Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-30, 16:29   #4171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Chciałam powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona z kolejnej serii Bumblowej, tym razem z Creme do Coco Włosy po niej sa mięciutkię, zdyscyplinowane, błyszczące, nawilzone i nie obciązane, co dla mnie wazne bardzo. A zapach kokosa obłedny
Jak wybierałam, to Pani mi polecała serię Hairdresser, ale raz ze bałam się, iż obciazy mi włosy, bo za duzo olejków w składzie, a dwa ze jak na produkcie pisze "do wszystkich rodzajów włosów" to zazwyczaj nie nadaje sie do zadnych Ale oczywiście w przypadku Hairdresser nie musi tak być.
Tak czy siak, jeszcze nie spotkałam bubla z tej marki, Wszystko mi pasuje, co dotychczas uzywałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 16:38   #4172
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona z kolejnej serii Bumblowej, tym razem z Creme do Coco Włosy po niej sa mięciutkię, zdyscyplinowane, błyszczące, nawilzone i nie obciązane, co dla mnie wazne bardzo. A zapach kokosa obłedny
Jak wybierałam, to Pani mi polecała serię Hairdresser, ale raz ze bałam się, iż obciazy mi włosy, bo za duzo olejków w składzie, a dwa ze jak na produkcie pisze "do wszystkich rodzajów włosów" to zazwyczaj nie nadaje sie do zadnych Ale oczywiście w przypadku Hairdresser nie musi tak być.
Tak czy siak, jeszcze nie spotkałam bubla z tej marki, Wszystko mi pasuje, co dotychczas uzywałam
Aaajjjj, napaliłam się a tam SLS Normalnie to by mnie obeszło, ale planuję keratynę Kokosssie żegnaj
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:18   #4173
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Super ze wszytko ok z przesyłką. Ja chętnie obejrze zdjęcie a czym sie kierowalas przy wyborze odcienia? ja chce coś zamówić z Anastasia, ale nie umiem sie tak bez ogladniecia na zywo zdecydować , a im wiecej ogladam zdjec w necie tym mam większy mętlik
Zanim kupiłam ten akurat odcień przejrzałam mnóstwo zdjęć w necie i filmików na YouTube, poczytałam recenzje i opisy koloru. Chciałam coś ciemnego (moje brwi są czarne), ale nie czarnego, no i w zimnym odcieniu. Większość ma niestety brązowe lub wręcz rude tony, co kompletnie mi nie pasuje, zwłaszcza zimą, kiedy moja skóra robi się blada i zimna w kolorycie. Ponoć Medium Brown plus jeszcze dwa inne, jaśniejsze odcienie, zostały wprowadzone do oferty później i z założenie miały być tym, czego poszukuję .
W sumie to kolorystycznie najbardziej odpowiada mi MUFE Aqua Brow nr 35 Taupe. Niestety to odcień w PL niedostępny, a i na Ebay'u nie ma wcale dużo ofert z tym kolorem. MUFE nie należy przy tym do najprostszych w aplikacji. Pod tym względem lepszy jest MAC Fluidline Brow Gelcreme (mam go w odcieniu Deep Dark Brunette), jednak ten ma w sobie za dużo ciepłych, brązowych tonów, przez co w zimie całkiem odpada (przy opalonej skórze nie jest to widoczne). Najlepszym rozwiązaniem miał być Anastasia Medium Brown, ale choć jest zimniejszy od MACowego, to jednak cieplejszy od MUFE . No i póki co mam wrażenie, że jest też najmniej trwały z tych trzech, ale w sumie dziś pierwszy dzień używania, więc jeszcze zobaczymy.
Na zdjęciach od lewej - MUFE 35, Anastasia Medium Brwon, MAC Deep Dark Brunette.
Zdjęcie robiłam telefonem, więc jakość średnia. Poza tym na zdjęciu kolory wyszły odrobinę cieplej, niż w rzeczywistości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (48,2 KB, 40 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:47   #4174
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Miałam dać znać w temacie zakupów od premiumusa. Zamówienie złożyłam 18.09., przesyłkę otrzymałam 29.09. (wczoraj). W międzyczasie (25.09.) dostałam info o wysyłce. Zastrzeżeń co do oryginalności produktu nie mam.
Jak ktoś by chciał, to mogę wrzucić fotę z porównaniem Dipbrow z MUFE Aqua Brow i MAC fluidlinem do brwi. Niestety Anastasia w odcieniu Medium Brown nie jest tak chłodna, jak oczekiwałam, a to ponoć stosunkowo nowy kolor, przeznaczony dla zimnych typów urody .
Dziękuję
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:48   #4175
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zanim kupiłam ten akurat odcień przejrzałam mnóstwo zdjęć w necie i filmików na YouTube, poczytałam recenzje i opisy koloru. Chciałam coś ciemnego (moje brwi są czarne), ale nie czarnego, no i w zimnym odcieniu. Większość ma niestety brązowe lub wręcz rude tony, co kompletnie mi nie pasuje, zwłaszcza zimą, kiedy moja skóra robi się blada i zimna w kolorycie. Ponoć Medium Brown plus jeszcze dwa inne, jaśniejsze odcienie, zostały wprowadzone do oferty później i z założenie miały być tym, czego poszukuję .
W sumie to kolorystycznie najbardziej odpowiada mi MUFE Aqua Brow nr 35 Taupe. Niestety to odcień w PL niedostępny, a i na Ebay'u nie ma wcale dużo ofert z tym kolorem. MUFE nie należy przy tym do najprostszych w aplikacji. Pod tym względem lepszy jest MAC Fluidline Brow Gelcreme (mam go w odcieniu Deep Dark Brunette), jednak ten ma w sobie za dużo ciepłych, brązowych tonów, przez co w zimie całkiem odpada (przy opalonej skórze nie jest to widoczne). Najlepszym rozwiązaniem miał być Anastasia Medium Brown, ale choć jest zimniejszy od MACowego, to jednak cieplejszy od MUFE . No i póki co mam wrażenie, że jest też najmniej trwały z tych trzech, ale w sumie dziś pierwszy dzień używania, więc jeszcze zobaczymy.
Na zdjęciach od lewej - MUFE 35, Anastasia Medium Brwon, MAC Deep Dark Brunette.
Zdjęcie robiłam telefonem, więc jakość średnia. Poza tym na zdjęciu kolory wyszły odrobinę cieplej, niż w rzeczywistości.
Wielkie dzięki, a to pogrubione nie brzmi zachęcająco. Co do odcienia to ja potrzebuje ciemny,chłodny blond, a mam wrażenie że te wszystkie odcienie są właśnie ciepłe i albo za jasne albo za ciemne dla mnie, i jak tu żyć
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:03   #4176
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, mogę prosić o jakieś kody do Douglasa?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:40   #4177
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Co do odcienia to ja potrzebuje ciemny,chłodny blond, a mam wrażenie że te wszystkie odcienie są właśnie ciepłe i albo za jasne albo za ciemne dla mnie, i jak tu żyć
Mam identyczny problem. Jak już coś jest chłodne, to najczęściej zbyt ciemne dla mnie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 21:37   #4178
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę prosić o jakieś kody do Douglasa?
pare stron wczesniej byl podany na 4-5 20% ale nie umiem znalezc a sama bede korzystac bo nie umiem zyc bez clarinsa przez was
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:05   #4179
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Może którąś z Was zainteresuje porównanie kolorów podkładów Clarins, 105. Testowałam na dłoni, bo na twarzy musiałabym zmieszać z białym albo żółtym. I Skin Illusion i True Radiance niestety różowawe. Natomiast ten drugi jest sporo jaśniejszy, po utlenieniu może nawet o dwa tony.

Wzięłam z Kiehl'sa próbkę kremu pod oczy z Avocado i jakiegoś serum.
Skórę pod oczami mam tak suchą i wrażliwą, że już nie mam na nią pomysłu. Póki co najlepszym kremem do nawilżania był wycofany Safea Argane, do napinania i niwelowania opuchlizny Plante Systems, a do łagodzenia SVR. Wszystkie inne u mnie albo nie robią nic, albo powodują wysyp krostek na skórze tuż pod oczami Miałam ostatnio L'occitane, Kanebo i jeszcze jakieś z wyższej półki, wszystkie wylądowały u mamy, dołączając do wcześniejszych i tym sposobem ma teraz z 7 kremów pod oczy Chyba się nie cieszy

Testowałam ostatnio serum Ahava, to i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, a zazwyczaj wszystko mnie podrażnia albo zapycha. Chętnie bym kupiła, ale trochę drogie, 200zł Póki co mam krem z Ahavy z linii dla mężczyzn i też jest świetny.

Z moich nowości do włosów polecam jeszcze szampon Alterna Caviar Volume. Cudeńko. Szkoda, że w promocji -40% kosztował 90zł, bo bym odżywkę dokupiła. Dobry jest też szampon arganowy z ziołami Starej Mydlarni. Jeśli chodzi o odżywki zakochałam się w rekonstruktorze Joico, uratował mi włosy
Szukam teraz dla odmiany jakiejś innej maski do włosów głęboko nawilżającej, możecie coś polecić? Włosy mam długie i delikatne, łatwo je wysuszyć, ale i łatwo obciążyć.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:16   #4180
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

sorki pomylilam promocje z D z promocja z S

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1411631805

nie wiem ktora z was olecila mi Skin Illusion ale jest fenomenalny na mojej gebie nie robi maski kryje bardzo dobrze i nie blyszcze sie po nim i chyba trzyma sie najdluzej ze posiadanych przeze mnie podkladow tak wiec musze go miec i sama czekam na jakas sensowna promocje
poki co mam gdzies tam 10% i jak sie niedoczekam to zapewne nabede

CORI

co do b&b cocosowego mam maske juz dosc dawno i mnie nie zauroczyla dopiero jak dokupilam do niej szampon to widze efekt
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 14:01   #4181
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
CORI

co do b&b cocosowego mam maske juz dosc dawno i mnie nie zauroczyla dopiero jak dokupilam do niej szampon to widze efekt
Elo dzieki Ja zawsze uzywam serii
Z szamponu i odzywki Cocosa jestem mega zadowolona, nawet tz dzisiaj pytal, czym tak ladnie mi pira pachną i po czym fajnie wygladają, wiec maska to kwestia czasu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 15:06   #4182
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

w douglasie lancome teint idole ultra 125zł, pełna oferta kolorystyczna
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:10   #4183
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
w douglasie lancome teint idole ultra 125zł, pełna oferta kolorystyczna
znacie go wart grzechu?
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:22   #4184
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
znacie go wart grzechu?
wart, mocno kryje i jest trwały..




Kurde coś dzisiaj się świeciłam po Starze może to przez to,że przyklepałam go tym nowym pudrem z Maca
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:33   #4185
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Wzięłam z Kiehl'sa próbke
A gdzie w Polszy Kiehl's?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Szukam teraz dla odmiany jakiejś innej maski do włosów głęboko nawilżającej, możecie coś polecić? Włosy mam długie i delikatne, łatwo je wysuszyć, ale i łatwo obciążyć.
Ja oczywiscie polecem Giovanni. Mam delikatna skore glowy i wszelkie sulfaty laduja w koszu lub w praniu (Bubel&Bubel do prania skarpetek mi sluzyl, nie do wlosow). Wlosy mam bardzo podatne na obciazenie. Do tego elektryzuja sie, pusza sie po wyczesaniu dzikiem. Bardzo latwo wysuszaja sie. Problemow z nimi mnostwo. Polece Ci szampon i odzywke nawilzajaca Giovanni, odzywke dajaca objetnosc tez z Giovanni (swietnie nawilza). Do tego maske z Giovanni. Obecnie produktow do wlosow otwartych mam ponad 20-cia. Powyzsze produkty to moje nawilzajace minimum i niezbednik zarazem. Jeszcze okazjonalnie uzywam psikadel jakichs i oczywiscie innych odzywek czy szamponow, ale zawsze wracam do tego zestawu.

Polecam tez zmienic sposob bycia. Jesli masz dobry szampon, ktory nie wysusza (czyli taki bez sulfatowego badziewia) to naloz go jako maske. Ja szampon rozpieniam na wlosach i trzymam kilka minut. Pozniej odzywka lub maska.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:21   #4186
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, kiedyś na wątku ktoś wrzucił link do strony gdzie można było zobaczyć jaki numer jednego podkładu odpowiada podkładowi innej marki. Czy może wiecie jaka to strona? nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Będę wdzięczna.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:24   #4187
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś na wątku ktoś wrzucił link do strony gdzie można było zobaczyć jaki numer jednego podkładu odpowiada podkładowi innej marki. Czy może wiecie jaka to strona? nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Będę wdzięczna.

http://findation.com/
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:25   #4188
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
dziękuję
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:26   #4189
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś na wątku ktoś wrzucił link do strony gdzie można było zobaczyć jaki numer jednego podkładu odpowiada podkładowi innej marki. Czy może wiecie jaka to strona? nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Będę wdzięczna.
http://www.temptalia.com/foundation-matrix
proszę bardzo
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 17:28   #4190
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:44   #4191
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś na wątku ktoś wrzucił link do strony gdzie można było zobaczyć jaki numer jednego podkładu odpowiada podkładowi innej marki. Czy może wiecie jaka to strona? nie mogę nigdzie znaleźć informacji. Będę wdzięczna.
o!
tez chetnie poznam taka stronke
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:13   #4192
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
o!
tez chetnie poznam taka stronke
http://findation.com/ Proszę bardzo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:23   #4193
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
http://findation.com/ Proszę bardzo
dziekuje
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:28   #4194
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cześć, wpadam z szybkim pytaniem, czy są jeszcze promocje w Brow barach benefitu w S. na regulacje brwi w dniu urodzin ? Dzięki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:31   #4195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Gdzie najtaniej kupię jajo Beauty Blender?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:50   #4196
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gdzie najtaniej kupię jajo Beauty Blender?
na stronie bb mialam na swoim portalu 10% znizki przez kilka dni to sie zaopatrzylam
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:58   #4197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
na stronie bb mialam na swoim portalu 10% znizki przez kilka dni to sie zaopatrzylam
Po ile?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 05:29   #4198
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

MissScareAll u mnie 105 Clarinsowe nie wpadają w róż. Być może mam mniej żółtego pigmentu w skórze ale nie wpadają.. Nie miałam Radiance ale miałam Ilusion, Everlasting i Firminga.

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
znacie go wart grzechu?
Grzechu nie ale jeśli lubisz Long Lastingi to uwagi jak najbardziej
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 05:54   #4199
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja tez bardzo lubie clarins extra firming, mam w odcieniu 105- idealny lekko zolty bez, wg mnie ani troche rozowy. A jaki przyjemny w stosowaniu ten podklad

Z ciekawosci poszlam do sephory obczaic Stara ale Pani miala jedynie testery od 010 i 023- uzyczyla mi próbkę 023 mowiac ze bedzie dobry, szkoda ze jest dla mnie za ciemny. No ale chociaz konsystencje sprawdze. Podobno te kolory "pomiędzy" rozeszly sie w dwa tygodnie

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 06:52   #4200
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja miałam 105 Skin Ilussion , teraz mam 105 Extra Comfort. I dla mnie oba podkłady w tym odcieniu wpadają lekko w róż. Z tym ze ja jestem mocno naczynkowa, wiec wiadomo
Idealny dla mnie na jesienno - zimowa porę jest Skin Ilussion 103. Zakupu extra comfort nie powtórzę dla mnie duzo gorszy od illusiona, zbyt ciężki.
Ciekawa jestem tego nowego podkładu
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.