Farby Khadi - opinie - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 21:50   #1021
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez dragi Pokaż wiadomość
Nie miałam innego pomysłu co zrobić żeby nie wychodziły pomarańczowe
A probowalas wczesniej sama henna z amla i jetropha i wyszly pomaranczowe?

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
no u mnie niestety henna nie trzyma się na odrostach, szybko się wypłukuje, ja te błotko miałam na głowie juz chyba z 10 razy w ciągu miesiąca...
Henna ? czysta henna tak ci sie wyplukuje? 10 razy w ciagu miesiaca...to przeciez co 3 dzien...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:02   #1022
dragi
Raczkowanie
 
Avatar dragi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A probowalas wczesniej sama henna z amla i jetropha i wyszly pomaranczowe?
Tak, niestety tak
dragi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:14   #1023
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A probowalas wczesniej sama henna z amla i jetropha i wyszly pomaranczowe?


Henna ? czysta henna tak ci sie wyplukuje? 10 razy w ciagu miesiaca...to przeciez co 3 dzien...
c

były dni, że nakładałam mieszankę kilka razy, np. 4 razy bo po pierwszym nałożeniu okazywało się, że kolor chwycił na pomarańczowo na siwych...a więc kolejne razy ta samą mieszanką ale tylko odrost...
albo nakładałam na odrost samą hennę a po spłukaniu samo indygo, indygo się po dwóch dniach spłukało, a więc po tygodniu znów, henna i odrost henna plus indygo...

naprawdę uwielbiam ziółka, nie wyobrażam sobie powrotu do chemii ale jestem już zmęczona...brakiem efektów oczywiście

może tak być, że henna nie trzyma się niektórych włosów?

tzn. chodzi mi o ziołowe mieszanki, piszę henna ale mam na myśli hennę, indygo, mieszankę henny z indygo, brązy khadi, dodatki np. bingoraj czy jak mu tam...

Edytowane przez luboczka
Czas edycji: 2013-07-09 o 19:18
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:27   #1024
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Farby Khadi - opinie

już jutro ponownie nakładam henne( po 3,5 tygodnia juz dos mocno sie wyplukało) z amlą + kolor mahoń z Eld-u ciekawe czy bedzie bardziej czerwono, niby w składzie Eld-u jest jakas chemia ale..zaryzykuję może kolor bardziej sie wyrówna z moim naturalnym

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
c


może tak być, że henna nie trzyma się niektórych włosów?
a czy na pewno dobrze przygotowujesz włosy do hennowania?
ja jutro nakładam hennę, teraz dwa razy umyłam włosy i jutro kolejny raz do tego żadnych odzywek, lakierów itd.
No i na jak długo nakładasz hennę? Niektóre dziewczyny trzymaja po 2 godziny i u nich sa efekty na moich włosach po 2 godzinach nie ma prawie nic i dlatego jutro ponownie trzymam błotko na włosach przez co najmniej 6 godzin.

Edytowane przez Rosi23
Czas edycji: 2013-07-09 o 19:29
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:31   #1025
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
może tak być, że henna nie trzyma się niektórych włosów?
nasilikonowanych
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:54   #1026
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Farby Khadi - opinie

Cześć dziewczyny Farbowałam farbą Khadi Indygo i uważam że po farbowaniu powinniem być inna troche czerń ale niestety na czubek włosów wchodzi mi taki jakby brąz ( zdjęcia robione z lampą błyskową ) Czekam jeszcze czy one jeszcze nie ściemnieją a może zle mi mama farbowała włosy a co do zapachu to bardzo go lubie. A wy wybróbowaliście już Indygo czerń ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3741.jpg (59,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3719.jpg (73,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3742.jpg (37,9 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez xoxozuz
Czas edycji: 2013-07-09 o 21:01
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:43   #1027
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Farby Khadi - opinie

Moim zdaniem wyszedł bardzo ładny kolor, masz sliczne włosy
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:46   #1028
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez xoxozuz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Farbowałam farbą Khadi Indygo i uważam że po farbowaniu powinniem być inna troche czerń ale niestety na czubek włosów wchodzi mi taki jakby brąz ( zdjęcia robione z lampą błyskową ) Czekam jeszcze czy one jeszcze nie ściemnieją a może zle mi mama farbowała włosy a co do zapachu to bardzo go lubie. A wy wybróbowaliście już Indygo czerń ?
jak dla mnie wyszło bardzo ładnie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:24   #1029
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Farby Khadi - opinie

Ja już siedzę od 9-tej z błotkiem na głowie mam zamiar potrzymac do 15-tej, ciekawe jaki efekt tym razem uzyskam.
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:30   #1030
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: Farby Khadi - opinie

A na jaki farbujesz ?
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 18:13   #1031
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Farby Khadi - opinie

Rudy, rudy Khadi z amlą + mahon z Eldu ale swedzi mnie ( szczypie) głowa , wiec Eld mahoniowy sobie odpuszczę , poprzednio dodałam sama henne z Eldu do Khadi z amla i wyszedł ognisty rudy

Teraz jest bardziej czerwonawy ale przynajmniej tak mojego naturalnego odrostu nie widać ( jestem ciemna blondynka) Juz o 15-tej zmyłam , włosy mi już wyschły
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 18:35   #1032
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Rosi23 Pokaż wiadomość
już jutro ponownie nakładam henne( po 3,5 tygodnia juz dos mocno sie wyplukało) z amlą + kolor mahoń z Eld-u ciekawe czy bedzie bardziej czerwono, niby w składzie Eld-u jest jakas chemia ale..zaryzykuję może kolor bardziej sie wyrówna z moim naturalnym

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



a czy na pewno dobrze przygotowujesz włosy do hennowania?
ja jutro nakładam hennę, teraz dwa razy umyłam włosy i jutro kolejny raz do tego żadnych odzywek, lakierów itd.
No i na jak długo nakładasz hennę? Niektóre dziewczyny trzymaja po 2 godziny i u nich sa efekty na moich włosach po 2 godzinach nie ma prawie nic i dlatego jutro ponownie trzymam błotko na włosach przez co najmniej 6 godzin.

myję włosy przed hennowaniem szamponem Barwy ze skrzypem, nie używam od jakiś paru miesięcy szamponów z silikonami , zwyczajowo co parę tygodni szampon z sles...
odżywki raczej bez silikonów, do zabezpieczania też albo CHI albo olejek z GP, no i wcierki...
nie wiem może to przez to, bo to tuż przy skórze głowy?

ostatnio trzymałam mieszankę 6 godzi, do bólu głowy, i wyszło naprawdę super, po dwóch dniach umyłam włosy szamponem bez sles i silikonów i indygo strasznie się zmyło, zostaje rudy poblask przy skórze
a po trzech myciach siwy milimetrowy, rudy a potem ciemne...
trójkolorowa jestem

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
nasilikonowanych
też o tym myślałam,
ale szampon z silikonem chyba Dove,moje włosy widziały ostatnio w lutym, a moja przygoda z henną zaczęła się w maju, dokładnie w długi majowy weekend...

od tamtej pory do dziś zużyłam - dwa opakowania khadi ciemny brąz, jedno opakowanie khadi orzechowy brąz, 100 g indygo, 100 g henny i 100 g binghoraj od PH...
przy skórze głowy mam włosy takie śliskie, zdrowe, na długości lekko przesuszone, może to przez to, bo właśnie tuż przy skórze henna nie chce jakby chwycić no ale tam też są siwe...najwięcej...

ale właśnie przed chwilą gdzieś tu przeczytałam, że henny nie miesza się metalową łyżką aj raz mieszałam mikserem, który ma metalowe łopatki a raz taką trzepaczką metalową, może to przez to zioła coś tracą?
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:16   #1033
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
myję włosy przed hennowaniem szamponem Barwy ze skrzypem, nie używam od jakiś paru miesięcy szamponów z silikonami , zwyczajowo co parę tygodni szampon z sles...
odżywki raczej bez silikonów, do zabezpieczania też albo CHI albo olejek z GP, no i wcierki...
nie wiem może to przez to, bo to tuż przy skórze głowy?

ostatnio trzymałam mieszankę 6 godzi, do bólu głowy, i wyszło naprawdę super, po dwóch dniach umyłam włosy szamponem bez sles i silikonów i indygo strasznie się zmyło, zostaje rudy poblask przy skórze
a po trzech myciach siwy milimetrowy, rudy a potem ciemne...
trójkolorowa jestem

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



też o tym myślałam,
ale szampon z silikonem chyba Dove,moje włosy widziały ostatnio w lutym, a moja przygoda z henną zaczęła się w maju, dokładnie w długi majowy weekend...

od tamtej pory do dziś zużyłam - dwa opakowania khadi ciemny brąz, jedno opakowanie khadi orzechowy brąz, 100 g indygo, 100 g henny i 100 g binghoraj od PH...
przy skórze głowy mam włosy takie śliskie, zdrowe, na długości lekko przesuszone, może to przez to, bo właśnie tuż przy skórze henna nie chce jakby chwycić no ale tam też są siwe...najwięcej...

ale właśnie przed chwilą gdzieś tu przeczytałam, że henny nie miesza się metalową łyżką aj raz mieszałam mikserem, który ma metalowe łopatki a raz taką trzepaczką metalową, może to przez to zioła coś tracą?
nie tracą, też mi się zdażyło mieszać łyżką

No tak, na porowatych włosach szybciej chwyta, ale też się wypłukuje trochę bardziej (czy raczej henna minimalnie ściera się)
Plus indygo podobno właśnie się wypłukuje bardziej niż henna...

Nie zakwaszasz indygo mam nadzieję ?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:17
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:51   #1034
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
myję włosy przed hennowaniem szamponem Barwy ze skrzypem, nie używam od jakiś paru miesięcy szamponów z silikonami , zwyczajowo co parę tygodni szampon z sles...
odżywki raczej bez silikonów, do zabezpieczania też albo CHI albo olejek z GP, no i wcierki...
nie wiem może to przez to, bo to tuż przy skórze głowy?

ostatnio trzymałam mieszankę 6 godzi, do bólu głowy, i wyszło naprawdę super, po dwóch dniach umyłam włosy szamponem bez sles i silikonów i indygo strasznie się zmyło, zostaje rudy poblask przy skórze
a po trzech myciach siwy milimetrowy, rudy a potem ciemne...
trójkolorowa jestem

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------



też o tym myślałam,
ale szampon z silikonem chyba Dove,moje włosy widziały ostatnio w lutym, a moja przygoda z henną zaczęła się w maju, dokładnie w długi majowy weekend...

od tamtej pory do dziś zużyłam - dwa opakowania khadi ciemny brąz, jedno opakowanie khadi orzechowy brąz, 100 g indygo, 100 g henny i 100 g binghoraj od PH...
przy skórze głowy mam włosy takie śliskie, zdrowe, na długości lekko przesuszone, może to przez to, bo właśnie tuż przy skórze henna nie chce jakby chwycić no ale tam też są siwe...najwięcej...

ale właśnie przed chwilą gdzieś tu przeczytałam, że henny nie miesza się metalową łyżką aj raz mieszałam mikserem, który ma metalowe łopatki a raz taką trzepaczką metalową, może to przez to zioła coś tracą?

To fajny kolorek . Ja jestem ciekawa czy jeszcze mi ściemnieją włoski ;* ale ja i tak będę z khadi korzystać! bo to naprawde dobra farba!!!  a powrót do farb chemicznych!!? jest niemożliwy jak narazie Ale jak się farbuje to strasznie kapie na ubrania , na podłoge. i plamy są trudne do usunięcia ;p
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 22:25   #1035
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
nie tracą, też mi się zdażyło mieszać łyżką

No tak, na porowatych włosach szybciej chwyta, ale też się wypłukuje trochę bardziej (czy raczej henna minimalnie ściera się)
Plus indygo podobno właśnie się wypłukuje bardziej niż henna...

Nie zakwaszasz indygo mam nadzieję ?
nie broń Boże
same indygo zalewałam ciepłą wodą i od razu na włosy, czasem dodawałam sól,

ale jak mieszałam indygo z henną to hennę zakwaszałam i utleniałam a indygo dodawałam chwilę przed nałożeniem

pierwszy raz jak przygotowałam khadi orzechowy brąz to odstawiłam do utlenienia i indygo z mieszanki nie zadziałało - wyszła marchewka

następne brązy khadi już nie odstawiałam też z uwagi na indygo w składzie po wymieszaniu od razu na włosy, zdarzało mi się dodawać kawę, herbatę, cynamon, sól albo nic nie dodawać bo myślałam,że to przez te dodatki nie chwyta...
nie wiem, chyba zamówię znów z pola henny i będę dalej się maziać
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 09:01   #1036
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
nie broń Boże
same indygo zalewałam ciepłą wodą i od razu na włosy, czasem dodawałam sól,

ale jak mieszałam indygo z henną to hennę zakwaszałam i utleniałam a indygo dodawałam chwilę przed nałożeniem

pierwszy raz jak przygotowałam khadi orzechowy brąz to odstawiłam do utlenienia i indygo z mieszanki nie zadziałało - wyszła marchewka

następne brązy khadi już nie odstawiałam też z uwagi na indygo w składzie po wymieszaniu od razu na włosy, zdarzało mi się dodawać kawę, herbatę, cynamon, sól albo nic nie dodawać bo myślałam,że to przez te dodatki nie chwyta...
nie wiem, chyba zamówię znów z pola henny i będę dalej się maziać
a pole henny łapało?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 11:03   #1037
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
ale właśnie przed chwilą gdzieś tu przeczytałam, że henny nie miesza się metalową łyżką aj raz mieszałam mikserem, który ma metalowe łopatki a raz taką trzepaczką metalową, może to przez to zioła coś tracą?
Niekoniecznie. Miałam ten sam problem co ty, a wszystko robiłam przepisowo. Na długości ładnie trzyma około miesiąca, potem stają się zamiast czarnych czerwonawo-brązowe ale odrosty to po tygodniu stają się takie jak naturalne moje włosy. Przez to chodzę teraz z odrostem na 5 cm bo ostatnio w ogóle mi henna nie tknęła włosów. Szukam dobrej chemicznej farby. Coś mi kwc poleciło ale niestety farby nie mam w sklepach. Popytam kwc o coś innego ale dostępnego.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 11:25   #1038
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farby Khadi - opinie

Ja mieszam metalowa lyzka i jest ok
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:37   #1039
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
a pole henny łapało?
tak, super...
ale po odczekaniu przepisowych 48 godzin i po myciu szamponem no kurcze wymywa się i zostaje paskudny odrost, na długości tego nie widać

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 2ystem1645 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Miałam ten sam problem co ty, a wszystko robiłam przepisowo. Na długości ładnie trzyma około miesiąca, potem stają się zamiast czarnych czerwonawo-brązowe ale odrosty to po tygodniu stają się takie jak naturalne moje włosy. Przez to chodzę teraz z odrostem na 5 cm bo ostatnio w ogóle mi henna nie tknęła włosów. Szukam dobrej chemicznej farby. Coś mi kwc poleciło ale niestety farby nie mam w sklepach. Popytam kwc o coś innego ale dostępnego.
no mam tak samo, tylko, że ja mam na odrostach siwe i wiesz robią się włosy w trzech kolorach
no i mam problem bo jestem alergikiem no i z farbami nie ma tak łatwo
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 16:07   #1040
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Farby Khadi - opinie

hej dziewczyny czuje się coraz bardziej skuszona na te farby. Włosy ostatni raz farbowałam chemiczną farbą końcem grudnia. Do tej pory unikałam farb jak ognia bo włosy bardzo mi wypadają i nie chce ich niszczyć. Przerzuciłam się na naturalną pielęgnacje. Chyba w lutym użyłam Khadi Cassia. Dodaje zdjęcia moich odrostów i proszę Was o jakieś rady bo nie mogę już na to patrzeć. Jaki kolor wybrałybyście na moim miejscu? Na pewno nie chce bardzo ciemnego koloru więc ciemny brąz odpada. Bardzo podoba mi się kolor Holland Roden - załączam też jej zdjęcia. Myślicie że da się taki osiągnąć farbami Khadi? Z góry dziękuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130712_141134(1).jpg (95,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130712_141522.jpg (138,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130712_141203.jpg (143,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Holland-Roden-Teen-Wolf-600x388.jpg (19,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TWolf19.jpg (22,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teen-wolf-lydia-martin.jpg (58,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1-02-Second-Chance-at-First-Line-lydia-and-scott-24158687-1280-720.jpg (58,1 KB, 15 załadowań)
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 16:24   #1041
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez natka605 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czuje się coraz bardziej skuszona na te farby. Włosy ostatni raz farbowałam chemiczną farbą końcem grudnia. Do tej pory unikałam farb jak ognia bo włosy bardzo mi wypadają i nie chce ich niszczyć. Przerzuciłam się na naturalną pielęgnacje. Chyba w lutym użyłam Khadi Cassia. Dodaje zdjęcia moich odrostów i proszę Was o jakieś rady bo nie mogę już na to patrzeć. Jaki kolor wybrałybyście na moim miejscu? Na pewno nie chce bardzo ciemnego koloru więc ciemny brąz odpada. Bardzo podoba mi się kolor Holland Roden - załączam też jej zdjęcia. Myślicie że da się taki osiągnąć farbami Khadi? Z góry dziękuje za pomoc
ee... ja widzę, że masz dokładnie taki sam kolor jak ona używaj dalej cassii (bo ta pani na zdj. ma złote refleksy) i tyle. ew. rozjaśnione końcówki możesz przyciemnić trochę amlą (indygo osobiście bym nie dawała)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-07-12 o 16:30
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 18:53   #1042
dragi
Raczkowanie
 
Avatar dragi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: Farby Khadi - opinie

To co, pomożecie mi uzyskać czerwony kolor? Czy jestem skazana na Herbatint?
dragi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 21:21   #1043
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ee... ja widzę, że masz dokładnie taki sam kolor jak ona używaj dalej cassii (bo ta pani na zdj. ma złote refleksy) i tyle. ew. rozjaśnione końcówki możesz przyciemnić trochę amlą (indygo osobiście bym nie dawała)
może i podobny kolor faktycznie ale chodzi mi o te odrosty.. chciałabym mieć włosy w jednolitym kolorze bo wydaje mi się że to trochę niechlujnie wygląda

Edytowane przez natka605
Czas edycji: 2013-07-12 o 21:22
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 08:51   #1044
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez natka605 Pokaż wiadomość
może i podobny kolor faktycznie ale chodzi mi o te odrosty.. chciałabym mieć włosy w jednolitym kolorze bo wydaje mi się że to trochę niechlujnie wygląda
Ja myślałam, że końcówki chcesz zrównać z odrostami i przestana być widoczne Jak tak to bym dała czysta amlę na same końce nie na odrosty ( ale zrób test na 1 kosmyku najpierw lub na włosach ze szczotki, może ona wymagać długiego trzymania 4-5h, ale może lepiej kilka krótszych aplikacji) .

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-07-13 o 09:07
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 22:57   #1045
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Farby Khadi - opinie

Cześć Dziewczyny Mam do was pytanko czy jeżeli zakupie naturalną czerń i indygo czerń głęboka jeżeli pomieszam oba farby to mi wyjdzie głęboka czerń ? Buziaczki ;*
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:35   #1046
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez xoxozuz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Mam do was pytanko czy jeżeli zakupie naturalną czerń i indygo czerń głęboka jeżeli pomieszam oba farby to mi wyjdzie głęboka czerń ? Buziaczki ;*
jak dla mnie to jedno i to samo
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:45   #1047
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farby Khadi - opinie

Nie no, generalnie jak rozumiem to chodzi o http://www.khadi.pl/indygo i http://www.khadi.pl/naturalna-henna-kolor-czarny.

Jedno to czyste indygo...a drugie mieszanka indygo ,henny i amli.

No ale nikt nie okresli co wyjdzie po polaczeniu...i czy to bedzie gleboka czern Generalnie powinno byc cos czarnego
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:04   #1048
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Nie no, generalnie jak rozumiem to chodzi o http://www.khadi.pl/indygo i http://www.khadi.pl/naturalna-henna-kolor-czarny.

Jedno to czyste indygo...a drugie mieszanka indygo ,henny i amli.

No ale nikt nie okresli co wyjdzie po polaczeniu...i czy to bedzie gleboka czern Generalnie powinno byc cos czarnego
A robiłaś jakaś mieszanke ?
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:58   #1049
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farby Khadi - opinie

nie, czarny to nie moj "target", wiec nie robilam mieszanki

no ale nie sadze by z pomieszania indygo...z farba, ktora ma przewage indygo ( + henna i amla) moglo wyjsc cos innego niz czarny
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 00:13   #1050
xoxozuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Nie no, generalnie jak rozumiem to chodzi o http://www.khadi.pl/indygo i http://www.khadi.pl/naturalna-henna-kolor-czarny.

Jedno to czyste indygo...a drugie mieszanka indygo ,henny i amli.

No ale nikt nie okresli co wyjdzie po polaczeniu...i czy to bedzie gleboka czern Generalnie powinno byc cos czarnego
Wiadomo że czarny hihi! teraz czekam aż mi ściemnieją odrosty bo na zdjęciach mam takie jakby ciemne ale nie czarne.
xoxozuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 09:46:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.