Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 19:40   #3601
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamilia, Masi ale macie wspaniałych synów Masi ile Ty masz lat?

Wracając do jednorazowej ilości filtra. Kami można to zmierzyć strzykawką. Ja byłam bardzo zdziwiona gdy otrzymałam próbki filtrów o pojemności 2ml, uwierz mi to jest mało! Ja wcześniej więcej kładłam i bardzo się ucieszyłam, że to tylko tyle.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:45   #3602
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A ja mam dosyć tych filtrów one mnie szpecą.Ale innej alternatywy nie znalazłam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:47   #3603
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny a jak to z tymi kolorowymi filtrami?
Piszecie o ROC-u niedostępnym w PL i shiseido?? Coś jeszcze jest wartego uwagi??
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:47   #3604
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kamilia, Masi ale macie wspaniałych synów Masi ile Ty masz lat?

Wracając do jednorazowej ilości filtra. Kami można to zmierzyć strzykawką. Ja byłam bardzo zdziwiona gdy otrzymałam próbki filtrów o pojemności 2ml, uwierz mi to jest mało! Ja wcześniej więcej kładłam i bardzo się ucieszyłam, że to tylko tyle.

Zgadnij Nie mów że nie patrzyłaś w profilu

Castrolek mnie też szpecą, świece sie jak psu jajca jak nałoze dużo tego filtra. Ani dry-flo i na to lucidity nie pomoże, nic nie pomoże.
A wogóle to mi się wydaje że te kolorowe to sa większe tłuściochy od białych. od kilku dni zaczęłam mieszać biały z ciemnym LRP i wydaje mi się ze bardzoej się świece i nie moge tego niczym zabić.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-20 o 19:50
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:48   #3605
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Mezo powiadacie dziewczyny
Wiecie jaka ja ladna bylam dzisiaj rano.I jakby tak dobrze popatrzyl to nawet zmarszczek nie mialam

Wizyta u lekarza trwala 50 min. 45 min.-nalozenie emla i dzialanie.5 minut wstrzykiwanie i juz.Nie bolalo

Wygladam jak potwor,polozylam sie do lozka i udaje,ze jestem chora.
Pod oczy nakladam nieprawdopodobna ilosc kremow,zeby efekt maski byl i zakryl te gule
Z prawej strony oczekuje siniaka

Pytalam o warzywa,nie ma ratunku.Jedynie peelingi
wstawiam kawalek fotki KU PRZESTRODZE

BUUUUUCZA mówiłam żeby grudkowej nie robić! Ja też tak miałam i zeszło po kilku dniach a jak się robi normalną to na 2-gi dzień nic nie widać.
Buczku przeciesz mówiłam...
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:53   #3606
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Cześć laski!!




Mala miałam podobny dylemat jak Ty, ale dla mnie ciąża i dziecko były numer jeden!!
Plamy miałam stare (tworzyły się przez ostatnie 5 lat) i stwierdziłam, że mogę jeszcze poczekać z cosmelanem całą ciążę i połóg...
Tak jak piszą dziewczyny cosmelan to zabieg długotrwały i decydując się teraz na niego musiałabyś ciążę odłożyć przynajmniej na rok i to bez gwarancji, że będąc w niej nie wyjdą nowe plamiska.
Musisz teraz zadecydować po prostu wsród tych dwóch stanów....czyli albo ciąża, albo cosmelan.... A tak między nami, ja czas który spędzam teraz w domu w córką wykorzystałam właśnie na zrobienie cosmelanu. Siedzę spokojnie w domku, papram się cosmelanem, zrzucam ósmą skórę, mam buraka....ale to wszystko widzę tylko ja, mój mąż i córeczka
Za niecały miesiąc wracam do pracy i już wiem, że wtedy będę już piękna





Magda - fajnie, fajnie czyli co?? Ivostin można + jakis podkładzik??
Oj fajnie, teraz to już z górki A ja przyznam, że nadal nie podjęłam dec. i nie odwołałam jeszcze zabiegu. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie cos., później stosować cos. 2 przez 3 m-ce a potem basta i już tylko filtry, czapeczka itp. Boję się czekać aż zajdę w ciążę, urodzę i wykarmię bo plamy na pewno ściemnieją, a najwyżej jak pojawią się nowe to jeszcze raz się poddam cos. Wiem, że to tylko moja dec., Wy już się wypowiedziałyście, ale fajnie się tu rozmawia, zawsze coś nowego z tego wyniknie i może łatwiej mi będzie coś ustalić. Nic, jeszcze podumam sobie, pogadam z mężem i obaczę. A w ogóle to czy któraś dziewczyn po całej kuracji przestała stosować cos. 2? A Ty Tajga - jakie masz plany? dożywotnio?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:54   #3607
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Zgadnij Nie mów że nie patrzyłaś w profilu

Castrolek mnie też szpecą, świece sie jak psu jajca jak nałoze dużo tego filtra. Ani dry-flo i na to lucidity nie pomoże, nic nie pomoże.
A wogóle to mi się wydaje że te kolorowe to sa większe tłuściochy od białych. od kilku dni zaczęłam mieszać biały z ciemnym LRP i wydaje mi się ze bardzoej się świece i nie moge tego niczym zabić.

Masi - o rany - dopiero odkrylam tę zakładkę!!!! no tak, ale ten "+" to daje mozliwosci Ja np. w grudniu skończylam 41. Ale jak nie chcesz, to nie mów
-
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 19:59   #3608
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Masi - o rany - dopiero odkrylam tę zakładkę!!!! no tak, ale ten "+" to daje mozliwosci Ja np. w grudniu skończylam 41. Ale jak nie chcesz, to nie mów
-
No właśnie zawsze to 35+ ładniej wygląda niż 37. A w kwietniu skończę 38. Wydało się

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:01
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:00   #3609
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj fajnie, teraz to już z górki A ja przyznam, że nadal nie podjęłam dec. i nie odwołałam jeszcze zabiegu. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie cos., później stosować cos. 2 przez 3 m-ce a potem basta i już tylko filtry, czapeczka itp. Boję się czekać aż zajdę w ciążę, urodzę i wykarmię bo plamy na pewno ściemnieją, a najwyżej jak pojawią się nowe to jeszcze raz się poddam cos. Wiem, że to tylko moja dec., Wy już się wypowiedziałyście, ale fajnie się tu rozmawia, zawsze coś nowego z tego wyniknie i może łatwiej mi będzie coś ustalić. Nic, jeszcze podumam sobie, pogadam z mężem i obaczę. A w ogóle to czy któraś dziewczyn po całej kuracji przestała stosować cos. 2? A Ty Tajga - jakie masz plany? dożywotnio?
A powiedz jak "stare" masz te plamy? I jak rozległe? Czy przeszkadzają Ci bardzo w codziennym życiu? Jakiego używasz kamuflażu?

A co do mojego cosmelanu, to ja też jestem świeża cosmelanka, bo dziś mijają 2 tygodnie od maski i nie wiem jeszcze czy dożywotnio będę stosować, bo nie mam pojęcia jak moja skóra się zachowa. Ja miałam plamy bardzo rozlegle i bardzo brązowe, teraz jest znacznie lepiej, ale ciągle jestem podczas kuracji. Narazie mam plan stosować cosm2 przez rok, jak radzą dziewczyny. No i oczywiście filtry fotostabilne.
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:18   #3610
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Castrolek pisała o tej grudkowej [powiedział zachwycony Mądrala].

Masi jesteś ode mnie 5 m-cy starsza Odesłałaś mnie do jakiejś zakichanej zakładki w profilu
Kami czemu Ty jeszcze nie śpisz?! Pewnie się z Buczką umówiłaś, że ona zaśnie za Ciebie
Już sobie naszykowałam Iwostin na jutro.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:21   #3611
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi filtrami, bo juz się gubię...

Czy mogę np posmarować się jakimś kremikiem nawilżającym najpierw i na to dopiero filtr?? A może jeszcze na to wszystko jakiś puderek sypki.....
Jestem wówczas chroniona??
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:23   #3612
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Castrolku, czy ty miałaś serię mezoterapii, tj. 4 zabiegi?
I czy widzisz efekty
Dzisiaj byłam u chirurga plastycznego, wypalił mi laserem włókniaka na udzie i namawiał ostro na ostrzykiwanie kwasem bruzdy nosowowargowe, fakt "mam bogatą mimikę twarzy" w zwiazku z tym buzia jakaś taka mało napięta jest. I zastanawiam się właśnie, czy może zacząć od mezoterapii igłowejMam 31 lat, w czerwcu 32.
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:25   #3613
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi filtrami, bo juz się gubię...

Czy mogę np posmarować się jakimś kremikiem nawilżającym najpierw i na to dopiero filtr?? A może jeszcze na to wszystko jakiś puderek sypki.....
Jestem wówczas chroniona??

Ja smaruję buzię tym kremem co był w zestawie, albo innym nawilżającym, odczekam 15 min. na to filtr, po kolejnych 15, czasem fluid i skrobia ziemniaczana i z taką piękną machą gipsową paraduję i plam zero, po masce jestem 2 miesiące i 10 dni
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:36   #3614
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
A powiedz jak "stare" masz te plamy? I jak rozległe? Czy przeszkadzają Ci bardzo w codziennym życiu? Jakiego używasz kamuflażu?

A co do mojego cosmelanu, to ja też jestem świeża cosmelanka, bo dziś mijają 2 tygodnie od maski i nie wiem jeszcze czy dożywotnio będę stosować, bo nie mam pojęcia jak moja skóra się zachowa. Ja miałam plamy bardzo rozlegle i bardzo brązowe, teraz jest znacznie lepiej, ale ciągle jestem podczas kuracji. Narazie mam plan stosować cosm2 przez rok, jak radzą dziewczyny. No i oczywiście filtry fotostabilne.
Te, któer mam na nosie to min. 2 lata, a te symetryczne na policzkach to prawie rok. Ale szcególnie ta na jednym policzku jest widoczna, bo wygląda jakbym sobie opuszek palca odcisnęła, nie jest taka rozproszona tylko takie kółko o wyraźnych konturach. A co do koloru to trudno mi określić, nie mam porównania. Jeśli chodzi o kamuflaż to używam tylko Podkładu Revlon Colorstay i na puder, ale nie jest on w stanie zakryć plam. A propos Twojego cosmelanu - jak efekty - widoczne?bardzo się łuszczysz?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:42   #3615
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny odmieżyłam miarką do syropu takiego troche rzadkiego loerala i zobaczcie dwie łyżeczki od herbaty mi wyszło 2 ml
i tyle co dwie godziny szok szok wrrrrrr w życiu tyle nie dawałam wrrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2ml filtra.jpg (25,8 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:44
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:47   #3616
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odmieżyłam miarką do syropu takiego troche rzadkiego loerala i zobaczcie dwie łyżeczki od herbaty mi wyszło 2 ml

Magda telepatia no, miałam w tym samym momencie ci pisać żebyś jakieś fotki strzeliła jak już odmierzysz żebyśmy wiedziały ile tego ma być.

Dwie łyżeczki ? toż to siok
No to wiemy już czemu nam plamy wracają, przecież nikt tyle nigdy nie używał.

Madzia to filtr czy kakao takie czarne ?


Anturku to nasze roczniki 71-73 na topie Casi ty też z tej grupki prawda ?

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:50
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:54   #3617
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Tak, Casi jest nasz rocznik. Te łyżeczki mnie wnerwiają Płaskie są jak z Ikei prawda?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:55   #3618
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Ja smaruję buzię tym kremem co był w zestawie, albo innym nawilżającym, odczekam 15 min. na to filtr, po kolejnych 15, czasem fluid i skrobia ziemniaczana i z taką piękną machą gipsową paraduję i plam zero, po masce jestem 2 miesiące i 10 dni
Skrobia ziemniaczana?? O tym jeszce nie słyszałam.... jakie to ma zastosowanie w kosmetyce twarzy??
Ja skrobię ziemniaczaną stosuję jak moja córeczka ma odparzoną pupę działa bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Te, któer mam na nosie to min. 2 lata, a te symetryczne na policzkach to prawie rok. Ale szcególnie ta na jednym policzku jest widoczna, bo wygląda jakbym sobie opuszek palca odcisnęła, nie jest taka rozproszona tylko takie kółko o wyraźnych konturach. A co do koloru to trudno mi określić, nie mam porównania. Jeśli chodzi o kamuflaż to używam tylko Podkładu Revlon Colorstay i na puder, ale nie jest on w stanie zakryć plam. A propos Twojego cosmelanu - jak efekty - widoczne?bardzo się łuszczysz?
Moich plam nie był w stanie zakryć żaden podkład!! A jak już maskował, to wyglądało to jeszcze gorzej, bo spod podkładu prześwitywały takie ciemniejsze cienie Szczególnie w lecie było to dla mnie krępujące, bo plamy ciemniejsze, lato w pełni a ja piatek świątek kitowałam podkładem, ktory po pewnym czasie spływał i wyglądałam jak wytapetowany troll Już nie mówiąc o tym, że na wakacjach nawet na plażę nakładałam makijaż

A teraz.... już jestem przeszczęśliwa Plamy znikają powoli, dziewczyny z forum komplementują mnie, że efekty kolosalne!! Normalnie miód na moje uszy.... Zresztą wychodzę z założenia, że komplementy od kobiet są 100 razy bardziej prawdziwe!!
Łuszczenie owszem jest, ale juz chyba najgorsze mam za sobą....
Zaczynam lubić powoli swoje odbicie w lustrze
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:55   #3619
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masi Antyrek to my prawie te same lata mamy
Buczuś masz kuku gdzie masz tą fotkę ja chce zobaczyć jaki będę miała ryjek jak się zdecyduję, a znając moje szczęście do różnych zabiegów to będzie wyglądał paskudnie
Tajga pamiętaj że krem z filtrem już sam w sobie natłuści ci twarz
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:57   #3620
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

To filtr loreal Solar expertise active Anti-Rides & taches Solaire wersja ciemniejsza
I która tyle nakladała Łyżeczki zwyczajne nie ikeowe takie jakie i wy macie
Mnie szokneło ile tego trzeba miałyście pojęcie bo ja nie.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:58   #3621
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masi Antyrek to my prawie te same lata mamy
(...)

Jak to "prawie"? Dokładnie ten sam 1971!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:58   #3622
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masi Antyrek to my prawie te same lata mamy
Buczuś masz kuku gdzie masz tą fotkę ja chce zobaczyć jaki będę miała ryjek jak się zdecyduję, a znając moje szczęście do różnych zabiegów to będzie wyglądał paskudnie
Tajga pamiętaj że krem z filtrem już sam w sobie natłuści ci twarz

Antek widziałaś już się wyłamuje, mówi że tylko prawie.

Casi nie oglądaj, bo jak zobaczysz to się nie zdecydujesz.

Buczuś wiem ze bedziesz potem piękna, ale ja ci normalnie współczuje teraz...
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:58   #3623
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Spalam do 20.00godzi.Ciekawe co ja bede w nocy robic

Castrolku mowilas Mowilas o grudkowej,ale nie o GULOWEJ


TZ mnie zobaczyl i sie przestraszyl.Wytlumaczyla m mu ,ze to reakcja alergiczna spowodowana maseczka,ktora wczesniej mialam pod oczami.Kochanie moje pojechal do apteki wapno i cos tam jeszcze kupic.Bardzo sie wstydze i mi jest przykro,ze klamie!

Nadal wygladam jak potwor! Wyglada na to,ze potrwa to troche dluzej zanim mi te Alpy w niziny sie zmienia!

Acha.. nigdy wiecej ta metoda robic bede
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:59   #3624
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Maziasz sie cosmelanem pod oczy
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
No właśnie IV Ja się maziam

Saguś Meguś,
tak codziennie cieniutko pod oczy na noc daję (tutaj tak bardzo skąpo). Dawniej miałam wory i zmarchy od cos2 ale teraz nie. A rano krem i filtr


Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ivonka moja opryszczka też taka byle jaka, kiedyś to miewałam jak tralala. Usta chyba zostawię tak jak są ale brwi moją piękniejszą lewą brew mi tak wyskubała i za wysoko narysowała pozbywając ją naturalnego fantastycznego kształtu Idę na poprawkę do mojej poprzedniej linergistki (jak się uda).
Anturuś to jak to się stało, że poszłaś do innej, skoro tamtą miałaś już sprawdzoną?


Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość

Anturku to nasze roczniki 71-73 na topie Casi ty też z tej grupki prawda ?
Ja też z tej samej drabiny
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:01   #3625
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

POST 3543 ,tam jest fotka Cassi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:04   #3626
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś, jutro to Cię TŻ pewnie do lekarza zawiezie albo tego pijanego zawezwie
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:05   #3627
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No tak, ale są jeszcze te miesiące dni i godziny Jak wyrywałam tz usówałam operacyjnie ósemki to wyglądałam makabrycznie spuchnięta, posiniaczona przekrwiona - czy Buczuś tak samo wyglądasz
Magda ja tyle wklepuję ale tylko latem i jak jestem poza granicami
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:06   #3628
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

kamilio ... czy ja dobrze rozumiem, że nam tutaj te cholerne gówniary insynuują, że my stare dupy jesteśmy

... ja też skończyłam we wrześniu ubiegłego roku 41 lat
W sumie tak powoli zaczynam się zastanawiać, czy naszego kami rocznika 1967 ... nie zamienić na 1976 ... i udawać głupa, ze nie wiem o co chodzi ... czyli mamy po 32 lata
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:06   #3629
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczka powiesz później TŻ'owi że wspaniałe wapno Ci kupił - Spójrz kochanie dopiero piąty dzień biorę to wapno od Ciebie i zobacz jak mi pomaga! (a zmarchy znikną na 2 lata )

Ivonka to jest jedna z czterech najlepszych linergistek w Sharley'u ale niestety to nie to samo

Masima ta nasza Casi to już zupełnie popigmarniona No jak tak można?!

A już złapałam do kamerki w kilku ujęciach próbkę zawierającą 2ml filtra LRP. Zaraz wkleję, to jest baaaaaardzo mało.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:07   #3630
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A teraz wyliczylam że tubka filtra 50 ml starczy jeśli raz dziennie na 25 dni a trzy (co najmniej!!! takie aplikacje w ciągu dnia) na 8 dni a jakby częściej aplikować to jeszcze na krócej DZIEWCZYNY MY ZBANKRUTUJEMY średnio licząc tubka 40 zł to juz nie pisze żeby was nie wnerwiać.......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.