Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 11:08   #2431
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

I po kija macalam dzisiaj Velvetease?
Wyszłam z dwoma: Just Add Romance i Anything Goes
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:18   #2432
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Czy może używacie regularnie kremów nawilżających z MAC, np. lightful C? Chodzi mi o coś dobrego, nawilżającego. Zastanawiam się czy są coś warte.. ?
Mam serum Lightful - żaden szał to nie jest, ale złym też bym go nie nazwała. Stosuję je dość nieregularnie, bo ma w składzie glicerynę, po której mnie wysypuje. Zauważyłam jednak, że nawet przy użyciu od czasu do czasu w miarę przyzwoicie nawilża - choć oczywiście na przesuszenie nie pomoże, bo nie do tego jest przeznaczone. Bardzo lubię Strobe Cream, a w planach mam zakup kremu z serii Mineralize.

Wysłane z telefonu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:24   #2433
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jeśli masz żółte tony to wiadomo, że musisz mieć żółty podkład (aczkolwiek ja wygladam żółto a służą mi zdecydowanie beżowe w różowe podkłady) z tym, że żółte tony mogą być ciepłe i zimne. A NC w MACu to wg mnie zdecydowana zółtaczka przynajmniej od poziomu 25+. No ale ztego co widzę Ty nie masz aż tak ciemnej karnacji więc może będzie ok?
kurcze już sama nie wiem co robić, najlepszy byłby neutralny chyba bo nie chce być ani żółta ani różowa
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:40   #2434
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam serum Lightful - żaden szał to nie jest, ale złym też bym go nie nazwała. Stosuję je dość nieregularnie, bo ma w składzie glicerynę, po której mnie wysypuje. Zauważyłam jednak, że nawet przy użyciu od czasu do czasu w miarę przyzwoicie nawilża - choć oczywiście na przesuszenie nie pomoże, bo nie do tego jest przeznaczone. Bardzo lubię Strobe Cream, a w planach mam zakup kremu z serii Mineralize.

Wysłane z telefonu
Dzięki. A który to krem z mineralize? To chyba nie to co dziewczyny tu polecały?
Ehh za duży wybór Lightful mnie kręci, bo witamina C, ale za mało danych i wolałabym chyba jednak coś sprawdzonego.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIA91189 Pokaż wiadomość
kurcze już sama nie wiem co robić, najlepszy byłby neutralny chyba bo nie chce być ani żółta ani różowa
Tutaj jest sporo dziewczyn do NC20, które mają raczej neutralny odcień skóry i są zadowolone z NC z MAC. Ja mam trochę inaczej, bo jestem ciemna
Najlepiej jakbyś spróbowala i szukała w necie porównań z tym podkładem, który masz. Poza tym zawsze możesz zwrócić. Ja bym Ci chętnie zrobiła próbkę, ale to co mam jest za ciemne. Poza tym akurat żadnego z tych trzech nie mam w domu.. ale może ktoś by był tak miły? Kiedyś na allegro też można było próbki MAC kupić, tzn. odlewki.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 11:53   #2435
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

jeżeli masz dużo zaczerwienień na twarzy to żółte tony bardzo ładnie je neutralizują

w NW wyglądam staro, świńsko - różowo i szaro brakuje mi też w MACu neutralnych odcieni
też nie wszystkie NC mają ładne podtony już pisałam że np. studio Fix NC25 jest pomarańczowy a Studio Sculpt jaśniutki i żółty więc najlepiej testować bo odcień odcieniowi nierówny

zdobyłam próbki i testuje Nourishinga i chyba jestem na ale to pierwsze wrażenie. będę testować dalej
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:02   #2436
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki. A który to krem z mineralize? To chyba nie to co dziewczyny tu polecały?
Ehh za duży wybór Lightful mnie kręci, bo witamina C, ale za mało danych i wolałabym chyba jednak coś sprawdzonego.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



Tutaj jest sporo dziewczyn do NC20, które mają raczej neutralny odcień skóry i są zadowolone z NC z MAC. Ja mam trochę inaczej, bo jestem ciemna
Najlepiej jakbyś spróbowala i szukała w necie porównań z tym podkładem, który masz. Poza tym zawsze możesz zwrócić. Ja bym Ci chętnie zrobiła próbkę, ale to co mam jest za ciemne. Poza tym akurat żadnego z tych trzech nie mam w domu.. ale może ktoś by był tak miły? Kiedyś na allegro też można było próbki MAC kupić, tzn. odlewki.
Widziałam na allegro te odlewki ale nie jestem pewna czy to orginał tak samo na OLX bo są tam też podkłady niby MAC za 50zł więc nie chcę kupić odlewki która może okazać się podróbą aktualnie mam EL DW nr 2N1 desert beige ale też nie jest do końca idealny

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jeżeli masz dużo zaczerwienień na twarzy to żółte tony bardzo ładnie je neutralizują

w NW wyglądam staro, świńsko - różowo i szaro brakuje mi też w MACu neutralnych odcieni
też nie wszystkie NC mają ładne podtony już pisałam że np. studio Fix NC25 jest pomarańczowy a Studio Sculpt jaśniutki i żółty więc najlepiej testować bo odcień odcieniowi nierówny

zdobyłam próbki i testuje Nourishinga i chyba jestem na ale to pierwsze wrażenie. będę testować dalej
a zamawiasz na stronie MAC? Jeżeli nie trafię z kolorem to mogę podkład zaczęty zwrócić?
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:16   #2437
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ASIA91189 Pokaż wiadomość



a zamawiasz na stronie MAC? Jeżeli nie trafię z kolorem to mogę podkład zaczęty zwrócić?
ja zamawiam głównie w Douglasie i tam możesz zwrócić teoretycznie napoczęty podkład, jak dotąd trafiałam z kolorem akurat bo zawsze gdzieś udało się dorwać próbkę
raz pospieszyłą z pomocą Wizażanka innym razem poprosiłam osobiście w MACu, pooglądaj tez słocze w necie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 12:19   #2438
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ASIA91189 Pokaż wiadomość
Ja zawsze wybieram podkład z tonami żółtymi gdyż skóra na twarzy jest zaróżowiona delikatnie a szyja ma bardziej jednolity kolor ale bladziochem nie jestem te NW to odpadają bo bym wyglądała jak "świnka Peppa"
Ale jak ja mam zamówić te podkłady i jak użyję trochę i sie nie sprawdzi to mogę go zwrócić?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


to NC 15? To ja potrzebuję trochę ciemniejszego bo ten byłby mi zdecydowanie za jasny
Tak nc15.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:22   #2439
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Tak nc15.
Merys czytałam Twoją recenzję na KWC i miałam Cię o coś spytać i zapomniałam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:25   #2440
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Merys czytałam Twoją recenzję na KWC i miałam Cię o coś spytać i zapomniałam
Jak sobie przypomnisz to pisz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 12:34   #2441
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ASIA91189 Pokaż wiadomość
kurcze już sama nie wiem co robić, najlepszy byłby neutralny chyba bo nie chce być ani żółta ani różowa
wszystko zależy od tonacji Twojej skóry , dla mnie NC są za mało żółte, ale wypowiadam się o tych jaśniejszych odcieniach
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 12:36   #2442
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny otrzebuję porady.Poszukuję różu naturalnego,pasującego do blondynki,a najlepiej w neutralnym,bezpiecznym kolorze. Obecnie używam warm soul i spełnia on to zadanie,jest delikatny,a przy tym nie ma brokatu (rozświetlam policzki innym rozświetlaczem). Niestety,już mi się znudził,a że się kończy to chciałabym wypróbować inny bezpieczny kolorek Ważne,żeby nie zawierał w sobie żadnego pomarańczu czy brązu
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:24   #2443
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Za taką cenę pewnie wezmę na testy

Która to paletka do konturowania?
http://www.sephora.com/contouring-10...?skuId=1658376 ale u nas oficjalnie jej nie ma, nieoficjalnie czasami mają pochowane w szufladach.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:48   #2444
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I po kija macalam dzisiaj Velvetease?
Wyszłam z dwoma: Just Add Romance i Anything Goes

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
http://www.sephora.com/contouring-10...?skuId=1658376 ale u nas oficjalnie jej nie ma, nieoficjalnie czasami mają pochowane w szufladach.
Widziałam ją ale na 1 rzut oka strasznie ciemne wydały mi się te fragmenty do konturowania. Myślałam o TEJ trójce raczej.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:04   #2445
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja zamawiam głównie w Douglasie i tam możesz zwrócić teoretycznie napoczęty podkład, jak dotąd trafiałam z kolorem akurat bo zawsze gdzieś udało się dorwać próbkę
raz pospieszyłą z pomocą Wizażanka innym razem poprosiłam osobiście w MACu, pooglądaj tez słocze w necie
u mnie w Douglasie stacjonarnym nie ma MACa więc próbki nie mam skąd wziąć
a może ktoś z Was ma i pospieszy mi z pomocą?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wszystko zależy od tonacji Twojej skóry , dla mnie NC są za mało żółte, ale wypowiadam się o tych jaśniejszych odcieniach
chciałabym neutralny w kierunku żółtym by zneutralizować zaczerwienienia na twarzy, a jaki kolorek masz?
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:22   #2446
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam ją ale na 1 rzut oka strasznie ciemne wydały mi się te fragmenty do konturowania. Myślałam o TEJ trójce raczej.
No jeden (najmniejszy fragment) jest mega ciemny, reszta jest super, bo jest chłodna, super się rozcierają, utrzymują się też długo. W sumie to od Smashb0xa wiele nie odstaje (Smashboxa też mam, stąd porównanie), a nawet mniej się pyli.

A to trójkolorowe oglądałam, ale róż bez sensu, mam jeden wypiekany z drobinkami i starczy, a bronzer znowu ciepły mi się wydawał. Podobne chyba z Isadory było. To z S. mnie urzekło, okazało się mega fajne do tego, jeszcze do tego jak kupowałam to 20% taniej, więc idealnie.



***

Uważajcie na podróby na Allegro, bo na Aliexpress jest tego mnóstwo, począwszy od pomadek, przez korektory, fixy pudrowe i właśnie podkłady. Więc teraz to strach próbki podkładów już brać z Allegro :/

Edytowane przez be_zludna
Czas edycji: 2016-02-18 o 14:23
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:29   #2447
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No jeden (najmniejszy fragment) jest mega ciemny, reszta jest super, bo jest chłodna, super się rozcierają, utrzymują się też długo. W sumie to od Smashb0xa wiele nie odstaje (Smashboxa też mam, stąd porównanie), a nawet mniej się pyli.

A to trójkolorowe oglądałam, ale róż bez sensu, mam jeden wypiekany z drobinkami i starczy, a bronzer znowu ciepły mi się wydawał. Podobne chyba z Isadory było. To z S. mnie urzekło, okazało się mega fajne do tego, jeszcze do tego jak kupowałam to 20% taniej, więc idealnie.



***

Uważajcie na podróby na Allegro, bo na Aliexpress jest tego mnóstwo, począwszy od pomadek, przez korektory, fixy pudrowe i właśnie podkłady. Więc teraz to strach próbki podkładów już brać z Allegro :/
Też widziałam pełno podkładów z MACa niby a cena 50zł i dlatego nie zamówię odlewki bo to może być podróba
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:07   #2448
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ASIA91189 Pokaż wiadomość
a może ktoś z Was ma i pospieszy mi z pomocą?
o jakie konkretnie Ci chodzi?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:13   #2449
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dziewczyny otrzebuję porady.Poszukuję różu naturalnego,pasującego do blondynki,a najlepiej w neutralnym,bezpiecznym kolorze. Obecnie używam warm soul i spełnia on to zadanie,jest delikatny,a przy tym nie ma brokatu (rozświetlam policzki innym rozświetlaczem). Niestety,już mi się znudził,a że się kończy to chciałabym wypróbować inny bezpieczny kolorek Ważne,żeby nie zawierał w sobie żadnego pomarańczu czy brązu
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Dla mnie takim delikatnym różem jest well dressed, spellbinder i pink cult. Zależy w sumie czego szukasz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 15:24   #2450
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki. A który to krem z mineralize? To chyba nie to co dziewczyny tu polecały?
Ehh za duży wybór Lightful mnie kręci, bo witamina C, ale za mało danych i wolałabym chyba jednak coś sprawdzonego.
Właściwie to raczej żel, niż krem: http://www.maccosmetics.pl/product/1.../EL/index.tmpl

Ostatnio lubię stosować takie lekkie formuły na przemian z cięższym kalibrem - czyli olejami i "masełkami". Tym żelem wysmarowała mnie kiedyś pani w salonie i był całkiem przyjemny. Trochę się jedynie obawiam jego składu - przed zakupem na pewno przeczeszę w tej sprawie internet.

Swoje serum Lightful też kupowałam ze względu na witaminę C. Od pewnego czasu jednak dowitaminowuję się tym: http://ecospa.pl/produkt/witamina-c-...w-formie-oleju
Mam wrażenie, że mam mniej zaczerwienioną cerę i w ogóle moja skóra wygląda jakoś "zdrowiej".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:40   #2451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.1

Wlasnie przyszedł mi Pink Swoon i świeżutki na szczęście
Cieszę sie jak głupia, tym bardziej ze te Velvetease to dla mnie bomba na pewno na dwóch sie nie skonczy fenomenalnie sie noszą, nie ścierają za szybko, nie wysuszają ust, pięknie wygladaja na ustach, nie włażą mi w nic, nomi kolory boskie
Mam nadzieje ze wyjdą jeszcze inne kolory, bo chciałam jakas jasna, a z aktualnych zadna nie wyglada u mnie za dobrze. Dokupie jeszcze chyba fuksje

No i przyszedł tez rozświetlacz Charlotte Tilbury
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:12   #2452
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o jakie konkretnie Ci chodzi?
NC20 wydaje się najlepszy z tego co widziałam na zdj czy YT
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:13   #2453
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.1

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wlasnie przyszedł mi Pink Swoon i świeżutki na szczęście
Cieszę sie jak głupia, tym bardziej ze te Velvetease to dla mnie bomba na pewno na dwóch sie nie skonczy fenomenalnie sie noszą, nie ścierają za szybko, nie wysuszają ust, pięknie wygladaja na ustach, nie włażą mi w nic, nomi kolory boskie
Mam nadzieje ze wyjdą jeszcze inne kolory, bo chciałam jakas jasna, a z aktualnych zadna nie wyglada u mnie za dobrze. Dokupie jeszcze chyba fuksje

No i przyszedł tez rozświetlacz Charlotte Tilbury
Super, że Pink S. już jest u Ciebie i jest świeżutki.A ja właśnie dziś go mam na polikach

Z Velvetease interesuje mnie właśnie Just Add Romance, muszę go stestować w salonie A czy te kredki kwalifikują się na B2M?

A można spytać gdzie zakupiłaś Charlotkę? I oczywiście daj proszę znać koniecznie jak potestujesz ten rozświetlacz...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:13   #2454
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

kiedy będzie jakaś nowa kolekcja?
Przepraszam, nie śledzę Was na bieżąco
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:19   #2455
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
kiedy będzie jakaś nowa kolekcja?
Przepraszam, nie śledzę Was na bieżąco
Na początku marca
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:22   #2456
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Na początku marca
będę celować w nowe róże
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:23   #2457
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez ASIA91189 Pokaż wiadomość
NC20 wydaje się najlepszy z tego co widziałam na zdj czy YT
Z jakiego podkładu? bo w każdym to inny odcień jest
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:28   #2458
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się, ale możesz zamówić parę odcieni i potestować sobie ostrożnie i zwrócić te nieodpowiednie. Albo wszystkie. Wg mnie MAC jest bardzo nieprzyjazny w odcieniach, dla mnie NC są zdecydowanie za żółte a NW z kolei zbyt pomarańczowo-różowe . Także jeśli masz neutralny odcień skóry (chłodny, ale nie stricte jasny) to możesz też mieć problem.
Można kupić pełnowartościowy produkt, przetestować np raz na twarzy i jeśli nie podpasuje kolorostycznie to zwrócić?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:33   #2459
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.1

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Super, że Pink S. już jest u Ciebie i jest świeżutki.A ja właśnie dziś go mam na polikach

Z Velvetease interesuje mnie właśnie Just Add Romance, muszę go stestować w salonie A czy te kredki kwalifikują się na B2M?

A można spytać gdzie zakupiłaś Charlotkę? I oczywiście daj proszę znać koniecznie jak potestujesz ten rozświetlacz...
Ja sie dziwę, ze wczesniej jakos nie zwróciłam nigdy uwagi na Pink Swoon

JAR to taka piekna mocna czerwien klasyczna - boska po prostu
Tak, kwalifikuja sie

Charlote kupiła mi szwagierka w u siebie w jukeju. Ona mnie w sumie namówiła na sztabke i nie zaluje - piekne złoto z jasnymi drobinkami, cos wspaniałego Daje taflę idealna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:42   #2460
ASIA91189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 284
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Z jakiego podkładu? bo w każdym to inny odcień jest
studio fix NC20, NC25 lub pro longwear NC20 lub NC25 na zdjęciach nie wiem który byłby lepszy

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Można kupić pełnowartościowy produkt, przetestować np raz na twarzy i jeśli nie podpasuje kolorostycznie to zwrócić?
na stronie MAC tak można?
ASIA91189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.