Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 21:03   #1411
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez unavailable Pokaż wiadomość
Co mam jeść żeby przytyć ? Jem dużo, nawet bardzo ale bez efektu.. przydałaby się dieta-cud powiększająca biust
Kochane, doradźcie

ooo taka dieta to i mnie by się przydała

a powaznie, ja zaokrągliłam się trochę z wiekiem Jako małolata byłam baaardzo chuda! Teraz jestem po prostu szczupła. Przydałoiby sie co prawda tu i ówdzie ale nie jest źle

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
no taak, więc kupiłam sobie maść z witaminą A i .. nie wiem jak jej użyć jest bardzo tłusta i się zastanawiam czy nie będzie zapychać i czy w ogóle będzie dobra dla mojej mieszanej cery ze skłonnością do pryszczy. hm?

Ja bym się bała

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja stosuję syrenkę pod prysznicem - naprawdę cudo polecam
Syyyrenkaaaa !
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:07   #1412
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny macie jakieś patenty na pozbycie się przebarwień takich po wyciskaniu ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:08   #1413
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
- na trądzik, na pojedyncze syfki olejek z drzewa herbacianego
Gdzie można kupić i ile kosztuje? I najważniejsze:
Pomaga...?
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 23:30   #1414
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

w aptece, ok. 10 złotych dałam, pomaga, wysysza pojedyncze syfki, w chwilach katastrof waliłam na cała twarz, ale uwaga właśnie wysusza i jak dasz na noc poducha jest potem tłusta ale ładnie pachnie, tak ostro, nie wiem jak dla kogo, ale mi się zawsze straszliwie ten zapach podobał
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 01:26   #1415
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

...::: Oto moje patenty - uzupelnione :::...

(na czerwono - moje KWC)

Twarz:

* demakijaz : mydelko glicerynowe roza-geranium
* usta: na codzien balsam (Herba Studio), w domu - masc z wit. A
* kompres z torebek od herbaty na oczy (doraznie)
* regulacja brwi dostosowana do ksztaltu twarzy (nie za cienkie)
* peeling twarzy raz na 2 tygodnie (uwazam, ze czesciej jest niezdrowo) a nastepnie tresciwy krem lub maseczka
* krem brazujacy Loreal (zapycha mnie, wiec stosuje raz na jakis czas i trzymam tylko 3 godziny, przez ten czas skora zdazy zbrazowiec ale krem nie zdazy zapchac)
* olejek herbaciany na wyskakujace ''niespodzianki'' stosowany na noc
* sok ze swiezego aloesu polozony na skore twarzy (trzeba poswiecic roslinke) ma na mnie cudowne dzialanie, moja twarz po prostu nabiera pieknego, zdrowego kolorytu w pare minut
* wzmozona higiena jamy ustnej - mam slabe zeby wiec dbam o nie bardzo (szczotkowanie z pasta 3 razy dziennie, szczotkowanie sama woda po posilkach, nic dentystyczna, plyn Listerine rozrobiony 50:50 z woda, ewentualnie ''wycior'' dentystyczny, ktory nosze tez ze soba, guma do zucia


Cialo:

* Syrenka
* peeling z cukru wymieszany z zelem do kapieli (sol mnie szczypie)
* po kapieli oliwka na mokra skore (lub dodac do peelingu cukrowego)
* jesli mam czas i ochote zamiast oliwki balsam brazujacy lub nawilzajacy
* Sudocream nakladany po delipacji w okolice bikini
* manicure - tak czesto jak potrzeba, nawet 2x w tygodniu
* utwardzacz paznokci Lovely
* pedicure - raz na 10 dni
* moczenie stop w misce z goraca woda i sola, nastepnie tlusty krem lub w przypadku zgrubialej skory - krem z Avonu z kwasami AHA +skarpety
* krem do rak zawsze w torebce + na noc z rekawiczkami raz na jakis czas
* raz na jakis czas podgrzana oliwa z oliwek wcierana w dlonie i paznokcie
* olejek rycynowy - najlepszy na paznokcie!!!
* woda utleniona na rozjasnienie wloskow
* zero solarium, tylko kremy brazujace
* cytryna na ciemniejsze miejsca na skorze (np. lokcie)



Wlosy:

* po kazdym myciu odzywka do splukiwania
* koncowki wlosow czasem traktuje olejkiem rycynowym/ kokosowym/ jojoba
* prostownica tylko na weekendowe wyjscia
* wlosy myje codziennie!!! swiezo umyte wlosy to podstawa! wtedy nawet niedociagniecia w np makijazu czy niepomalowane paznokcie wygladaja hmm lepiej emergency dla tlustych wlosow (stosuje baaaaardzo rzadko) - puder dla dzieci /zasypka/ wtarta we wlosy
* chodze do fryzjera (a przynajmniej wiem, ze powinnam ) czesciej niz raz na pol roku (zapuszczam) aby nadaj wlosom ksztaltu

Makijaz:

* dobry podklad to podstawa, uzywam Max Factor Lasting Performance
* zeby uzyskac efekt naturalnej cery nie czekam dlugo od nalozenia kremu do nalozenia podkladu, podklad bardziej sie slizga po twarzy i mniej go nakladam
* zawsze tuszuje rzesy wykrecajac je do gory szczoteczka (od tuszu)
* usta zostawiam naturalne, tylko pomadka ochronna i ew. kredka w odcieniu zblizonym do odcienia ust, na wyjscia blyszczyk
* perfumy o delikatnych zapachach
* koloryzacja wlosow - tylko szampony do 24 myc

Ogolne zalecenia:

* ciuchy kupuje po dokladnym przemysleniu, staram sie wybierac fasony kobiece, unikam tshirtow i kurtek/plaszczy bez paska w talii, stawiam na kolory, unikam adidasow, raczej obcasy nawet na niewielkim podbiciu, staram sie nosic mniej dzinsow (chociaz je lubie) na rzecz innych spodni
* co jakis czas robie przeglad w szafie, ciuchy ktore stracily urok odstawiam jako robocze, jesli ich nie zaloze do nastepnego przegladu oddaje je do sklepu charytatywnego, przeglad w bieliznie jest restrykcyjny - zadnych spranych, odbarwionych, bezksztaltnych lub poprutych majtek!! od razu wyrzucam, poniewaz swiadomosc ze ma sie na sobie ladna bielizne daje mi lepsze samopoczucie
* staram sie ladnie wygladac nawet w domu (z wyjatkiem zimy, wszelkie grubasne swetry i polary ktore nosze po domu w zime wygladaja strasznie)
* na zle samopoczucie - zakupy! Raz ze poprawiaja samopoczucie same z siebie, dwa - kupuje sobie jakis maly ladny drobiazg typu kolczyki lub bransoletke na kostke, od razu wygladam lepiej
* staram sie eksponowac to co mam ladne a zakrywac niedoskonalosci, nie daje sie poniesc modzie (przy niskim wzroscie i masywnych udach nie zaloze zestawu legginsy+baletki ) ale na kazdy sezon staram sie miec cos 'na czasie' - moze byc to np torebka w modnym kolorze (co nie znaczy ze prosto ze sklepu np w modny tej wiosny sprany dzins mozna zaopatrzyc sie w kazdym lumpeksie albo wyprac stare czarne dzinsy w wybielaczu )
* na zdjeciach staram sie pokazywac prawy profil, gdyz mam krzywa twarz
* bycie milym dla nieznajomych na ulicy - usmiech przechodnia moze naprawde uszczesliwic na caly dzien
* przemyslane zakupy: zanim kupie ciuch (z wyjatkiem wyprzedazy i second handow) albo kosmetyk, ktory zobaczylam w sklepie - zastanawiam sie, czy jest mi absolutnie niezbedny, czy jest wart swojej ceny i czy nie mam w domu 4 podobnych ... jesli moge zwrocic towar (sklepy odziezowe) to kupuje, jesli nie - daje sobie pare dni na przemyslenie, czy rzeczywiscie potrzebuje dana rzecz czesto okazuje sie, ze nie

Dieta:

* garsc orzechow dziennie na ladna cere i wlosy, wapn musujacy na zdrowe zeby
* podczas odchudzania staram sie jesc o 500kcal mniej niz wynosi moje zapotrzebowanie oraz wiecej sie ruszac
* zawsze jesc sniadanie ( jest sie mniej glodnym caly dzien)
* nie tykam coli, napojow energetycznych, frytek, czerwonego miesa
* jesli chce cos na szybko usmazyc, np. omlet, nalewam kapke oleju na dlon i rozsmarowuje cieniutka warstewke po patelni
* miesa i ryby TYLKO pieczone w piekarniku, bez dodatku tluszczu
* codziennie jem przynajmniej pare marchewek i troszke owocow
* napinanie posladkow (cw. izomeryczne) nawet w pracy
* wciaganie brzucha (na stale), moja mama kiedys mnie do tego przyzwyczaila, ludzie czesto mi mowia ze mam taki plaski brzuch haha gdyby znali prawde
* jak najwiecej ruchu
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2010-03-16 o 01:30
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 03:15   #1416
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

oooo kobieto podziwiam ten sok ze swieżego aloesu bardzo mnie zaciekawił , powiedz gdzie można kupić aloes ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 07:57   #1417
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
...::: Oto moje patenty - uzupelnione :::...

(na czerwono - moje KWC)

Twarz:

* demakijaz : mydelko glicerynowe roza-geranium
* usta: na codzien balsam (Herba Studio), w domu - masc z wit. A
* kompres z torebek od herbaty na oczy (doraznie)
* regulacja brwi dostosowana do ksztaltu twarzy (nie za cienkie)
* peeling twarzy raz na 2 tygodnie (uwazam, ze czesciej jest niezdrowo) a nastepnie tresciwy krem lub maseczka
* krem brazujacy Loreal (zapycha mnie, wiec stosuje raz na jakis czas i trzymam tylko 3 godziny, przez ten czas skora zdazy zbrazowiec ale krem nie zdazy zapchac)
* olejek herbaciany na wyskakujace ''niespodzianki'' stosowany na noc
* sok ze swiezego aloesu polozony na skore twarzy (trzeba poswiecic roslinke) ma na mnie cudowne dzialanie, moja twarz po prostu nabiera pieknego, zdrowego kolorytu w pare minut
* wzmozona higiena jamy ustnej - mam slabe zeby wiec dbam o nie bardzo (szczotkowanie z pasta 3 razy dziennie, szczotkowanie sama woda po posilkach, nic dentystyczna, plyn Listerine rozrobiony 50:50 z woda, ewentualnie ''wycior'' dentystyczny, ktory nosze tez ze soba, guma do zucia


Cialo:

* Syrenka
* peeling z cukru wymieszany z zelem do kapieli (sol mnie szczypie)
* po kapieli oliwka na mokra skore (lub dodac do peelingu cukrowego)
* jesli mam czas i ochote zamiast oliwki balsam brazujacy lub nawilzajacy
* Sudocream nakladany po delipacji w okolice bikini
* manicure - tak czesto jak potrzeba, nawet 2x w tygodniu
* utwardzacz paznokci Lovely
* pedicure - raz na 10 dni
* moczenie stop w misce z goraca woda i sola, nastepnie tlusty krem lub w przypadku zgrubialej skory - krem z Avonu z kwasami AHA +skarpety
* krem do rak zawsze w torebce + na noc z rekawiczkami raz na jakis czas
* raz na jakis czas podgrzana oliwa z oliwek wcierana w dlonie i paznokcie
* olejek rycynowy - najlepszy na paznokcie!!!
* woda utleniona na rozjasnienie wloskow
* zero solarium, tylko kremy brazujace
* cytryna na ciemniejsze miejsca na skorze (np. lokcie)



Wlosy:

* po kazdym myciu odzywka do splukiwania
* koncowki wlosow czasem traktuje olejkiem rycynowym/ kokosowym/ jojoba
* prostownica tylko na weekendowe wyjscia
* wlosy myje codziennie!!! swiezo umyte wlosy to podstawa! wtedy nawet niedociagniecia w np makijazu czy niepomalowane paznokcie wygladaja hmm lepiej emergency dla tlustych wlosow (stosuje baaaaardzo rzadko) - puder dla dzieci /zasypka/ wtarta we wlosy
* chodze do fryzjera (a przynajmniej wiem, ze powinnam ) czesciej niz raz na pol roku (zapuszczam) aby nadaj wlosom ksztaltu

Makijaz:

* dobry podklad to podstawa, uzywam Max Factor Lasting Performance
* zeby uzyskac efekt naturalnej cery nie czekam dlugo od nalozenia kremu do nalozenia podkladu, podklad bardziej sie slizga po twarzy i mniej go nakladam
* zawsze tuszuje rzesy wykrecajac je do gory szczoteczka (od tuszu)
* usta zostawiam naturalne, tylko pomadka ochronna i ew. kredka w odcieniu zblizonym do odcienia ust, na wyjscia blyszczyk
* perfumy o delikatnych zapachach
* koloryzacja wlosow - tylko szampony do 24 myc

Ogolne zalecenia:

* ciuchy kupuje po dokladnym przemysleniu, staram sie wybierac fasony kobiece, unikam tshirtow i kurtek/plaszczy bez paska w talii, stawiam na kolory, unikam adidasow, raczej obcasy nawet na niewielkim podbiciu, staram sie nosic mniej dzinsow (chociaz je lubie) na rzecz innych spodni
* co jakis czas robie przeglad w szafie, ciuchy ktore stracily urok odstawiam jako robocze, jesli ich nie zaloze do nastepnego przegladu oddaje je do sklepu charytatywnego, przeglad w bieliznie jest restrykcyjny - zadnych spranych, odbarwionych, bezksztaltnych lub poprutych majtek!! od razu wyrzucam, poniewaz swiadomosc ze ma sie na sobie ladna bielizne daje mi lepsze samopoczucie
* staram sie ladnie wygladac nawet w domu (z wyjatkiem zimy, wszelkie grubasne swetry i polary ktore nosze po domu w zime wygladaja strasznie)
* na zle samopoczucie - zakupy! Raz ze poprawiaja samopoczucie same z siebie, dwa - kupuje sobie jakis maly ladny drobiazg typu kolczyki lub bransoletke na kostke, od razu wygladam lepiej
* staram sie eksponowac to co mam ladne a zakrywac niedoskonalosci, nie daje sie poniesc modzie (przy niskim wzroscie i masywnych udach nie zaloze zestawu legginsy+baletki ) ale na kazdy sezon staram sie miec cos 'na czasie' - moze byc to np torebka w modnym kolorze (co nie znaczy ze prosto ze sklepu np w modny tej wiosny sprany dzins mozna zaopatrzyc sie w kazdym lumpeksie albo wyprac stare czarne dzinsy w wybielaczu )
* na zdjeciach staram sie pokazywac prawy profil, gdyz mam krzywa twarz
* bycie milym dla nieznajomych na ulicy - usmiech przechodnia moze naprawde uszczesliwic na caly dzien
* przemyslane zakupy: zanim kupie ciuch (z wyjatkiem wyprzedazy i second handow) albo kosmetyk, ktory zobaczylam w sklepie - zastanawiam sie, czy jest mi absolutnie niezbedny, czy jest wart swojej ceny i czy nie mam w domu 4 podobnych ... jesli moge zwrocic towar (sklepy odziezowe) to kupuje, jesli nie - daje sobie pare dni na przemyslenie, czy rzeczywiscie potrzebuje dana rzecz czesto okazuje sie, ze nie

Dieta:

* garsc orzechow dziennie na ladna cere i wlosy, wapn musujacy na zdrowe zeby
* podczas odchudzania staram sie jesc o 500kcal mniej niz wynosi moje zapotrzebowanie oraz wiecej sie ruszac
* zawsze jesc sniadanie ( jest sie mniej glodnym caly dzien)
* nie tykam coli, napojow energetycznych, frytek, czerwonego miesa
* jesli chce cos na szybko usmazyc, np. omlet, nalewam kapke oleju na dlon i rozsmarowuje cieniutka warstewke po patelni
* miesa i ryby TYLKO pieczone w piekarniku, bez dodatku tluszczu
* codziennie jem przynajmniej pare marchewek i troszke owocow
* napinanie posladkow (cw. izomeryczne) nawet w pracy
* wciaganie brzucha (na stale), moja mama kiedys mnie do tego przyzwyczaila, ludzie czesto mi mowia ze mam taki plaski brzuch haha gdyby znali prawde
* jak najwiecej ruchu
Wow, wow, no pięknie! I taką dietę od dawna stosujesz? Kurczę, to ja nie wiem, czy Ty się masz z czego odchudzać! :P

Mnie z kolei zainteresował punkt "wapn musujacy na zdrowe zeby" . Gdzie się można w coś takiego zaopatrzyć i czy rzeczywiście coś daje? No i czy nie smakuje tragicznie?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 08:40   #1418
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dragon świetna lista !!


Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
Twarz
* olejek herbaciany na wyskakujace ''niespodzianki'' stosowany na noc

* wzmozona higiena jamy ustnej - mam slabe zeby wiec dbam o nie bardzo (szczotkowanie z pasta 3 razy dziennie, szczotkowanie sama woda po posilkach, nic dentystyczna, plyn Listerine rozrobiony 50:50 z woda, ewentualnie ''wycior'' dentystyczny, ktory nosze tez ze soba, guma do zucia

Ten olejek muszę koniecznie kupić, ale cholera (!) wczoraj złozyłam zamówienie na doz. najwyzej dobiorę osobno

Też uwielbiam listerine. Którego używasz?
Ja nie mieszam z wodą, choć przyznaję że jest mocny


Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość

Cialo:

* Syrenka
* krem do rak zawsze w torebce + na noc z rekawiczkami raz na jakis czas

* woda utleniona na rozjasnienie wloskow
Syrenka rulez!


a jak rozjaśniasz wodą utlenioną? Kiedyś chciałam ale bałam się, że zniszczy włosy :/
robisz pojedyńcze pasma?czy dajesz na całość?
co ile to stosujesz?
Nabrałam ochoty na jasniejsze pasma






Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
Wlosy:


* wlosy myje codziennie!!! swiezo umyte wlosy to podstawa! wtedy nawet niedociagniecia w np makijazu czy niepomalowane paznokcie wygladaja hmm lepiej emergency dla tlustych wlosow (stosuje baaaaardzo rzadko) - puder dla dzieci /zasypka/ wtarta we wlosy
nie wyobrażam wyjść sobie z 'wczorajszymi' włosami.
Niestety, czasami to bardzo męczące, bo jak mam zjazd i wracam późno na stancję to marze tylko żeby wziąc prysznic i się położyć. Ale niestety muszę się włosami jeszcze męczyć :/ Nie lubię tego, tymbardziej, że łazienka nie zachęca do kąpieli moze wyopróbuję patent z puderm dla dzieci żeby móc nie myć z soboty na niedzielę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 13:19   #1419
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
oooo kobieto podziwiam ten sok ze swieżego aloesu bardzo mnie zaciekawił , powiedz gdzie można kupić aloes ?
ja mieszkam w uk, wiec tu pewnie troche inaczej ale moja roslinke kupilam w Lidlu w jakiejs promocji, maja co tydzien jakies rosliny doniczkowe
nie zabijam od razu calej roslinki tylko w miare potrzeb odcinam po jednym lisciu i tym srodkiem maze sie po twarzy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Wow, wow, no pięknie! I taką dietę od dawna stosujesz? Kurczę, to ja nie wiem, czy Ty się masz z czego odchudzać! :P

Mnie z kolei zainteresował punkt "wapn musujacy na zdrowe zeby" . Gdzie się można w coś takiego zaopatrzyć i czy rzeczywiście coś daje? No i czy nie smakuje tragicznie?
- z ta dieta to roznie :/ bo oprocz ograniczania kcal jak napisalam w 1 punkcie to ta reszta wcale nie pomoze az tak schudnac (fakt, nie jem np fastfoodow ale z natury jem duzo, i co z tego ze zdrowo, jak i tak bilans energetyczny jest dodatni)
- te moje -500kcal dziennie to nie przez caly czas teraz na przyklad staram sie taki bilans utrzymac, ale czesciej nie wychodzi niz wychodzi dlatego staram sie tez duzo ruszac... wlasnie zaczelam wczoraj nowe zmagania z waga, wiec zobaczymy

- ten wapn to tabletki musujace w takiej plastikowej rurce (opakowanie), mozna w takiej formie dostac witaminy itp. nawet w supermarketach sa, czesto przy kasach.... niektore nie smakuja zbytnio ale mozesz poszukac smakowych np cytrynowych czy pomaranczowych... powinno kosztowac ok 6zl za 20 tabletek

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dragon świetna lista !!




Ten olejek muszę koniecznie kupić, ale cholera (!) wczoraj złozyłam zamówienie na doz. najwyzej dobiorę osobno

Też uwielbiam listerine. Którego używasz?
Ja nie mieszam z wodą, choć przyznaję że jest mocny




Syrenka rulez!


a jak rozjaśniasz wodą utlenioną? Kiedyś chciałam ale bałam się, że zniszczy włosy :/
robisz pojedyńcze pasma?czy dajesz na całość?
co ile to stosujesz?
Nabrałam ochoty na jasniejsze pasma








nie wyobrażam wyjść sobie z 'wczorajszymi' włosami.
Niestety, czasami to bardzo męczące, bo jak mam zjazd i wracam późno na stancję to marze tylko żeby wziąc prysznic i się położyć. Ale niestety muszę się włosami jeszcze męczyć :/ Nie lubię tego, tymbardziej, że łazienka nie zachęca do kąpieli moze wyopróbuję patent z puderm dla dzieci żeby móc nie myć z soboty na niedzielę


NIE NIE NIE Blagam nie rozjasniaj wlosow na glowie woda utleniona ja mowilam o niechcianych wloskach np na przedramionach, bo woda utleniona bardzo je oslabia, moga sie wrecz wykruszyc Mialam kiedys (10 lat temu) manie rozjasniania, ja i kolezanki wylalysmy sobie butelke wody utlenionej na glowie to nie byl dobry pomysl

Listerine uzywam ten najlepszy Total Care Sensitive (to chyba nowosc, wczesniej widywalam tylko Total Care) ale jak nie zmieszam z woda to plakac mi sie chce jak to trzymam i po MAX 10 sekundach musze wypluc... Moj chlop mi mowi, ze to wypala bakterie i tak ma byc ale mi sie wydaje, ze pali mi skore



..........a tak w ogole to zauwazylam ze moja lista patentow zmienila sie troche od I czesci watku, gdzie je wypisalam... jak widac, ten watek pomaga wcielac w zycie rozne urodowe (i nie tylko) patenty pamietam, jeszcze w I czesci watku stosowalam parowke na twarz i dziwilam sie czemu mam tak rozszerone pory!
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2010-03-16 o 13:23
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:33   #1420
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dragon-she, mogłabys coś więcej napisać o wykręcaniu rzęs podczas malowania? Chodzi o to, że je tą szczoteczką tak jakby przytrzaskujesz do góry?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:56   #1421
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość

Cialo:

* Syrenka

a co to jeeest?
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 15:28   #1422
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
a co to jeeest?
też się zastanawiałam, ale odkryłam, że to gąbka.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:57   #1423
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A mnie zaciekawił ten sudocream, bo mam w domu, ale nigdy nie myślałam żeby używać go w takich sytuacjach
Ale ogólnie dbanie o siebie bardzo w porządku i powinno dawać widoczne efekty.
Wiele z tego co napisałaś też stosuję, ewentualnie kosmetyki innych firm.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 19:59   #1424
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej dziewczyny, poradźcie mi czego używacie do ukrycia cieni pod oczami, bo ja już nie daję rady. Próbowałam dermacolu, panstika, rozświetlającego z dax cosmetics, podkłady i pudry też nie kamuflują. Nie mam jakiś mega ogromnych cieni ale niczym nie mogę ich przykryć. Może macie jakieś patenty?
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 20:06   #1425
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na ukrycie cieni pod oczami polecam minerały!
Od kilku tygodni nie potrafię się bez korektora mineralnego żyć, tylko on pieknie pokrywa mi cienie i wyglądam o wiele lepiej, w dodatku nie podkreśla zmarch, nie zbiera się ( co było wcześniej problemem z innymi zwykłymi korektorami) i naprawdę długo wytrzymuje.

Dla mnie póki co nr 1 ,a już próbowałam wielu sposobów.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 20:08   #1426
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, poradźcie mi czego używacie do ukrycia cieni pod oczami, bo ja już nie daję rady. Próbowałam dermacolu, panstika, rozświetlającego z dax cosmetics, podkłady i pudry też nie kamuflują. Nie mam jakiś mega ogromnych cieni ale niczym nie mogę ich przykryć. Może macie jakieś patenty?
jak dla mnie Camouflage Artdeco nr 2. Tylko trzeba umiec go stosowac, nie nakladac za duzo. Efekt kilka dobrych godzin. Osobiscie polecam. Na nic lepszego nie trafilam.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...r-w-kremie.htm
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 20:26   #1427
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Na ukrycie cieni pod oczami polecam minerały!
Od kilku tygodni nie potrafię się bez korektora mineralnego żyć, tylko on pieknie pokrywa mi cienie i wyglądam o wiele lepiej, w dodatku nie podkreśla zmarch, nie zbiera się ( co było wcześniej problemem z innymi zwykłymi korektorami) i naprawdę długo wytrzymuje.

Dla mnie póki co nr 1 ,a już próbowałam wielu sposobów.
Ale takimi prawdziwymi minerałami? Tzn. z USA/UK? Jeśli tak to raczej marne szanse, żebym go zdobyła.
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 20:52   #1428
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość



NIE NIE NIE Blagam nie rozjasniaj wlosow na glowie woda utleniona ja mowilam o niechcianych wloskach np na przedramionach, bo woda utleniona bardzo je oslabia, moga sie wrecz wykruszyc Mialam kiedys (10 lat temu) manie rozjasniania, ja i kolezanki wylalysmy sobie butelke wody utlenionej na glowie to nie byl dobry pomysl

Listerine uzywam ten najlepszy Total Care Sensitive (to chyba nowosc, wczesniej widywalam tylko Total Care) ale jak nie zmieszam z woda to plakac mi sie chce jak to trzymam i po MAX 10 sekundach musze wypluc... Moj chlop mi mowi, ze to wypala bakterie i tak ma byc ale mi sie wydaje, ze pali mi skore



Dlatego właśnie zapytałam, bo wiem, że moja koleżanka kiedyś rozjaśniała sobie wodą utlenioną i miała je w opłakanym stanie. Myślałam, że może coś się zmieniło od tego czasu, ale widze że nie


Ja listerine nie rozrabiam, używam tego wybielającego, ale teraz chcę kupić inny bo już po iluśtam butelkach już mi się znudził

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Na ukrycie cieni pod oczami polecam minerały!
Od kilku tygodni nie potrafię się bez korektora mineralnego żyć, tylko on pieknie pokrywa mi cienie i wyglądam o wiele lepiej, w dodatku nie podkreśla zmarch, nie zbiera się ( co było wcześniej problemem z innymi zwykłymi korektorami) i naprawdę długo wytrzymuje.

Dla mnie póki co nr 1 ,a już próbowałam wielu sposobów.
jakiej firmy korektora używasz?

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
Ale takimi prawdziwymi minerałami? Tzn. z USA/UK? Jeśli tak to raczej marne szanse, żebym go zdobyła.
Allegro
Np. EDM dostaniesz bez problemu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 21:07   #1429
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kupiłam olejek herbaciany . Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające, bo olejek strasznie śmierdzi :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 21:08   #1430
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny czy płukanie skalpu pokrzywą zmniejsza przetłuszczanie przy skórze głowy?
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 23:59   #1431
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Dragon-she, mogłabys coś więcej napisać o wykręcaniu rzęs podczas malowania? Chodzi o to, że je tą szczoteczką tak jakby przytrzaskujesz do góry?
udaje sie to tylko przy prostych szczoteczkach, nie tych wygietych... po pomalowaniu lekko rzes przykladam szczoteczke do podstawy rzes i zamiast przesuwac w kierunku konca rzes po prostu jakby obracam szczoteczka dookola jej osi.... nie wiem czy to dobrze wytlumaczylam.... jesli mam szczoteczke wygieta po prostu staram sie malujac wyginac je do gory zeby byly podkrecone (nie uzywam zalotki)

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
a co to jeeest?
tak jak odkryla Rysienka jest to baaardzo ostra gabka do mycia ciala, swietnie wygladza, napina skore, redukuje cellulit... jest to moim zdaniem cudowna gabka taka niepozorna a jak dziala 3zl w Rossmanie

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
A mnie zaciekawił ten sudocream, bo mam w domu, ale nigdy nie myślałam żeby używać go w takich sytuacjach
Ale ogólnie dbanie o siebie bardzo w porządku i powinno dawać widoczne efekty.
Wiele z tego co napisałaś też stosuję, ewentualnie kosmetyki innych firm.
musze przyznac ze od kiedy wprowadzilam w zycie cala ta pielegnacje w zycie naprawde wygladam lepiej takze oplaca sie dbac o siebie... wiele z tych patentow to podpatrzone na tym watku

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, poradźcie mi czego używacie do ukrycia cieni pod oczami, bo ja już nie daję rady. Próbowałam dermacolu, panstika, rozświetlającego z dax cosmetics, podkłady i pudry też nie kamuflują. Nie mam jakiś mega ogromnych cieni ale niczym nie mogę ich przykryć. Może macie jakieś patenty?
ja uzywam Maybelline Everfresh Concealer ale zamawiam go juz tylko na ebayu bo wydaje mi sie ze nie ma go juz w sklepach

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Kupiłam olejek herbaciany . Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające, bo olejek strasznie śmierdzi :P.
ja jestem obecnie przy drugiej buteleczce olejku, pierwszy ladnie pachnial, ten drugi to masakra wiec nie wiem, czy moze jest gorszej jakosci...? mam nadzieje ze zadziala na Ciebie
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 07:12   #1432
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
dziewczyny czy płukanie skalpu pokrzywą zmniejsza przetłuszczanie przy skórze głowy?
podobno tak. Ja planuję sobie zrobić pokrzywkę do psikacza
Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
udaje sie to tylko przy prostych szczoteczkach, nie tych wygietych... po pomalowaniu lekko rzes przykladam szczoteczke do podstawy rzes i zamiast przesuwac w kierunku konca rzes po prostu jakby obracam szczoteczka dookola jej osi.... nie wiem czy to dobrze wytlumaczylam.... jesli mam szczoteczke wygieta po prostu staram sie malujac wyginac je do gory zeby byly podkrecone (nie uzywam zalotki)
ok, dzięki, kumam
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:16   #1433
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Kupiłam olejek herbaciany . Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające, bo olejek strasznie śmierdzi :P.
dziewczyny, rozrabiacie ten olejek? czy tak z butelki na skórę bezpośrednio aplikujecie?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:59   #1434
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
udaje sie to tylko przy prostych szczoteczkach, nie tych wygietych... po pomalowaniu lekko rzes przykladam szczoteczke do podstawy rzes i zamiast przesuwac w kierunku konca rzes po prostu jakby obracam szczoteczka dookola jej osi.... nie wiem czy to dobrze wytlumaczylam.... jesli mam szczoteczke wygieta po prostu staram sie malujac wyginac je do gory zeby byly podkrecone (nie uzywam zalotki)

Też tak robię, ale tak spektakularnego efektu jak przy użyciu zalotki nie osiągnie się. A propos zalotki: wszyscy mówią, że niszczy rzęsy- osłabia a później wypadają bla, bla, bla. Od chyba 6 czy 7 lat używam CODZIENNIE zalotki i rzęsy mam długie i mocne. Wystarczy, że robi się to ostrożnie, na niepomalowane rzęsy

Cytat:
tak jak odkryla Rysienka jest to baaardzo ostra gabka do mycia ciala, swietnie wygladza, napina skore, redukuje cellulit... jest to moim zdaniem cudowna gabka taka niepozorna a jak dziala 3zl w Rossmanie

Niestety u mnie odpada ostatnio mam bardzo wrażliwą skórę i jeśli użyję twardszej strony zwykłej gąbki, to przez następne 2 godziny całe ciało mnie swędzi


Cytat:
ja uzywam Maybelline Everfresh Concealer ale zamawiam go juz tylko na ebayu bo wydaje mi sie ze nie ma go juz w sklepach
Cóż co za bluźnierstwa! Sama go używam od ładnych paru lat i cały czas jest w ofercie
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:02   #1435
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość

Też tak robię, ale tak spektakularnego efektu jak przy użyciu zalotki nie osiągnie się. A propos zalotki: wszyscy mówią, że niszczy rzęsy- osłabia a później wypadają bla, bla, bla. Od chyba 6 czy 7 lat używam CODZIENNIE zalotki i rzęsy mam długie i mocne. Wystarczy, że robi się to ostrożnie, na niepomalowane rzęsy

ale do zalotki i tak trzeba mieć odpowiednie rzęsy - mocne i zdrowe jeśli ktoś ma krótkie rzęsy i bardzo słabe, nie ma szans, żeby używać zalotki
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:41   #1436
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
ale do zalotki i tak trzeba mieć odpowiednie rzęsy - mocne i zdrowe jeśli ktoś ma krótkie rzęsy i bardzo słabe, nie ma szans, żeby używać zalotki
Dokładnie.
Ja nie miałabym czego wykręcać
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:43   #1437
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Ja nie miałabym czego wykręcać
Pewnie macie rację. Ale mi chodziło o mit, że to zalotka niszczy rzęsy
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 11:52   #1438
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


jakiej firmy korektora używasz?
EDM
Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
Ale takimi prawdziwymi minerałami? Tzn. z USA/UK? Jeśli tak to raczej marne szanse, żebym go zdobyła.
Dokładnie jak napisałam Ag4 mam EDM z allegro I bardzo sobie korektory chwalę
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 12:03   #1439
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

hm pójdę Waszym śladem i też zakupię syrenkę.
ogólnie to nie posiadam żadnych gąbek, ponieważ mam jakąś fobie, że jest na nich milion bakterii .. ale jeśli ta gąbka ma mi pomóc w zredukowaniu cellulitu to zaryzykuje
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:19   #1440
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

marta dziękuję za odpowiedź Ja mam korektor zielony z EDM,
po,yślę nad innym kolorkiem jeszcze


rysienko napewno będziesz zadowolona. Pierwsze mycie może być nieco bolesne ale poóźniej się przyzwyczaisz. Ja teraz jak się nie umyję syrenką to czuję sie brudna. Myję się oczywiście tą delikatniejszą stroną, uda masuję mocniejszą.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.