115,2 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021609lg.jpg (57,8 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 96519442.jpeg (47,1 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021628bc.jpg (111,9 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10021635ih.jpg (96,5 KB, 247 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 15:40   #207
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
w sumie to ja moge pokazać swoją kolecję cieni, która była w pierwszej części wątku bo się nie zmieniła za bardzo, doszedł tylko ciemnoszary Inglot (który miał być czarny) i czarny H&M (nr 19 )
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
jeszcze kilka palet
wow ilość cieni naprawde imponująca, urzekły mnie Twoje cienie joko http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1162393069 napisz czy w rzeczywistości są tak błyszczące jak na zdjęciu? i czy drobinki brokatu sa mocno widoczne. aha czy można też samemu skomponować paletki?
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 15:44   #208
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cmoksiu Imponująca kolekcja cieni
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 15:49   #209
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

cmoksia O raaanyyy, ile cieni. Pokaze chlopakowi, moze mi zakaz kupna kolorowki wycofa

Przy okazji, bo czaje sie wlasnie na ta paletke Golden Rose w identycznych kolorach. Jestes z niej zadowolona?
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 15:55   #210
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

To i ja wkleję swoją kolekcję. Od kilku dni robię zdjęcia, a dopiero dziś znalazłam czas na wklejenie ich

Cienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudło.jpg (115,3 KB, 456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie1.JPG (121,2 KB, 440 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.JPG (120,6 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie3.JPG (118,4 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie4.JPG (118,9 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie6.JPG (119,5 KB, 357 załadowań)
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.