drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow itp.) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 19:02   #1
julia7790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1

drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow itp.)


witam, od kilku dni zauwazylam ze na mojej skorze twarzy sa drobne dziureczki jak po nakluciach igla...jakich kosmetykow uzywac by je zlikwidowac czy uwypuklic (sa bardzo plytkie)? jak naciagne lekko skore znikaja moze uzyc jakis kwasow hiauloronowych albo cos w tym rodzaju nie mama pojecia. mam 21 lat skore mam prawdopodobnie mieszana jak bylam mlodsza mialam sucha. pryszcz albo zaskornik mi wyjdzie raz na jakis czas jak to sie mowi raz na ruski rok na czole brodzie albo na nosku a na pewno nie w tamtym miejscu gdzie mam te dziureczki.nigdy nie mialam problemow z cera.
dolaczam zdj. cera sie troche swieci poniewaz naklozylam krem.chce podkreslic ze to dzieje sie obustronnie na mojej twarzy.
kosmetyki ktorych uzywam przez cale moje zycie to tylko zwykly krem dove do zrobienia makijazu uzuwam nawilzajacego korygujacego podkladu soraya na to puder sypki firmy collection(mieszkam w szkocji) by przykryc swiecace partie.makijaz zmywam chusteczkami do zmywania makijazu jest to garnier sensitive. jak mozna zauwazyc ze zdj skore mam wrazliwa i delikatna. kolo noska czesto mam zaczerwienienia moze znacie jakis dobry produkt na to. i jeszcze jedno na ustach mam male blizny(ugryzienie szklanki bedac dzieckiem) ktore z wiekiem pewnie od slonca robia sie ciemniejsze co na to uzyc?? nie robie zadnych maseczek itp czasami zrobie peeling produktem joanny truskawkowy.dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi pozdr j.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10537.jpg (87,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10543.jpg (132,6 KB, 106 załadowań)
julia7790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:12   #2
dominisia545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow

Ja bylam dzis u dermatolog i poleciła mi Effaclar duo badz effaclar M.
dominisia545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:14   #3
LadyYerba
Przyczajenie
 
Avatar LadyYerba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow

Cytat:
Napisane przez julia7790 Pokaż wiadomość
witam, od kilku dni zauwazylam ze na mojej skorze twarzy sa drobne dziureczki jak po nakluciach igla...jakich kosmetykow uzywac by je zlikwidowac czy uwypuklic (sa bardzo plytkie)? jak naciagne lekko skore znikaja moze uzyc jakis kwasow hiauloronowych albo cos w tym rodzaju nie mama pojecia. mam 21 lat skore mam prawdopodobnie mieszana jak bylam mlodsza mialam sucha. pryszcz albo zaskornik mi wyjdzie raz na jakis czas jak to sie mowi raz na ruski rok na czole brodzie albo na nosku a na pewno nie w tamtym miejscu gdzie mam te dziureczki.nigdy nie mialam problemow z cera.
dolaczam zdj. cera sie troche swieci poniewaz naklozylam krem.chce podkreslic ze to dzieje sie obustronnie na mojej twarzy.
kosmetyki ktorych uzywam przez cale moje zycie to tylko zwykly krem dove do zrobienia makijazu uzuwam nawilzajacego korygujacego podkladu soraya na to puder sypki firmy collection(mieszkam w szkocji) by przykryc swiecace partie.makijaz zmywam chusteczkami do zmywania makijazu jest to garnier sensitive. jak mozna zauwazyc ze zdj skore mam wrazliwa i delikatna. kolo noska czesto mam zaczerwienienia moze znacie jakis dobry produkt na to. i jeszcze jedno na ustach mam male blizny(ugryzienie szklanki bedac dzieckiem) ktore z wiekiem pewnie od slonca robia sie ciemniejsze co na to uzyc?? nie robie zadnych maseczek itp czasami zrobie peeling produktem joanny truskawkowy.dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi pozdr j.
Przede wszystkim gartuluję Ci ładnej cery, uwierz mi masz ładną cerę, a te drobne dziureczki jak je nazwałaś, to jeśli się nie mylę, są po prostu rozszerzone pory, masz przetłuszczającą się cerę, z którą w parze pojawiają się właśnie rozszerzone pory, kup sobie jakiś krem zwężający pory no i przydałby się jakiś delikatny peeling i moim zdaniem to Ci na razie powinno wystarczyć proponuję stosować kosmetyki apteczne tzw. dermokosmetyki.
LadyYerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 05:08   #4
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:34
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 06:44   #5
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow

Wow cera marzenie, wielkość porów również jak marzenie. Uwierz mi, mam 100 razy gorzej
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:04   #6
LadyYerba
Przyczajenie
 
Avatar LadyYerba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow

Może to pomoże ->http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=23404
LadyYerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:08   #7
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: drobne dziureczki na twarzy(cera przez cale dot.zycie bez tradziku, zaskornikow

Witaj Julia,
masz piekna cere, troche przetluszona ale wynika to tylko ze zlego doboru kremu lub podkladu, ktorego uzywasz. Te dziureczki to rozszerzone pory, ktore to produkuja teraz za duzo sebum (stad to blyszczenie). Proponuje:
*zmien krem lub podklad, ktory cie przetluszcza
*koniecznie kup baze na rozszerzone pory marka Benefit nazwa Porefetional, do dostania w Sephorze, na pewno ci pomoze bo ten produkt to cudo, sama go uzywam. Nie nie jestem przedstawicielem handlowym firmy Benefit, nie placa mi za to, ze jestem zachwycona tym produktem (blizszy opis oraz zdjecia mozesz zobaczyc na moim blogu: http://cosmeticsblogging.blogspot.com/)
pozdrawiam
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.