Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 17:58   #361
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam Mistero Milano i jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:22   #362
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja kupiłam dzisiaj biel z Semilac,ale jeszcze nie używałam

A ja za to mam pytanko,jaką żółć polecacie? Bo chyba z tą z Indigo będę się musiała rozstać ...
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 21:08   #363
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam biały z CZ (003) bodajże i dwie warstwy wystarczają w zuepłności
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 04:37   #364
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj biel z Semilac,ale jeszcze nie używałam

A ja za to mam pytanko,jaką żółć polecacie? Bo chyba z tą z Indigo będę się musiała rozstać ...
to czekam na pierwsze testy bieli i opis wrazen
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 06:15   #365
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
znow potrzebuje rady. jestem monotematyczna wiem
zdecydowalam sie na bialy do frencha indigo mr. white, zamowilamii... zadzwonil Pan ze jednak go nie maja :/ i znow nie wiem jaki bialy kupic.
jak sprawdza sie bialy z Cz lub Semilac?

Z ibd ponoc strasznie kiepski jest, wyczytalam na innych forach.
ja używam tak jak już Ci pisałam Indigo french white (nie mr. white) i jestem zadowolona.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:01   #366
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
znow potrzebuje rady. jestem monotematyczna wiem
zdecydowalam sie na bialy do frencha indigo mr. white, zamowilamii... zadzwonil Pan ze jednak go nie maja :/ i znow nie wiem jaki bialy kupic.
jak sprawdza sie bialy z Cz lub Semilac?

Z ibd ponoc strasznie kiepski jest, wyczytalam na innych forach.

CZ nie żółknie i kryje ok, ale mają tylko 15 ml
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:28   #367
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

goldika

...
a nie możesz zamówić u innego dystrybutora albo z innej strony Indigo?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 12:19   #368
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, na ile setów wystarcza lakier z Semilac (6ml)? Tak orientacyjnie
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 12:40   #369
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mnie kusicie tymi Beauty Nail widziałam wstawionych tutaj kilka kolorków,ale cały czas się obawiam
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 12:44   #370
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
goldika

...
a nie możesz zamówić u innego dystrybutora albo z innej strony Indigo?
niestety nigdzie nie ma 5ml z Indigo białego
nawet na stronie producenta. Mają być na koniec lipca dopiero uzupełnione braki.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 12:46   #371
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
niestety nigdzie nie ma 5ml z Indigo białego
nawet na stronie producenta. Mają być na koniec lipca dopiero uzupełnione braki.
...
a to szkoda....no bo ten French White z Indigo tez jest bardzo fajny,tylko nieco bardziej stonowana biel taka frenchowa własnie,nie taka mocna jak Mr.White
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 12:47   #372
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Mnie kusicie tymi Beauty Nail widziałam wstawionych tutaj kilka kolorków,ale cały czas się obawiam
ja skusiłam się na 5th dimension i żałuję bo wolę jednak sięgać po CZ lub Estetiq

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a to szkoda....no bo ten French White z Indigo tez jest bardzo fajny,tylko nieco bardziej stonowana biel taka frenchowa własnie,nie taka mocna jak Mr.White
dziś kumpela podrzuci mi biały z CZ to sobie przetestuję.
Ewentualnie jeszcze kusi mnie żeby poczekać na Indigo, a w tym czasie zrobić sobie kolorowego frencha
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 12:59   #373
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Mnie kusicie tymi Beauty Nail widziałam wstawionych tutaj kilka kolorków,ale cały czas się obawiam
wiesz co, za takie śmieszne pieniądze to ja uważam że choćbym miała uzyc raz i wywalić do kosza to i tak sie opłaca co innego jak kupujesz cos drogiego i renomowanego (gelish, mollon itd.) to masz juz jakieś oczekiwania i wymagania, ale za takie pieniądze to się nie kupi lakieru do paznokci na straganie. Na własny użytek w połączeniu z dobra bazą-dla mnie bomba.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:01   #374
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wiesz co, za takie śmieszne pieniądze to ja uważam że choćbym miała uzyc raz i wywalić do kosza to i tak sie opłaca co innego jak kupujesz cos drogiego i renomowanego (gelish, mollon itd.) to masz juz jakieś oczekiwania i wymagania, ale za takie pieniądze to się nie kupi lakieru do paznokci na straganie. Na własny użytek w połączeniu z dobra bazą-dla mnie bomba.
Mam akurat bazę Gelish więc chyba nie będzie problemu z odmaczaniem
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:06   #375
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

goldika- a a propos indigo white- wrzucilam w wujka gugla i asz dostepne na takich stronach:
http://esteticbeauty.pl/hybrydy-gel-...el-polish.html
http://sklep.annails.pl/index.php?mo...67&pk=&pr=2528
pracowalas juz kiedys na indigo?bo jesli nie to uprzedzam ze konsystencja jest specyficzna.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

malując na własny uzytek i tak nie ma opcji zebym zuzyla wszystkie hybrydy, tak wiec wyrzucajac te tanie serce mniej boli niz te drogie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:07   #376
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=czuszka82;47033669]goldika- a a propos indigo white- wrzucilam w wujka gugla i asz dostepne na takich stronach:
http://esteticbeauty.pl/hybrydy-gel-...el-polish.html
http://sklep.annails.pl/index.php?mo...67&pk=&pr=2528
pracowalas juz kiedys na indigo?bo jesli nie to uprzedzam ze konsystencja jest specyficzna.[COLOR="Silver"]

...
no no jest specyficzna ale do frencha idealna jak dla mnie,niecierpie jak biały kolor się rozpływa w taką ''krede'' przy linii usmiechu
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:16   #377
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
goldika- a a propos indigo white- wrzucilam w wujka gugla i asz dostepne na takich stronach:
http://esteticbeauty.pl/hybrydy-gel-...el-polish.html
http://sklep.annails.pl/index.php?mo...67&pk=&pr=2528
pracowalas juz kiedys na indigo?bo jesli nie to uprzedzam ze konsystencja jest specyficzna.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

malując na własny uzytek i tak nie ma opcji zebym zuzyla wszystkie hybrydy, tak wiec wyrzucajac te tanie serce mniej boli niz te drogie
tylko ja szukam 5ml
bo 10ml to są faktycznie w kilku sklepach.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 18:29   #378
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zastanawiam się nad Beauty Nail kolor 56 lub 77 wiem że są podobne ale zależy mi na fajnej limonce coś a'la Indigo Lime
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 19:02   #379
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dostałam Indigo Mr. White 5ml zadzwonił Pan ze sklepu, w którym zamówiłam i powiedział, że ściągnął od producenta ostatnią buteleczkę lakieru i może mi ją wysłać.
Super, to mam problem rozwiązany
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 07:47   #380
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
znow potrzebuje rady. jestem monotematyczna wiem
zdecydowalam sie na bialy do frencha indigo mr. white, zamowilamii... zadzwonil Pan ze jednak go nie maja :/ i znow nie wiem jaki bialy kupic.
jak sprawdza sie bialy z Cz lub Semilac?

Z ibd ponoc strasznie kiepski jest, wyczytalam na innych forach.
ja mam z ibd kolor jest ok le jak się za dużo nałoży to się lubi zmarszczyć....
jak maluje nim całe pazurki to niestety 3 cienkie warstwy trzeba dać
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:57   #381
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak rozpoznac podrobke shellac cnd? weszlam na aliexpress i jest tsm mnostwo aukcji z cnd za np niecale 6$ za baze. ale nie chce mi sie wierzyc ze to oryginaly...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:12   #382
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Mnie kusicie tymi Beauty Nail widziałam wstawionych tutaj kilka kolorków,ale cały czas się obawiam
Jeżeli masz dobrą bazę to możesz ich spokojnie używać! Dziewczynom na gelishu trzymał się on dobrze. Ja swoje robiłam na bazie CZ w piątek i dziś mi jeden paznokieć lekko odprysnął.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Mam jeszcze pytanie: skąd zamawiacie hybrydy 5th dimension?? szukałam na all i google i nigdzie ich nie znalazłam
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:06   #383
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie: skąd zamawiacie hybrydy 5th dimension?? szukałam na all i google i nigdzie ich nie znalazłam
Wpisałam na all i od razu wyskoczyło http://allegro.pl/manicure-i-pedicur...category-45658
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 10:06   #384
wik5566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Na wstępie chciałam się przywitać i napisać kilka słów o sobie- zdaję sobie sprawę, że wiele osób zadaje tu pytania i tyle- nic nie wnosi od siebie .
Czytam na razie część 1 (jestem koło 100 strony....) ale już teraz zdecydowałam się na hybrydy wykonywane samodzielnie. Do tej pory miałam hybrydy 3 razy robione w salonie- dwa razy lakierami IBD- ale nie patrzyłam wtedy jaka baza i top (był tez primer, ale na bank nie IBD, więc i inne preparaty mogły być z różnych firm), i 1 raz CZ (całość CZ, kolor 56). Potwierdzam, że CZ ma niezbyt dobry TOP- słabo mi błyszczał w porównaniu do tych pierwszych i łatwo się rysował, baza nie wiem jak do nanoszenia lakierów, ale do noszenia to też przeciętna po 1,5 tyg podchodziła powietrzem i były ze 2 odpryski, ale malutkie. Obie hybrydy ściągały się dobrze- podpiłowywałam topy.
Teraz gdy już będę robić sama to zastosuję polecane przez Was produkty: TOP eco star nails, Sally hansen do skórek (u leoberta jest w żelu- zobaczę jak się spisze, będę miała porównanie do tego instant bo tez zamówiłam w innym miejscu z ozdobami ), baza gelish, fireworks IBD.
Z lakierów: póki co zdecydowałam, że będzie głównie estetiq (mogłam zrobić literówkę- nie bijcie ), ale wzięłam tez black lava z IBD , i kilka z Beauty nail (sklep magmas)- czytałam tu, że podobno poza przekłamaniami w kolorach, są nie najgorsze- jak dla mnie chyba będą dobre do ćwiczeń. A i jeszcze co ważne- będę robiła tylko sobie i mamie (męża raczej nie namówię ), więc nikogo nie skrzywdzę za bardzo
Czytałam o lampach, które macie i zdecydowałam się na LED i tu pojawia się parę pytań: czy LED 12 W z CZ i np z Neo nail (mam ich stacjonarnie) będą takie same jakościowo? Czy lampa 20 W nie byłaby lepsza- chodzi mi o taką: http://allegro.pl/lampa-uv-led-20w-s...281590112.html w porównaniu do CZ to różnica kilkunastu zł a może będzie lepiej=szybciej utwardzać. Właśnie na czasie utwardzania zależy mi najbardziej, no i na wygodzie też- a tam jest wysuwana półka więc to chyba pomocne- mam 2,5 latkę, która pochłania większość mojego czasu i malowanie musi być w miarę szybkie.

Nie mam też pewności co do płynów- głównie chodzi mi o cleaner- może być z dowolnej firmy?- głównie stężeniem się chyba różnią- nie wiem czy z estetiq ma jakiś i czy nadaje się do topu eco albo może lepszy ten z neo nail, wolałabym coś co we Wrocławiu mogę odebrać osobiście, no chyba, że polecicie mi tą lampę z linku to może być od tamtego sprzedawcy- chcę minimalizować koszty przesyłek- wole kupować lakiery ?
wik5566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:06   #385
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez wik5566 Pokaż wiadomość
Na wstępie chciałam się przywitać i napisać kilka słów o sobie- zdaję sobie sprawę, że wiele osób zadaje tu pytania i tyle- nic nie wnosi od siebie .
Czytam na razie część 1 (jestem koło 100 strony....) ale już teraz zdecydowałam się na hybrydy wykonywane samodzielnie. Do tej pory miałam hybrydy 3 razy robione w salonie- dwa razy lakierami IBD- ale nie patrzyłam wtedy jaka baza i top (był tez primer, ale na bank nie IBD, więc i inne preparaty mogły być z różnych firm), i 1 raz CZ (całość CZ, kolor 56). Potwierdzam, że CZ ma niezbyt dobry TOP- słabo mi błyszczał w porównaniu do tych pierwszych i łatwo się rysował, baza nie wiem jak do nanoszenia lakierów, ale do noszenia to też przeciętna po 1,5 tyg podchodziła powietrzem i były ze 2 odpryski, ale malutkie. Obie hybrydy ściągały się dobrze- podpiłowywałam topy.
Teraz gdy już będę robić sama to zastosuję polecane przez Was produkty: TOP eco star nails, Sally hansen do skórek (u leoberta jest w żelu- zobaczę jak się spisze, będę miała porównanie do tego instant bo tez zamówiłam w innym miejscu z ozdobami ), baza gelish, fireworks IBD.
Z lakierów: póki co zdecydowałam, że będzie głównie estetiq (mogłam zrobić literówkę- nie bijcie ), ale wzięłam tez black lava z IBD , i kilka z Beauty nail (sklep magmas)- czytałam tu, że podobno poza przekłamaniami w kolorach, są nie najgorsze- jak dla mnie chyba będą dobre do ćwiczeń. A i jeszcze co ważne- będę robiła tylko sobie i mamie (męża raczej nie namówię ), więc nikogo nie skrzywdzę za bardzo
Czytałam o lampach, które macie i zdecydowałam się na LED i tu pojawia się parę pytań: czy LED 12 W z CZ i np z Neo nail (mam ich stacjonarnie) będą takie same jakościowo? Czy lampa 20 W nie byłaby lepsza- chodzi mi o taką: http://allegro.pl/lampa-uv-led-20w-s...281590112.html w porównaniu do CZ to różnica kilkunastu zł a może będzie lepiej=szybciej utwardzać. Właśnie na czasie utwardzania zależy mi najbardziej, no i na wygodzie też- a tam jest wysuwana półka więc to chyba pomocne- mam 2,5 latkę, która pochłania większość mojego czasu i malowanie musi być w miarę szybkie.

Nie mam też pewności co do płynów- głównie chodzi mi o cleaner- może być z dowolnej firmy?- głównie stężeniem się chyba różnią- nie wiem czy z estetiq ma jakiś i czy nadaje się do topu eco albo może lepszy ten z neo nail, wolałabym coś co we Wrocławiu mogę odebrać osobiście, no chyba, że polecicie mi tą lampę z linku to może być od tamtego sprzedawcy- chcę minimalizować koszty przesyłek- wole kupować lakiery ?
Wiki co do lampy Ci nie doradzę, ale jeżeli chodzi o cleaner to chyba nie ma różnicy jaki kupisz Ja używam z CZ i działa dobrze.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:11   #386
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam lampe led 12w z CZ i jestem zadowolona. Cleaner mam z Gabrielle Nails i po nim gelish sie pieknie blyszczy. Co do cleanera to radze przejrzec watek- E-Urszula pisala o roznych stezeniach tego produktu poniewaz nie kazdy top lubi jednakowa ilosc procentow
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:14   #387
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja również mam cleaner z CZ, równiez mam bazę i top z CZ, noszę ok 1,5 tyg. bo potem mnie drażnią odrosty i nudzi mi się kolor, paznokcie ciągle są błyszczące, nic się nie rysuje, także u mnie te opinie się nie sprawdziły, jestem z CZ zadowolona jak najbardziej.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:17   #388
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kizdaM-jak po obronie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:32   #389
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Właśnie co do topu dziewczynki,ja mam IBD I przemywam go zwykłym alkoholem izopropylowym,nie robie źle?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:33   #390
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak rozpoznac podrobke shellac cnd? weszlam na aliexpress i jest tsm mnostwo aukcji z cnd za np niecale 6$ za baze. ale nie chce mi sie wierzyc ze to oryginaly...
na tej stronie sa tylko podroby

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.