Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 11:46   #1291
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Goldeny EDM są bardziej...goldenowe, Lumiere bardziej neutralne. Zobaczymy, co Ci odpiszą. Szkoda, że sami nie robią custom mixów, byłoby to niezwykle wygodne.
Evelinku, a Ty który z goldenów byś mi sugerowała tak żeby był zbliżony do mojej mieszanki?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:02   #1292
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzisiaj testuję Light Golden VV i o dziwo jest to 3 formuła z tej firmy która mi pasuje. Tylko FF jest za ciężka. Lumiere zdecydowanie pobiły EDM. Nigdy nie sądziłam że jestem żółta W goldenach EDM wyglądałam jakbym żółtaczkę miała a Lumiere się świetnie dostosowują
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:44   #1293
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Evelinku, a Ty który z goldenów byś mi sugerowała tak żeby był zbliżony do mojej mieszanki?
Jeśli mixowałaś beige i neutral medium i był ok, to taki sam stopień jasności z Golden. Żeby nie było, że źle doradzam, ale po prostu zadziwiającej grupie osób "mieszany" one pasują. Ale nie zaszkodzi napisać do Lumiere.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:51   #1294
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dzisiaj testuję Light Golden VV i o dziwo jest to 3 formuła z tej firmy która mi pasuje. Tylko FF jest za ciężka. Lumiere zdecydowanie pobiły EDM. Nigdy nie sądziłam że jestem żółta W goldenach EDM wyglądałam jakbym żółtaczkę miała a Lumiere się świetnie dostosowują
poczułam sie jakbyś skopiowała mojego posta słowo w słowo
spróbuj kiedys przy okazji EGM bo tez warto twój kolor to prawdopodobnie Maribelle z L&N i Natalie z YG
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:38   #1295
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
poczułam sie jakbyś skopiowała mojego posta słowo w słowo
spróbuj kiedys przy okazji EGM bo tez warto twój kolor to prawdopodobnie Maribelle z L&N i Natalie z YG
dodam jeszcze że kocham ich cienie, trzymaja się na moich powiekach jak rzepy

Z EGM wziełam jakieś próbki ale nie wiem czy te kolory akurat, najwyżej domówię

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Jednak Maribelle z EGM wzięłam, a Natalie nie

Edytowane przez joanaros
Czas edycji: 2009-06-13 o 13:21
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:13   #1296
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Istnieje Golden. Kurcze, te goldeny powtarzamy tu jak mantrę, ale to naprawdę uniwersalny odcień dla nie-różowych karnacji. Zresztą w ogóle Lumiere bardzo ładnie się wtapiają w skórę, przynajmniej pod względem kolorystycznym.

Edit: Jeszcze Warm możesz spróbować, ale on ma lekko brązowe tony, więc nie wiem.

JMW jak myślisz?
naprawde...? myslisz, że jeśli beige są dla mnie za żłóte, to pasowałby mi golden?
Chciałabym bardzo jakiś kolor wkońcu znaleść ktory by mi pasowal, ale skoro nawet z beige są za żółte to ja nie wiem czy cos znajde...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:24   #1297
justicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To może i ja coś wtrącę .
Po dogłębnych (dogębnych) testach zamówiłam duże pudło light medium warm VV. Wahałam się między tym a light medium golden, bo na twarzy nie widziałam właściwie żadnej różnicy w kolorze, w pudełku warm wydaje się troszeczkę cieplejszy, a golden bardziej żółty (słoneczny?). Być może pokuszę się jeszcze o golden, a co
Uwielbiam ich formułę VV, L, lubię cashmere. Nie robią maski, ładnie dopasowują się i wtapiają, VV sprawdziła się w upalnej pogodzie i na grillu.
justicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 15:28   #1298
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
naprawde...? myslisz, że jeśli beige są dla mnie za żłóte, to pasowałby mi golden?
Chciałabym bardzo jakiś kolor wkońcu znaleść ktory by mi pasowal, ale skoro nawet z beige są za żółte to ja nie wiem czy cos znajde...
Dla mnie beige był jakby brzoskwiniowy, golden jest bardziej neutralny. Zawsze można zamówić próbki
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:41   #1299
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Doradźcie mi kolor różu. Chciałabym coś różowo-brązowego. Myślę nad Saharą, ale na podstawie zdjęć cięzko stwierdzić, czy jest bardziej brązowa niż różowa

Czy któraś z was widziała na żywo albo na zdjęcaich róż terra cotta?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:45   #1300
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak mało swatchy jest z różami Chcę wziąć dwa ale nie mogę się na żaden zdecydować. Marzy mi się różowo-brązowy z przewagą różu Myślę nad Saharą. Jaką ilość różu w porównaniu np. do EDM pakują do woreczka?

Faktycznie róże z Lumiere są takie trwałe? Na KWC mają tylko dwie opinie, ale za to porządne
Mam tylko Saharę, więc cięzko coś uogólniać, ale jest bardzo trwała i bardzo wydajna. Na skórze daje taki ciekawy efekt, raczej brąz, taki glow, całość dość subtelna, taka letnia.

Wtrącając się do goldenowej dyskusji, te jaśniejsze są mniej golden te ciemniejsze (light medium i medium) bardziej żółte, szczególnie widać to w formułach VV i FF Dla mnie za bardzo, podbijały mi żółć skóry i wyglądałam trochę jak blond-chinka
Ja wielbię Light Medium Warma, bo jak stworzony dla mnie Ale też ciepły dosyć i troszkę żółty.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:39   #1301
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Doradźcie mi kolor różu. Chciałabym coś różowo-brązowego. Myślę nad Saharą, ale na podstawie zdjęć cięzko stwierdzić, czy jest bardziej brązowa niż różowa
tootsie a czytałaś moją wypowiedź? Poprzednia strona, ostatni post.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 16:39   #1302
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziś testowałam podkłady z Lumiere i znowu wychodzi na to, że to kolejna po edm firma w której nie mają nic dla mnie W formule FF zamówiłam MCB 2.3 - po nałożeniu wyglądałam jak otynkowana brzoskwinka... Reszta w VV i tu nawet znalazłam dwa odcienie, które po wymieszaniu byłyby pewnie idealne (light beige - za pomarańczowy i light cool - za różowy, czyli z gotowych może golden albo warm byłby odpowieni?) tylko co z tego skoro ta formuła nie jest w stanie zakryć tego co mam do ukrycia...
Za to próbką Poppy jestem zachwycona, zostaję kolejną fanką i już wiem że będę chciała pełne opakowanie

A na pocieszenie po nieudanym testowaniu złożyłam już zamówinie na EGM te minerały na prawde uzależniają...
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:53   #1303
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A co chcesz ukryć?
Może spróbuj na calą twarz cienszą warstwę, a poźniej małym pędzelkiem na to co ukrywasz odrobinę.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 18:28   #1304
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A co chcesz ukryć?
Może spróbuj na calą twarz cienszą warstwę, a poźniej małym pędzelkiem na to co ukrywasz odrobinę.
Próbowałam, co prawda nie małym pędzelkiem, bo jeszcze nie mam , ale to też nie zdaje egzaminu kiedy ma się do ukrycia całe policzki w bliznach i przebarwieniach :/
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:03   #1305
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
tootsie a czytałaś moją wypowiedź? Poprzednia strona, ostatni post.
O choroba, umkną mi Twój post Wezmę saharę dla świętego spokoju, a jak dojdzie wrzucę swatche dla potomnych

ruda-wiedzmo, a jakiego korektora i pędzla używasz?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:40   #1306
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
ruda-wiedzmo, a jakiego korektora i pędzla używasz?
Korektor EDM multi-tasking. Co do pędzla - wstyd się przyznać - nakładam albo palcami albo końcówką flat topa, nie doczekałam się jeszcze odpowiedniego sprzętu...
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:06   #1307
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dałam kolejną szanse Lumiere, pierwszy raz przetestowalam kolor Light Beige w formule VV. O ile paskiem nalozony na twarz jest za zółty, z szyją stapia się IDEALNIE. Szyje mam właśnie żołtą.

a więc kolor dobrany świetnie, tylko wyglądam w tym podkładzie żle. Poprostu ŹLE i nie wiem jaki tego powod.. być może dlatego, że z natury mam twarz ciemniejszą niż szyję i bardziej neutralną i wysmarowalam się pod kolor szyji. Wdodatku nie zakrył wogóle moich blizn, wręcz je jakoś uwypuklił...jestem jakaś blada, bez wyrazu, niezdrowo wyglądam, ale z szyją tak dobrze jak ten podkład żaden się nie stapial

Ma któraś z Was porównanie Light Medium Golden/ Light Medium Warm z Light Medium Beige ?
albo chociaz z Light Beige wszystko z formuły VV. Bardzo bym prosiła.

Moze poprostu ta kremowa konsystencja nie jest dla mnie dlatego tak źle wyglądam...bo oprocz tego że mnie wybielił to jednak chyba w tej konsuystencji mi zle, ale musze jeszcze przetestowac, zamowic nowe kolory (narazie nie wiem jeszcze jakie) Jaka formułe mi polecacie? Dalej mam VV testowac?Z uwzglednieniem że Luminesse nie zarywa u mnie ani naczynek ani blizn
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:34   #1308
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dałam kolejną szanse Lumiere, pierwszy raz przetestowalam kolor Light Beige w formule VV. O ile paskiem nalozony na twarz jest za zółty, z szyją stapia się IDEALNIE. Szyje mam właśnie żołtą.

a więc kolor dobrany świetnie, tylko wyglądam w tym podkładzie żle. Poprostu ŹLE i nie wiem jaki tego powod.. być może dlatego, że z natury mam twarz ciemniejszą niż szyję i bardziej neutralną i wysmarowalam się pod kolor szyji. Wdodatku nie zakrył wogóle moich blizn, wręcz je jakoś uwypuklił...jestem jakaś blada, bez wyrazu, niezdrowo wyglądam, ale z szyją tak dobrze jak ten podkład żaden się nie stapial

Ma któraś z Was porównanie Light Medium Golden/ Light Medium Warm z Light Medium Beige ?
albo chociaz z Light Beige wszystko z formuły VV. Bardzo bym prosiła.

Moze poprostu ta kremowa konsystencja nie jest dla mnie dlatego tak źle wyglądam...bo oprocz tego że mnie wybielił to jednak chyba w tej konsuystencji mi zle, ale musze jeszcze przetestowac, zamowic nowe kolory (narazie nie wiem jeszcze jakie) Jaka formułe mi polecacie? Dalej mam VV testowac?Z uwzglednieniem że Luminesse nie zarywa u mnie ani naczynek ani blizn
a FF testowałaś? przy czym FF z tego co zauwazyłam maja jakby mniej żółci i sa minimalnie jasniejsze zwykle wiec może się zdarzyć ze odpowiedni bedzie inny kolor...
dziwne są te lumiere - czesci z nas pasuje po kilka kolorów a inne nie maja odpowiedniego koloru w ogole
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:10   #1309
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
Korektor EDM multi-tasking. Co do pędzla - wstyd się przyznać - nakładam albo palcami albo końcówką flat topa, nie doczekałam się jeszcze odpowiedniego sprzętu...
Może źle nakładasz korektor, bo w duecie z podkładem przebarwienia i krostki powinny być praktycznie niewidoczne.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 22:20   #1310
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Tootsie, co do różu którego poszukujesz to może neutral pink się nada? Jest różowy z brązową bazą, satynowy.
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 01:44   #1311
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ruda-wiedzma Pokaż wiadomość
Korektor EDM multi-tasking. Co do pędzla - wstyd się przyznać - nakładam albo palcami albo końcówką flat topa, nie doczekałam się jeszcze odpowiedniego sprzętu...
Oj też wiem jak to jest z przebarwieniami.
Kup sobie pędzel, nawet nie do mineralów, widziałam że kilka osób zachwalało np. rossmanowski do korektora. I spróbuj stosować podkład jako korektor dodatkowo. Tak nawet ładniej wygląda, bo uzyskuje się jednolity odcień.
Możesz też spróbować kłaść dodatkową warstwę podkładu na policzki.
I koniecznie nakładaj na mokro i bardziej stemplując niż wcierając.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 09:52   #1312
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Tootsie, co do różu którego poszukujesz to może neutral pink się nada? Jest różowy z brązową bazą, satynowy.
Za zdjęciu ze strony wygląda na mocno błyszczący. Ma dużo drobinek?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:17   #1313
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dałam kolejną szanse Lumiere, pierwszy raz przetestowalam kolor Light Beige w formule VV. O ile paskiem nalozony na twarz jest za zółty, z szyją stapia się IDEALNIE. Szyje mam właśnie żołtą.

a więc kolor dobrany świetnie, tylko wyglądam w tym podkładzie żle. Poprostu ŹLE i nie wiem jaki tego powod.. być może dlatego, że z natury mam twarz ciemniejszą niż szyję i bardziej neutralną i wysmarowalam się pod kolor szyji. Wdodatku nie zakrył wogóle moich blizn, wręcz je jakoś uwypuklił...jestem jakaś blada, bez wyrazu, niezdrowo wyglądam, ale z szyją tak dobrze jak ten podkład żaden się nie stapial

Ma któraś z Was porównanie Light Medium Golden/ Light Medium Warm z Light Medium Beige ?
albo chociaz z Light Beige wszystko z formuły VV. Bardzo bym prosiła.

Moze poprostu ta kremowa konsystencja nie jest dla mnie dlatego tak źle wyglądam...bo oprocz tego że mnie wybielił to jednak chyba w tej konsuystencji mi zle, ale musze jeszcze przetestowac, zamowic nowe kolory (narazie nie wiem jeszcze jakie) Jaka formułe mi polecacie? Dalej mam VV testowac?Z uwzglednieniem że Luminesse nie zarywa u mnie ani naczynek ani blizn
Mam fairly Light beigeVV i to mój faworyt.Akuratnie brakło mi próbki (już leci duze opakowanie) i mieszam Light Golden Cashmire z Light Beige VV( z tym mixem ujdę w tłumie.)
Fairly LT Beige jest jaśniejszy od Light Beige.
Light Beige Golden cashmiere dla mnie za żółty chociaż nw sumie szyje też mam żółtą.
Też mam tak ze w sumie jestem blada jak ściana , szyja żółta a twarz jakaś taka ciemniejsza.

Dziewczyny czy was też tak wysuszają minerały??Jakoś nie moge sobie z tym poradzića Lumeire to narazie jedyne podkłady , które mnie nie zapychają.Te suche skórki mnie dobijają

Btw jakby ktoś był chętny do mam próbke Light beige VV , Fairly Light Golden VV..
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez mogwaica
Czas edycji: 2009-06-14 o 10:18
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:31   #1314
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy was też tak wysuszają minerały??Jakoś nie moge sobie z tym poradzića Lumeire to narazie jedyne podkłady , które mnie nie zapychają.Te suche skórki mnie dobijają
Mnie nie wysuszają, a mam skórę skłonna do przesuszeń. Na noc staram sie nawilżać
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:35   #1315
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mogwaica wypróbuj formuły FF, ona jest bardziej kremowa. I dopieszczaj skórę nocą
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:44   #1316
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mnie nie wysuszają, a mam skórę skłonna do przesuszeń. Na noc staram sie nawilżać
Ja to zawsze "inna"byłam

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mogwaica wypróbuj formuły FF, ona jest bardziej kremowa. I dopieszczaj skórę nocą
Musze spróbować.
W zasadzie to mam cere mieszaną ale odkąd uzywam minerałów to obłażę skórą jak wąż
Na noc smaruję twarz olejem herbacianym ale nie daje rady, nie wiem co sie dzieje
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:00   #1317
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja to zawsze "inna"byłam


Musze spróbować.
W zasadzie to mam cere mieszaną ale odkąd uzywam minerałów to obłażę skórą jak wąż
Na noc smaruję twarz olejem herbacianym ale nie daje rady, nie wiem co sie dzieje
Moim zdaniem musisz bardziej nawilżać/odżywiać, sam olejek może być niewystarczający. Dziewczyny polecają Babydream i kremy z EGM. Więcej nie poradzę, sama obecnie używam BanDi, ale rzadko, bo mnie trochę zapycha, też czegoś szukam. Ostatecznie spróbuj zapytać na biochemii, tam dziewczyny na pewno coś doradzą.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:09   #1318
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Moim zdaniem musisz bardziej nawilżać/odżywiać, sam olejek może być niewystarczający. Dziewczyny polecają Babydream i kremy z EGM. Więcej nie poradzę, sama obecnie używam BanDi, ale rzadko, bo mnie trochę zapycha, też czegoś szukam. Ostatecznie spróbuj zapytać na biochemii, tam dziewczyny na pewno coś doradzą.
Ja uzywam serum lemon pomieszane z żelem HA z BU, jak na razie najlepiej mi słuzy
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 11:14   #1319
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja to zawsze "inna"byłam

(...)
Nie taka inna Mnie też VV przesusza.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:20   #1320
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja uzywam serum lemon pomieszane z żelem HA z BU, jak na razie najlepiej mi słuzy
serum na dzień?ja używam na noc , żelem z olejem ratuje się na dzień aby minerały jakos wyglądały na tych suchych skórkach.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie taka inna Mnie też VV przesusza.
No właśnie.Wysusza aczkolwiek wole to niz zapychanie
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.