Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 11:48   #2341
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A do mnie dotarł dziś pierwszy duuuży Sweet Almond. Jest piękny i jest mój
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 13:32   #2342
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zainteresowały mnie minerały, zwłaszcza że mam cerę trądzikową i zwykłych podkładów nie używam bo to samobójstwo.

Chyba zamówię sobie darmowe sample, trochę mnie tylko przeraża mnogość kolorów : O Nigdy nie byłam w stanie nawet powiedzieć, czy mam bladą skórę czy już normalną, ciepłą czy zimną karnację, a teraz patrzę na ich stronę i: 'osiołkowi w żłobie dano...'

Odstrasza jeszcze fakt, że muszę do tego dodać pędzel. Jeden tylko? A do różu? A do korektora? (oj jak bym w końcu chciała znaleźć korektor pod oczy!) Sam Long Handled Kabuki (to jest podkładowy, prawda?) kosztuje ~30zł, a ja się trochę boję wydawać pieniądze na sam początek przygody z minerałami, bo nie wiadomo co z tego będzie
Trochę mnie pociesza fakt, że pędzel to wydatek jednorazowy, a jak nie trafię z kolorami i typami podkładów, to mogę zamawiać darmowy zestaw aż do skutku.

sample 0 usd + kabuki 10 usd, + przesyłka? ile? nie mogę znaleźć na ich stronie, a moja radiówka zrywa i odmawia posłuszeństwa
__________________
lalala.
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 13:34   #2343
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Płacze, promocja jest, daja mój ukochany SOFT BRONZER, a ja jestem spłukana.

Pare razy trafiłam na promocje , ale zawsze były jakieś kiepskie.

To jedna z najlepszych.

vauka
Zamów sobie we wspólnym zamówieniu pedzel.
A sam próbki wyjdzie ci o wiele taniej.

Przeczytaj też 1 post, to bardzo pomocne.

Edytowane przez anna1112
Czas edycji: 2009-07-10 o 13:37
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 13:47   #2344
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vauka Pokaż wiadomość
Zainteresowały mnie minerały, zwłaszcza że mam cerę trądzikową i zwykłych podkładów nie używam bo to samobójstwo.

Chyba zamówię sobie darmowe sample, trochę mnie tylko przeraża mnogość kolorów : O Nigdy nie byłam w stanie nawet powiedzieć, czy mam bladą skórę czy już normalną, ciepłą czy zimną karnację, a teraz patrzę na ich stronę i: 'osiołkowi w żłobie dano...'

Odstrasza jeszcze fakt, że muszę do tego dodać pędzel. Jeden tylko? A do różu? A do korektora? (oj jak bym w końcu chciała znaleźć korektor pod oczy!) Sam Long Handled Kabuki (to jest podkładowy, prawda?) kosztuje ~30zł, a ja się trochę boję wydawać pieniądze na sam początek przygody z minerałami, bo nie wiadomo co z tego będzie
Trochę mnie pociesza fakt, że pędzel to wydatek jednorazowy, a jak nie trafię z kolorami i typami podkładów, to mogę zamawiać darmowy zestaw aż do skutku.

sample 0 usd + kabuki 10 usd, + przesyłka? ile? nie mogę znaleźć na ich stronie, a moja radiówka zrywa i odmawia posłuszeństwa
hehe skad ja to znam skorzystaj z rady anny1112 i przeczytaj pierwszy post, tam masz swietnie wszystko wyjasnione..pedzla nie musisz na siłe kupowac, ja np. kupilam do mienrałków pedzel essence za 10 zł, ale po jakims tygodniu stwierdziłam, ze nie da sie tym nic zrobic na buzi, wiec zaczełam uczestniczyc w zbiorowych zakupach na watku zakupowym no i na szybko kupiłam pedzel do minerałkow)..LHK jest raczej pedzlem uniwersalnym, do wszystkiego, a reszta przyjdzie z czasem Na zakupowym też masz ładnie i przejrzyscie wszystko wyjasnione, a gwarantuje Ci że szybciutko Cie to wciagnie
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 13:50   #2345
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzieki!
Domyslalam sie, ze w pierwszym poscie znajde informacje, ale dziadostwo mi zrywa. Już widzę, czyli free sample kosztuje mnie w rzeczywistości 15zł. To i tak tyle, co nic. Pfff, odmówię sobie jednego błyszczyka i zamawiam minerały. Pewnie lepiej na tym wyjdę

Dzieki za rade, chyba tak zrobię - zamówię pędzel w grupowym.



Dziewczyny, jak dam Wam kilka zdjęć, pomożecie mi w mniej-więcej dobraniu odcieni? Bo zgłupiałam szczerze mówiąc.
__________________
lalala.
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:06   #2346
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Angled Brow & Liner Brush
Bardzo dobry nabytek Moj egzemplarz ma idealnie przyciete, cienkie wlosie, nic nie odstaje i nie jest zwichrowane, kreska wychodzi ultra delikatna, jakby jej wcale nie bylo, za to rzesy zyskuja na gestosci. Uzylam go dzis do zrobienia kreski cieniem EDM Mistic Night tuz przy lini rzes, kreski jako takiej nie widac ale rzesy od razu wydaly sie pelniejsze, a blekit teczowki jakby podrasowany Oczywiscie mozna tym pedzlem walnac sobie i gruba kreche, nikt nie broni, na mokro tez, czemu nie W porownaniu z pedzlem MAC 266, ten z EDM u mnie wygrywa Jest cienszy, wlosie jest delikatniejsze ale stabilne, wiec i aplikacja jest przyjemniejsza. Polecam.

Vauka wrzuc zdjecia (twarz i szyja w swietle dziennym, bez makijazu), napisz jakich podkladow (marka i kolor) uzywalas do tej pory i zajrzyj tez na watek "biblioteka kolorystyczna", moze znajdziesz na forum swojego klona

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-10 o 14:08
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:41   #2347
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny potrzebuję pomocy
Zamawiam drugi w moim zyciu zestaw sampli z EDM
W pierwszym miałam podklady: fairly light, linen, golden fair - wszystkie wydają mi się zbyt różowe. Chciałabym coś trochę bardziej żółtego, biorę więc fawn. Hmm a jakie dwa podklady wziąć jeszcze? Chciałabym coś na lato, pasującego do lekkiej opalenizny.
__________________
mój wątek wymianowy


Edytowane przez Nadya
Czas edycji: 2009-07-10 o 16:43
Nadya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 17:17   #2348
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy
Zamawiam drugi w moim zyciu zestaw sampli z EDM
W pierwszym miałam podklady: fairly light, linen, golden fair - wszystkie wydają mi się zbyt różowe. Chciałabym coś trochę bardziej żółtego, biorę więc fawn. Hmm a jakie dwa podklady wziąć jeszcze? Chciałabym coś na lato, pasującego do lekkiej opalenizny.
moze winged butter? on jest ciemniejsza wersja fawn
albo golden light- tylko ten jest bardziej pomaranczowy niz zoltawy

znalazlam taki switch

http://media.photobucket.com/image/w...goldencool.jpg

albo cos z oliwek moze

dzis przyszedl moj drugi zestaw probek- rozczarowalam sie korektorem aussie perk me up, pod oczami wyglada beznadziejnie, nawet przykryty warstwa podkladu, za to na powiekach i pod łukiem brwiowym slicznie

dodalam go do rozu All smiles- taka mieszanka wyglada slicznie, ladnie rozswietla

roz Summer stroll chyba bardziej mi sie podoba niz All smiles, chyba sie zakochalam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-07-10 o 17:27 Powód: dodanie linka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:27   #2349
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzisiaj pierwszy raz testowałam róż DVR. Jestem zachwycona
Można z nim przedobrzyć, bo jest dobrze napigmentowany. Róże na mojej skórze mają tendencję do ocieplania ale to dzięki temu ten róż wygląda na mnie tak dobrze Taki delikatny brązik z wyraźnie różowymi tonami.
Jutro jak będzie słoneczko wrzucę zdjęcie na DVR na polikach.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:51   #2350
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jutro jak będzie słoneczko wrzucę zdjęcie na DVR na polikach.
Bardzo chętnie to zobaczę, mnie też się DVR podoba chociaż nie wiem czy nie jest aż za różowy. Póki co moim ideałem jest Back to school - no i czekam na biga Waffle Cone, zakładam się że też się w nim zakocham

Ehhh i tak bardzo chciałabym Jump Rope, a ciągle go nie ma... nie wie ktoś czy ten kolor jeszcze się pojawi? Photo Album też zniknął...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:00   #2351
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja sie pozachwycam nad walkee talkee dla mnie najlepszy roz jaki mialam delikatnie malinkowy, na opalonej buzce wyglada booooooosko no i tak ladnie polyskuje..... cud, miod malina
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 21:05   #2352
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
a ja sie pozachwycam nad walkee talkee dla mnie najlepszy roz jaki mialam delikatnie malinkowy, na opalonej buzce wyglada booooooosko no i tak ladnie polyskuje..... cud, miod malina
Ehehe na niego też mam oko, bo jest taki trochę inny niż pozostałe. Ale jego jak już to chciałabym w samplu, bo ogólnie jeszcze bardziej podoba mi się Jump Rope - odcień podobny do WT ale bardziej jakby stonowany, piękny... Yhhh że też nie zdążyłam go kupić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:07   #2353
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja niedługo będę posiadaczką DVR dzięki wymiance Już się doczekać nie mogę
Poza tym... Chyba zakochałam się we wszystkich kolorach, które posiadam...
Dzisiaj pierwszy raz użyłam "wafla" i byłam wniebowzięta
Jak wygram w totka ( ale żeby wygrać najpierw trzeba grać ) to kupię wszystkie róże EDM... Powaga

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ehehe na niego też mam oko, bo jest taki trochę inny niż pozostałe. Ale jego jak już to chciałabym w samplu, bo ogólnie jeszcze bardziej podoba mi się Jump Rope - odcień podobny do WT ale bardziej jakby stonowany, piękny... Yhhh że też nie zdążyłam go kupić

kogoś ogarnia szał na róże - mam na Ciebie zły wpływ
ja Walkee Talkee będę miała w samplu - zobaczymy Pewnie znów okaże się ideałem...
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:28   #2354
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
kogoś ogarnia szał na róże - mam na Ciebie zły wpływ
ja Walkee Talkee będę miała w samplu - zobaczymy Pewnie znów okaże się ideałem...
Oczywiście że masz, gdyby nie Ty to byłabym o kilka stów bogatsza ale uboższa o radość korzystania z minerałów


A tak swoją drogą... czy może któraś z was zechciałaby się wymienić samplami? Chętnie oddałabym duszę za próbeczkę Jump Rope ale jako że to niewykonalne - podzielę się czymś z tego:
- róże - Back to school, Sprung, Email me, Weekend Getaway (czekam jeszcze na Waffle Cone)
- podkłady - Light Neutral, Fairly Light Neutral, Fairly Summer
- korektory - Sunlight, Multi - Tasking, Multi - Intensive, Mint

znajdzie się dobra dusza?
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-07-10 o 21:29
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:48   #2355
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą... czy może któraś z was zechciałaby się wymienić samplami? Chętnie oddałabym duszę za próbeczkę Jump Rope ale jako że to niewykonalne - podzielę się czymś z tego:
- róże - Back to school, Sprung, Email me, Weekend Getaway (czekam jeszcze na Waffle Cone)
-znajdzie się dobra dusza?
zaraz wysmaruję do Ciebie PW
Zerknj na mojego bloga, czy nic więcej nie chcesz ode mnie, bo mnie interesują 3 nieduże odsypki od Ciebie
I przejdźmy na wymiankowy z tym

ps. dziewczyny - zaraz moderatorka Was pogoni. Od plotek jest plotkowy

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-10 o 21:51
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:56   #2356
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zaraz wysmaruję do Ciebie PW
Zerknj na mojego bloga, czy nic więcej nie chcesz ode mnie, bo mnie interesują 3 nieduże odsypki od Ciebie
I przejdźmy na wymiankowy z tym

ps. dziewczyny - zaraz moderatorka Was pogoni. Od plotek jest plotkowy
Wiem wiem... właśnie do wiedźmy86 na gg pisałam że zaraz po głowach dostaniemy za OT`a już będziemy grzeczne

A na twoje kosmetyki zaraz zerknę nigdy z wymiankowym do czynienia nie miałam... ale zawsze musi być ten pierwszy raz
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:10   #2357
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A no pogoni. Dajcie dziewczyny poczytać innym na temat i nie zmuszajcie do przedzierania się przez posty zupełnie nie związane z tematem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:38   #2358
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Widzę tu wiele zachwytów nad różem Jump Rope... Hmm, ja mam pełny wymiar i jakoś nie jestem do niego przekonana. Może dlatego, że na mojej zielonkawej (oliwkowej) cerze z róży wychodzą zupełnie inne tony kolorystyczne, niż wynika to z koloru różu w pudełku (woreczku).

Mam spory problem, by umalować się tym różem - nie mam jeszcze Angleda, więc róże nakładam LHK, ale w przypadku Jump Rope muszę używać Flat Topa i dużej ilości proszku, by cokolwiek było widać
Mam jeszcze róże Snooze Bar i Waffle Cone i przy nich wystarczy muśnięcie LHK, by był efekt na policzkach.

Daję Jump Rope ostatnią szansę - jak dojdzie do mnie Angled z Blusche i zamówiony na allegro sampelek korektora Lavender, to pod róż dam lavender, róż nałożę Angledem i jak nie bedzie zadowalającego mnie efektu, to Jump Rope wyląduje na wymiankowym (więc jakby ktoś był zainteresowany, to proszę bacznie śledzić wątek wymiankowy, bo być może mój Jump Rope niebawem się tam pojawi).
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:46   #2359
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

potrzebuje potwierdzenia, że dobrze robię

mam 5 sampli z EDM : Olive Fair, Fawn, Linen, Fair Medium, Sunkissed Fair
najlepiej wygląda (najbardziej naturalnie, bez obcych tonów) Olive Fair, ale jest za jasny

ze wspólnego leci do mnie próbka Sweet Almond, więc myślę sobie, że w obecnym free kicie zamówię: Light Almond, Light Martian (ale ten na swatchach jest jakich żółtawy) i Olive Neutral (polecany jako dla opalonych Olive Fair, czli rozumiem, że proporcje tonów zostaja te same?? )

mam twarz jasno-średnią, ale po obecnym powrocie "ze wsi" troche sie opaliłam, a opalam się (jak mogę, a przy sprzyjających okolicznościach szybko mnie słońce łapie) na taki brudny zakurzony brąz, nie jest to nic żółtego ani brzoskwinka

dzis siedziałam cały dzień na photobuckecie i komputer zawieszał mi się chyba z dziesięć razy (aż musiałam resetować), ale powiem, że nie znalazłam tam wiele. Na blogu Cathy (dziekuję ), choć to dopiero start, jest to o wiele lepiej przedstawione, może po prostu kwestia tego, że uzywa tych tonacji.

a może ktoś gdzieś ma jeszcze swatche tych oliwek w zanadrzu ( forum przeszukałam i znalazłam też swatche roxy )


ps. ja ew bym chciała ten Jump Rope, ale ja tez chyba oliwa jestem, chociaż ma do mnie ( kiedyś ) też dolecieć lawender
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-07-10 o 22:48
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 22:49   #2360
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
jak nie bedzie zadowalającego mnie efektu, to Jump Rope wyląduje na wymiankowym (więc jakby ktoś był zainteresowany, to proszę bacznie śledzić wątek wymiankowy, bo być może mój Jump Rope niebawem się tam pojawi).
Ooo Ja właśnie dobiłam targu z cathy na wymiankowym i dostanę małą odsypkę JR, jeśli okaże się, że na mojej skórze będzie tak boski jak mi się wydaje, a Tobie jednak nie spasuje, to pamiętaj o mnie wątek będę czytać uważnie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 23:05   #2361
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jutro jak będzie słoneczko wrzucę zdjęcie na DVR na polikach.
czekam na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Widzę tu wiele zachwytów nad różem Jump Rope... Hmm, ja mam pełny wymiar i jakoś nie jestem do niego przekonana. Może dlatego, że na mojej zielonkawej (oliwkowej) cerze z róży wychodzą zupełnie inne tony kolorystyczne, niż wynika to z koloru różu w pudełku (woreczku).

Mam spory problem, by umalować się tym różem - nie mam jeszcze Angleda, więc róże nakładam LHK, ale w przypadku Jump Rope muszę używać Flat Topa i dużej ilości proszku, by cokolwiek było widać
Mam jeszcze róże Snooze Bar i Waffle Cone i przy nich wystarczy muśnięcie LHK, by był efekt na policzkach.

Daję Jump Rope ostatnią szansę - jak dojdzie do mnie Angled z Blusche i zamówiony na allegro sampelek korektora Lavender, to pod róż dam lavender, róż nałożę Angledem i jak nie bedzie zadowalającego mnie efektu, to Jump Rope wyląduje na wymiankowym (więc jakby ktoś był zainteresowany, to proszę bacznie śledzić wątek wymiankowy, bo być może mój Jump Rope niebawem się tam pojawi).
Flat Topem mowisz??
Ja go nakladam LHK (o skunksie to nawet nie ma mowy) i trzeba sie niezle nameczyc żeby bylo cokolwiek widac, efekt przyznam ladny, na mojej budzi taki fiolecik, policzki brązowi tylko gdyby nie znikal po godzinie

dzisiaj go mialam (chyba pierwszy raz, wlasciwie zdziwilam sie że takie cos znalazlam w szafie, jej pojemnosc stale mnie zaskakuje ) dlatego relacje na swiezo, niewiem moze jakis intensywny dzien mialam, że tak szybko ten roz mi zniknal, nastepnym razem sproboje Flat topem nalozyc moze na cos sie przyda ten roz ale do faworytow go nie zaliczam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-07-10 o 23:06
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 23:08   #2362
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

moj zachwyt jest głównie na podstawie swatchy
dlatego będę rozglądać sie za próbkami : Jump Rope, Opening Day, Walkee Talkee, Homework i ew Time Share
ale na razie podkłady stanowią moja obsesje, a konkretnie ich dobór, wolałabym już mieć to za sobą
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 01:16   #2363
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
potrzebuje potwierdzenia, że dobrze robię
mam 5 sampli z EDM : Olive Fair, Fawn, Linen, Fair Medium, Sunkissed Fair
najlepiej wygląda (najbardziej naturalnie, bez obcych tonów) Olive Fair, ale jest za jasny
ze wspólnego leci do mnie próbka Sweet Almond, więc myślę sobie, że w obecnym free kicie zamówię: Light Almond, Light Martian (ale ten na swatchach jest jakich żółtawy) i Olive Neutral (polecany jako dla opalonych Olive Fair, czli rozumiem, że proporcje tonów zostaja te same?? )

mam twarz jasno-średnią, ale po obecnym powrocie "ze wsi" troche sie opaliłam, a opalam się (jak mogę, a przy sprzyjających okolicznościach szybko mnie słońce łapie) na taki brudny zakurzony brąz, nie jest to nic żółtego ani brzoskwinka

dzis siedziałam cały dzień na photobuckecie i komputer zawieszał mi się chyba z dziesięć razy (aż musiałam resetować), ale powiem, że nie znalazłam tam wiele. Na blogu Cathy (dziekuję ), choć to dopiero start, jest to o wiele lepiej przedstawione, może po prostu kwestia tego, że uzywa tych tonacji.

a może ktoś gdzieś ma jeszcze swatche tych oliwek w zanadrzu ( forum przeszukałam i znalazłam też swatche roxy )
ps. ja ew bym chciała ten Jump Rope, ale ja tez chyba oliwa jestem, chociaż ma do mnie ( kiedyś ) też dolecieć lawender
dziękuję
ja Ci niestety za bardzo nie pomogę, bo odcienie,które wymieniłaś są dla mnie zdecydowanie za jasne, a poza tym u mnie jednak żółte tony występują
Niebawem powinnam ogarnąć oliwki, które do mnie lecą (dzisiaj przyleciało pudło Light Martiana, bo mi się próbka skonczyła, gdy robiłam zestawienie), ale obawiam się, że wszystkie, które niewiele Ci to pomoże, bo do porównania z tych odcieni, które wymienilaś mam jedynie Linen.
Olive Neutral mam zapisany jako zakupiony, jak już kiedyś pisałam, ale za chiny nie mogę go odnaleźć.
Jak tylko pozbieram te oliwki, które do mnie wędrują - zestawienie pojawi się na blogu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 08:19   #2364
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziękuję
ja Ci niestety za bardzo nie pomogę, bo odcienie,które wymieniłaś są dla mnie zdecydowanie za jasne, a poza tym u mnie jednak żółte tony występują
Niebawem powinnam ogarnąć oliwki, które do mnie lecą (dzisiaj przyleciało pudło Light Martiana, bo mi się próbka skonczyła, gdy robiłam zestawienie), ale obawiam się, że wszystkie, które niewiele Ci to pomoże, bo do porównania z tych odcieni, które wymienilaś mam jedynie Linen.
Olive Neutral mam zapisany jako zakupiony, jak już kiedyś pisałam, ale za chiny nie mogę go odnaleźć.
Jak tylko pozbieram te oliwki, które do mnie wędrują - zestawienie pojawi się na blogu
super, bo masz bardzo przejrzystego bloga
znalezienie rzeczy w albumie mineralnym stanowi dla mnie dużą trudność, może po prostu nie umiem go obsługiwać jeszcze
spróbuję zamówić te próbeczki, najwyżej je pomieszam z Olive Fair i wyjdzie coś dla mnie
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 10:13   #2365
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość


a może ktoś gdzieś ma jeszcze swatche tych oliwek w zanadrzu ( forum przeszukałam i znalazłam też swatche roxy )
Możesz podać linka do tych swatchy? Bo szukam i nic
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 10:52   #2366
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=851 tu ten post
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post11260068 a tu cała strona z wątku


ale sie naszukałam, okazało sie, że posta napisała raxa, a nie roxy, przepraszam obie, ale wczoraj byłam juz po ostrym przedawkowaniu netu

ja szukałam swatcha Light Martian, co do innych oliwek, szczególnie ciemnych, nic nie wiem


EDIT:
tu jest jeszcze parę Oliwek cathy https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4077 i tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=12164523&p ostcount=4075,
w podpisie link do jej blogu i tam inne swatche
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-07-11 o 10:57
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:15   #2367
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Szukam dobrego korektora pod oczy Naczytalam sie ochow i achow nt. sunlighta... i w sumie jestem sklonna kupic w ciemno....
ale zaczal mnie teraz kusic pearl sunlight Czy ktoras z kochanych wizazanek ma porownanie? Ktory bedzie lepszy na gigantyczne since pod oczami ?
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:22   #2368
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Szukam dobrego korektora pod oczy Naczytalam sie ochow i achow nt. sunlighta... i w sumie jestem sklonna kupic w ciemno....
ale zaczal mnie teraz kusic pearl sunlight Czy ktoras z kochanych wizazanek ma porownanie? Ktory bedzie lepszy na gigantyczne since pod oczami ?
jeśli to coś pomoże, służę moim niewielkim doświadczeniem: u mnie zamiast słynnego aussie perk me up, polecanego na takie okazje, idealnie sprawdził się... zwykły podkład buff light neutral, intensive, który na całą twarz się nie nadał
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:26   #2369
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Do tej pory pod oczy wrzucalam linen IN. ale zauwazylam ze wygladam jak bym chora przez to byla... i musze z czyms bardziej zywym pokombinowac
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:36   #2370
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cathy jak używać korektora lawendowego?Mi niestety też wszystkie róże się ocieplają
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.