Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 09:29   #3031
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A próbowałaś np. Lovelorn? Ona ładnie ożywia twarz, a jednocześnie jest totalnie naturalna i na pewno nie będzie zbyt odważna. Jeśli nie czujesz się dobrze w takich odważniejszych kolorach, a chcesz jednak trochę ożywić twarz, zawsze możesz spróbować tych mniej kryjących wykończeń.
Nie-MACowo, ale polecam baaardzo szminki Sheer Revolution od Urban Decay - mają śliczne, soczyste kolory, które jednak nie dają efektu "bomby", bo to wykończenie sheer. Mam z tej serii odcienie Ladyflower i Rapture i oba kocham totalnie. Rapture nie ma chyba w PL (a przynajmniej online nie widziałam), ale Ladyflower jest i jest przepięknym kolorem Zerknij sobie przy okazji, naprawdę warto.
dzięki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 10:40   #3032
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Strzelilam sobie na dzien kobitek makijaż a la barbie
Na poliki this Could be Mine w duecie z odrobina bronzera Delicates, na oka poszła urocza i używana co dzien u mnie ostatnio TF Bon Bons z której użyłam głownie różowych cieni i czarna kreskę fluidline miałam jeszcze Be Silly ale to juz by było za duzo dobrego różowego i dałam Marsyske z Corkiem
Podkład WW i zadowolonam z makijażu jak mało kiedy
A jeszcze rzęsy tusz maca Toledo, za którym będę okrutnie płakać jak sie skończy bo jest przeswietny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-08 o 10:42
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 10:56   #3033
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Strzelilam sobie na dzien kobitek makijaż a la barbie
Na poliki this Could be Mine w duecie z odrobina bronzera Delicates, na oka poszła urocza i używana co dzien u mnie ostatnio TF Bon Bons z której użyłam głownie różowych cieni i czarna kreskę fluidline miałam jeszcze Be Silly ale to juz by było za duzo dobrego różowego i dałam Marsyske z Corkiem
Podkład WW i zadowolonam z makijażu jak mało kiedy
A jeszcze rzęsy tusz maca Toledo, za którym będę okrutnie płakać jak sie skończy bo jest przeswietny
Lepiej wrzuć fotę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:06   #3034
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lepiej wrzuć fotę
Prosze bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (199,9 KB, 114 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:23   #3035
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ładny kolor cieni.

Jakiegoś MACa nasuwa Wam może szminka z tego zdjęcia?
http://static.independent.co.uk/s3fs...-alamuddin.jpg
Zupełnie nie mam koncepcji
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:41   #3036
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Strzelilam sobie na dzien kobitek makijaż a la barbie
Na poliki this Could be Mine w duecie z odrobina bronzera Delicates, na oka poszła urocza i używana co dzien u mnie ostatnio TF Bon Bons z której użyłam głownie różowych cieni i czarna kreskę fluidline miałam jeszcze Be Silly ale to juz by było za duzo dobrego różowego i dałam Marsyske z Corkiem
Podkład WW i zadowolonam z makijażu jak mało kiedy
A jeszcze rzęsy tusz maca Toledo, za którym będę okrutnie płakać jak sie skończy bo jest przeswietny
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 11:53   #3037
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo
biorę Cię za żonę absolutnie w moim stylu
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 12:04   #3038
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
biorę Cię za żonę absolutnie w moim stylu
to jak, w trojkącie będziemy?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 14:50   #3039
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dobra, zrobiłam sobie prezent na dzień kobiet

Kupiłam ostatnie HYC w całej Łodzi, tak więc wybaczcie, jeśli ktokolwiek będzie szukał

Tak ładnie komponuje się z TCBF, który nałożyłam jak trzeba

A teraz ban do końca miesiąca na wszystko kolorowe
Bo oczywiście jeszcze dni LifeStyle w SP. Odhaczone
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:08   #3040
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
MissScareAll - matko, ale masz przejścia . Weszłam w ten wątek, gdzie pokazujesz "artyzm" pani od brwi i po prostu MASAKRA! Walcz z partaczką, trzymam kciuki .
A z ewentualnym usuwaniem wpisów - cóż, Wizaż woli unikać sporów w tym zakresie, co wynika też z naszego prawodawstwa, które w tym zakresie pozostawia niestety sporo do życzenia .
Walczę z kwestii ideologicznych Nie darowałabym sobie machnięcia ręką i zostawienia sprawy tak, jak jest. Dziękuję Póki co wysłałam pismo i czekam.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Strasznie Cię załatwili z brwiami Trzymam za korekty i rozwiązanie sprawy z kosmetyczką.

Też mnie to denerwuje, że nie można zaufać większości "fachowców", bo nie mamy przecież obowiązku znać się na wszystkim.
Chciałabym pousuwać naczynka na twarzy i nie wiem, do kogo mogłabym iść, żeby nie było jeszcze gorzej niż jest teraz
Corii, Ty coś kiedyś mówiłaś o dobrym gabinecie, istnieje on jeszcze?

Z włosami mam problemy przez tarczycę i inne hormonalne sprawy, więc no... Nie zauważyłam jakiejś specjalnej poprawy przy braniu suplementów Raz na jakiś czas używam też szamponu Klorane z chininą.

LL&F jest chyba bardziej brzoskwiniowa Na ustach jej nie testowałam.
Wzięłam 2 szminki - Silly, Have Your Cake i 3 róże - What I Fancy, Pink Swoon i This Could Be Fun. Popłynęłam trochę

Wachlarzykowi się przyjrzę

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


HYK jest piękna, ja ją złapałam dopiero w D., bo w Macu bardzo szybko się wyprzedała
Dziękuję! Naczynka też mam, ale nic nie podpowiem niestety w kwestii zabiegów. Wiesz, co pomaga całkiem zauważalnie? Pelethrokrem. Wyczytałam na KWC i stosowałam na twarz, faktycznie zbladła. Z tym, że mam cienką i wrażliwą, jakoś pod koniec, przy kwasach, zaczął mnie podrażniać. Ale kosztuje grosze, może wypróbuj? No i sera z witaminą C, a od środka suplementacja rutyną.

Zakupy piękne Silly mam, ale resztę sama bym chciała. Niestety za dużo już wydałam

Do mnie właśnie przyszedł What I Fancy i łojezu, jaki on mocny To ja sobie wyobrażałam taki delikatny odcień, a tu taki neonek. Wprawdzie nie testowałam jeszcze na twarzy, bo miałam iść na siłownię, ale chyba się nie powstrzymam i zaraz wyląduje na polikach.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Marion poelcało mi juz duzo osób, ale jak na złosć nie moge znaleźć jej stacjonarnie - gdzie szukać?
No ja mam na poziome jasnosci 11-12. Z tym, ze to platyna, wiec w pomieszczeniu wygladaja na ciemniejsze, a w słoncu bielutkie.
Tez powinnam podciac konce, a w sumie to z 7 cm, ale nie jest to tak źle, abym juz to chciała zrobić. Poza tym zachciało mi sie długich blond włosów na starość
Wypadać nie wypadają jakos szczególnie, rośna mega szybko. Biotebal miałas? Włosy po nim sa mocniejsze i mniej wypadaja

No chyba pasuja nam odmienne kolory szminek
Biorę właśnie Biotebal trzeci miesiąc i już miałam pisać, że nie działa, ale patrzę w lustro, a tu dużo takich małych włosków w miejscach, gdzie wcześniej w ogóle ich nie było. Także masz rację, działa. Mi to się pewnie też po prostu kruszyły od wypalenia, dlatego tak leciały jak kocia sierść.

Te Mariony są w takich małych sklepikach, typu Drogeria Jawa. Ja mam ją na przeciwko domu. Aż dokupiłam kilka ich produktów, bo są naprawdę fajne. W razie czego mogę kupić i Ci przysłać

A z tymi odmiennymi kolorami szminek to też nie do końca, czasem sugerowałam się Twoimi radami przy zakupie, np. Pink Plaid wygląda super, jeden z fajniejszych kolorów.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wzięłam z Flamingo Park oba Beauty Powder a jeszcze mnie kusi róż What I Fancy
I jak one? Ładnie wyglądają na swatchach, też mnie kusiły
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyneczki, dajcie znać jak w którejś kolekcji wyczaicie ładny beautypowder, który nadawałby się na całą twarz do cery blondynkowatej, naczynkowej


chętnie bym zainwestowała w takową na wiosnę, miałabyś może jakieś jakieś typy dla mnie? (normalnie używam koloru Syrup (na zimę i wiosnę) i Fanfare (latem/jesienią) one u mnie obie są dość dopasowane, mam raczej ciemnawe usta a skórę NC20... mogę wrzucić zdjęcie
niestety próby dopasowania jakiegoś odważniejszego koloru zakończyły się niepowodzeniem, jednak te propozycje pań konsultantek są zbyt odważne



Biednaś
nie wiem, co Ci radzić, co najwyżej mogę zaproponować wspólną kawę, jak będziesz w okolicach centrum kiedyś...
Bardzo miła propozycja, dziękuję. Na razie jestem uziemiona, ale jak się to zmieni, to dam znać
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:08   #3041
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
O matko, biedna Co za ludzie.
Ja tutaj w UK w ogóle nie chodzę do fryzjera, serio boję się Wszystko sama robię i zaraz idę farbować włosy na chłodny odcień i oby tylko glon nie wyszedł.
Jak umiesz, to pewnie, lepiej samej, przynajmniej jesteś fryzjerem słuchającym klienta Jak wyszło? Ja zawsze kombinuję, niby wiem, co robię, a nigdy mi nie wychodzi.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcia boxa sweet Miss

Wielkim zaskoczeniem jest dla mnie ciemniejszy cień, obawiałam się kolejnego brzydkiego poszarzalego brązu, jest raczej ciepły z nutka fioletu i minimalnym złotawym połyskiem :Love:
O mamo, a co to za cudo? Dlaczego ja nic nie wiem? Jestem jakaś opóźniona MACowo, zaraz wchodzę na stronę i szukam.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Przyszedl mi Look in a box, jesli ktos jest zainteresowany: zamowiam wersje Sultry Diva. Co moge powiedziec - za te cene ten box to swietny interes, szczegolnie ze wzgledu na kolory . Roz jest miniaturowy, reszta w standardowej pojemnosci (chociaz nie jestem pewna co do kredki). Pedzelek - no dziadowski jest: maly, plastikowy, bardzo lekki, malo wlosia; ogolnie pedzelek szalu nie robi, ale ani troche nie drapie, dlatego na pewno znajdzie jakies wykorzystanie u mnie, ze wzgledu na wielkosc moze nada sie do pudru pod oczy

Rozu Mocha to chyba nie musze chwalic, pomadka i blyszczyk to wiadomo, cienie - Carbon juz kiedys mialam i wiem, ze nie jest super latwy w blendowaniu, ale to bardzo przydatny cien mimo to, a ten drugi Pearled Earth to taki dzienny glamour. Sie rozpisalam

Na kazdym kosmetyku jest napis: not for individual sale, wiec jesli ktos liczyl na latwy B2M to sie rozczaruje
Och nie, i Ty też! Zaraz wytropię ten zestaw. Takie małe kosmetyki są super, i tak ciężko je zużyć
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Załączam fotę, ale w sumie nie obrazuje ona urody szminki


Dzięki

Jak Ci się ban skończy, to choć zerknij
Super kolor, zawsze do takich wzdychałam. Mi by nie pasował, ale u Ciebie na pewno wygląda świetnie.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo
Jaki piękny makijaż i włosyyyy a ja mam truskawkę z morelą na łbie łeeee Na tą szminkę bym nawet nie spojrzała, a u Ciebie jest piękna, zaraz mi się zachciewajka włączy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 15:15   #3042
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jak umiesz, to pewnie, lepiej samej, przynajmniej jesteś fryzjerem słuchającym klienta Jak wyszło? Ja zawsze kombinuję, niby wiem, co robię, a nigdy mi nie wychodzi.

O mamo, a co to za cudo? Dlaczego ja nic nie wiem? Jestem jakaś opóźniona MACowo, zaraz wchodzę na stronę i szukam.

Och nie, i Ty też! Zaraz wytropię ten zestaw. Takie małe kosmetyki są super, i tak ciężko je zużyć

Super kolor, zawsze do takich wzdychałam. Mi by nie pasował, ale u Ciebie na pewno wygląda świetnie.

Jaki piękny makijaż i włosyyyy a ja mam truskawkę z morelą na łbie łeeee Na tą szminkę bym nawet nie spojrzała, a u Ciebie jest piękna, zaraz mi się zachciewajka włączy.
tam mały jest tylko róż reszta pełnowymiarowa no poza pędzlem. Mojego zestawu już nie ma, został tylko czerwony i ten co ma Glam.

Użyłam dzieiaj i jest do tego u mnie tylko pomadka ze stałej kolekcji jest
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:20   #3043
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Walczę z kwestii ideologicznych Nie darowałabym sobie machnięcia ręką i zostawienia sprawy tak, jak jest. Dziękuję Póki co wysłałam pismo i czekam.


Do mnie właśnie przyszedł What I Fancy i łojezu, jaki on mocny To ja sobie wyobrażałam taki delikatny odcień, a tu taki neonek. Wprawdzie nie testowałam jeszcze na twarzy, bo miałam iść na siłownię, ale chyba się nie powstrzymam i zaraz wyląduje na polikach.


Biorę właśnie Biotebal trzeci miesiąc i już miałam pisać, że nie działa, ale patrzę w lustro, a tu dużo takich małych włosków w miejscach, gdzie wcześniej w ogóle ich nie było. Także masz rację, działa. Mi to się pewnie też po prostu kruszyły od wypalenia, dlatego tak leciały jak kocia sierść.

Te Mariony są w takich małych sklepikach, typu Drogeria Jawa. Ja mam ją na przeciwko domu. Aż dokupiłam kilka ich produktów, bo są naprawdę fajne. W razie czego mogę kupić i Ci przysłać

A z tymi odmiennymi kolorami szminek to też nie do końca, czasem sugerowałam się Twoimi radami przy zakupie, np. Pink Plaid wygląda super, jeden z fajniejszych kolorów.
I bardzo dobrze, ze walczysz, też bym tego nie zostawiła, o granda i skandal!

What I Fancy mówisz ze mocny wg Ciebie? Dla mnie dosyc delikatny, za to Thic Could Be Fun to neonek jak nie wiem
No, ale punkty widzenia tez są rózne

Biotebal naprawde duzo daje, ja zauwazyłam ze mam pełno juz dosyc długich baby hair które maja z jakieś 5 cm juz!
Musze kupić Bioteba,, bo z miesiac juz nie biorę. Taka nieplanowana przerwa wyszła

Dziękuje za propozycję Jesli nie znajde ich u siebie, to poprosze o pomoc

Czyli niektóre kolory pasuja nam obu
Ale pomarańcze i korale u mnie niestety nigdy nie wygladały dobrze Typowe brazy tez nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:21   #3044
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

No i nałożyłam ten What I Fancy i w ogóle inaczej go sobie wyobrażałam U mnie wypada odblaskowo. Widziałam w necie porównania, że on niby podobny do Launch Away i to mnie skusiło. A gdzie tam! LA jest dużo bardziej pastelowy, jaśniejszy. Ten jest jak Sepllbinder, tylko trochę bardziej różowy w takim arbuzowym odcieniu. Dla mnie niestety zbędny wydatek, bo mam takich dwie palety
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:23   #3045
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jaki piękny makijaż i włosyyyy a ja mam truskawkę z morelą na łbie łeeee Na tą szminkę bym nawet nie spojrzała, a u Ciebie jest piękna, zaraz mi się zachciewajka włączy.
Dziękuję!
Ale zdjęcie robione w swietlne dziennym, wiec włosy wydaja sie dosyc jasne, w pomieszczeniu zas ciemniejsze. No i nie mam jednolitego kolory niestety, tutaj tez tego nie widac. Na zywo za to tak.

A bo Mariah jest naprawde super, ale z konturówkami, sama jest mdla - przynajmniej u mnie.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No i nałożyłam ten What I Fancy i w ogóle inaczej go sobie wyobrażałam U mnie wypada odblaskowo. Widziałam w necie porównania, że on niby podobny do Launch Away i to mnie skusiło. A gdzie tam! LA jest dużo bardziej pastelowy, jaśniejszy. Ten jest jak Sepllbinder, tylko trochę bardziej różowy w takim arbuzowym odcieniu. Dla mnie niestety zbędny wydatek, bo mam takich dwie palety
U mnie nie jest on odblaskowy, widoczny, ale nie odlblaskowy Moze kwestia cery? A mzoe spórbuj z broznerem razem? Troche go przytemperuje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:23   #3046
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Jaki piękny makijaż i włosyyyy a ja mam truskawkę z morelą na łbie łeeee Na tą szminkę bym nawet nie spojrzała, a u Ciebie jest piękna, zaraz mi się zachciewajka włączy.
Na szczęście dla portfela Mariah to limitka, której już nie ma Też tak miałam po zdjęciach Corii wcześniejszych z tą pomadką, jak zwykle zresztą
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:34   #3047
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tam mały jest tylko róż reszta pełnowymiarowa no poza pędzlem. Mojego zestawu już nie ma, został tylko czerwony i ten co ma Glam.

Użyłam dzieiaj i jest do tego u mnie tylko pomadka ze stałej kolekcji jest
Nie ma? Buu... A może i lepiej w sumie To zaraz ten Glam obadam.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, ze walczysz, też bym tego nie zostawiła, o granda i skandal!

What I Fancy mówisz ze mocny wg Ciebie? Dla mnie dosyc delikatny, za to Thic Could Be Fun to neonek jak nie wiem
No, ale punkty widzenia tez są rózne

Biotebal naprawde duzo daje, ja zauwazyłam ze mam pełno juz dosyc długich baby hair które maja z jakieś 5 cm juz!
Musze kupić Bioteba,, bo z miesiac juz nie biorę. Taka nieplanowana przerwa wyszła

Dziękuje za propozycję Jesli nie znajde ich u siebie, to poprosze o pomoc

Czyli niektóre kolory pasuja nam obu
Ale pomarańcze i korale u mnie niestety nigdy nie wygladały dobrze Typowe brazy tez nie
No właśnie nie wiem, o co chodzi, u mnie wypadł bardzo mocno. A Ty przecież też jesteś blada, więc może to o jakiś ton skóry chodzi? Nie wiem.
Są jeszcze jakieś suplementy z biotyną, które mają jej więcej w składzie, próbowałaś może? Bo nie wiem, czy kontynuować Biotebal, czy coś innego. Ale jak piszesz, że 5cm już odrosło, to faktycznie świetny efekt
Marion pewnie znajdziesz w jakimś niepozornym miejscu, ale w razie czego pisz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Ale zdjęcie robione w swietlne dziennym, wiec włosy wydaja sie dosyc jasne, w pomieszczeniu zas ciemniejsze. No i nie mam jednolitego kolory niestety, tutaj tez tego nie widac. Na zywo za to tak.

A bo Mariah jest naprawde super, ale z konturówkami, sama jest mdla - przynajmniej u mnie.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



U mnie nie jest on odblaskowy, widoczny, ale nie odlblaskowy Moze kwestia cery? A mzoe spórbuj z broznerem razem? Troche go przytemperuje.
Podobno niejednolity kolor jest lepszy, bo daje wrażenie większej objętości i fryzura bardziej "żyje", także może i lepiej. Przy blondzie ciężko mieć gładką taflę koloru, bo różnie łapie rozjaśniacz i toner, wiadomo.

W życiu bym nie powiedziała, że to Mariah. Nie podobała mi się ani przez moment, wydała mi się jakaś taka bazarkowa, a tu taki piękny efekt

Właśnie to samo napisałam Hmm może faktycznie dam mu jeszcze szansę z bronzerem, najwyżej puszczę w świat, jak się nie dogadamy.

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Na szczęście dla portfela Mariah to limitka, której już nie ma Też tak miałam po zdjęciach Corii wcześniejszych z tą pomadką, jak zwykle zresztą
Nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:41   #3048
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, o co chodzi, u mnie wypadł bardzo mocno. A Ty przecież też jesteś blada, więc może to o jakiś ton skóry chodzi? Nie wiem.
Są jeszcze jakieś suplementy z biotyną, które mają jej więcej w składzie, próbowałaś może? Bo nie wiem, czy kontynuować Biotebal, czy coś innego. Ale jak piszesz, że 5cm już odrosło, to faktycznie świetny efekt
Marion pewnie znajdziesz w jakimś niepozornym miejscu, ale w razie czego pisz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------


Podobno niejednolity kolor jest lepszy, bo daje wrażenie większej objętości i fryzura bardziej "żyje", także może i lepiej. Przy blondzie ciężko mieć gładką taflę koloru, bo różnie łapie rozjaśniacz i toner, wiadomo.

W życiu bym nie powiedziała, że to Mariah. Nie podobała mi się ani przez moment, wydała mi się jakaś taka bazarkowa, a tu taki piękny efekt

Właśnie to samo napisałam Hmm może faktycznie dam mu jeszcze szansę z bronzerem, najwyżej puszczę w świat, jak się nie dogadamy.
What I Fancy u mnie jest na pewno mocniejszy niż Spellbinder, ale nie jest jakis jaskrawy. Także spórbuj z bronzerem, a jak nie to zbądź, jak masz takich sporo. Ja nie mam nci podobnego do niego
Pytałam sie dzisiaj w MACu z ciekawości, czy im zeszły jakieś róze - tylko jeden własnie Fancy

Wczoraj jak przegladałam strony z Biotebalem to widziałam suplementy z nim i jeszcze z czym. też myslałam czy by nie wziac co inengo, ale skoro mam tyle baby hair, to zostaje przy Biotebalu póki co

W poniedziałek bede w Drogerii Natura, zobacze czy maja Marion

Czy ja wiem, wolałabym miec jendolity, ale jak sama piszesz - przy rozjasnianiiu odrostów sie tak nei da. za kazdym razem inaczej łąpia, nieco inaczej toner wychodzi etc.

Szczerze? Jak pomalowałam sie samą tylko Mariah, to myślalam, ze bede zbywać, ale wystarczyła konturówka, abym zmieniła zdanie o 180 C No i na ciemnie szminki tez super wygalda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:58   #3049
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

W ogóle dopiero teraz się zorientowałam, że zapłaciłam 89 za HYC w Dougu, a że na stronie ich nie ma, to trudno mi ogarnąć ten motyw
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 16:05   #3050
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W ogóle dopiero teraz się zorientowałam, że zapłaciłam 89 za HYC w Dougu, a że na stronie ich nie ma, to trudno mi ogarnąć ten motyw
A czemu drozej niz w macu?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 16:17   #3051
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W ogóle dopiero teraz się zorientowałam, że zapłaciłam 89 za HYC w Dougu, a że na stronie ich nie ma, to trudno mi ogarnąć ten motyw
Ja akurat brałam HYC za opakowania, ale też w Dougu i na nalepce widniała cena 89 zł właśnie Online to samo, szminki są droższe niż w MACu. Na początku gdy to zobaczyłam, myślałam, że po prostu MAC podwyższył ceny, ale u nich dalej jest 86, tylko w Douglasie 89 zł. Nie mam pojęcia, czemu...
Z błyszczykami jest to samo: 92 zł w MACu, 95 zł w Douglasie. Kredka do ust: 72 zł w MACu, 75 zł w Douglasie. Ale z kolei róże i Beauty Powders: 96 zł w MACu, 95 zł w Douglasie Nie ogarniam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 16:32   #3052
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w jednej naturze jakis czas temi i nie widziałam, ale moze akurat chwilowo nie było. Bede szukac
Rozumiem. U mnie w dużej drogerii natura jest pełno mariona, niektóre na samym dole


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo
wrrr!



Dziewczynki taki kolor to jaki to może być?
Czy pink pearl pop daje coś takiego?

http://images.dailyvanity.sg/wp-cont...ck-review3.jpg
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 16:35   #3053
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czemu drozej niz w macu?
Nie wiem właśnie o co chodzi

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja akurat brałam HYC za opakowania, ale też w Dougu i na nalepce widniała cena 89 zł właśnie Online to samo, szminki są droższe niż w MACu. Na początku gdy to zobaczyłam, myślałam, że po prostu MAC podwyższył ceny, ale u nich dalej jest 86, tylko w Douglasie 89 zł. Nie mam pojęcia, czemu...
Z błyszczykami jest to samo: 92 zł w MACu, 95 zł w Douglasie. Kredka do ust: 72 zł w MACu, 75 zł w Douglasie. Ale z kolei róże i Beauty Powders: 96 zł w MACu, 95 zł w Douglasie Nie ogarniam
Co ciekawe na stronie Douga inne pomadki (nie z LE, bo ich w ogóle nie ma) są po 86. Nie rozumiem
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 17:18   #3054
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Dziewczynki taki kolor to jaki to może być?
Czy pink pearl pop daje coś takiego?

http://images.dailyvanity.sg/wp-cont...ck-review3.jpg
O, Sheer Ladyflower od Urban Decay, którą polecałam wyżej Małgosi
MAC nie ma raczej niczego zbliżonego - to trochę jakby mix Plumful i Lovelorn. Pink Pearl Pop jest dużo bardziej "żółta", no i bardziej cukierkowa, to zupełnie nie ten efekt. A czemu nie chcesz "oryginału", czyli Ladyflower właśnie? Przecudny kolor, jedna z moich ulubionych szminek w ogóle, a mam tego towaru trochę

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2016-03-08 o 17:22
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 17:28   #3055
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo
Pięknie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 17:34   #3056
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pięknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 18:10   #3057
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prosze bardzo


A u mnie Bonbons lezy w kartoniku, nawet nie mam czasu przetestowac
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 18:15   #3058
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.p

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość


A u mnie Bonbons lezy w kartoniku, nawet nie mam czasu przetestowac

Tez tak czasami miewam z niektórymi rzeczami, ze brak czasu na porzadne testy i lezy, lezy, lezy.
Ja chyba dokupie jeszcze oryginalną Chocolate Bar, a kiedys moze i Semi Sweet, bo bardzo mi przypadły do gustu cienie TF
Wiedziałam, ze kupisz, bo była info, ze po goldach blacki maja %
A w weekend byłam w GK ale tylko chwilę z tesciami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 18:44   #3059
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja akurat brałam HYC za opakowania, ale też w Dougu i na nalepce widniała cena 89 zł właśnie Online to samo, szminki są droższe niż w MACu. Na początku gdy to zobaczyłam, myślałam, że po prostu MAC podwyższył ceny, ale u nich dalej jest 86, tylko w Douglasie 89 zł. Nie mam pojęcia, czemu...
Z błyszczykami jest to samo: 92 zł w MACu, 95 zł w Douglasie. Kredka do ust: 72 zł w MACu, 75 zł w Douglasie. Ale z kolei róże i Beauty Powders: 96 zł w MACu, 95 zł w Douglasie Nie ogarniam
no jak to co... dają rabaty w dougu to se muszą potem odbić

Corii piękna jak zawsze
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 18:46   #3060
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Corii piękna jak zawsze
Małgoś, dziękuję slicznie
A najlepszy "komplement" dostałam dzisiaj od małza, usłyszłam mianowicie, ze nie lubi i nie podoba mu sie, jak robie oko na rózowo nie ma to jak extra taki komplement na dzien kobiet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-08 o 18:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.