Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 20:29   #631
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A może któraś z pań testowała Virtual Cool Eye Shadows? Bardzo mi się podobają, zaczynam się trochę na nie napalać
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:43   #632
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wiesz co raczej zimny odcień różu bo jestem wiosną (wg. typów urody).
To polecam kulki Virtual (te różowe), róż w kremie nr 01 Bell lub wstrzymanie się do nowej serii, bo zdaje mi się, ze tam będą fajne róże.

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A może któraś z pań testowała Virtual Cool Eye Shadows? Bardzo mi się podobają, zaczynam się trochę na nie napalać
Tak. mam 010. Jest złoto-popielaty. Trzyma mi się powieki jak nic. Nie czuję chłodzenia. Są rewelacyjne do makijażu jak się spieszę - nic się nie obsypuje, nie szukam pędzli, Rach ciach cieniem, jednym, drugim, rzęsy, błyszczyki i wychodzę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:47   #633
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wiesz co raczej zimny odcień różu bo jestem wiosną (wg. typów urody).
Jezeli jestes wiosna to najlepszy bylby cieply odcien, a nie zimny
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:00   #634
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Nie sorry dziewczyny - jestem lato Kiedyś założyłam wątek o moim typie urody i tak mi napisali to wierzę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:06   #635
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie sorry dziewczyny - jestem lato Kiedyś założyłam wątek o moim typie urody i tak mi napisali to wierzę
Ja się na typach całkiem nie znam
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:46   #636
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie sorry dziewczyny - jestem lato Kiedyś założyłam wątek o moim typie urody i tak mi napisali to wierzę
Moze z tych rozy http://www.joko.pl/pl/?f=roz tylko kolor 771,776 te wygladaja na chlodne, bo reszta to mi sie wydaje ze sa bardziej cieple, chociaz kolory na zdjeci moga odbiegac od rzeczywistosci. No i z seri virtual tez jest pare kolorkow do wyboru http://virtual-virtual.com/roze.html
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:48   #637
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja się na typach całkiem nie znam
szkoda bo ja chciałabym tylko wiedzieć czy kupować ciepłe odcienie czy zimne ale chyba zimne
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Moze z tych rozy http://www.joko.pl/pl/?f=roz tylko kolor 771,776 te wygladaja na chlodne, bo reszta to mi sie wydaje ze sa bardziej cieple, chociaz kolory na zdjeci moga odbiegac od rzeczywistosci. No i z seri virtual tez jest pare kolorkow do wyboru http://virtual-virtual.com/roze.html
Jejku ten kolorek 771 jest piękny ależ mi się podoba! Dzięki! A jak z trwałością?? Trzyma się?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 09:27   #638
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
szkoda bo ja chciałabym tylko wiedzieć czy kupować ciepłe odcienie czy zimne ale chyba zimne

Jejku ten kolorek 771 jest piękny ależ mi się podoba! Dzięki! A jak z trwałością?? Trzyma się?
Co do trwalosci to dokladnie ci nie opisze jestem w fazie testow Ale jak juz przetestuje to napisze co nie co o nim
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 09:39   #639
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Co do trwalosci to dokladnie ci nie opisze jestem w fazie testow Ale jak juz przetestuje to napisze co nie co o nim
Będę wdzięczna czekam z niecierpliwością
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 17:26   #640
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Się pochwalę moimi nowymi skarbami, właśnie dostarczono mi je z Inermisu. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z cienia Cameleon (wprawdzie mam już jeden, ale tym razem zdecydowanie bardziej trafiłam w swój odcień) oraz z błyszczyków Virtual. To dzieki ukryciorowi się nimi zainteresowałam i za to daję Ci wielkiego . Są rewelacyjne i mam zamiar nabyć jeszcze trzy pozostałe odcienie. Cień do oczu Virtual też przedstawia się bardzo obiecująco, no i rozświetlacz Bell też... W ogóle jestem bardzo zadowolona z dzisiejszych nabytków.

Aha, pierwsze zdjęcie bez lampy drugie zzzz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (121,0 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (117,7 KB, 134 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 17:32   #641
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Frantic jak te cienie pięknie wyglądają! Faktycznie mienią się w zależności od konta patrzenia A błyszczyk wygląda jak z L'oreala. Napisz coś więcej: ile kosztował, jak się aplikuje i czy nie wysusza ust?? Plisss czekam z niecierpliwością!!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 17:48   #642
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Frantic jak te cienie pięknie wyglądają! Faktycznie mienią się w zależności od konta patrzenia A błyszczyk wygląda jak z L'oreala. Napisz coś więcej: ile kosztował, jak się aplikuje i czy nie wysusza ust?? Plisss czekam z niecierpliwością!!
Tak cienie Cameleon faktycznie dają efekt holograficzny, który bardzo mi się podoba i co więcej, jest widoczny również na powiece. Muszę jeszcze koniecznie zamówić odcień nr 326 i z tej serii będę miała wszystkie kolorki, które mi pasują.

Błyszczyk jest super, według mnie najbardziej zbliżony do L'Oreala, chociaż jeszcze mu trochę brakuje. Ale ja ogólnie uwielbiam Glam Shine i dla mnie to ideał wśród "iskrzących" błyszczyków, a do takich mam szczególną słabość. Virtual skrzy się trochę mniej i aplikator ma gorszy niż L'Oreal. Zapach przyjemny, jakby owocowy, choć trudno zgadnąć co to za owoc. Ale za to kosztuje tylko 10,30 i właśnie dlatego zdecydowałam się mieć ich komplet. Błyszczyki te są według mnie dobrą alternatywą dla Glam Shinów, ale jak podkreślam zastąpić ich nie mogą. Aha co do nawilżenia, to nie wiem, mam je na ustach dopiero jakoś godzinkę.

Chcę jeszcze się pozachwycać nad cieniem Virtual. Jest tak obłędnie diamentowy, że już go kocham. Na imprezy lub do letniego makijażu jak znalazł! Zdjęcie nawet w połowie nie oddaje tego iskrzenia, szkoda.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 17:51   #643
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tak cienie Cameleon faktycznie dają efekt holograficzny, który bardzo mi się podoba i co więcej, jest widoczny również na powiece. Muszę jeszcze koniecznie zamówić odcień nr 326 i z tej serii będę miała wszystkie kolorki, które mi pasują.

Błyszczyk jest super, według mnie najbardziej zbliżony do L'Oreala, chociaż jeszcze mu trochę brakuje. Ale ja ogólnie uwielbiam Glam Shine i dla mnie to ideał wśród "iskrzących" błyszczyków, a do takich mam szczególną słabość. Virtual skrzy się trochę mniej i aplikator ma gorszy niż L'Oreal. Zapach przyjemny, jakby owocowy, choć trudno zgadnąć co to za owoc. Ale za to kosztuje tylko 10,30 i właśnie dlatego zdecydowałam się mieć ich komplet. Błyszczyki te są według mnie dobrą alternatywą dla Glam Shinów, ale jak podkreślam zastąpić ich nie mogą. Aha co do nawilżenia, to nie wiem, mam je na ustach dopiero jakoś godzinkę.

Chcę jeszcze się pozachwycać nad cieniem Virtual. Jest tak obłędnie diamentowy, że już go kocham. Na imprezy lub do letniego makijażu jak znalazł! Zdjęcie nawet w połowie nie oddaje tego iskrzenia, szkoda.
Nie pisz już nic więcej bo
Chyba trzeba zrobicćporządek wiosenny w kosmetykach kolorowych, wywalić stare cienie i kupić coś nowego
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:00   #644
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Udało mi się ostatnio dopaść w sklepie kolekcję Chocolate i....szczerze nie zachwyciła mnie Macałam testery pudrów czekoladkowych i wydały mi się strasznie miękkie(ja jednak wolę nieco bardziej twardawe) i tych drobinek za dużo nieco. Cienie mają ładne kolory, ale też się nie skusiłam a błyszczyki wydały mi się wszystkie za ciemne jak dla mnie
Jedynie pudełeczka są ładne, faktycznie eleganckie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:17   #645
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Się pochwalę moimi nowymi skarbami, właśnie dostarczono mi je z Inermisu. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z cienia Cameleon (wprawdzie mam już jeden, ale tym razem zdecydowanie bardziej trafiłam w swój odcień) oraz z błyszczyków Virtual. To dzieki ukryciorowi się nimi zainteresowałam i za to daję Ci wielkiego . Są rewelacyjne i mam zamiar nabyć jeszcze trzy pozostałe odcienie. Cień do oczu Virtual też przedstawia się bardzo obiecująco, no i rozświetlacz Bell też... W ogóle jestem bardzo zadowolona z dzisiejszych nabytków.

Aha, pierwsze zdjęcie bez lampy drugie zzzz.
Psttt. Ty lepiej nie wychwalaj, bo ja mam dwa odcienie i intensywnie sobie powtarzam, że więcej nie chcę! I czekam na opis ocienia pudru. Bo własnie kończę ostatnie resztki 01 i kusi mnie 02, kupię niemal napewno, tylko mi napisz, czy jest nieco ciepły.
I dziękuję za , wzajemnie
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:32   #646
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Udało mi się ostatnio dopaść w sklepie kolekcję Chocolate i....szczerze nie zachwyciła mnie Macałam testery pudrów czekoladkowych i wydały mi się strasznie miękkie(ja jednak wolę nieco bardziej twardawe) i tych drobinek za dużo nieco. Cienie mają ładne kolory, ale też się nie skusiłam a błyszczyki wydały mi się wszystkie za ciemne jak dla mnie
Jedynie pudełeczka są ładne, faktycznie eleganckie
Błyszczyki tylko wydają się takie ciemne, bo 200 jest jaśniutki
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:08   #647
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
szkoda bo ja chciałabym tylko wiedzieć czy kupować ciepłe odcienie czy zimne ale chyba zimne

Jejku ten kolorek 771 jest piękny ależ mi się podoba! Dzięki! A jak z trwałością?? Trzyma się?
Susanna, ja mam róż satin-ten drugi kolor, brzoskwiniowy. Nieźle się sprawuje i ma wygodne opakowanie

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2008-02-29 o 00:08 Powód: .
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 07:35   #648
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Frantic: jak sie sprawuje rozswieetlacz Bell? wiem ze to temat o Joko ale ten puder taki sliczny ze musialam zapytac
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 07:41   #649
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Susanna, ja mam róż satin-ten drugi kolor, brzoskwiniowy. Nieźle się sprawuje i ma wygodne opakowanie
dziękuję za opinię. Pewnie w przyszłym tygodniu pojadę kupić ten róż.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 09:51   #650
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Psttt. Ty lepiej nie wychwalaj, bo ja mam dwa odcienie i intensywnie sobie powtarzam, że więcej nie chcę! I czekam na opis ocienia pudru. Bo własnie kończę ostatnie resztki 01 i kusi mnie 02, kupię niemal napewno, tylko mi napisz, czy jest nieco ciepły.
I dziękuję za , wzajemnie
Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
Frantic: jak sie sprawuje rozswieetlacz Bell? wiem ze to temat o Joko ale ten puder taki sliczny ze musialam zapytac
W całodziennym makijażu jeszcze go nie testowałam, może dzisiaj to zrobię, to zdam dokładniejszą relację. Na razie - po próbach na ręce i policzku - mogę z całą pewnością powiedzieć, że odcień 02 jest ciepły, lekko żółty. W zasadzie to zrobione przeze mnie zdjęcia odzwierciedlają dokładnie jego kolor (przynajmniej na moim monitorze tak to się wyświetla). Dodam, że mam cerę bladą, o żółtym odcieniu i mi ten rozświetlacz bardzo pasuje. Co do efektu rozświetlenia, to jest on delikatniejszy niż czekoladka Joko, co mnie bardzo cieszy, bo mogę go używać na codzień, a czekoladka tylko do wieczorowego makijażu. Ma mniej drobinek, faktycznie daje efekt zbliżony do tafli. Aha, no i jest dość miękki (taki w zasadzie jak czekoladki), więc trzeba delikatnie maziać po nim pędzlem. Na razie tyle, co do trwałości wypowiem się może jutro. Mam nadzieję, że coś pomogłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:45   #651
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja pod wpływem zdjęcia ust Ukryciora w metalicznym błyszczyku szarpnęłam się właśnie na 2 sztuki (te najjaśniejsze róże). Cóż odkąd zostałam zakupoholiczką uzależnioną od naszego ulubionego sklepu internetowego muszę osładzać sobie to co konieczne (według mojego ślubnego nie koniecznie ale dobrze, że to tak mało kosztuje ) Tym razem straaaaaaaaaasznie się pilnowałam, żeby ograniczyć do zamierzonych kosmetykó (przenty dla żeńskiej części rodzinki - w marcu mam kataklizm urodzin więc kosmetyki są idealne) ale na koniec przypomniałam sobie ten połysk czerwieni i w ogóle no i ... cóż cieszę się, że dla mnie też coś w przesyłce będzie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:22   #652
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W całodziennym makijażu jeszcze go nie testowałam, może dzisiaj to zrobię, to zdam dokładniejszą relację. Na razie - po próbach na ręce i policzku - mogę z całą pewnością powiedzieć, że odcień 02 jest ciepły, lekko żółty. W zasadzie to zrobione przeze mnie zdjęcia odzwierciedlają dokładnie jego kolor (przynajmniej na moim monitorze tak to się wyświetla). Dodam, że mam cerę bladą, o żółtym odcieniu i mi ten rozświetlacz bardzo pasuje. Co do efektu rozświetlenia, to jest on delikatniejszy niż czekoladka Joko, co mnie bardzo cieszy, bo mogę go używać na codzień, a czekoladka tylko do wieczorowego makijażu. Ma mniej drobinek, faktycznie daje efekt zbliżony do tafli. Aha, no i jest dość miękki (taki w zasadzie jak czekoladki), więc trzeba delikatnie maziać po nim pędzlem. Na razie tyle, co do trwałości wypowiem się może jutro. Mam nadzieję, że coś pomogłam.
A ja dodam, że po nałożeniu kilku wartw, illuminator daje naprawdę mocny efekt. Śliczny Taki metaliczny, idealny na wieczór. Czekoladkę dopiero kupiłam i tylko testowałam, ale wg mnie nie rozświetla tak bardzo (przy czym nałożyłam tylko jedną warstę). Bell jest cudowny i mozna stopniować efekt Na mojej bladej cerze dwójka nie daje zbyt dużo koloru.
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:00   #653
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W całodziennym makijażu jeszcze go nie testowałam, może dzisiaj to zrobię, to zdam dokładniejszą relację. Na razie - po próbach na ręce i policzku - mogę z całą pewnością powiedzieć, że odcień 02 jest ciepły, lekko żółty. W zasadzie to zrobione przeze mnie zdjęcia odzwierciedlają dokładnie jego kolor (przynajmniej na moim monitorze tak to się wyświetla). Dodam, że mam cerę bladą, o żółtym odcieniu i mi ten rozświetlacz bardzo pasuje. Co do efektu rozświetlenia, to jest on delikatniejszy niż czekoladka Joko, co mnie bardzo cieszy, bo mogę go używać na codzień, a czekoladka tylko do wieczorowego makijażu. Ma mniej drobinek, faktycznie daje efekt zbliżony do tafli. Aha, no i jest dość miękki (taki w zasadzie jak czekoladki), więc trzeba delikatnie maziać po nim pędzlem. Na razie tyle, co do trwałości wypowiem się może jutro. Mam nadzieję, że coś pomogłam.
No to mnie macie. Przy następnym zamówieniu klikam w 02 Illuminatora. Zwłaszcza, że tej jedynki mam już resztuweczkę w postaci pyłku na dnie puderniczki, maluję się nim prawie codziennie, co najśmieszniejsze, nie maluję nim twarzy, tylko oczy. I takie jasne złoto to jest to, co muszę mieć!

EDIT: i proszę nic więcej nie pisać, bo wczroaj na truskawie kliknęłam tusz Hypnose Onyx Lancome i kupiłam 3 party butów, zamówiłam sobie bieliznę. A o podwyżkę nie mam co prosić
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 16:08   #654
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No to mnie macie.
EDIT: i proszę nic więcej nie pisać, bo wczroaj na truskawie kliknęłam tusz Hypnose Onyx Lancome i kupiłam 3 party butów, zamówiłam sobie bieliznę. A o podwyżkę nie mam co prosić
Ukrycior - w końcu dobre kosmetyki (a takie są i Joko i Bell i Ziaja i ... polskie w ogóle i w szczególe) potrzebują poważnej i eleganckiej oprawy. No pomyśl jak miło Ci będzie w pięknej bieliźnie i cudnych bucikach usiąść przed toaletką i odczynić czary mary, które zwieńczysz firanką pięknych rzęs A jak TŻ chciałby ponarzekać, że za dużo ostatnio kupujesz i wydajesz (faceci tak czasami mają) to możesz mu śmiało spojrzeć w twarz i pokazując mówić to 10 zł, to 10,30, a puder tylko 20 zł No i kto będzie chciał przy takich argumentach wdawać się w czcze dyskusje - skoro będziesz w bieliźnie i szpileczkach ... powinno się tego zabronić
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:06   #655
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W całodziennym makijażu jeszcze go nie testowałam, może dzisiaj to zrobię, to zdam dokładniejszą relację. Na razie - po próbach na ręce i policzku - mogę z całą pewnością powiedzieć, że odcień 02 jest ciepły, lekko żółty. W zasadzie to zrobione przeze mnie zdjęcia odzwierciedlają dokładnie jego kolor (przynajmniej na moim monitorze tak to się wyświetla). Dodam, że mam cerę bladą, o żółtym odcieniu i mi ten rozświetlacz bardzo pasuje. Co do efektu rozświetlenia, to jest on delikatniejszy niż czekoladka Joko, co mnie bardzo cieszy, bo mogę go używać na codzień, a czekoladka tylko do wieczorowego makijażu. Ma mniej drobinek, faktycznie daje efekt zbliżony do tafli. Aha, no i jest dość miękki (taki w zasadzie jak czekoladki), więc trzeba delikatnie maziać po nim pędzlem. Na razie tyle, co do trwałości wypowiem się może jutro. Mam nadzieję, że coś pomogłam.
dzieki chyba sie na niego skusze bo tez jestem bladolica i poszukuje jakiegos delikatnego rozswietlacza
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:09   #656
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No ja muszę powiedzieć, że z ostatnich moich zakupów w Inermisie najbardziej się zakochałam w cieniu Bell Cameleon. Odcień 327 daje tak obłędny efekt świeżego, wiosennego spojrzenia, że się nie mogę na siebie w lustrze napatrzeć (wiem, że to brzmi głupawo). to połączenie słodkiego, delikatnego różu zmiesznego z jasnym brązem - bardzo ciekawy efekt. Muszę kupić jeszcze koniecznie odcienie 326 i 331. Wprawdzie niedawno mówiłam o jednym, ale muszę mieć jednak te dwa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:38   #657
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - w końcu dobre kosmetyki (a takie są i Joko i Bell i Ziaja i ... polskie w ogóle i w szczególe) potrzebują poważnej i eleganckiej oprawy. No pomyśl jak miło Ci będzie w pięknej bieliźnie i cudnych bucikach usiąść przed toaletką i odczynić czary mary, które zwieńczysz firanką pięknych rzęs A jak TŻ chciałby ponarzekać, że za dużo ostatnio kupujesz i wydajesz (faceci tak czasami mają) to możesz mu śmiało spojrzeć w twarz i pokazując mówić to 10 zł, to 10,30, a puder tylko 20 zł No i kto będzie chciał przy takich argumentach wdawać się w czcze dyskusje - skoro będziesz w bieliźnie i szpileczkach ... powinno się tego zabronić
A własnie mój TŻ powiedział wczoraj tak: dobrze, że sobie kupiłaś... Nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia. Mam nadzieję, że bielizna zrobi chociaż, jak już wpadnie w moje łapy
Czeeekam na nooowe Joko... (to nie znaczy, że biernie czekam! )
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:08   #658
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A czy możecie mi powiedzieć jak sprawują się cienie Chocolate? Przymierzam się do ich zakupu, ale nie jestem do końca przekonana. Nie obsypują się? I ile utrzymują się na powiekach??
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:20   #659
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

miucci, parę stron wcześniej, w tym wątku dziewczyny pisaly swoje opinie o tych cieniach - wystarczy przejrzeć...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:32   #660
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Nie zauważyłam, ale dziękuje, już przejrzę ten wątek dokładnie.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.