Metamorfoza Werki na studia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 15:26   #181
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Tak, bo tylko o głupotach dyskutujemy
Podsumujcie w skrócie to co od mnie wymagacie, ja to wykonam.
W jednym poście, każda po kolei. O wszystkim.
I proszę o Linka do wątku Ilony.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:28   #182
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dobra, dajmy temu spokój. Widocznie czasem warto na kogoś pokrzyczeć. Weronika powinna przejrzeć cały wątek, otworzyć każdy załączony link i zapytać siebie szczerze: czy naprawdę będę w tym wyglądała źle?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:29   #183
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Tak, bo tylko o głupotach dyskutujemy
Podsumujcie w skrócie to co od mnie wymagacie, ja to wykonam.
W jednym poście, każda po kolei. O wszystkim.
I proszę o Linka do wątku Ilony.
ekhm przeoczylas,dalam na poprzedniej stronie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:30   #184
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Primo - to jest chyba pierwszy wątek, który przeczytałam co do słowa, ale w połowie tak czy siak już nie wiedziałam, o co chodzi.
Secundo - kochana, nikt przecież nie chce zrobić z Ciebie drugiej Rihanny. Ja sama byłam kiedyś taką szarą myszką - włosy w kucyk, grzyweczka gładko i koniec. Z czasem zapragnęłam się zmienić - jak Ty. I gdy obcięłam włosy tak, jak ma Rihanna, to uwierz mi - nikt nie powiedział mi, że wyglądam jak ona, że mam fryzurę jak ona, nie zaczęłam lubić muzyki pop, jej stylu ubierania - a w tej fryzurze wyglądam korzystnie.
Tertio - artystyczna dusza, tak? To poszalej z koralikami, apaszkami, bransoletkami, na pewno masz jakieś w domu. Jeżeli masz artystyczną duszę, to nie powinnaś bać się zmian. Ja sama czasem czuję na sobie wzrok jakiejś panienki, bo nie jestem jak ona. Czerp inspirację z gazet o modzie, które czytujesz. Mieszaj style - to jest naprawdę dobre . Ja ostatnio wzięłam mojemu tacie kamizelkę ślubną, bo już się nie mieści, a na mnie jest prawie idealna Krawat też mu zwędziłam. Ale nie ubieram się jak mężczyzna, nie nie Sama czasem nie wiem, czego chcę. W głowie siedzi mi cały czas, żeby zgolić się na jeżyka, ale mama padnie trupem...
Quarto - nie pisz/myśl/mów o sobie "głupia oślica, trupi kret, nadęta panna". Bo zaczniesz w to wierzyć. Głowa do góry i spróbuj spojrzeć na siebie jak na obcą osobę, którą chciałabyś odrobinę odmienić. Stań obok siebie i spróbuj dopasować niektóre elementy, które wizażanki tutaj zaproponowały. One chyba naprawdę wiedzą, co dobre...
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:30   #185
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Jeszcze raz
Porady z mojej strony dla ciebie:
1. radzilabym ci zapuscic wlosy i nadac im jakis sloneczny odcien blondu, ewentualnie jakis fajny brazik ( moze kasztanowy?) to nie bedzie duza zmiana a jednak efekt bedzie ( chodzi o ten braz) ( koszt 15 zl - przy pomocy np. siostry)
2. koniecznie wyreguluj brwi i zrob henne ( koszt 10 zl- kosmetyczka)
3. pokombinuj z makijazem. Jako artystka nie powinnas miec z tym najmniejszych problemow ( puder, kredka, roz, blyszczyk, tusz do rzes, dwukolorowe cienie- ok 50 zł lacznie)
4. Dodaj jakies dodatki do rzeczy ktore juz nosisz ( kolczyki, bransoletki)
Sprobuj!

link do watku Ilony jest na 6 stronie
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:32   #186
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie, nie chcę zwócić na siebię uwagę, chcę waszej pomocy. Proszę zakończmy dyskusję i pomóżcie mi wreszcie.

no ok
brakuje tutaj twojego zdjęcia dobrze naświetlonego, w świetle dziennym i takiego w pałnym makijażu żeby zobaczyć jak wyglądasz na codzien, bo chyba opaski nie nosisz na głowie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:32   #187
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

link do wątku ilony ktos tu juz podał, sama zajrzałam.

przeciez wszystkie porady są na siedmiu stronach tego wątku ,czemu wymagasz od dziewczyn zeby pisał jeszcze raz to samo skoro mzoesz to sobie przecyztac na wzesniejszych stronach? szczerze mowiąc, dorba ja podałam tylko jedną niewiele wnoszącą propozycję, ktora została zignorowana, ale na miejscu dziewczyn ktore się zaangazowały w ten wątek na pewno nie pisałabym tu wszystkiego jeszcze raz no ale moze inne wizazanki są bardziej wyrozumiałe
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 15:33   #188
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

O, widzę, że fanka Hugh : )
Właśnie, nie warto o sobie myśleć w ten sposób. Głowa do góry, artystka powinna wiedzieć, jak "stanąć obok siebie". Powodzenia!
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:40   #189
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Postarałam się w dużej mierze skleić wasze pomysły w jedno
A więc tak
jesli możesz zmienić okulary, to coś w tym rodzaju (załącznik)

Też miałam podobnego zeza, urodziłam się z takim. Nosiłam okulary odkąd zaczęlam chodzić, w wieku 7 lat przeszłam operację, a dzięki temu od 15 roku życia już nie potrzebuję okularów Ale tyle o mnie, wierzę, że dbasz o wzrok najlepiej jak potrafisz...
Może też warto pomysleć o okularach w zasadzie.. bez oprawek? Tj szkła na śrubki?
Albo szkła nacięte lekko na brzegach i na żyłce (tak jak moje na drugim załączniku), oczywiście w kształcie owalnym - tzw kocie oczy.
I wg mnie powinnać zrezygnować z tak ciężkiej grzywki. delikatniejsza, na skos - zakrywająca max pół czoła ok, większa nie. Za bardzo psuje to proporcje twarzy..
kolor włosów faktycznie CI pasuje, nie musisz się tez wcale opalać. To jest dziwny trend, że jak ludzie widzą blada osobę, to pierwsze co mówią, by się opaliła :/ Bladość jest piekna! tylko trzeba umieć ją podkreślać!
Dobierz jakiś puder, który lekko kryje, bo widzę, że masz skórę z tendencją do różowienia. Do tej bladości przyda się róż - bo nie sztuka wyglądać jak trup - wybierz też jakiś jasny...
A.. no i przydałoby się trochę podskubać brwi.. ale to powinnaś zostawić kosmetyczce
I koniecznie wyzbądź się tego nawyku zaciskania ust, że nie widać warg! Nawet nie wiesz o ile ładniej wyglądasz na zdjęciu, na którym się uśmiechasz..
Wnioskuję z posta, że tez nie za bardzo się makijażowałaś do tej pory Na początek myślę, że możesz się przyzwyczajać do czarnego eyelinera/kredi i tuszu do rzęs.
Jak już to opanujesz (+róż i puder (ew podkład, ale pudry z reguły są lżejsze, a Ty znów nie masz szczesliwie problemow na twarzy, ktore nalezaloby przykrywac ), to myślę, że samej Ci najdzie ochota na podglądanie dziewczyn z forum Moje Makijaże i próbowanie kopiowania...
Chyba, ze od razu na głęboką wodę, to.. polecałabym kupić cienie w odcieniach brązu i próbować, próbować, próbować...
Dla chcącego nic trudnego Werka

po:

1.Kup sobie dobry tusz do rzęs,który wydłuży i pogrubi Twoje rzęsy.Może ASTOR Air Max?Lepiej kupić droższy i lepszy
2.Podkład ładnie kryjący i matujacy. Wypróbuj dream matte mousse z maybelline.Jest naprawde świetny!Ja go używam i bardzo go chwale
3.Róż do policzków
4.koniecznie do kosmetyczki z brwiami marsz!To zupełnie odmienia twarz

co do fryzury polecam coś jak wcześniej dziewczyny wspominały na Rihannke

PS: załączam fotke po drobnej rekonstrukci oceń sama.Wszytsko co zrobiłam w PS jest zawarte w 4 punktach.Więc leć do drogerii i do fryziera z wydrukowaną fotą Rihany i pochwal się wynikiem metamorfozy
I jeszcze Rihannka bez grzywki
rzeczywiście
Werka - myślę, że w Twoim przypadku powinnaś postawić przede wszystkim na ubiór-podejrzewam, że masz ładną figure (jak mozesz to wklej swoje zdjcie) jak masz ladne paznokcie postaw także na manicure. Ja proponuje takie rozwiązanie:
1. Znaleść swój styl, postawić na śliczne ubrania...oczywiście znaleść kolory dla siebie
2. Podkreślić to co masz najładniejszego-wiemy na co zwraca sie uwage -zadbane dłonie, ładny biust albo zgrabne nogi
3. Wybielic zęby!!!
4. Wyregulowac brwi.
5. Reszta to kobitki Ci dobrze radzą z fyzurami i makijażem słuchaj ich i nie kręć nosem na ich rady! Bo chcą dobrze, a Ty tego nie dostrzegasz i moim zdaniem musisz poczekać aż Ci włosy podrosną, aby zrobić sobie sexi fryzurke. Krótkie włosy tez są ładne oczywiście ale w twoim przypadku polecałabym zdecydowanie dłogie..

Masz podobną cerę do mnie i kolory. Moim zdaniem pofarbuj się na chłodny ciemny blond i czekaj aż odrosną Ci twoje włosy (gdzieś do ramion). Grzywka na bok. Cera- smaruj się acne-dermem i mazidłami. Cera- róż bourjois kolor Rose de Jaspe 95, szminka bourjois lovely- kolor ten najjaśniejszy, cielisty. Na pewno będziesz wiedzieć o który chodzi. Maskarę już masz wybraną (coś tam doczytałam), więc nie będę podawać..
jeśli eyeliner to brązowy.
kolory ciuchów- kolory blade, przydymione: turkus, miętowy, zgaszony róż, brązy (byle nie czerwone!), zamiast czarny to grafitowy, z fioletów: jasna śliwka. będą Ci pasować beże, uciekaj od ciepłych kolorów (pomarańcz, żółty), kolor malinowy polecam (taki bardziej pastel- również uciekaj od intensywnych bardzo).
jesteś z figury chyba kolumną (?), zresztą wejdz w wątek biblia kształtów kobiecych i sama stwierdz https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240554
postaw na dodatki, kolczyki (koła np.)
1. FRYZURA
Nie wiem, dlaczego uparłaś się tak z Rihanną. To, że nie podoba Ci się jako artystka, nie oznacza, że nie możesz zaczerpnąć fajnego pomysłu na siebie.
Ona miała boba z grzywką, ma owal twarzy podobny to twojej, wąską brodę. Wysokie, niezakryte czoło podkreśla brak proporcji twarzy, naprawdę musisz postawić na grzywkę, najlepiej na prostą, do linii brwi. Nie wiem, czemu tak nie lubisz wizyt u fryzjera, podcięcie grzywki jest tanie i trwa jakieś 10-15 minut, to nie jest dużo nawet dla studentki.
To są różne wydania jej fryzury. Przyjrzyj się, tak bez negatywnych emocji i zobacz, że jest jej rewelacyjnie w takich fryzurach, a NAPRAWDę ma podobny owal twarzy do Twojej i wysokie czoło. Zastanów się. Może któraś wizażanka przerobi Cię w PS właśnie w jej fryzurze i przekonasz się, że będziesz wyglądała kobieco i seksownie.
http://img255.imageshack.us/img255/1...enmagazud1.jpg
http://www.hoodradio1.com/Rihanna.jpg
szczególnie to zdjęcie odzwierciedla jej kwadratowe policzki i wąską brodę. Przejrzyj na oczy dziewczyno
http://robyn-rihanna-fenty.nireblog....es/rihanna.jpg
a taka fryzura naprawdę mogłaby Ci pasować, jeśli jesteś zatwardziałą przeciwniczką prostej grzywki, tylko Ty powinnaś mieć odrobinę krótszą:
http://media.canada.com/8c8b3290-2b0...18_rihanna.jpg
zobacz tu, uderzające podobieństwo:
http://e1.pudelek.pl/p1/9ebbfa83000517ce479e22e8
Często jest tak, że coś, co nam się strasznie nie podoba, jest dla nas najlepsze. A po zmianie czujemy się naprawdę piękne. Wystarczy posłuchać tych, którzy mają taką wyobraźnię. Mówisz, że Ty nie masz. Skąd więc taka awersja do tych fryzur,skoro nie potrafisz sobie ich zwizualizować?
2. KOLOR
coś w kierunku zdjecia z podpisem Katie, może być więcej rudawego połysku. Dobry fryzjer Ci doradzi
http://republika.pl/blog_up_3207230/...z/girls_1_.jpg
3. MAKIJAŻ
Moim zdaniem idealny dla Ciebie
http://republika.pl/blog_dr_753200/4..._plangdon2.jpg
4. UBRANIE
Rurki moim zdaniem odpadają, bo mogą sprawić niepotrzebne wrażenie masywnych ud, a przez to skrócić piękne, długie nogi. Nogawki o PROSTYM, nigdy ROZSZERZANYM kroju. Jeansy są idealne na uczelnię, czy do pracy, wyjście z przyjaciółmi. Nie ma po co przytłaczać się eleganckimi spodniami, jeśli nie ma potrzeby.
http://allegro.pl/item409431456_aven...awki _r_27.html
http://allegro.pl/item421977401_wran...i_w2 8_l32.html
http://allegro.pl/item422330030_amis..._tan io_29.html
Jeśli musisz cos eleganckiego, to:
http://allegro.pl/item418411070_atrw..._cze rni_s.html - to nie są rurki, bo nie są zwężane
Musisz podkreślać swoją piękną talię. Są przeróżne modne szerokie paski, nawet wchodzące pod gorsety. Talia osy to atrybut kobiecości, grzechem jest nie wykorzystanie tego.
http://allegro.pl/item419018381_fx_t...bluz ka_50.html
http://allegro.pl/item419201559_krem...cret _xs_s.html
http://allegro.pl/item419120536_sout...owa_ 46_48.html
http://allegro.pl/item418450156_zara..._pas ek_xs.html
http://allegro.pl/item420072960_wios..._sto jce_s.html
http://allegro.pl/item417103770_yaya...wa_t unika.html
Zauważ, że każda z tych bluzek ma podkreśloną talię. Poza tym, możesz zakładać krótkie, zwiewne, ale dopasowane tuniki i do nich szeroki, przeznaczony specjalnie do talii, pasek.
Możesz sobie pozwolić na podwyższany stan w spódnicach, czy nawet w spodniach. Więcej odwagi!
I dobre dodatki mogą sprawić naprawdę wiele. Zaplecione, długie korale, koraliki, wisiorki, kolczyki, czy bransoletki. To również atrybuty kobiecości.
Poza tym, na zdjęciach masz koszmarną bieliznę i jeśli chodzisz w takiej na co dzień, to koniecznie zainwestuj w dobry stanik, może być pusz-up i jakieś zgrabne, koronkowe figi. To naprawdę dodaje pewności siebie.
Nie ignoruj rad wizażanek, poświęcamy dla Ciebie czas. Mam nadzieję, że troszkę zmądrzejesz i przynajmniej zastanowisz się nad propozycjami, szczególnie jeśli chodzi o fryzurę. Nie odrzucaj czegoś, w czym bedzie Ci naprawdę dobrze. W przeciwnym razie, nie ma sensu marnować czasu swojego i innych...

Przy Twoim ksztalcie twarzy zdecydowanie wybralabym oprawki delikatniejsze od tych, ktore nosisz. To że są Twoją jedyną biżuterią nic nie zmienia.
Jesli się nosi tylko pierścionek to wcale nie znaczy, że najladniej będzie nam wtedy w wieelkim,masywnym sygnecie na pół dloni.
Delikatne detale najlepiej podkreślaja kobiecość. Jesli cos nie jest naszą mocno strona nie eksponujemy tego, proste
Hej Mała
Pokażesz nam, jak Ci idzie twoja metamorfoza?
Zrobiłaś już może coś z włosami? Nie słuchaj dziewczyn od Rihanny, moim zdaniem im podoba się sama fryzura, a nie patrzą na to, jak Ty będziesz się w niej czuła.
I może wyślesz nam jakieś zdjęcie w makijażu?
Najlepiej robione w dziennym świetle...

Co do okularów - powtarzasz, że to twoja jedyna biżuteria - a my powtarzamy, że powinnaś je zmienić. Bo te zdecydowanie NIE DODAJĄ Ci uroku. Są zbyt masywne, ciężkie, podkreślają kwadratowy kształt buzi. No i te fotochromy... - wiem, że to duży wydatek, ale może warto zacząć oszczędzać? Albo zacząć dorabiać?
(Jeśli masz obawy czy delikatne oprawki nadają się do grubszych szkieł, to mogę zagwarantować, że się nadają. Sama mam na jedno oko + 3,O + cylinder (astygmatyzm) U dobrego optyka powinni je tak wyprofilować na brzegach, że nie będzie się rzucać w oczy grubość.)

Rewelacyjna sylwetka
Nie wiem, jak się ubierasz, ale mam nadzieję, że ją podkreślasz?
Włosy, zdecydowanie do pocieniowania, teraz są przyklepane - może jakieś pazurki? Albo ta fryzurka zaproponowana przez jedną forumkę?
No i musisz nauczyć się je układać Rzeczywiście radziłabym lekko rozjaśnić odcień, to doda twojej buzi lekkości. Koniecznie u fryzjera, żeby nie skończyć z "żółtą kaczuchą" na głowie

Co do biżuterii, może do oprawek okularów dobierzesz jakieś koraliki? Są naprawdę ciekawym akcentem (a sama się przed tym kiedyś strasznie broniłam - w sensie, że przed biżuterią) Kolczyki też są miłym dodatkiem. Albo klipsy, jeśli nie chcesz przebijać uszu - zauważyłam, że pojawiają się spowrotem w sklepach.

Jestem bardzo ciekawa, w którą stronę pójdzie twoja przemiana, będę z niecierpliwością czekać na nowe fotki.

To wszystko mi proponujecie. Dziękuję jeszcze raz.... ja się po prostu bałam zmian. To dlatego się tak bronię, sama nie wiem dlaczego.
Przepraszam z całego serca za marnowanie wam czasu tą głupią dyskusją. Z radością czekam na nowe propozycje.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:44   #190
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dalsze możlwiości
Werka po pierwsze: FRYZJER- długość włosów jest źle dobrana, dodatkowo dochodzi dziwnie zaczesana grzywka, którą podkreśla wysokie czoło. Włosy trzeba skrócić i wycieniować- może być nawet coś na kształt boba- tyle, że linia włosów nie może równa, ponieważ masz kwadratową buzię. Dłuższe z przodu, krótsze z tyłu z lekką- skośną grzywką. Musisz nadać im lekkości- podnieść je do góry. Co do kolory to nie ma sensu drastycznie go zmieniać- można go jedynie lekko odswieżyć- masz jasną cerę, więc nie przyciemnaj włosów, nadaj im midowy odcień- rozświetlisz twarz.
po drugie: KOSMETYCZKA- zacznij od brwi- ładnie wyregulowane zmieniają zupełnia wyraz. Poproś ją także aby dobrał Ci delikatne kosmetyki. Co do samych właśnie kosmetyków nie radzę bawić się kolorowymi- cieniami, szminkami- natomiast dobry tusz, puder, błyszczyk i róż do policzków powinny być w Twojej kosmetyczce obowiązkowo! Dziś nie ma problemu z kupieniem kosmatyków dla alergików więc bez wykrętów...
po trzecie: OKULISTA- i broń Cię żeby zamieniać okulary na szkła! Natomiast zaszalej i kup śliczne oprawki- grube i najlepiej w jakimś ekstrwaganckim kolorze. Okulary mają być dla Ciebie bizuterią. Potraktuj je jako zamiennik cieni do powiek, szminek itd... Masz małe oczy i usta, nie skupisz ani na tym ani na tym uwagi, więc poszalej z okularami.
po czwarte: CENTRUM HANDLOWE- i zakupy Jesteś zgrabna i szczupła więc podkreśl to, ale nie na siłę- bez żadnych mini i bluzek z dekoldem do pępka. Wybierz coś klasycznego. Spódnice do kolan podkreslające wąską talię i długie nogi i koszulowe eleganckie bluzki, jakies eleganckie rurki. Do tego jakieś fajne dodoatki- wełniane kamizelki, aby nie było nudno i kolorowe baletki lub duże torby.

więc: tak widzę Twoja metamorfozę: czyli bez niczego drastycznego, po prostu delkiatne zmiany- podkreślenie oczu i fryura w ktorej jest więcej życia. To i tak na razie będzie dużo.

co do fryzury: nie zapuszczaj włosów bo chyba masz cienkie? ale myślę że jakaś modna krótka fryzurka bardzo fajnie by wyglądała podoba mi się porpozycja jaką podała na poprzedniej stronie deMitia
kolor: jesli chcesz zrobic blond to nie rob na wlasną rękę tylko u fryzjera zeby nie wyszedł sztucznie. ale moim zdaniem kolor nie jest tak istotny jak dobranie fajnej fryzurki
no i regulacja brwi, jak piszą dziewczyny. i potem mogłabys je lekko podkreslac kredką bo są jasne.
co do makijażu to porponuję na początek dobry tusz zeby ładnie podkreślić brwi i jasny błyszczyk, który sprawi że usta będą się wydawały pełniejsze
i zgadzam się z tobą co do cery nie wszyscy muszą być opaleni, ja też mam bladą cerę i żyję to nie jest prawda ze tylko w opaleniznie mozna wyglądac ładnie. lepiej ładnie podkreslic swoją bladosc niz zniszczyc sobie skórę na solarium albo uzyskac żółty kolor balsamem. i najważniejsze zeby się dobrze czuc ze swoją cerą a nie ślepo podążac za trendami

Przepraszam za poszarpanie postów, ale mi się w jednym nie mieszczą.
Fryz który dla mnie wybrałyście - Rihanna (zgadzam się na nią, więc idę na duże ustępstwo) w kolorze - ciemny blond - chłodny lub złoty rudy (co wybrać?)
+ wybielanie zębów
+ lżejsze okulary (tu wciąż jest dyskusja więc nie wiem co robić)
+ makijaż (mam błyszczyk i tusz).
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:48   #191
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Tak, bo tylko o głupotach dyskutujemy
Podsumujcie w skrócie to co od mnie wymagacie, ja to wykonam.
W jednym poście, każda po kolei. O wszystkim.
I proszę o Linka do wątku Ilony.
Może wykonaj najpierw coś z tych stron wcześniejszych i się pokaż. Bo jak na razie oprócz Twojego upartego twierdzenia, że jesteś piękna i wszystko jest ok, ale jednak coś trzeba zmienić to nic nie wynika.

Gdzie te zdjęcia z makijażem? Gdzie z fryzurą?

I w ogóle jakie okulary? Masz już jakieś w głowie? Może jakieś zdjęcie? I co ze szkłami, dalej chcesz fotochromy?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 15:52   #192
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

1. Masz owal twarzy połączenie pani R. i Jennifer Aniston. Pani R. ma właściwie wysokie czoło, wąską brodę i wyraźnie kwadratowe policzki. Jennifer ma kształt trójkąta, ale niższe czoło.
W załączniku propozycje fryzur, które dobry fryzjer powinien zmodyfikować i dopasować do Twojej twarzy. Gdybym miała PS, zrobiłabym symulację, ale dużo zachodu z instalacją ostatnio miała. Może Ci się to nie podobać, ok. W takim razie proponuję zrobić nieco dłuższą wersję którejś z tych fryzur. I dobrze by Ci było w kolorze Katie Holmes. Ważne, żeby wycieniowane kosmyki układały się lekko na policzkach. Nie wywijaj włosów do góry.

2. Jeśli chodzi o ubrania, oto zestaw, który powinien sprostać Twoim oczekiwaniom. Jest częściowo w załącznikach, reszta linki:
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/14881.jpg
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/14885.jpg
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/14884.jpg
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/14886.jpg

Poza tym, specjalnie dla Ciebie:
http://www.polki.pl/moda_zestawy_gal...lg_id=10001548
http://www.polki.pl/moda_zestawy_gal...lg_id=10001545

I jak zaczniesz marudzić coś o tym, że to w stylu Barbie, to wychodzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rihanna.jpg (60,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 350holmes.jpg (46,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4371_800x600.jpg (20,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20759.jpg (21,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14882.jpg (13,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14883.jpg (10,0 KB, 5 załadowań)
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:54   #193
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
A więc to co posatnowiłam - info dla wszystkich: (wklejam Lemirko zdjęcia z wątku - przepraszam, ale są mi potrzebne)
Zdjęcia z makijażem i fryzem - za tydzień - przysięgam, muszę znaleść kabel do USB.
Okulary - typ eLWhy zdjęcie środkowych okularów.
Fryz - Rihanna - tylko który z tych kolorów - ciemny chłodny blond czy złoto rudy?

P.S. fryz pani R. będzie z grzywą na bok.
Tylko doradźcie mi kolor - jestem już prawie gotowa, bo wszystko złożyłam do kupy. Nie będzie długich rudych loków - idziemy na totalną zmianę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryz.jpg (42,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1485_800x600.jpg (14,5 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 17:07 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:57   #194
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Moim zdaniem te pierwsze okulary są świetne, za to fryzura powinna jednak być z grzywką, ale to już Twoja decyzja.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:58   #195
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
A więc to co posatnowiłam - info dla wszystkich: (wklejam Lemirko zdjęcia z wątku - przepraszam, ale są mi potrzebne)
Zdjęcia z makijażem i fryzem - za tydzień - przysięgam, muszę znaleść kabel do USB.
Okulary - typ eLWhy zdjęcie środkowych okularów.
Fryz - Rihanna - tylko który z tych kolorów - ciemny chłodny blond czy złoto rudy?

Moim zdaniem okulary nie są odpowiednie, brzydkie wręcz, dadzą efekt kujona.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 15:58   #196
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Za tydzień będzie komplet foto.
Przepraszam, że nie było mnie w piątek rano(wyjazd do warszawy) ani w sobotę wieczorem i rano (wyjazd + wesele).

Jak się okulary nie podobają to poproszę o zmianę.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 17:07 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:00   #197
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vision-optyk-oprawki.jpg (46,0 KB, 82 załadowań)
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:00   #198
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

W znaczeniu, że inną propozycję poproszę.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:02   #199
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

powiem Ci tak, już po tych Twoich wpisach widzę, że masz paskudny charakter. swoimi wpisami typu "dobra koniec, mogę być barbie" pokazujesz, że w ogóle niczego tutaj nie bierzesz serio, a wątek założyłaś dla picu (no plus to co napisałaś w moim- że codziennie czujesz się śliczna- to po co ten wątek? no i zazdroszczę, że przy takim wyglądzie czujesz się śliczna )
dziewczyno..jesteś jedną z tych, którzy akceptują tylko swoją grupę brzydali- i nie chodzi tu o to czy ktoś jest z urody brzydki tylko chce na siłę pokazac jaki to on inny jest i mu to nie wychodzi.Twoim zdaniem inni ludzie są gorsi- na każdym kroku obrażasz inne kultury. Do tego masz problem ze sobą (biedna dziewczynka, która się niby akceptuje i w ogóle ah jaka to nie ona bo przecież jest sobą i nie zmienia się przez byle jaką modę, nie wpadła w otumanienie różem itp.), z drugiej strony jest zakompleksiona, bo czasem widzi tego "kreta" o którym wspomniała któraś z wizażanek. To w Tobie tkwi problem, współczuje Ci
moja siostra gdy zobaczyła Twoje zdjęcie powiedziała " O BOŻE!"- i nie był to okrzyk zachwytu. to powinno skłonić Cię do refleksji.
aha, ja jestem artystką. mam bujną wyobraźnię przestrzenną oraz uzdolnienia manualne- a Ty nawet nie umiesz wyobrazić sobie siebie w innej fryzurze- druga refleksja..
Widać, że oceniasz ludzi stereotypowo. I wybrałaś swój image- dziwaka. A że ludzie kojarzą artystów z dziwakami to czemu by nie. Czyż nie tak?

bleee koniec i tak nic nie da się z Tobą zrobić póki nie odpowiesz sobie na pytanie kim Ty w ogóle jesteś i póki nie przekonasz się do świata jak na razie jesteś w swoim ciasnym pokoiku o małych horyzontach. no, przynajmniej taką zgrywasz
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 16:03   #200
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Ja bym obstawała przy złoto rudym Bedzie Ci w takim kolorze bardzo ładnie. Ogolnie w cieplym kolorze.. niech ktoś jeszcze się o tym wypowie
Ja tez blada jestem w strone rozu i mi doradzily dziewczynki cieply kolor az doszlam do rudego i mi sie podoba
Powiem Ci tyle: moja sasiadka jest artystka i ona ma taka fryzurke cos ala R. z grzywka na bok wycieniowana i pasemka.. rudo blono jakies tam Nosi tuniki dluzsze takie nawet do kolan sukienko tuniki z haftami i do tego spodnie lniane [lato]. Spodnice haftowane, a korale to jej nieodlaczny styl bycia

aa wlasnie.. a okularki to Ci u optyka odbiora, tzn oprawki
Powodzenia
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 17:09 Powód: post pod postem
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:05   #201
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

widzę, że wkleiłaś post dot zgodzenia się na zmiany- zobaczymy co z tego będzie.
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:08   #202
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Te ciuchy, które wkleiłam są niegłupie, ciekawe, jak Tobie się podobają.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:12   #203
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Weroniko,

te oprawki, które wybrałaś mi się nie podobają.

Może takie jak poniżej byłyby dla Ciebie lepsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif oprawki.gif (5,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif oprawki2.gif (4,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 410111663.jpg (31,2 KB, 19 załadowań)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:16   #204
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Te pierwsze polecam. Najlepiej wybrać w salonie optycznym. Czerwone dodają charakteru : )
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:23   #205
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Wybieram te ostatnie. Nie podkreślą kanciatej buzi O ile wiem są z mieszanki nie z metalu, to lepiej dla mnie bo metal mi bardzo nos niszczy i uszy po nim mnie boą
Malinowa - wiem, jestem okrutna, przepraszam. Przed chwilą wziełam bardzo głęboki oddech. I chcę być inna, chcę zmienić swój obrzydliwy, chamski charakter. Nie zrobiłam tego wątku dla jaj, zależy mi na zmianie, tylko źle odczytałam wasze posty. Przepraszam, jeśli kogokolwiek uraziłam.
Co do ciuszków to zaraz zobaczę. Wisiorek mi się bardzo podoba.
P.S. Lemirka i dziewczyny - dla wszystkich jestem Werka nigdy Weronika.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:27   #206
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Wybieram te ostatnie. Nie podkreślą kanciatej buzi O ile wiem są z mieszanki nie z metalu, to lepiej dla mnie bo metal mi bardzo nos niszczy i uszy po nim mnie boą
Malinowa - wiem, jestem okrutna, przepraszam. Przed chwilą wziełam bardzo głęboki oddech. I chcę być inna, chcę zmienić swój obrzydliwy, chamski charakter. Nie zrobiłam tego wątku dla jaj, zależy mi na zmianie, tylko źle odczytałam wasze posty. Przepraszam, jeśli kogokolwiek uraziłam.
Co do ciuszków to zaraz zobaczę. Wisiorek mi się bardzo podoba.
P.S. Lemirka i dziewczyny - dla wszystkich jestem Werka nigdy Weronika.
No przesadziłam, aż taka paskudna nie jesteś, w końcu z 25września (urodziłysmy się w tym samym dniu)
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:27   #207
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ja tam bym wolała Weronika, bo to piękne imię :P
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:31   #208
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

http://www.allegro.pl/item410111663_...ia_od_ss_.html

Tu są te okularki jakby co. Chociaż, jak pewnie sama wiesz, nie polecam kupowania na allegro tylko w salonie optycznym.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:31   #209
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Oglądałam wątek Ilony - nie chcę być taka jak ona (jak był ten wątek). Nadąsana Werka odeszła w siną dal.

Dzięki
Weroniki nie lubię bo czuję się za bardzo formalnie (choć wiem, że piękne imię mam)
Malinowa - ja jestem taka właśnie, jak się nadąsam to staję się okrutną, wredną dziewczną co na wszystkich warczy. P.S. ile ty latek masz? (oftopować u mnie można jak by co).

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-24 o 17:11 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:46   #210
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Oglądałam wątek Ilony - nie chcę być taka jak ona (jak był ten wątek). Nadąsana Werka odeszła w siną dal.
Ale Ilona sie zmienila ,tyle ze po zamknieciu watku
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.