Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-25, 18:56   #1351
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja wczoraj porównywałam Revlon Age Defying i Gosh x-ceptional wear Revlon nadal jest najjaśniejszy, ale Gosh lepiej kryje
w Douglasie znalazłam wczoraj tester jakiegoś bardzo jasnego podkładu Collistar. Niestety nie było tam Revlona do porówania a próbki nikt mi nie chciał dać
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:30   #1352
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nyorai Pokaż wiadomość
Hm. Do lasek śnieżnobiałych, i tych, które pragną takie byc. Ja osobiście przywiozlam po pobycie w Indonezji całą masę wybielających cacuszek (azjatki mają na tym punkcie świra) i... pachnący różano talk. Nie dośc, że cholerstwo świetnie matuje, to jeszcze pachnie różami I JEST BIAŁE!
A próbowalyście pudrów dla gothów (subkultura taka)? Ja mam osobiście ze Stargazera biały za bodajże 20 zł i zaje... fajny jest. Podkład też istnieje, ale go nie próbowałam, i raczej nie chcę ;d
Mam taki Tylko że ja się wpisuję pod subkulturę... Ale nie istotne! Jak dla mnie jest genialny

Widziałam w jednym z internetowych sklepów jakiś nowy biały puder w płynie, zaskakująco tani. Z firmy Vollare( mam od nich cienie, i zwykły puder- spisują się świetnie)
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:09   #1353
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez alorah Pokaż wiadomość
Mam taki Tylko że ja się wpisuję pod subkulturę... Ale nie istotne! Jak dla mnie jest genialny

Widziałam w jednym z internetowych sklepów jakiś nowy biały puder w płynie, zaskakująco tani. Z firmy Vollare( mam od nich cienie, i zwykły puder- spisują się świetnie)
http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=10096
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:22   #1354
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Co do Panthenolu, to potwierdzam doskonale lagodzi. Z reszta nie tylko, ostatnio uzywam jako krem nawilzajacy, sprawdza sie rewelecayjnie. Nawilza, likwiduje suche skorki, koi itp. No i ta cena Takze zamiast wydawac kase na Avene dla nadwrazliwcow lepiej kupic Panthenol, taniej i bezpieczniej.
Wystepuje w wielu formach, nie tylko pianki ale tez np. kremu, zelu czy emulsji. Ma rowniez witaminy A, E i F, alantoine i pare innych fajnych skladnikow. Moje najnowsze odkrycie

Jezeli chodzi o podklady to jednak Oriflame Porcelain jest jasniejszy i mniej rozwy, taki bardziej neutralny od Revlona Age Defying (robilam test na bialej kartce papieru, oprocz twarzy oczywiscie tak dla pewnosci ). Ale niestety dla mnie nadal za ciemny jakies dwa tony Juz prawie calkiem biala jestem Tylko jak ja znajde odpowiednio jasny podklad

Miala ktoras z Was moze do czynienia z podkladami Bobbi Brown?? Wygladaja zachecajaco... http://www.bobbibrowncosmetics.com/t...CT_ID=PROD1263
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:38   #1355
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

co do pantenolu - sprawdzajcie składy, na Fem Nan pisała o tym, że większość z nich ma poliakrylamid, więc stosowanie na dłuższą metę odpada
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 22:25   #1356
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o podklady to jednak Oriflame Porcelain jest jasniejszy i mniej rozwy, taki bardziej neutralny od Revlona Age Defying (robilam test na bialej kartce papieru, oprocz twarzy oczywiscie tak dla pewnosci ). Ale niestety dla mnie nadal za ciemny jakies dwa tony Juz prawie calkiem biala jestem Tylko jak ja znajde odpowiednio jasny podklad
który Porcelain? bo Oriflame ma przynajmniej 4 podkłady o tym odcieniu i jaki odcień age defying masz na myśli? fresh ivory, który nie jest ani odrobinę różowy?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 22:38   #1357
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Co do Panthenolu, to potwierdzam doskonale lagodzi. Z reszta nie tylko, ostatnio uzywam jako krem nawilzajacy, sprawdza sie rewelecayjnie. Nawilza, likwiduje suche skorki, koi itp. No i ta cena Takze zamiast wydawac kase na Avene dla nadwrazliwcow lepiej kupic Panthenol, taniej i bezpieczniej.
Wystepuje w wielu formach, nie tylko pianki ale tez np. kremu, zelu czy emulsji. Ma rowniez witaminy A, E i F, alantoine i pare innych fajnych skladnikow. Moje najnowsze odkrycie

do kupienia w aptece ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 00:30   #1358
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo jasną karnację, szukam dla siebie podkładu do cery w moim jasnymkolorku , myślałam o podkładzie medium coverage MARY KAY , nie mam możliwości niestety sprawdzenia na sobie kolorku podkładu, chciałabym zamówić przez neta na allegro i są tam podane odcienie - czy ktoś mógłby mi doradzić jaki mam wybrać?

Myślałam nad kością słoniową ale którą wybrać???
ewentualnie beż ale raczej kość słoniowa
czy ktoś mógłby mi pomóc? jakie one są tak na skórze? czy ktoś używał?


chciałabym by wyszła taka cera (coś podobnego bo wiem że każdy ma inną )
Załącznik 754025
Mysle ze ivory 100 by pasowal idealnie-kolory sa z tej stronki-
http://www.marykay.com/jenfarley/col...n/default.aspx

ja nie uzywalam medium coverage uzywalam full coverage nr 104-ale wydaje mi sie ze mial za duzo rozowego teraz sie zastanawiam nad ivory 100 z full coverage-full coverage jest dla cery suchej medium dla normalnej/mieszanej.Krycie jest mocne(w full coverage-niewiem jak w medium)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 01:30   #1359
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja wczoraj porównywałam Revlon Age Defying i Gosh x-ceptional wear Revlon nadal jest najjaśniejszy, ale Gosh lepiej kryje
w Douglasie znalazłam wczoraj tester jakiegoś bardzo jasnego podkładu Collistar. Niestety nie było tam Revlona do porówania a próbki nikt mi nie chciał dać
Uwielbiam Collistar- mam w domu prawie caly asortyment-oprocz podkladu Testowalam wszystkie :w rozswietlajacym nr 1 jest "umiarkowanie" jasny (dla Ciebie Daria, o 2 tony za ciemny)- na buzi wydaje sie b.zolty. Nie pamietam nazwy podkladu (chyba liftingujacy), ma nawet odcien nr 0- jest on jasny, ale rozowy, jak Prosiaczek

A ten Gosh jest ciemniejszy rowniez od Lumene matt vanilla i Bourjois Le Nu Vous Va si Bien 52

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Juz prawie calkiem biala jestem Tylko jak ja znajde odpowiednio jasny podklad
Z tego samego powodu, zrezygnowalam calkowicie z uzywania podkladow Przerzucilam sie na pudry w kamieniu- glownie transparentne (Lumene, Too Faced) i b.jasne(IsaDora, Smashbox, Bourjois)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 07:24   #1360
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Kawuśka, to jest Sophie Ellis-Bextor? (czy jakoś tak)
Śliczna jest
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 07:49   #1361
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Eh, myślałam, że wit A też można w kropelkach kupić Bo tę maść witaminową mam, a ona ma... wazelinę

A Panthenol też mogę polecić
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 08:54   #1362
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Myślę,że do tej maści z witA trzeba mieć ekstremalnie suchą cerę. Ja taką mam, szczególnie zimą, kiedy grzeją kaloryfery. Jak rano wstaje po całej nocy, to kiedy przetre dłonią czoło to mi się sypie skóra z czoła Wystarczy, że na 5min przed zrobieniiem makijażu wklepie ją w buzię i nie jest za tłusto.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:00   #1363
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dobra! Już nie mogę, potrzebuje zmiany, najlepiej koloru włosów i najlepiej na rudy
Wklejam moją symulację z ps. Mi się podoba, ale chciała bym znać Waszą opinię. Więc kto jest za rudą perełką a kto za perełką blondynką??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg próba.jpg (40,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próba1.jpg (39,8 KB, 144 załadowań)
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:04   #1364
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

perelka - mnie się akurat na tych fotkach bardziej podobasz w blondzie, bo jest zimniejszy. Ale w rudym (tylko innym odcieniu) tez byłoby Ci świetnie, może spróbujesz jakiś zimniejszy odcień? Może trochę ciemniejszy?
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:21   #1365
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Bo ja lato jestem A tak bym chciała mieć takie wiewiórkowe włosy A podoba mi się taki właśnie jasny, pomarańczowy rudy. A może macie dla mnie jakieś rude propozycje?? Tylko nie za ciemne
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:37   #1366
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nyorai mnie też jego konsystencja już jak dostałam go do ręki zaniepokojiła, jeszcze Ty potwierdzasz moje obawy więc sobie go daruje. A uzywasz jakiegoś podładu w tym odcieniu co Constans Carrol Porcelain i jest dobry??
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:09   #1367
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

perełka w obydwóch ładnie wyglądasz moim zdaniem w rudym także ładnie , pasuje ci do oczkÓw
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:17   #1368
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Daria, jezeli chodzi o Oriflame to jak akurat mam Aquasurge. Nie jestem specjalna zwolenniczka tej firmy (mam ich dwa kosmetyki, ten podklad i cien podwojny rowniez bardzo fajny), ale ten podklad im sie wyjatkowo udal. Chodzilo mi o kolor, bo chyba wszystkie typy podkladow w kolorze Porcelain powinny miec taki sam odcien
Tak mam na mysli Revlon Age Defying fresh ivory. Jest zdecydowanie bardziej rozowy od Oriflame, ktory jest chlodniejszy i bardziej neutralny. Nie jest to jednak roz zimny, "prosiaczkowy", ale taki bardziej morelowy. Ciezko to opisac. No chyba, ze jestem daltonistka Wyraznie widac to na bialej kartce papieru. Wszystko najlepiej testowac na twarzy, wiadomo na kazdej inaczej sie zachowuje...

Ehh, zazdroszcze Ci Kattarina, ja na wyjscie bez podkladu nie moge sobie w pewnych sytuacjach pozwolic. Mam niesamowicie nadreaktywna cere. I jak chce wygladac profesjonalnie to musze sie mazac. Bo inaczej np. w srodku spotkania moge sie zrobic pieknie pomidorowa i to na dodatek w plamy...
A puder transparentny IsaDora, jeszcze w ubieglym roku byl na mnie ok, jednak teraz poszarza mi cere Chyba najlepiej wygladam przypudrowana Dry Flo.
A jest moze w Szwecji Bobbi Brown? Albo moze kiedys widzialas odcienie?

Perelko, sliczna z Ciebie dziewczyna A jaka cera Jednak jakos ten odcien rudego srednio mi do Ciebie pasuje. Tez bylabym za jakims chlodniejszym i ciemniejszym kolorem.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:55   #1369
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dzięki dziewczyny za opinie Dalej choruję na marchewkę, ale jakoś tak mój zapał stygnie, bo chyba żeczywiście to nie kolor dla zimnego typu. Ehh..kiedyś strasznie cieszyłam się,że jestem zimna, bo wole kolory z palety lata, ale dla tych włosków zaczęła bym się ubierać w pomarańcze, zielenie i inne kolory jesieni.
Po mału też gaśnie moje początkowo gorące uczucie do tegorocznej zimy. W drodze do pracy poślizgnęła mi się noga i urwał obcas w kozaku a tak dobrze się między nami w tym roku układało

hanneke- buzia oczywiście z podkładem i to nie małą ilością. Ale nie narzekam. Właśnie wyleczyłam sobie uczulenie i teraz cieszę się wreszcie gładką buzią
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 16:26   #1370
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

wiem, ze to nie wątek do tego.. ale jaby kogoś to interesowało to mam na zbyciu True match super blendable powder L'oreal kolor W1 ( ciepły odcien), zuzycie jest minimalne.. nawet nie widać go.. dla mnie juz niestety za ciemny
jedynie zuzyta troche gąbeczka
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:51   #1371
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Daria, jezeli chodzi o Oriflame to jak akurat mam Aquasurge. Nie jestem specjalna zwolenniczka tej firmy (mam ich dwa kosmetyki, ten podklad i cien podwojny rowniez bardzo fajny), ale ten podklad im sie wyjatkowo udal. Chodzilo mi o kolor, bo chyba wszystkie typy podkladow w kolorze Porcelain powinny miec taki sam odcien
Tak mam na mysli Revlon Age Defying fresh ivory. Jest zdecydowanie bardziej rozowy od Oriflame, ktory jest chlodniejszy i bardziej neutralny. Nie jest to jednak roz zimny, "prosiaczkowy", ale taki bardziej morelowy. Ciezko to opisac. No chyba, ze jestem daltonistka Wyraznie widac to na bialej kartce papieru. Wszystko najlepiej testowac na twarzy, wiadomo na kazdej inaczej sie zachowuje...

Ehh, zazdroszcze Ci Kattarina, ja na wyjscie bez podkladu nie moge sobie w pewnych sytuacjach pozwolic. Mam niesamowicie nadreaktywna cere. I jak chce wygladac profesjonalnie to musze sie mazac. Bo inaczej np. w srodku spotkania moge sie zrobic pieknie pomidorowa i to na dodatek w plamy...
A puder transparentny IsaDora, jeszcze w ubieglym roku byl na mnie ok, jednak teraz poszarza mi cere Chyba najlepiej wygladam przypudrowana Dry Flo.
A jest moze w Szwecji Bobbi Brown? Albo moze kiedys widzialas odcienie?

Perelko, sliczna z Ciebie dziewczyna A jaka cera Jednak jakos ten odcien rudego srednio mi do Ciebie pasuje. Tez bylabym za jakims chlodniejszym i ciemniejszym kolorem.
dziwne.. mialam Aquasurge i był dla mnie za ciemny.. ale chyba jeszcze sprawdzę czy nie mam próbki i porównam, bo to co piszesz brzmi dla mnie bardzo abstrakcyjnie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 18:10   #1372
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

No to się zawzięłam i teraz jestem ruda. Ale na moich włoskach kolor wyszedł taki, że mogła bym być siostrą Lilu z "Piątego elementu" Podoba mi się, ale aż razi w oczy. W poniedziałek położę coś bardziej spokojnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif gd1bess.gif (42,0 KB, 72 załadowań)
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 18:42   #1373
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

No i bardzo dobrze. W rudym wyglądasz bardziej oryginalnie i ładnie - dlatego jestem za rudym w Twoim przypadku.
Sama jestem blondynką (lato) i marzy mi się już od paru lat jeden i ten sam kolor, który daję do załącznika ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg echhh.JPG (61,0 KB, 68 załadowań)
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 18:46   #1374
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Perelka-20- nie moglam odpowiedziec wczesniej, ale gdy tylko zobaczylam Twoje fotki, chcialam zaproponowac Ci taki kolor, jaki miala LeeLoo Jesli dasz rade- wrzuc foty w nowym kolorze

Hanneke-B. Brown nie mialam okazji wybadac, ale gdy nadarzy sie okazja- od razu zdam relacje
A z tak reaktywna cera, to rzeczywiscie klopot Moze z IsaDory lepiej by Ci podpasowal nie puder transparentny, a taki z lekkim , b. jasnym kolorem? Mialam z tych: http://www.isadora.com/default.asp?g...20054121184292 odcien 66- byl b.jasny- zupelnie inny niz na zdjeciu nie byl tak zolty
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:05   #1375
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny wy jesteście specjalistkami Czy jest może jakiś puder np. zmieszany jasny z odrobinką zielonego? Albo taki jakby podwójny ? Potrzebuję coś co przykryje moją rumianą (a ostatnio bardzo rumianą) twarz. I żeby nie wymagało smarowania, wcierania itd. Oczywiście po pudrze się nie spodziewam spektakularnych efektów tak jak po korektorze czy podkładzie Ale chociaż trochę żeby sprawiał żebym nie była tak czerwona a ostatnio to nawet niemal bordowa.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:42   #1376
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy jesteście specjalistkami Czy jest może jakiś puder np. zmieszany jasny z odrobinką zielonego? Albo taki jakby podwójny ? Potrzebuję coś co przykryje moją rumianą (a ostatnio bardzo rumianą) twarz. I żeby nie wymagało smarowania, wcierania itd. Oczywiście po pudrze się nie spodziewam spektakularnych efektów tak jak po korektorze czy podkładzie Ale chociaż trochę żeby sprawiał żebym nie była tak czerwona a ostatnio to nawet niemal bordowa.
Jedno, co przychodzi mi do glowy, to kuleczki Paloma- wyjelam wszystkie bezowe i rozowe, tak ze teraz mam tylko zielone+biale+3 fioletowe- moze tez beda dobre dla Ciebie

Nazywa sie to: "Korygujacy puder w kulkach"- tu znalazlam link do jakiegos @sklepu: http://www.ha-ro.com/index.php?AK=pr...9&produkt=3437 i fote
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palom_pud_kulki_1.JPG (27,9 KB, 21 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 20:04   #1377
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A czy mogłybyście mi polecić jakiś sensowny korektor pod oczy? Ma być jasny, dobrze maskować cienie i oczywiście nie kosztować fortuny
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 20:19   #1378
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Kattarina, dzieki, bede musiala sie rozejrzec. A jak bys miala okazje wybadac Bobbi Brown to bardzo prosze. Bo w Polsce niestet jej kosmetykow niet Je zem bladzioch z lekka rozowawy, ale najbardziej zalezy mi na chlodnym bezu, a wlasciwie chyba zlamanej bieli ;p

Klaudynka, gdzies na wizazu czytalam ze ktoras z wiazanek chwalila zielony korektor mineralny Rhea. Niestety nie pamietam gdzie, ale jak wrzucisz w wyszkukiwarke powinno znalezc.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:01   #1379
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mnie się podoba marchewka Pokaż się w "Piątym elemencie"
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:11   #1380
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dziewczyny no to mi też coś doradźcie proszę

chodzi o ten odcień podkładu Mary Kay medium - kość słoniowa tylko która?? błagam pomóżcie
i czy napewno kosc słoniowa? myslę że chyba najbardziej jesli mam bladą buzie cio?
Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.