Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 00:02   #3061
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Przetrwać jest trudno i trzeba całą twarz ja po tyg poszłam do pracy.Ale wytrzymałam.Im dłużej od maski tym trudniej.Ale wiem że że schodzą po tak drastycznej kuracji.Lekarz powiedział mi że po słonecznych wakacjach jak coś zauważę nawet po roku to od razu mam to powtórzyć z samym cos 2 znowu na 2 tyg.Myślę że powinnaś spróbować.Myślę że powinno zadziałać.
Ale ja bym chciała tylko na czoło wiec powinno być łatwiej, zostało mi też coś po bokach nosa ale tam wyszły mi naczynka i boję się tak drastycznie potraktować te miejsca.. Ale masz rację spróbuję a jak nie podziała to zrobię jeszcze raz maske. Dobrej nocki
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 01:13   #3062
Esente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

O raju!
Jestem "lekko" zszokowana 3cią częścią pamiętnika cosmelanowego.
Jakiś czas tu nie zaglądałam. W końcu pomyślałam -wejdę, poczytam, co nowego u Cosmelanek, ale sorryyyyyyy, w życiu czegoś takiego się nie spodziewałam.
Musiałabym co najmniej 3 tygodnie siedzieć, żeby nadrobić zaległości, a zwyczajnie nie mam na to czasu i cierpliwości

Wkrótce wybieram się do gabinetu. Ufam więc (barrrdzo chcę wierzyć), że koleżanki, które dołączyły do grona, potwierdząją, że zabieg jest skuteczny.

Pamiętam, że ostatni raz kiedy tu byłam, bardzo zależało mi na wrzuceniu przez dziewczyny zdjęć sprzed zabiegu i po.
Nadal podtrzymuję tę prośbę.

Pozdrawiam
Esente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 03:11   #3063
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Chcialam tak ogólnie sie dowiedzieć, jakieś kurze łapki mi sie zaczynaja robić więc chciałam zbadać temat.

Iv sie chyba obraziła za te kulki z drogerii.
Sprawdzałam ROLLEN jest w Krośnie ,Przemyśle ,Tarnowie. Szukasz pod hasłem STUDIO FIGURA. Godzina relaxu ,zero potu, i można plotkować .Mnie wystarczyło 15 zabiegów.Efekt prawie na rok.Można rollować każdą część ciała oprócz biustu .Ja poszłam na botox z powodu migreny , nie mam kurzych łapek,miał pomóc nie pomógł.ale podniosł mi powieki górne! 4 ukucia na jedno oko, bez znieczulenia niebolesne.Efekt 4-5 miesiecy. Warto robić raz w roku zanim zmarszczki się powiększą.Dużych botox już nie rozprostuje.Musisz sama ocenić,jeśli dopiero się pojawiły to masz dużo czasu.Cena 300-450 za jedno oko.Bruzdy nosowe efekt póltora roku 1200 za obie.,malo bolesny .Oczodoły po pół roku trzeba robić od nowa ,a mnie na tym najbardziej zależy ,1200 za oba.Na szczęście lekarka ma do mnie słabość i robi mi oczy za 600 .MASIMA UWIELBIAM CIE za konsekwencje ,dokładność i spokój.
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 06:15   #3064
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ech, odpadłam wczoraj, bo mnie problem mojej kuzynki przygniótł, wzięłam więc prochy i poszłam spaaac. A dzis od rana znowu mi sie mysli kotłują.
Ech, d**a to wszystko.
Buczka, Castrolek, Kwiatuszek - znowu sie spóźniłam i kicha, dalej nie wiem jak wyglądają Wasze gębusie!! Moge sobie tylko wyobrazać, że Buczuś brunetka, a Olejek blondynka. Wlazłam dziś ciemnym świtem na profile - a tu Buczka w albumie tylko jęzorkiem jak łopata macha - o tak:
Tyle wiem, że piekne jesteście i zewnętrznie i wew. też. Wszystkie! I za to Was kocham. Całe nasze KGW
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 07:50   #3065
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

No własnie ! Co to znaczy ? Gdzie foty ? Jak tak można po kryjomu w środku nocy. A Castrolek niby nie umie ale jak usunąć to już nie miała problemów
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:05   #3066
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wstałam w końcu. Już przez sen czułam to ściągnięcie Blacha mi schodzi z czoła ale nowa żywa mi się zrobiła w tych miejscach gdzie mi już zeszła skóra. Aż się boję czy na pewno na taką twarz kłaść cos2. Żebym tylko nie doczekała się ran


Castrol faktycznie szybko się uczy, ja nie zdążyłam jej zobaczyć, wyobrażam sobie że ma dość ciemne włosy do ramion.
Buczka ma wielkie oczy, delikatną dziewczęcą twarz, nie wierzcie w jej chomiki, to mistrzyni kokieterii
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:43   #3067
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzien dobry Aniolki

Widze,ze castrolek tez fotke schowala
To Wam powiem,ze to sliczna blondyka .Wyglada b.mlodo.Ciezko szacowac ile ma lat.
Natalka zeby fotki zobaczyc musimy sie zaprzyjaznic.Wyslalam Ci nawet "zaproszenie na przyjazn"

Esente czytaj wszystko,a co!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 09:59   #3068
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witajcie Cosmelanki!

Tydzien temu nakladalam maske cos1 i stosuje cosm2 2/3 razy dziennie, skora schodzila dosc intensywnie na 1 i 2 dzien stosowania cos2 a pozniej uspokoila sie i jest spokojne delikatne schodzenie skory az mnie to dziwi. A zwlaszcza na czole nie chce zbytnio schodzic pomimo ze tak nakladam wiecej cosm2. Moze to dlatego ze moja cera jest tlusta. Staram sie nic nie uzywac do nawilazania zeby jeszcze bardziej nie natluszczac. Ale mimo to zauwazylam 2 pryszczyki jako efekt braku mozliwosci mycia twarzy co kilka godzin. Ale szczerze widac ogolnie ladna nowa cere
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:11   #3069
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Witajcie Cosmelanki!

Tydzien temu nakladalam maske cos1 i stosuje cosm2 2/3 razy dziennie, skora schodzila dosc intensywnie na 1 i 2 dzien stosowania cos2 a pozniej uspokoila sie i jest spokojne delikatne schodzenie skory az mnie to dziwi. A zwlaszcza na czole nie chce zbytnio schodzic pomimo ze tak nakladam wiecej cosm2. Moze to dlatego ze moja cera jest tlusta. Staram sie nic nie uzywac do nawilazania zeby jeszcze bardziej nie natluszczac. Ale mimo to zauwazylam 2 pryszczyki jako efekt braku mozliwosci mycia twarzy co kilka godzin. Ale szczerze widac ogolnie ladna nowa cere
No i bedzie pieknie, Annus, zobaczysz Ja tez tłuścioch i u mnie było podobnie. Czołem nie "ruszam" zbytnio, zmarszczek mimicznych na nim nie mam, wiec skóra tam nie była pobudzana do szybszego złuszczania, jak np. przy linii ust, czy policzkach, choćby od śmiechu czy gadania Pamiętam, ze też w ciągu tych pierwszych dwóch tygodni też jakieś "wulkany" zaliczyłam, ale to pewnie ta zalegająca skóra była winna. Potem już będzie lepiej
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:30   #3070
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

A wiecie co, ja powrócę do propozycji Domci - wymieńmy się telefonami.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:33   #3071
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień dobry Kropki moje Kochane

... znowu mnie ominęło Dlaczego usuwacie zdjęcia z prajwów
buczynka - poczytałam zaległości i chcę Ci powiedzieć, ze jesteś człwiekiem wielkiego serca, jesteś wyjątkowa w swojej bezgranicznej dobroci i oddaniu
Jestem dumna, ze Ciebie mam
amen.

Wracałam z cholernego Gorzowa i ledwo co widziałam, dobrze, że więłam auto TŻ-ta, moim kapslem jeszcze bym w rowie wylądowała, kretyni wyprzedzająna trzeciego, a nawet na czwartego - nie ma gdzie uciekać !!! Ciekawe gdzie jest w policja

cosmelanowy kwiatuszek - pokazuj one more time siostrze zdjęcię i to już kurka wodna

denniczka - a wiesz, że mnie też maska i cosm2 zapychały ? A mam cerę wybitnie suchą, ze strefą T


Masi - musimy im nastukać do dupska za te zdjęcia !!!. My świecimy facjatami cały czas, a One się pousuwały
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-09 o 10:42 Powód: kwiatuszek :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 10:43   #3072
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Domciu policja stoi na drogach gdzie postawiono znaki ograniczenia prędkości do 50km/h, a gdzie są trzy pasy Najlepiej im się pracuje gdy nie ma ruchu, bo jedzie taki jeden jedyny samochód i łatwo go namierzyć. Chyba przy następnym nakładaniu cos2 zacznę się drzwiami wachlować. Mnie to się teraz żadna krosta nie zrobi, taka pustynia na mojej twarzy. Na dekolt sypią mi się wiórki. Fotka jest nieaktualna, byłam trochę grubsza, miałam krótsze włosy i mogłam się uśmiechać
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:52   #3073
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Anturium ,mówiłam że nie będzie łatwo i to co widzisz bardzo przeraża.Ale tak powinno być.Ja 8 dnia nie wytrzymałam, bo wydawało mi się że krzywdę sobie robię i posmarowałam cethapilem.Niestety żle zrobiłam i musiałam wszystko od początku,przez co cała kuracja mi się wydłużyła.Za drugim razem zrobiłam jak należy.I po 2 tyg jak tylko cos na noc a w dzień mogłam się nawilżać i filtry kłaść skóra z dnia na dzień zregenerowała się i naprawdę dobrze wyglądała.

Uwierz mi naprawdę warto.Plam nie mam ,tylko te cienie w czasie miesiączki.Ale myślę że to te żelazo.W Pn zrobię z nim pożądek.


Buczuś dziękuję za komplement,Poprawiłaś mi humor.Ale ja i tak wiem swoje
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:56   #3074
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

widziałam wcześniej też już fotkę widziałam i się zachwycałam


... wiesz Kwiatuszku, tak myślę o Twoim cosmelanie ... i tak naprawdę nie wiem co Ci powiedzieć Albo trzeba to przetrzymać - jak radził Castrolek - albo miejsca najbardziej podrażnione ( by nie porobiły się ranki ) odpuścić sobie na dzień lub dwa, a smarować regularnie jedynie plamiska.
Napewno nie nakładać żadnych tłustych maści ( wazelina, bepathnen ) ponieważ zahamujesz łuszczenie. Zdecydowanie można nakładać hydravital, jeśli nie masz, to IWOSTIN nawilżający do skóry wrażliwej, cethapil MD, a najlepiej Bepathen ale w kremie, jak buczynka
Ja np. cały czas dwa razy dziennie nakładam na miejsca z plamami, co jakiś czas na szyję i dopiero dzisiaj po 1,5 tygodnia maznę dekolt. Jestem w czwartym tygodniu po masce i .... zbieram już komplementy Warto się przemęczyć. Zdecydowanie dwa pierwsze tygodnie są masakryczne - jak pisałam - miałam ochotę wywalić cosmo cud za okno Gdy pojawiają się naczynka natychmaist wklepuję auriderm xo- i znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki
castrola - dawaj zdjęcia

Listopadku - czy już wykopałaś Starszego od komutera

esente - mimo chwil zwątpień, ze tylko inne Cosmelanki są i będą piękne, a na Ciebie ten cud nie zadziała - rób zabieg - wynik końcowy powala na kolana
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-09 o 11:17 Powód: castrola i Jej zdjęcie :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:17   #3075
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

a ja chwilowo pisac nie moge.
Sodoma i Gomora w kuchni i w garnkach.A domownicy chce jesc,a mnie sie "tajemnicy zamku" gotowac zachcialo

castrolek dawaj leczo
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:41   #3076
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

buczka - może Ci podrzucę zapiekaną rybę w sosie cytrynowym ot tak przez płot
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:47   #3077
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczka - może Ci podrzucę zapiekaną rybę w sosie cytrynowym ot tak przez płot
DOOOMCIA!! to lewą łapka do Buczki, a jeden kawałek rzuć w prawo, pod góre - żeby do Gdańska doleciało. Juz wyłaze łapać na balkon.
Coś mnię się nię chcę tłuc garami dzisiaj.... A rybkę bym pożarła
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:55   #3078
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
DOOOMCIA!! to lewą łapka do Buczki, a jeden kawałek rzuć w prawo, pod góre - żeby do Gdańska doleciało. Juz wyłaze łapać na balkon.
Coś mnię się nię chcę tłuc garami dzisiaj.... A rybkę bym pożarła
denniczka - już pewnie masz - do buczki troszkę dalej
I jak smakuje?
Zapiekane ryby i mięsiwa - to najprostszy sposób na obiad, myjesz, przyprawiasz, zalewasz sosem i myk - do piekarnika i po 20 minutach - palce lizać ( mięso dłużej oczywiście) Można ser zetrzeć - na gorącą potrawę położyć na ostatnie 5 minut - fajna skorupka się robi
buczynka - wybieraj takie potrawy - co prawie robią się same- a pokochasz kuchnię i ograniczysz ilość garów... na eksperymenty przyjdzie czas i ochota ... później
A szynka "omotana" w ziołach - to prostsze niż jajka na miękko
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-09 o 11:59 Powód: jaja
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:05   #3079
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczka - może Ci podrzucę zapiekaną rybę w sosie cytrynowym ot tak przez płot
A Ty ta rybke przez Baltyk,czy przez Odre rzucilas? Bo czekam i czekam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 12:10   #3080
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

cholera, może SG przechwyciło , w folię zawinęłam byś się nie poparzyła
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:10   #3081
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
denniczka - już pewnie masz - do buczki troszkę dalej
I jak smakuje?
Zapiekane ryby i mięsiwa - to najprostszy sposób na obiad, myjesz, przyprawiasz, zalewasz sosem i myk - do piekarnika i po 20 minutach - palce lizać ( mięso dłużej oczywiście) Można ser zetrzeć - na gorącą potrawę położyć na ostatnie 5 minut - fajna skorupka się robi
buczynka - wybieraj takie potrawy - co prawie robią się same- a pokochasz kuchnię i ograniczysz ilość garów... na eksperymenty przyjdzie czas i ochota ... później
A szynka "omotana" w ziołach - to prostsze niż jajka na miękko
OOO Domi , tak mi mów jeszcze - ja nie mam fantazji do garów, takie przepisy na szybkie i smaczne jedzonko chetnie poznam
Poważnie mówie, jak możesz to dawajna priva, ja pózno wracam "na kwadrat" i jak mam sie potem jeszcze godzinami z garami bujac, to już wole czasem jabłko zjeść i koniec. Zwłaszcza teraz, jak ciemno ciągle jakoś mi chęci na wszystko brak
Rybka - pysznosci
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:36   #3082
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

ochhh tyle sie napisałam i mi zeżarło, chyba prze ta Waszą rybke zapiekaną.

Pracowite babki jesteście nie ma co, zanim wszystko doczytałam to juz mi sie oczy kwadratowe zrobily i juz nic nie widze.

Ale zdjęć też nie widze, dlaczego , castrolku, bucza dawaj zdjęcia gębusi noo.

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:40   #3083
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
ochhh tyle sie napisałam i mi zeżarło, chyba prze ta Waszą rybke zapiekaną.

Pracowite babki jesteście nie ma co, zanim wszystko doczytałam to juz mi sie oczy kwadratowe zrobily i juz nic nie widze.

Ale zdjęć też nie widze, dlaczego , castrolku, bucza dawaj zdjęcia gębusi noo.

madziulinka - bo One wczoraj po nocy imprezkę miały... taką cichą i się sobie pokazywały ... na goło ... dlatego teraz się wstydzą, tak na trzeźwo pokazać, chociaż Anturium jest taka piękna na goło, że mi pokazała pikczer na prajwie i widziałam Ją w całej boskiej okazałości - nawet bez majtek Jest cudna
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:44   #3084
Esente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dziewczyny, please -wrzućcie fotki sprzed i po zabiegu
Bardzo jestem ciekawa efektu cosmelanowego.
(Ja kiedyś swoje oblicze przed i po pigmanormie, wkleiłam )
Esente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:45   #3085
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

ja tez z garami mam problemy.A jeszcze jak kupilam "moderna" kuchnie,to calkiem szok.Zachcialo mi sie indukcyjna plyte,co to swiat sie zachwyca,a tu pomylka jakas.Odwroce sie na moment i juz spalone mieso

domcio ja Ci powiem,ze jazda w PL to jeszcze przyjemnosc powiazana z poczuciem bezpieczenstwa w porownaniu z innymi krajami.Np. w Afryce(w 3 krajach) obowiazkowo jezdzi sie wieczorem bez swiatel.Nawet wladza tak jezdzi
Taka jazda to przygoda.Tam wyprzedza sie na 10tego.I najwazniejszy jest klakson.Nie pamietam gdzie to bylo,ale za niesprawny placi sie kare i to bardzo wysoka.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:46   #3086
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus to Madzia z tymi kulkami zaczela
tez wymyslilas okragle ob
Buczka ja tego nie wymyśliłam. U Was takich nie ma?

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kulek z tołpy w aptece nie widziałam one sa na ich stoiskach firmowych np w centrach handlowych Tam je kupuje jeszcze cudne peelengi do ciała cukrowe tak pachna że miammiam i skórę robia aksamitną....a te kule to sa boskie I duzo innych fajności. ale w aptece tego nie było. A i super seria do stóp....
Ty mnie Magdus tu teraz nie czaruj. Do drogerii poszłam, nie do apteki. Tołpy ze sznureczkami, buzujące, i skórę aksamitna robią. Ja Ci tu zaraz do tyłka nakopię Perwersy jedne

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Jejuuuuuu czy to aby o kulki Topłpy ? Bo ja to znam takie kulki ze sznureczkami ale ich sie ani w aptece ani w drogerii nie kupuje

Ivuś moze to i dobrze ze się bałaś spytać. Rany głodnemu chleb na myśli
Tu można zakupić
http://www.inverti.pl/kulki-rozkoszy...500b0bcdfba4c9
Masimka z Ciebie to też niezłe ziółko.Kuleczki kuleczki.... i tylko ja (właśnie..., czy tylko ja?) nie wiedziałam o co biega
Dobrze, że instynkt samoobronny mnie nie zawiódł i głupa z siebie w drogerii nie zrobiłam

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Buczka ale wysłać Iv do drogerii po kulki to dopiero numer.
Kto to wymyślił?
Sama Masi to wymyśliłam czasem myślę

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivcia nigdy w zyciu by sie o to nie obrazila.Ona przyznaje sie nawet,ze lubi buzujace kuleczki.
Iv by sie nie obraziła, a z buzujących to tylko bez sznurka znam.


Zdjęcia mnie ominęły. Buczkę widziałam wcześniej i ona to ściemniara z tym owalem jest.

Anturium, śliczna z Ciebie dziewczyna Plamy zejdą i będzie miodzik.

A ja sobie w środę/czwartek chyba na czoło maskę zapodam jeszcze raz.


Esente, nie ma tak łatwo, żeby zdjęcia przed i po obejrzec to z jakieś 2 miesiące trzeba tu posiedzieć
............. i jeszcze obiad niejednokrotnie spalić
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-09 o 12:53
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:54   #3087
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

BUCZYNKA - To w Afryce podobie jak na Karaibach, gdzie ja szok przeżyłam w Rep. Dominikany, gdy w Luperon pojazdy ( wozy, konie auta starodawne i krowy) poruszały się w różnych kierunkach, wzdłuż, na skos, do przodu i do tyłu, na tej samej jezdni/drodze o pierwszeństwie przejazdu świadczyłą głośność klaksonu ... lub krzyk woźnicy lub ryk kolesia poganiającego krowę
Iv - kulki, o których piszesz można w sex shopie kupić, ale za cholerę nie słyszałam by ... buzowały jeszcze - chodzi Ci o takie na baterie Nie widziałam

Ja też chyba nałożę maskę ... na plamki na czole i policzku - ani drgną gnojki cholerne Chcoiaż ta najmniejsza na powiece mi zlazła, TYLKO ONA
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-09 o 13:00 Powód: klakson na Karaibach
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:01   #3088
Esente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

ivonako ja tu swego czasu z pół roku siedziałam (albo lepiej) i się fotek nie doczekałam, mimo iż bardzo pięknie prosiłam.
Każda Cosmelanka chwaliła (mniej lub bardziej), ale zdjęcia nie zamieściła
A przecież nie chcę całej sylwetki i calutkiego pysiaka oglądać.
Oczka/usteczka można zakryć, jesli ktoś nie chce być rozpoznanym przez ew. znajomych.
Chodzi mi tylko o plamki przed i ich efekt zredukowania po zabiegu.
Esente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:02   #3089
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
BUCZYNKA - To w Afryce podobie jak na Karaibach, gdzie ja szok przeżyłam w Rep. Dominikany, gdy w Luperon pojazdy ( wozy, konie auta starodawne i krowy) poruszały się w różnych kierunkach, wzdłuż, na skos, do przodu i do tyłu, na tej samej jezdni/drodze o pierwszeństwie przejazdu świadczyłą głośność klaksonu ... lub krzyk woźnicy lub ryk kolesia poganiającego krowę

Iv - kulki, o których piszesz można w sex shopie kupić, ale za cholerę nie słyszałam by ... buzowały jeszcze - chodzi Ci o takie na baterie Nie widziałam

Ja też chyba nałożę maskę ... na plamki na czole i policzku - ani drgną gnojki cholerne Chcoiaż ta najmniejsza na powiece mi zlazła, TYLKO ONA
eeeeeeeee domciu Ty jakas nieuczona chyba jestes,to jak mozna nie znac BUZUJACYH kulek do kapieli.Wrzucas z taka do wanny,a ona jak perszing
pod woda lata i buzuje.I pozniej masz fajna kapiel.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:03   #3090
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

Iv - kulki, o których piszesz można w sex shopie kupić, ale za cholerę nie słyszałam by ... buzowały jeszcze - chodzi Ci o takie na baterie Nie widziałam

Dome mi o żadne kulki nie chodzi i żadnych kupować nie będę....
..... ale w tajemnicy Ci powiem, że Magdusia takie jak mówisz właśnie.... Buczce wysłała
Ta Magdusia to jest niezły numerek O bosze, te studenty biedne

Esente, nawet jak cienie po plamach zostają, to jest to na tyle piękny efekt, że rano się budzisz, i nie ciekniesz do łazienki nałożyć tapetę.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-09 o 13:10
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.