Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 00:00   #151
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że brak konkretnej informacji o producencie a za to za pomówienia o jego kontrahentach, tak się nie robi. trzeba mieć dowody i jasno pokazać, że owe firmy się zgadzają jeżeli nie podaje się ze wzgl. na tajemnicę producenta i na odwrót. To wprowadza w błąd, rzekłabym nawet, że mimo szczerych chęci jest traktowane jako oszustwo w świecie marki i prawa
Dokładnie to samo pomyślałam, co Atojka, gdy zapoznałam się z ta stroną i musze przyznac, że mnie to zniechęciło i nieco zraziło...

Cytat:
Napisane przez Ondyna Pokaż wiadomość
Żeby zaistniała kwestia podrabiania, firma musiałaby najpierw opatentować wzór pędzli:
dokładne wymiary, kształt, gama kolorystyczna, konkretny typ włosia, gęstość itp.
Dziwi mnie, że EDM czy Blusche tego nie zrobiło (jeśli to te firmy jako pierwsza sprzedawała te pędzle, nie w sensie "kabuki", ale dokładnie te konkretne - skoro rzeczywiście są takie same)...

Słyszałam o Pixie już wcześniej i czekałam z niecierpliwością, stąd to lekkie rozczarowanie...

Nie chce nikogo urazić, tylko zwrócić uwagę, że nie tylko Atoja mogła mieć takie wrażenie.

Korektor wydaje mi się ciekawy - pytanko do użytkowniczek - czy ten neem w składzie jest wyczuwalny?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 06:54   #152
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ojacie, właśnie wyczytałam na stronie Pixie, że mają swój sklep we Wrocławiu w Rynku! Cudnie!
Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
O nie to chyba przepadnę całkowicie...
Biedne Wrocławianki
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to ja też coś napiszę
dostałam przesyłkę na drugi dzień a w niej Kabuki i różowy korektor

kabuki jeszcze nie wyprany - wygląda jak LHK na krótkiej rączce, mięciutki, na pewno się polubimy

różowy korektor - wzięłam w celu kamuflażu piegów itp oraz rozjaśnienia skóry powiek, bo nie mam sinej tylko taka jakby brzoskwiniową ciemną
ma zaskakująca konsystencję, stały ale topi się pod wpływem ciepła skóry, ładnie się rozprowadza i nie podkreśla porów, jak z włażeniem w zmarszczki to nie wiem bo akurat wokół oczu nie mam, twarz bardzo rozjaśnia a ja używam Gentle Ivory z Lauress obecnie
i bardzo ważna informacja - mam bardzo suchą skórę, wszystkie specyfiki tego typu wysuszały ją jeszcze bardziej
korektora użyłam wczoraj i po całym dniu wysuszenia nie odnotowałam, oby tak dalej
O własnie dobrze napisane zdanie Ja nadal testuję - właśnie pod oczami. Musze się dziś szczegółowo przyglądnąć czy nie wchodzi w zmarszczki itd.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:02   #153
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie mogę otworzyc żadnej zakładki na stronie Pixie a Wy tutaj piszecie, że ciągle coś czytacie. Też chciałabym
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:22   #154
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Trochę zdjęć żółtego korektora + skład gdyby kogoś interesował. Zdjęcia nie są retuszowane, tylko wyostrzone po zmniejszeniu. Chciałam oddać rzeczywisty kolor.
U mnie teraz wieczorem widzę, że trochę osadził się w zmarszczkach pod oczami. Makijaż robiłam o 6:35 rano.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:46   #155
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ladne opakowanie korektora... ja czaje się na pędzel Flat pixie-jest dostępny od ręki we Wro na rynku,kosztuje chyba 19 zl,w ofercie (w tym sklepie) mają jeszcze jeden pędzel za 17zl...
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:33   #156
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

O! Susanna dzieki za fotkę z łapką Zastanawiałam sie jakiej wielkości jest to pudełeczko. Nie jest malutkie chyba?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:47   #157
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
O! Susanna dzieki za fotkę z łapką Zastanawiałam sie jakiej wielkości jest to pudełeczko. Nie jest malutkie chyba?
Masa netto - 6,5g więc pojemnościowo dość spory kosmetyk, tym bardziej, że to korektor - czyli używany będzie raczej punktowo.

Myślę nad zielonym, ale nie wiem - szczerze przyznać muszę, jak się takim korektorem w kremie ze słoiczka pomalować?
Chodzi o precyzyjne zakrycie przebarwień, aby nie przebijało spod mineralnego podkładu.

Proszkiem - to omiatam buzię, a takim kremem?


Ostatnie zdanie skasowane przez moderatora.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-26 o 10:05
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 20:29   #158
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
ladne opakowanie korektora... ja czaje się na pędzel Flat pixie-jest dostępny od ręki we Wro na rynku,kosztuje chyba 19 zl,w ofercie (w tym sklepie) mają jeszcze jeden pędzel za 17zl...
Też musze sie zaopatrzyc w drugoego Flat Topa, jednak codziennie go używam, dobry bylby drugi na zmiane
Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
O! Susanna dzieki za fotkę z łapką Zastanawiałam sie jakiej wielkości jest to pudełeczko. Nie jest malutkie chyba?
No malutkie to ono nie jest (porównując z próbkami EDM. Mierzac po przekątnej to ma 3,5 cm

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Masa netto - 6,5g więc pojemnościowo dość spory kosmetyk, tym bardziej, że to korektor - czyli używany będzie raczej punktowo.

Myślę nad zielonym, ale nie wiem - szczerze przyznać muszę, jak się takim korektorem w kremie ze słoiczka pomalować?
Chodzi o precyzyjne zakrycie przebarwień, aby nie przebijało spod mineralnego podkładu.

Proszkiem - to omiatam buzię, a takim kremem?
Palcem? Tz. ja nakładam palcem, fajnie wklepuję i jest Ok. Ale pędzelek do korektorow EDM pewnie tez by się spisal rewelacyjnie ale ja nim nakladam cienie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-26 o 10:06
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:33   #159
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to ja też coś napiszę
dostałam przesyłkę na drugi dzień a w niej Kabuki i różowy korektor

kabuki jeszcze nie wyprany - wygląda jak LHK na krótkiej rączce, mięciutki, na pewno się polubimy

różowy korektor - wzięłam w celu kamuflażu piegów itp oraz rozjaśnienia skóry powiek, bo nie mam sinej tylko taka jakby brzoskwiniową ciemną
ma zaskakująca konsystencję, stały ale topi się pod wpływem ciepła skóry, ładnie się rozprowadza i nie podkreśla porów, jak z włażeniem w zmarszczki to nie wiem bo akurat wokół oczu nie mam, twarz bardzo rozjaśnia a ja używam Gentle Ivory z Lauress obecnie
i bardzo ważna informacja - mam bardzo suchą skórę, wszystkie specyfiki tego typu wysuszały ją jeszcze bardziej
korektora użyłam wczoraj i po całym dniu wysuszenia nie odnotowałam, oby tak dalej
Ciekawe moglabym sie usmiechnac o probke?bo formula mnie za bardzo nie przekonuje ale moze warto sprobowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:41   #160
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Wczoraj do mnie przyleciał zestaw pędzli, do którego zamówiłam korektor różowy. Dzisiaj testuję korektor
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:15   #161
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Wczoraj do mnie przyleciał zestaw pędzli, do którego zamówiłam korektor różowy. Dzisiaj testuję korektor
A gdzie kupiłaś?
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 11:19   #162
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Te pędzelki i korektor są dostępne na allegro
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:30   #163
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Już nie mogę doczekać się otwarcia sklepu Choć obawiam się, że ceny mogą nie być tak atrakcyjne jak w EDM ze zniżką -45%
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:08   #164
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Dajcie znać, jak już go odwiedzicie
...i sama sobie odpowiem
Zaszłam dziś przy okazji - planowałam kupić pędzel na all - stwierdziłam, że zakupię od razu.
Pędzli nie było - ponoć "jakieś były,ale nie ma; nie wiem,kiedy będą i czy będą"

Przy okazji próbowałam panią sprzedawczynię podpytać coś o kosmetyki - ale także nie potrafiła mi udzielić żadnej odpowiedzi. Cóż - wiem, wiem - to za szybko - ale chciałam podpytać z czystej ciekawości.

Reasumując - jeśli któraś wrocławianka planuje odwiedzić drogerię - to lepiej jeszcze poczekać.

Idę szukać pędzli na allegro
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:19   #165
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam Tu mnie jeszcze nie było

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciała taki stojak na pędzelki pytałąm ale niestety nie planują sprzedawać.
stojak jest świetny, właśnie wpadłam na pomysł p.t. "zleć to tacie"

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jutro powinnam mieć żółty korektor
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Sus, czekam niecierpliwie na Twoje wrażenia odn. korektora. Potrzebuje czegoś pod oczy a Magic Heleny Rubinstein nie daje całkiem rady moim sińcom
Ciekawe czy ten korektor będzie też w próbkach
Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
pędzlaki są do-kła-dnie takie same jak w EDM, a stojący kabuki jest śliczniusi (EDM nie ma zdaje się w takiej drewnianej rączce?)
no i ku zgrozie co poniektórych - korektor jest rewelacyjny!
kryje ok (przynajmniej dla mnie lepiej niż lancome i hr), trochę podobnie do takiego cuda Estee Lauder, którego już nie ma od wielu lat (ale może któraś z was znała?) - w postaci pasty w małym złotym słoiczku
żółty kolor jest idealny dla mnie (ale ja generalnie w kierunku lekkich żółtków)
generalnie - ma bardzo gęstą konsystencję, dobrze się nabiera, dobrze rozsmarowuje, mocno kryje, pięknie rozjaśnia, z racji bogactwa składu ciutkę wchodzi w zmarszczki, ale tyci tyci (popróbuję dodać do niego kapkę silikonu - może będzie jeszcze lepiej? )

krem pod oczy (gratisowy) też fajny, ale raczej na noc bo tłuścioszek

no, to tyle pierwszych wrażeń

(trzymam kciuki za firmę, oby tak dalej )
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mam korektor zdjęcia już zrobione. Ogólnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenia. Niemal bezzapachowy, gęsy ale zarazem kremowy. jak wtarłam odrobinę w dłoń bo fajnie się wtopił. Opakowanie mimo, że testowe - sympatyczne, ładne. Dołączona była karteczka ze składem i datą ważności.
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to ja też coś napiszę
dostałam przesyłkę na drugi dzień a w niej Kabuki i różowy korektor

kabuki jeszcze nie wyprany - wygląda jak LHK na krótkiej rączce, mięciutki, na pewno się polubimy

różowy korektor - wzięłam w celu kamuflażu piegów itp oraz rozjaśnienia skóry powiek, bo nie mam sinej tylko taka jakby brzoskwiniową ciemną
ma zaskakująca konsystencję, stały ale topi się pod wpływem ciepła skóry, ładnie się rozprowadza i nie podkreśla porów, jak z włażeniem w zmarszczki to nie wiem bo akurat wokół oczu nie mam, twarz bardzo rozjaśnia a ja używam Gentle Ivory z Lauress obecnie
i bardzo ważna informacja - mam bardzo suchą skórę, wszystkie specyfiki tego typu wysuszały ją jeszcze bardziej
korektora użyłam wczoraj i po całym dniu wysuszenia nie odnotowałam, oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Wczoraj do mnie przyleciał zestaw pędzli, do którego zamówiłam korektor różowy. Dzisiaj testuję korektor
Joanaros napisz jak wrażenia po testach

Cieszę się, że już dotarły do was i pędzlaki i korektory, bo mam już jakiś obraz tych produktów. Ale do rzeczy
To że zamówię pędzle to pewne, że korektor to też, ale mam problem z wyborem odcienia, nie wiem, który będzie dla mnie lepszy czy zółty czy różowy Mam dosyć spore cienie pod oczami, do tej pory używam biothermu forget it 10, rozświetla ale nie maskuje. Oprócz tego mam nierówną pigmentację skóry: plamy pociążowe+wybarwienia bielacze, no i zagwozdka, który brać bo opcja biorę dwa, nie wchodzi w rachubę.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:30   #166
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Joanaros napisz jak wrażenia po testach

Cieszę się, że już dotarły do was i pędzlaki i korektory, bo mam już jakiś obraz tych produktów. Ale do rzeczy
To że zamówię pędzle to pewne, że korektor to też, ale mam problem z wyborem odcienia, nie wiem, który będzie dla mnie lepszy czy zółty czy różowy Mam dosyć spore cienie pod oczami, do tej pory używam biothermu forget it 10, rozświetla ale nie maskuje. Oprócz tego mam nierówną pigmentację skóry: plamy pociążowe+wybarwienia bielacze, no i zagwozdka, który brać bo opcja biorę dwa, nie wchodzi w rachubę.
na cienie lepszy żółty
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:39   #167
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam, ze względu że juz kilka dni temu doszły do mnie korektory (różowy i żółty) moge się z wami podzielić swoimi spostrzezeniami na ich temat. Jesli chodzi o sam wygląd kosmetyku to jest na 5+ ale jeśli chodzi o kolorki to tez jest na 5+ , o wtapianie się w skóre tez 5+ , bardzo ładnie kryje cienie, ale................... najgorsza jest ta oleista poświata (nie umei tego inaczej nazwać) pod oczami waży sie niesamowicie, i wchodzi w zagłębienia pod rzęsami oraz na powiekach, musze co jakiś czas to wycierac bo jest nieprzyjemne uczucie ciezkich oczu i to jest jedyną ich wadą, nawet jak troszke przypudruje to i tak po kilku minutach znowu to samo, nie wiem jak temu zaradzić, może któraś z was ma ten sam problem i już go rozwiązała i mi coś poradzi?
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:00   #168
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez margi86 Pokaż wiadomość
Witam, ze względu że juz kilka dni temu doszły do mnie korektory (różowy i żółty) moge się z wami podzielić swoimi spostrzezeniami na ich temat. Jesli chodzi o sam wygląd kosmetyku to jest na 5+ ale jeśli chodzi o kolorki to tez jest na 5+ , o wtapianie się w skóre tez 5+ , bardzo ładnie kryje cienie, ale................... najgorsza jest ta oleista poświata (nie umei tego inaczej nazwać) pod oczami waży sie niesamowicie, i wchodzi w zagłębienia pod rzęsami oraz na powiekach, musze co jakiś czas to wycierac bo jest nieprzyjemne uczucie ciezkich oczu i to jest jedyną ich wadą, nawet jak troszke przypudruje to i tak po kilku minutach znowu to samo, nie wiem jak temu zaradzić, może któraś z was ma ten sam problem i już go rozwiązała i mi coś poradzi?
margi86, a jak go aplikujesz? pędzelkiem czy paluszkiem
Bo może powinnaś go brać mniej i po prostu wklepywać ??
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-01-28 o 22:01
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:06   #169
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość

Joanaros napisz jak wrażenia po testach
Korektor trzyma się cały dzień, mi nie uwidacznia zmarszczek, bardzo łatwo się go nakłada i na pewno starczy na długo. Oleisty jest tylko chwilę po nałożeniu, później już nie. Jestem bardzo z niego zadowolona
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 19:48   #170
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dzięki AnceFrance mam możliwość przetestowania żółtego jutro zaczynam zabawę

jeśli chodzi o zmarszczki pod oczami-czy testowała go jakaś Wizażanka po 30-tce która takowe posiada? Nie chodzi mi o kilka drobniutkich tylko konkretne zmarszczki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-01-28 o 19:49
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:45   #171
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzięki AnceFrance mam możliwość przetestowania żółtego jutro zaczynam zabawę

jeśli chodzi o zmarszczki pod oczami-czy testowała go jakaś Wizażanka po 30-tce która takowe posiada? Nie chodzi mi o kilka drobniutkich tylko konkretne zmarszczki
Dzieki Ilonie mam okazje testowac rozowy i musze powiedziec,ze jestem zadowolona-ladnie ozywia cere,kryje podkrazone oczy i skora staje sie w widoczny sposob promienna.
U mnie zmarszczki nie sa jakos specjalnie widoczne ale testowalam na mojej mamie i efekt byl zadawalajacy choc wydaje mi sie,ze mimo wszystko formula jest zbyt ciezka przy tego typu zmarszczkach.Z drugiej strony duzo tez zalezy od skory.....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:36   #172
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
margi86, a jak go aplikujesz? pędzelkiem czy paluszkiem
Bo może powinnaś go brać mniej i po prostu wklepywać ??
hej najpierw oczyszczam skóre tonikiem potem nakładam krem matujacy z filtrem a nastepnie jak sie krem wchłonie to nakładam palcem mało korektora, a potem przypruszam pudrem zeby sie tak nie świecił. Nie wiem co robie źle. Ogólnie bardzo ładnie kryje ale zeby nie wchodził w zagłębienie pod rzesami :/
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 10:42   #173
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez margi86 Pokaż wiadomość
hej najpierw oczyszczam skóre tonikiem potem nakładam krem matujacy z filtrem a nastepnie jak sie krem wchłonie to nakładam palcem mało korektora, a potem przypruszam pudrem zeby sie tak nie świecił. Nie wiem co robie źle. Ogólnie bardzo ładnie kryje ale zeby nie wchodził w zagłębienie pod rzesami :/
nakładasz palcem- za dużo
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 14:00   #174
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Rozi, to nie do końca tak chyba jest z tą przesadą w ilości
wszelkich korektorów pod oczy używam bardzo oszczędnie, nakładam pędzlem, potem jeszcze rozcieram paluchami i guzik, i tak się zbiera w załamaniach skóry
pewnie znaczenie ma też (oprócz wieku/stanu skóry) to, czego się używa pod korektor - w moim wypadku są to z konieczności kremy dość treściwe, zostawiające tłustawą powłoczkę i być może dlatego korektor "zjeżdża"
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 14:03   #175
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jest promocja 3 korektorów za 65 zł, chyba się skuszę. Czy one wszystkie mają tak samo termin ważności do 2011 roku?? Szkoda, że nie dłużej, bo nie zużyję
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 14:11   #176
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Jest promocja 3 korektorów za 65 zł, chyba się skuszę. Czy one wszystkie mają tak samo termin ważności do 2011 roku?? Szkoda, że nie dłużej, bo nie zużyję
Też właśnie zastanawiam się nad kupnem w promocji. I też mnie ten termin ważności martwi.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 14:19   #177
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Rozi, to nie do końca tak chyba jest z tą przesadą w ilości
wszelkich korektorów pod oczy używam bardzo oszczędnie, nakładam pędzlem, potem jeszcze rozcieram paluchami i guzik, i tak się zbiera w załamaniach skóry
pewnie znaczenie ma też (oprócz wieku/stanu skóry) to, czego się używa pod korektor - w moim wypadku są to z konieczności kremy dość treściwe, zostawiające tłustawą powłoczkę i być może dlatego korektor "zjeżdża"
zgadzam się oczywiście, chociaż w przypadku margi86 nakładanie palcem to 1. krok do eliminacji na rzecz pędzelka
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:23   #178
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zgadzam się oczywiście, chociaż w przypadku margi86 nakładanie palcem to 1. krok do eliminacji na rzecz pędzelka
to prawda, jutro spróbuje z pędzelkiem i zdam relacje,
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:36   #179
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Słuchajcie dziewczyny, muszę jedną rzecz wyjaśnić. Termin trwałości podany jest obecnie jako rok ale w wyniku przeprowadzenia kolejnych analiz można śmiało powiedzieć, że jest on znacznie dłuższy i spokojnie kosmetyk można użytkować 2 lata (następne partie korektora będą miały podany na etykiecie dłuższy okres trwałości).
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:58   #180
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

fajnie wyglądają te korektory ale obawiam się ,że na twarz (zielony )mogą zapychać .? ( w składzie wosk,masło shea ,avocado )

Edytowane przez Gajowniczka
Czas edycji: 2010-01-30 o 18:03
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.