Joanna naturia color czy multi cream color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 00:29   #1
niaczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2

Joanna naturia color czy multi cream color


Drogie wizażystki bardzo proszę o poradę.Mam ciemne włosy niestety już coraz więcej siwych.Więc farbuję już parę lat.Bardzo podoba mi się kolor joanny orzechowy brąz,jednak nie wiem którą farbę wybrać naturia czy multi cream aby uzyskać ładny kolo(nie bardzo ciemny).Którą z tych farb polecacie?
niaczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:39   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Joanna naturia color czy multi cream color

Cytat:
Napisane przez niaczko Pokaż wiadomość
Drogie wizażystki bardzo proszę o poradę.Mam ciemne włosy niestety już coraz więcej siwych.Więc farbuję już parę lat.Bardzo podoba mi się kolor joanny orzechowy brąz,jednak nie wiem którą farbę wybrać naturia czy multi cream aby uzyskać ładny kolo(nie bardzo ciemny).Którą z tych farb polecacie?
ja z farb naturi zawsze byłam bardzo zadowolona, włosów nie niszcza w ogóle, kolory ładne

wczoraj pofarbowałam sie multi cream i też ok - ładny zapach, bardzo dobra odżywka w zestawie tyle, że na moje włosy kolor średnio wyszedł ale nie ma się co dziwić bo kładłam farbę na kilkakrotnie rozjaśnianie włosy ( naturalny blond użyłam) więc nie liczę tego jako minus, trochę gęsta konsytencja

generalnie jak dla mnie obie farby są na plus z tym, że naturia jest bez odżywki a multi z więc brałbym 2.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 17:00   #3
niaczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Joanna naturia color czy multi cream color

Właśnie odżywka ważna rzecz,ale odżywkę i tak kupuję osobno.Chciałabym wiedzieć,który orzechowy brąz wyjdzie ładniejszy,jaśniejszy no i naturalniejszy.Ważne też, który utrzyma się na włosach dłużej.Czy ktoś wie????
niaczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 16:28   #4
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Joanna naturia color czy multi cream color

to nie odżywka jest dodawana tylko maseczka do włosów, a czy nie wie ktoś gdzie się kupi tą maskę?
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:51   #5
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Joanna naturia color czy multi cream color

i ja własnie noszę sie z zamiarem "farbnięcia" swoich włosów ta joaską dokładniej chodzi o karmelowy blond
obawiam sie tylko co może z tego wyjsc gdyż mam roxzjasniane przez długi czas włosy, mjimo ze był juz zmieniany kolor powracaja do swojej bieli...ale zawsze mozna spróbowac
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.