Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 16:36   #4561
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
chyba przekombinowalas, za szybko rozjasnialas drugi raz czy co?
Na to wygląda Dorwałam mahoniową płukankę i już jest w miarę. Przynajmniej nie zielono. Teraz trzymam szamponetkę Joanny... Zobaczymy. Na szczęście mi nie zależało nigdy na włosach blond. Chciałam jedynie zejść z czerni na coś jaśniejszego (niekoniecznie niebiesko-zielonego) Ale chciałam wam pokazać, co się może wydarzyć...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:41   #4562
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
jaka farbe kladlas?
Robiłam kąpiel rozjaśniającą i kładłam na to joannę gołębi popiel + perłowy blond
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:42   #4563
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny (i chłopaki ), dzielę się zdjęciami - ku przestrodze... Ja też się bawiłam w dekoloryzację. Zeszłam z czarnych (farbowanych) włosów do miedzi, potem do rudawego blondu poprzez kąpiel rozjaśniającą oraz rozjaśniacz Flash Vincent Ledier. Wyszło zadowalająco, całkiem jasno... ale jeszcze od połowy w dół włosy były ciemniejsze co mi się nie podobało. Zgasiłam to farbą Joanny Gołębi Popiel... po czym po dwóch dniach położyłam jeszcze raz partię rozjaśniacza na te ciemne pasma włosów... I co? I stało się to, co na zdjęciach. Góra i reszta włosów jasna - taka jak chciałam a boki sino-granatowe. Raczej nie do uratowania - jedynie farbując na ciemno, a tego nie chcę... Uważajcie bardzo, bo można się mocno zdziwić
O rany, ale Ci niebieskie pasemka wyszły dobrze, ze już czymś je zakryłaś, bo przecież tak się nie da z domu wyjść..
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:46   #4564
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
O rany, ale Ci niebieskie pasemka wyszły dobrze, ze już czymś je zakryłaś, bo przecież tak się nie da z domu wyjść..
Najlepsze jest to, że zawsze walczyłam o zimny kolor włosów To mam..... hah!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:48   #4565
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Na to wygląda Dorwałam mahoniową płukankę i już jest w miarę. Przynajmniej nie zielono. Teraz trzymam szamponetkę Joanny... Zobaczymy. Na szczęście mi nie zależało nigdy na włosach blond. Chciałam jedynie zejść z czerni na coś jaśniejszego (niekoniecznie niebiesko-zielonego) Ale chciałam wam pokazać, co się może wydarzyć...
Ja tez schodze z czerni, teraz mam rude(malz twierdzi, ze zloty blond ) do kasztanowych, im dalej od glowy tym ciemniejsze Ale mi zalezy na blondzie, 10 lat czarnych, to za dlugo, chce miec jasne wlosy. Zreszta to juz TEN wiek, kiedy czarne postarza

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Robiłam kąpiel rozjaśniającą i kładłam na to joannę gołębi popiel + perłowy blond
A jaki kolor mialas przed kapiela? szukalam w watku, ale nie znalazlam.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że zawsze walczyłam o zimny kolor włosów To mam..... hah!
Mi tez marzy sie zimny odcien, rudosci mnie odrzucaja...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:53   #4566
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja walczyłam latami o zimny, średni brąz (cały wątek o tym - "brąz zimny czy popielaty") i różnie z tym bywało... Najgorsze, że aby był naprawdę chłodny, popielaty kolor to włosy musiały być prawie czarne...

Ja też już mam ten wiek, kiedy czarne postarza haha!!

W blond mi totalnie nie pasuje, w rudych też. No nic... Walczę przynajmniej o średni brąz. Nawet ciepły. Byle tylko nie czarny.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:58   #4567
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
I tak Ci zazdroszcze,chcialabym chociaz takie A z jakiego koloru rzjasnialas? i co polozylas potem?
Rozjaśniałam z ciemnego brązu. To moje 3-cie podejście i kolejne nieudane
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 16:59   #4568
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No zimny jest jak nic!

Też walczyłam z prawie czarnym, jakos mi nie do twarzy w tym kolorze, w blondzie (tzn z blond pasemkami) nie czułam sie najlepiej, marzy mi sie jaśniutki brąz.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:01   #4569
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja walczyłam latami o zimny, średni brąz (cały wątek o tym - "brąz zimny czy popielaty") i różnie z tym bywało... Najgorsze, że aby był naprawdę chłodny, popielaty kolor to włosy musiały być prawie czarne...

Ja też już mam ten wiek, kiedy czarne postarza haha!!

W blond mi totalnie nie pasuje, w rudych też. No nic... Walczę przynajmniej o średni brąz. Nawet ciepły. Byle tylko nie czarny.
Ja bym chciala jakis popielaty blond, ale nie szary, tylko blond ale zimny. Troche zakrecilam, ale wiadomo, o co chodzi
Z Twojej wizytowki widze, ze albo jestesmy w jednym wieku, albo ja rok starsza
Blondynka bylam bardzo dawno temu, jeszcze przed matura. Nie bylo zle, chce sprobowac znowu, ale inny odcien. Tamten byl za zolty, przynajmniej tak sadze na podstawie zdjec z tych zamierzchlych czasow.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:02   #4570
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz masz jakiś pomysł co dalej zrobić z moimi włosami? Jestem tak zrezygnowana, że najchętniej nałożyłabym czarną farbę i dała sobie już spokój
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:03   #4571
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Rozjaśniałam z ciemnego brązu. To moje 3-cie podejście i kolejne nieudane
Nie jest zle, kolezanka z niebieskimi ma gorzej Ale w pelni Cie rozumiem. Odczekaj do jutra, kolor troche sie zmieni, a poza tym wlosy chyba sa mokre na tych zdjeciach?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 17:11   #4572
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Oto efekty. Na odrostach i na końcówkach śliczny blond, a na reszcie jasny rudy/ciemny blond. (ten blond określiłabym na beżowy, na zdj tak tego nie widać)
nie widze rudości, tylko złoto, po rozjasniaczu zawsze jest ciepło, zakryj teraz farbą zeby wyrównać

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki. A czy da sie uzyskac jakies wyrownanie koloru po kapieli rozjasniajacej za pomoca szamponetki? Zeby nie fabowac od razu wlosow? 6 lipca ide do fryzjera(mam voucher ze sweetdeala i musze go wykorzystac) i tak sie zastanawiam czy uda sie uzyskac cos sensownego ale nie niszczacego wlosow? Jesli tak, to jakiej firmy i jaki kolor?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------


Pokazesz, co Ci wyszlo? jaka farbe kladlas?
szamponetki hmm... możesz spróbować z joanny ale ja bym nie liczył na jakis większy efekt.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Na to wygląda Dorwałam mahoniową płukankę i już jest w miarę. Przynajmniej nie zielono. Teraz trzymam szamponetkę Joanny... Zobaczymy. Na szczęście mi nie zależało nigdy na włosach blond. Chciałam jedynie zejść z czerni na coś jaśniejszego (niekoniecznie niebiesko-zielonego) Ale chciałam wam pokazać, co się może wydarzyć...
ojej dopiero teraz zobaczyłem Twoj post na poprzedniej stronie piekny ten niebieski <3 pamiętam jak rok temu mialem całe włosy takie i chyba znów mnie kusi

jaką szamponetkę trzymasz? miedzianą? miedź powinna złamac ten niebieski apotem juz kładź sobie popielay średni blond tylko większą uwage poświęć odrostom z których szybko będzie sie wypłukiwać bo są jasne

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja bym chciala jakis popielaty blond, ale nie szary, tylko blond ale zimny. Troche zakrecilam, ale wiadomo, o co chodzi
Z Twojej wizytowki widze, ze albo jestesmy w jednym wieku, albo ja rok starsza
Blondynka bylam bardzo dawno temu, jeszcze przed matura. Nie bylo zle, chce sprobowac znowu, ale inny odcien. Tamten byl za zolty, przynajmniej tak sadze na podstawie zdjec z tych zamierzchlych czasow.
dasz radę i dojdziesz do blondu tylko trzeba cierpliwości, z czerni to na prawde kawałek drogi, ale nie niemozliwy trzymaj się swego założenia i dąż do celu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:12   #4573
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie widze rudości, tylko złoto, po rozjasniaczu zawsze jest ciepło, zakryj teraz farbą zeby wyrównać

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



szamponetki hmm... możesz spróbować z joanny ale ja bym nie liczył na jakis większy efekt.
Wiesz, zalezy od tego, jak bardzo przerazajaco bede wygladac po samej kapieli. Po prostu nie chce farbowac wlosow co 2 tygodnie, a i nie wiem, jaki efekt uzyskam w domu, wiec sama koloryzacje wolalabym zostawic profesjonalistkom. Tym bardziej, ze ide na slub i nie chce straszyc otoczenia
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:15   #4574
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wiesz, zalezy od tego, jak bardzo przerazajaco bede wygladac po samej kapieli. Po prostu nie chce farbowac wlosow co 2 tygodnie, a i nie wiem, jaki efekt uzyskam w domu, wiec sama koloryzacje wolalabym zostawic profesjonalistkom. Tym bardziej, ze ide na slub i nie chce straszyc otoczenia
no ja rozumiem z joanny bierz szamponetki np perłowy blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:17   #4575
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a ja jestem zakochana w jej kolorze włosów

nigdy nie będe takich miała..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (12,9 KB, 20 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:20   #4576
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ja rozumiem z joanny bierz szamponetki np perłowy blond
Ok, dzieki Kapiel planuje na przyszly tydzien, wiec na razie bede tu zagladac i sledzic postepy innych dziewczyn
Mozesz mi jeszcze doradzic, jak nalozyc ta kapiel? Na fotce widac odrost, jasniejsze wlosy u gory i zawinieta reszte, zeby pokazac o ile dol jest ciemniejszy od gory. Da rade nalozyc to jakos tak, ze gora i dol nie roznila sie od siebie az tak? Kolor jeszcze sie wyplucze, ale za tydzien dysproprcje i tak pewnie beda takie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0630.jpg (109,5 KB, 13 załadowań)
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:22   #4577
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
a ja jestem zakochana w jej kolorze włosów

nigdy nie będe takich miała..
Ladny ja chwilami chcialabym jakikolwiek, byle jednolity. I nie czarny. I nie rudy. No to w sumie chyba mam za duzo wymagan
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:27   #4578
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ladny ja chwilami chcialabym jakikolwiek, byle jednolity. I nie czarny. I nie rudy. No to w sumie chyba mam za duzo wymagan
wszystko się da jak się chce ale jak cos jest trudne to troche pracy trzeba w to włożyc a wam jest jeszcze trudniej jak wam tylko napiszę co a wy same działacie prawda?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki Kapiel planuje na przyszly tydzien, wiec na razie bede tu zagladac i sledzic postepy innych dziewczyn
Mozesz mi jeszcze doradzic, jak nalozyc ta kapiel? Na fotce widac odrost, jasniejsze wlosy u gory i zawinieta reszte, zeby pokazac o ile dol jest ciemniejszy od gory. Da rade nalozyc to jakos tak, ze gora i dol nie roznila sie od siebie az tak? Kolor jeszcze sie wyplucze, ale za tydzien dysproprcje i tak pewnie beda takie same
no widzę widzę nalóż najpierw na te ciemne a na te jasne które są praktycznie blond na ostatnie 10 min trzymania mieszanki na włosach, potem tonuj szamponetkami jak chcesz od farby odpocząć i spróbuj tego perłowego blondu z joanny, albo naturalny blond .
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-06-14 o 17:29
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:28   #4579
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wszystko się da jak się chce ale jak cos jest trudne to troche pracy trzeba w to włożyc a wam jest jeszcze trudniej jak wam tylko napiszę co a wy same działacie prawda?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------



no widzę widzę nalóż najpierw na te ciemne a na te jasne które są praktycznie blond na ostatnie 10 min trzymania mieszanki na włosach, potem tonuj szamponetkami jak chcesz od farby odpocząć i spróbuj tego perłowego blondu z joanny
No latwo nie jest, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, czy jakos tak A Ty jestes tu prawdziwa kopalnia wiedzy


Dziekuje Ci bardzo Czyli na prawie cale na 40 minut, a na te jasniejsze ostatnie 10 min?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-14 o 17:31
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 17:31   #4580
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nie jest zle, kolezanka z niebieskimi ma gorzej Ale w pelni Cie rozumiem. Odczekaj do jutra, kolor troche sie zmieni, a poza tym wlosy chyba sa mokre na tych zdjeciach?
Mnie to jakoś nie pociesza Włosy po wyschnięciu są jeszcze gorsze.
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:32   #4581
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz to prawie jak guru

a ja ostatnio słyszałam o sposobie na "wykurzenie";p farby z włosów - 2 łyżki sody oczyszczonej + duzo szamponu i odżywki, to na włosy na jakis czas i podobno farba schodzi..
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:38   #4582
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Mnie to jakoś nie pociesza Włosy po wyschnięciu są jeszcze gorsze.
pokaz jakie są po wyschnięciu. moze daj im odpocząc of rab itp a teraz tylko fioletowy szampon w ruch na chłodzenie kolorku

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No latwo nie jest, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, czy jakos tak A Ty jestes tu prawdziwa kopalnia wiedzy


Dziekuje Ci bardzo Czyli na prawie cale na 40 minut, a na te jasniejsze ostatnie 10 min?
tak tzn ja nie wiem ile czy 40 czy mniej czy więcej, bo ja zawsze kieruje się tym jak kolor łapie a nie czasem więc tu tez masz trudniej zeby pilnowac koloru.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Fryz to prawie jak guru

a ja ostatnio słyszałam o sposobie na "wykurzenie";p farby z włosów - 2 łyżki sody oczyszczonej + duzo szamponu i odżywki, to na włosy na jakis czas i podobno farba schodzi..

dziękuję to bardzo miłe ciesze się ze was mam
tak tez to stosowałem to działa jak bardzo mocny szampon wtedy, ale włosy dostają po d**** i są suche i poplątane
ale tak, potwierdzam wypłukuje kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:38   #4583
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie widze rudości, tylko złoto, po rozjasniaczu zawsze jest ciepło, zakryj teraz farbą zeby wyrównać
Dałam obydwie farby joanny i efekt na zdjęciach to właśnie po nich.. Jak myślisz, czy jakaś jedna farba wyrówna mi to teraz? A może masz jakiś inny pomysł?
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:41   #4584
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dziękuję to bardzo miłe ciesze się ze was mam
tak tez to stosowałem to działa jak bardzo mocny szampon wtedy, ale włosy dostają po d**** i są suche i poplątane
ale tak, potwierdzam wypłukuje kolor
a my, że mamy Ciebie

właśnie chciałabym z tą sodą spróbować, ale tak łyżkę dać i z 5 min szorować te ciemniejsze, hyhyhy
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:43   #4585
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Dałam obydwie farby joanny i efekt na zdjęciach to właśnie po nich.. Jak myślisz, czy jakaś jedna farba wyrówna mi to teraz? A może masz jakiś inny pomysł?
hmm... daj im czas i kup szampon fioletowy z Marionu a z farbami działaj za jakies dwa tygodnie
drogeryjnymi farbami trudno jest uzyskać chlodny kolor juz o tym pisałem ale wiem ze to dla was najprostsze kupić sklepowe

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
a my, że mamy Ciebie

właśnie chciałabym z tą sodą spróbować, ale tak łyżkę dać i z 5 min szorować te ciemniejsze, hyhyhy
ja na moje krótkie włosy mieszałem z szamponem całe opakowanie sody i trzymałem od pół godz do 1 godz, ale ja wszystko testowałem sam na sobie więc sobie moglem pozwolić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:45   #4586
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja na moje krótkie włosy mieszałem z szamponem całe opakowanie sody i trzymałem od pół godz do 1 godz, ale ja wszystko testowałem sam na sobie więc sobie moglem pozwolić
ja bym się bała, że po spłukaniu wszystkie włosy znajdą się w odpływie chciałam mieć jaśniejsze włosy, ale daje sobie spokój z jakimiś blondami, celuje w jasne brązy - łatwiej ogarnąć
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:46   #4587
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
ja bym się bała, że po spłukaniu wszystkie włosy znajdą się w odpływie chciałam mieć jaśniejsze włosy, ale daje sobie spokój z jakimiś blondami, celuje w jasne brązy - łatwiej ogarnąć
wypaść nie ale przygotuj sie na poplątane wloski i nałożenie intensywnej maseczki
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:48   #4588
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wypaść nie ale przygotuj sie na poplątane wloski i nałożenie intensywnej maseczki
a jaką maseczkę polecasz?
może być coś naturalnego, jakieś jajko albo coś?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:55   #4589
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

moze, ale to nie wygładzi splątania więc dodatkowo cos mocnego, nawilżającego i wygładzającego.
a jakie odzywki/maski masz?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:57   #4590
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ojj bidnie z tym u mnie ostatnio :p
odżywkę z garniera do włosów farbowanych, olejek alterry i jakiś jedwab.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.