Gorsety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 17:10   #1
Floy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2

Gorsety


Cześć!

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie gorsetu, ale dopiero teraz postanowiłam ten zamiar wcielić w życie

Moją uwagę szczególnie przyciągają solidne, mocno wiązane z tyłu gorsety typu underbust (overbust są dla mnie zbyt "wysokie", mam tylko 160 cm wzrostu)

Czy któraś z was używała go lub używa? Proszę o wszelkie porady. Czy ilość fiszbinów ma znaczenie? Lepsze stalowe, czy elastyczne? A może pół na pół?

Na co szczególnie powinnam zwrócić uwagę? Może znacie jakieś fajne sklepy internetowe? Na razie szukam głównie na allegro.

mam ambicje na czarny, sztywny gorset rodem z burleski

Będę wdzięczna za wszystkie porady, linki i komentarze.
Floy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:31   #2
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Gorsety

Ja mam taki - http://www.papercats.pl/p154,underbust-mat.html i polecam, z tym, że obecnie są niedostępne, musiałabyś się rozejrzeć po pozostałych w tym sklepie, ewentualnie obserwować, bo co jakiś czas rzucają nową dostawę BARDZO sobie chwalę, jest na stalowych, spiralnych fiszbinach i nie wymieniłabym na inne plastiki czy Bóg wie co jeszcze, bo to kompletnie inna bajka. Po mocnym związaniu efekt jest nieziemski

Mam ~66cm w talii, wzięłam rozmiar XS i z perspektywy czasu myślę, że mogłam nawet zaryzykować XXS ze względu na obwód pod biustem, który mógłby być ściślejszy
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 22:57   #3
needtobelieve
Przyczajenie
 
Avatar needtobelieve
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Gorsety

Ja polecam Gorsety firmy Hell Bunny ze strony DarkCameo.pl
Sama mam kilka. Gorsety elastyczne są lepsze do tzw codziennego noszenia, te bardzo mocno usztywniane wprawdzie dają bardzo fajny efekt, ale zarazem są przez to mniej wygodne, dlatego osobiście takie polecam raczej okazyjnie
needtobelieve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 23:13   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Gorsety

ja nie polecam klasycznych - wysmuklaja talie, ale jednoczesnie wypychaja brzuch, w koncu gdzies ten tluszcz pojsc musi
i bardzo ciezko sie oddycha
usiasc nie idzie...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:10   #5
anisia_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Gorsety

Ja gorsetów na co dzień nie noszę, ale miałam na weselu koleżanki sukienkę z gorsetem (stalowe fiszbiny). Wszystko było fajnie dopóki się nie pogięły od siedzenia, tańczenia itd. Miałam fale na brzuchu. Nie znam się na gorsetach, więc nie wiem, czy to normalne czy trafiłam na jakiś felerny...
anisia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:37   #6
socha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Gorsety

to miałaś chyba faktycznie pecha, ja gorsety lubię
socha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:03   #7
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Gorsety

Cytat:
Napisane przez anisia_k Pokaż wiadomość
Ja gorsetów na co dzień nie noszę, ale miałam na weselu koleżanki sukienkę z gorsetem (stalowe fiszbiny). Wszystko było fajnie dopóki się nie pogięły od siedzenia, tańczenia itd. Miałam fale na brzuchu. Nie znam się na gorsetach, więc nie wiem, czy to normalne czy trafiłam na jakiś felerny...
Skoro się pogięły to miałaś jakieś nędzne druciki Z porządnymi fiszbinami w gorsecie to by nie było możliwe

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ja nie polecam klasycznych - wysmuklaja talie, ale jednoczesnie wypychaja brzuch, w koncu gdzies ten tluszcz pojsc musi
i bardzo ciezko sie oddycha
usiasc nie idzie...
Wszystko zależy jak się ściśnie, ja z oddychaniem i siedzeniem nie mam problemów
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 10:50   #8
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Gorsety

Ja te marzę o Gorsecie.
Niestety mam troszkę tłuszczyku i tak się zastanawiam właśnie jaki byłby najlepszy co by właśnie tak się nie falował i trzymał wszystko w kupie ^_-
Natura nie ułaskawiła mnie talią, a chciałabym taką mieć:/

Moje pytanie brzmi jaki gorset do noszenia na co dzień? Np. Pod ubranie ?
A jaki do noszenia jako no ciuch :P Nie wiem czy rozumiecie ^_^

I czy to prawda żeby kupować mniejszy rozmiar niż się ma?

Będę wdzięczna za odpowiedzi i może jakieś zdjęcia i propozycję
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:15   #9
needtobelieve
Przyczajenie
 
Avatar needtobelieve
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Gorsety

Pod ubranie to z tego co się orientuję, są specjalne wyszczuplające, jest tego pelno na allegro, tylko pytanie czy to cokolwiek daje... ja jestem zdecydowanie za klasycznymi gorsetami i zdecydowanie wolę je nosić na ubranie (underbusty). Underbusty są w ogóle wygodniejsze do noszenia na codzień i modelują w jakimś tam stopniu sylwetkę. Radzilabym na początek spróbowac jakiś usztywniany, nie za drogi i ewentualnie zobaczyć, jak się w takim będziesz czula
needtobelieve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 23:30   #10
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Gorsety

no właśnie ja nie chce te wyszczuplające, chce prawdziasty ^_^ hyhy
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 00:11   #11
lady_alice
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 136
Dot.: Gorsety

Nie jestem ekspertem od gorsetow, ale ja mam taki z Intimissimi i sprawdza sie pod obcislymi sukienkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg intimissimi_soft_shaping_20990_pln_20110222_2058785793.jpg (68,8 KB, 52 załadowań)
lady_alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 19:56   #12
Floy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Gorsety

Dzięki wielkie za stronę www.papercats.pl Kupiłam sobie przepiękny gorset w rozmiarze xxS (dziewczyny, nie bójcie się kupować o dwa -trzy rozmiary mniejszego gorsetu! To wszystko zależy od tego ile chcesz stracić w talii - im mniejszy gorset, tym mocniej możesz się ścisnąć, logiczne!)

Jestem super zadowolona Chociaż nie mogę się nawet zgarbić, tak to usztywnia plecy (-20 w talii!)

Mój "dopasowany" rozmiar to M, ale zakupiłam model xxS - strzał w dziesiątkę ;] Wygląda to niesamowicie sexy!

Edytowane przez Floy
Czas edycji: 2011-03-09 o 08:42
Floy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:21   #13
frrru
Przyczajenie
 
Avatar frrru
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Gorsety

Jakiś czas temu nabyłam sobie gorset underbust ze stalowymi fiszbinami i jestem nim zachwycona. Do tej pory same elastyczne miałam. Fakt że gimnastyki się w nim uprawiać nie da i siedziec trzeba prosto ale wygląda się tak, że dech zapiera Bez porównania z elastycznymi którym robią się wałki i oponki jak się lepiej ścisnąć.
Gorset trzeba nabyć tak 5-10 cm mniejszy niż ma się w talii, ja napisałam do sklepu w którym robiłam zakupy podając swoje wymairy i właścicielka mi dobrała rozmiar.
frrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:42   #14
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Gorsety

Dziewczyny bez pierdu pierdu, pokażcie się bez gorsetu i z gorsetem,
Bardzo bym chciała zobaczyć efekty!
I jeśli można to pokażcie jakie modele posiadacie
Nie chodzi o to żeby kupić dosłownie te same, ale chodzi o porównanie i wybranie tego jakiegoś modelu złotego
Będę wdzięczna
Naprawdę długo podchodzę do wyboru tego gorsetu tego jedynego , ale jakoś nie jestem przekonana a zdjęcia na modelkach wcale mnie nie przekonuje. One bez tego dobrze wyglądają :/
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:10   #15
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Gorsety

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Dziewczyny bez pierdu pierdu, pokażcie się bez gorsetu i z gorsetem,
Bardzo bym chciała zobaczyć efekty!
I jeśli można to pokażcie jakie modele posiadacie
Nie chodzi o to żeby kupić dosłownie te same, ale chodzi o porównanie i wybranie tego jakiegoś modelu złotego
Będę wdzięczna
Naprawdę długo podchodzę do wyboru tego gorsetu tego jedynego , ale jakoś nie jestem przekonana a zdjęcia na modelkach wcale mnie nie przekonuje. One bez tego dobrze wyglądają :/
Zdjęcia "przed" nie mam, ale powiem tak - jakąś tam talię mam, aczkolwiek po zasznurowaniu gorsetu różnica jest kolosalna Wrzucałam kiedyś swoje foto w gorsecie, ale awaria Wizażu go "wsysła", jakości fantastycznej nie ma, bo zdjęcie z komórki:
gorset.jpg

Model wspomniany wyżej, w drugim poście tego wątku
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2011-03-09 o 21:12
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:21   #16
frrru
Przyczajenie
 
Avatar frrru
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Gorsety

zdjęć przy sobie nie mam bo w pracy jestem ale moge model podać - gorset mam z restyle.pl, czarny underbust z ekoskórki
nie wiem czy bezpośredniego linka można wstawiać, jak dziecko w mgle jeszcze tutaj się trochę czuję
frrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:15   #17
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Gorsety

Fela Von Helvete ŁaŁ Bajecznie wyglądasz O_O
Frru ty nie reklamujesz a pomagasz nam wybrać model ;p I przeglądałam tam kiedyś te gorsety i jest tam parę takich cudeniek

kolejne pytanie moje apropo przypomnienia,
eko skórka- to materiał dość nie trwały w moich oczach i nie mam dobrych wspomnień, a może w gorsetach takich lepiej się sprawdza? i nie niszczy ani nie pęka?
Jakie jest wasze zdanie ?
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:51   #18
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Gorsety

kurcze świetny efekt!!!
zainspirowałaś mnie i też chcę sobie kupić ten sam gorset z tej strony
(www.papercats.pl)

zastanawiam się mam 59/60 cm w talii, jaki rozmiar wsiąść to trochę się boję że nie wejdę w ten xxs

i jeszcze jedno pytanie, czy da się do niego przyzwyczaić, w miarę normalnie funkcjonować , i czy jest możliwość, przy regularnym noszeniu, stracenia kilka cm w talii ?
__________________

Edytowane przez Igusia92
Czas edycji: 2011-03-11 o 12:59
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 13:10   #19
frrru
Przyczajenie
 
Avatar frrru
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Gorsety

od samego noszenia gorsetu nie schudniesz, nie łudź się
musiałabyś latami nosić codziennie taki jak nasze prababki wciskały żeby deformacja (a nie schudniecie) nastąpiła
frrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 14:17   #20
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Gorsety

Widzę, że wszystkie nosicie underbusty, dlaczego? Ja czaję się na te zakrywające biust, bardziej mi sie podobają i nie ma tego dziwnego efektu wylewających się piersi znad gorsetu ale może jest w czymś gorszy?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:26   #21
frrru
Przyczajenie
 
Avatar frrru
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Gorsety

Mam kilka gorsetów overbust i jeden under (najnowszy) i efekt jest bez porównania najlepszy w tym ostatnim. Posiadaczkom mało imponującej piersi przez podkreślenie talii eksponuje co trzeba. Overbusty albo spłaszczają albo zostawiają luzy
Poza tym under jest bardziej uniwersalny, można do różnych bluzek zakładać i ze stroju na wielkie wyjście robi się casualowy.
frrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:33   #22
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Gorsety

Dzięki za wyjaśnienie A jakie bluzki nosisz z underbustem? Na większości zdjęć widzę takie bez dekoltu i nie podoba mi sie to, jak piersi wtedy wyglądają..
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:40   #23
frrru
Przyczajenie
 
Avatar frrru
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Gorsety

- czarną koszulową z bufiastymi rękawami, białą koszulową obcisłą, czerwoną koszulową tak bardziej na luzie (chociaż w wersji ze skórzanymi spodniami to już nawet na imprezę się nadaje)
- koronkową obcisłą z odkrytymi ramionami (cielisty stanik daje niesamowity efekt ) albo szyfonowa luźna też z odkrytymi ramionami - wersja imprezowa
generalnie nagle odkryłam że 3/4mojej bluzkowej szafy pasuje do tego gorsetu, czego nie zmierzę to mi się z nim podoba
frrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:02   #24
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Gorsety

Brzmi ekstra To pewnie kupię sobie jeden taki i jeden taki gorset ale jeszcze trochę zrzucania wagi przede mną, dużo czasu żeby sie zastanowić
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:48   #25
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Gorsety

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
kurcze świetny efekt!!!
zainspirowałaś mnie i też chcę sobie kupić ten sam gorset z tej strony
(www.papercats.pl)

zastanawiam się mam 59/60 cm w talii, jaki rozmiar wsiąść to trochę się boję że nie wejdę w ten xxs

i jeszcze jedno pytanie, czy da się do niego przyzwyczaić, w miarę normalnie funkcjonować , i czy jest możliwość, przy regularnym noszeniu, stracenia kilka cm w talii ?
Bierz zdecydowanie XXS, wejdziesz na bank, wręcz bym się bała, że będzie ciut za szeroki Ja mam jak już pisałam ~66cm w talii i czasem się zastanawiam czy nie było by lepiej jednak jakbym wzięła rozmiar mniej, bo pod biustem mógłby być bardziej ścisły
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:19   #26
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Gorsety

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie nosicie underbusty, dlaczego? Ja czaję się na te zakrywające biust, bardziej mi sie podobają i nie ma tego dziwnego efektu wylewających się piersi znad gorsetu ale może jest w czymś gorszy?
Splaszczają mocno. Albo jak ktoś ma zbyt małe to góra jest pusta...

A nie ma gorsetów z odpowiednim rozmiarem w biuście, a teraz już przecież wiemy co to jest prawidłowy rozmiar stanika.

Ja mam z restyle underbust satynowy.
Czekam na metalowy z papercats.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
kurcze świetny efekt!!!
zainspirowałaś mnie i też chcę sobie kupić ten sam gorset z tej strony
(www.papercats.pl)

zastanawiam się mam 59/60 cm w talii, jaki rozmiar wsiąść to trochę się boję że nie wejdę w ten xxs

i jeszcze jedno pytanie, czy da się do niego przyzwyczaić, w miarę normalnie funkcjonować , i czy jest możliwość, przy regularnym noszeniu, stracenia kilka cm w talii ?
gorset ma to do siebie, że pasuje na wiele rozmiarów- możesz zawiązać luźniej i wejdziesz w niego spokojnie. Natomiast kiedy jest za duży, to nie będzie dawał tego efektu wąskiej talii.

Cytat:
Napisane przez frrru Pokaż wiadomość
od samego noszenia gorsetu nie schudniesz, nie łudź się
musiałabyś latami nosić codziennie taki jak nasze prababki wciskały żeby deformacja (a nie schudniecie) nastąpiła
Dokładnie.
Są specjalne gorsety do tight licingu one służą własnie do zmniejszania talii, ale należy je nosić niemalże codziennie i przez b. długi okres czasu.

Tamte z zeszłych epok były całe metalowe w pewnym okresie. Jak zbroja. A te z XXI mają jedynie metalowe fiszbiny, lub ew. dodatkowo metalowy panel przy zapięciu lub zawiązywaniu.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:58   #27
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Gorsety

hej doszedł mój gorset matowy z papercats rozmiar xxs, niestety sama wiązałam, bardziej niedam rady sama się ścisnąć, wiem że trochę krzywo, założony ale robilam fotki na żywo

i co myślicie? mi się nawet podoba, tylko boję się że przez to dół wydaję się jeszcze większy ;P
jestem typową gruszką (84-60-90) i teraz zaczęłam się zastanawiać czy takie gorsety mi w ogóle służą pewnie jednak najlepsze są dla klepsydr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007.jpg (29,5 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie009.jpg (29,4 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie013.jpg (51,5 KB, 188 załadowań)
__________________

Edytowane przez Igusia92
Czas edycji: 2011-03-21 o 15:00
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:04   #28
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Gorsety

lol mega talia
ale proponuje ci troszkę poluzować, jakoś to wygląda nie naturalnie :/ i e hmm dziwnie
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:24   #29
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Gorsety

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
lol mega talia
ale proponuje ci troszkę poluzować, jakoś to wygląda nie naturalnie :/ i e hmm dziwnie
Zależy co kto lubi

Ale chyba lekko nie naturalnie wygląda, jeśli chodzi o noszenie normalne a nie stricte imprezowe np. jako przebranie.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:20   #30
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Gorsety

może macie rację

fajnie to wygląda u dziewczyny z ich strony,(ktora ma dużo węższą talię niż ja) ale pewnie chodzi o to że całą jest chudziutka i mocno ściśnięty gorset tak nie kontrastuje z biodrami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg underbust-mat_911.jpg (32,6 KB, 85 załadowań)
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.