Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 14:53   #31
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Z tego co pamiętam nie ma.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 20:07   #32
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

No faktycznie, nie znalazłam... Byłam w M&S... mialam wrażenie, ze sprzedawcy dziwnie na mnie patrzyli i cały czas za mną łazili... No oprócz pani w dziale spoż. ta była bardzo miła
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:37   #33
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Hmm nie mam 100% pewności,ale wydaje mi się ,że widziałam te kosmetyki na przeciwko poczty na ul. Starowiejskiej, tam jest taki sklep z kosmetykami .
Jakby co to służe pomoca w Rumi


W tym sklepie napewno tych kosmetyków akurat nie ma jakby co to mogę pomóc jeśli chodzi o Rumię
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 22:02   #34
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Jest w 3city braffiterka lub sklep z DOBRYMI stanlejami?
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:21   #35
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
No faktycznie, nie znalazłam... Byłam w M&S... mialam wrażenie, ze sprzedawcy dziwnie na mnie patrzyli i cały czas za mną łazili... No oprócz pani w dziale spoż. ta była bardzo miła
M&S masz też w outlecie Może tam obsługa będzie milsza
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:01   #36
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
M&S masz też w outlecie Może tam obsługa będzie milsza
I tam też można trafić na staniki w różnych rozmiarach (obw. od 65, miska do G). Oprócz tego na Węglarskiej mają trochę Freyi i chyba w Wielkim Młynie jest sklep m.in. z KrisLinem.
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:05   #37
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
I tam też można trafić na staniki w różnych rozmiarach (obw. od 65, miska do G). Oprócz tego na Węglarskiej mają trochę Freyi i chyba w Wielkim Młynie jest sklep m.in. z KrisLinem.
Tam tzn w Marks&Spencer czy ogólnie w Outlecie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 10:18   #38
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ooo, właśnie byłam w tym sh na Nieborowskiej w sobotę i ustrzeliłam świetny pasek i bluzkę, ale jak na początek miesiąca to i tak bieda... Podłączam się do pytania

A w nowym Pepco ustrzeliłam pomadki Astora i IsaDora ale mam wątpliwości co do ich pochodzenia i jakości... Wiecie coś więcej na ten temat?
Dziś się przejadę do Pepco na Nieborowskiej, bo na Krzemowej nie znalazłam nic dla siebie z kosmetyków
Jutro się przejdę do Sh, który mam na przeciwko mojego bloku i obczaję czy warto chodzić
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:36   #39
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Dziś się przejadę do Pepco na Nieborowskiej, bo na Krzemowej nie znalazłam nic dla siebie z kosmetyków
Jutro się przejdę do Sh, który mam na przeciwko mojego bloku i obczaję czy warto chodzić
Widzę, że jesteśmy sąsiadkami Ja znów byłam w zakupach w Pepco, w sh było sporo nowych rzeczy, w tym świetna sukienka w grochy, ale nic nie kupiłam tym razem
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:00   #40
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Też jestem z Nieborowskiej Po ilości paczek z truskawy, które widuję na poczcie, spodziewam się, ze wiele Wizazanek mieszka w okolicy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:48   #41
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

heeeej dziewczyny
też się dziś wybieram do Pepco na Nieborowskiej a wątek popieram i się przyłączam, jeśli można
tylko nie nadrobiłam jeszcze
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 13:50   #42
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Widzę, że jesteśmy sąsiadkami Ja znów byłam w zakupach w Pepco, w sh było sporo nowych rzeczy, w tym świetna sukienka w grochy, ale nic nie kupiłam tym razem
Ja mieszkam na Ujeścisku Może do Sh też zajrzę przy okazji Pepco Poszaleć nie poszaleję, bo kasy dużo nie mam, ale może coś znajdę
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:53   #43
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam na Ujeścisku Może do Sh też zajrzę przy okazji Pepco Poszaleć nie poszaleję, bo kasy dużo nie mam, ale może coś znajdę
Jutro w sh -50% (Qupse czy jakoś tak) :P
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:02   #44
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja uparcie szukam lumpków Interesuje mnie Orunia Górna, Morena, Chełm,Ujeścisko Byłam w lumpie na Nieborowskiej właśnie i ceny mnie przeraziły, na Chełmie (Chałubińskiego niedaleko ronda) też byłam, tam jest drugi sklep z tej sieci co na Nieborowskiej i też mnie ceny zabiły. Mnie interesują lumpki wagowe Może orientuje się któraś czy takowe znajdę na tych osiedlach
oooo, ja też szukam lumpków ale na Oruni nędznie z nimi, niestety ja kojarzę dwa na Oruni właśnie, na górze koło Biedronki, ale są raczej niewarte uwagi - wycena, ciuchy beznadziejne, a ceny z sufitu podobno jest jakiś na Wawelskiej, ale jeszcze nie byłam. No i na Nieborowskiej tez nie byłam, ale jak mówicie że drogo
także jakbyście znały jakiś lumpek na wagę w okolicy to dajcie znać
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:10   #45
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
oooo, ja też szukam lumpków ale na Oruni nędznie z nimi, niestety ja kojarzę dwa na Oruni właśnie, na górze koło Biedronki, ale są raczej niewarte uwagi - wycena, ciuchy beznadziejne, a ceny z sufitu podobno jest jakiś na Wawelskiej, ale jeszcze nie byłam. No i na Nieborowskiej tez nie byłam, ale jak mówicie że drogo
także jakbyście znały jakiś lumpek na wagę w okolicy to dajcie znać
Ja się jednak dziś przejdę do tego co jest u mnie na rogu bloku jak wrócę z Pepco Dam wieczorkiem znać czy wart uwagi
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:27   #46
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Dzięki dziewczyny za cynk
Zdajcie relację z Pepco
Bylyscie na otwarciu Starbucks? Wlasnie sie dowiedzialam, nie przypuszczalam, ze w Gdansku otworza :P
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:28   #47
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja się jednak dziś przejdę do tego co jest u mnie na rogu bloku jak wrócę z Pepco Dam wieczorkiem znać czy wart uwagi
to czekamy
ja wróciłam z Pepco, ale z pustymi rękami, a lumpa mi zamknęli, nie zdążyłam zrobić rekonesansu ale nie wiem czy mam na myśli ten o którym mówisz mówisz o tym koło apteki czy na jakimś innym rogu?
szukam czegoś dłuższego do leginsów i nigdzie nie ma nic fajnego
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:54   #48
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
to czekamy
ja wróciłam z Pepco, ale z pustymi rękami, a lumpa mi zamknęli, nie zdążyłam zrobić rekonesansu ale nie wiem czy mam na myśli ten o którym mówisz mówisz o tym koło apteki czy na jakimś innym rogu?
szukam czegoś dłuższego do leginsów i nigdzie nie ma nic fajnego
Ja wróciłam dosłownie 15 min temu z "rundki" po mieście. Musiałam telefon oddać do serwisu, w tym celu pojechałam aż na Przymorze do jednego serwisu, po czym się dowiedziałam, że oni telefonów kupionych nie w ich sklepie nie naprawiają na gwarancji i żebym poszła do Orange Tak więc zanim się przebiłam przez korki w mieście, to w Pepco byłam przed zamknięciem. Stałam chyba z 10 min przed tymi kosmetykami i nie wiedziałam w co ręce włożyć. Na lakiery nie patrzyłam, bo te kupuję w Golden Rose, ale kosztowały w okolicach 5 -10 zł Puder sypki z Wet'N'Wild już mam, to też nie patrzyłam (8 zł). Były cienie z Collection 2000, takie trio, chyba za 5 zł. Pojedyncze jakieś i duo też były (3 i 5 zł), także pigmenty z NYC (zielone i turkusowe kolorki przyuważyłam - chyba 7 zł). Tusz do rzęs z kredką za 15 zł Maybelline. Kredki Collection 2000 widziałam w kolorach zielonych i fioletowych - 3 zł. Kredki grube chyba z NYC czarne i srebrne też chyba za 3 zł. Pomadki IsaDora za 10 zł (kupiłam jedną w kolorze Frost Rapsberry), pomadki Astor takie w czarnym opakowaniu chyba za 8 zł (czerwienie i brązy-nude), rozświetlacz Collection 2000 taki z kwiatkami za 10 zł. Fluidy Collection 2000, ale nie patrzyłam na cenę. Jeszcze były błyszczyki, chyba Astora z takimi wypustkami na opakowaniu. Coś więcej jeszcze było, ale tak jest jak się na szybko wchodzi do sklepu i wszystko chce się obejrzeć.
Jeszcze miły pan podszedł do mnie i mówi, że przeprasza, ale żebym nie otwierała kosmetyków. Od razu mu powiedziałam, że nie robię czegoś takiego, bo każda kobieta nie chciałaby kupić otwartego kosmetyku czy używanego, dlatego ja nie robię tak i nie chcę, żeby tak robiono w stosunku do mnie. Od razu pan jeszcze raz przeprosił i mówi, że świetnie, że ja to rozumiem, bo nie każda tak myśli jak ja W sumie mu się nie dziwię, bo kucałam z 10 min przed tymi kosmetykami i go to zaniepokoiło
Do lumpka nie weszłam, ani mojego ani tego Qupse, bo brakło czasu. We czwartek może się ruszę do tego na Nieborowskiej, a jutro skoczę do mojego, on na rogu Częstochowskiej jest, kiedyś tam był monopolowy
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 18:18   #49
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez ryba871019 Pokaż wiadomość
W tym sklepie napewno tych kosmetyków akurat nie ma jakby co to mogę pomóc jeśli chodzi o Rumię
To może koło Rey'a na Dąbrowskiego. Byłam jednego dnia w obu i jestem pewna,że je gdzieś widziałam
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 19:13   #50
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Jeszcze miły pan podszedł do mnie i mówi, że przeprasza, ale żebym nie otwierała kosmetyków. Od razu mu powiedziałam, że nie robię czegoś takiego, bo każda kobieta nie chciałaby kupić otwartego kosmetyku czy używanego, dlatego ja nie robię tak i nie chcę, żeby tak robiono w stosunku do mnie. Od razu pan jeszcze raz przeprosił i mówi, że świetnie, że ja to rozumiem, bo nie każda tak myśli jak ja W sumie mu się nie dziwię, bo kucałam z 10 min przed tymi kosmetykami i go to zaniepokoiło
Do mnie też podszedł, taki szczupły w okularach? To dobrze, że są czujni, ja też nie otwieram i nie lubię kupować otwartych produktów

Ja nabyłam:
-dwa korektory Maybelline w sztywcie (zielony i cielisty)
-błyszczyk N.Y.C. bezbarwny
-dwie szminki IsaDora: 68 Bermuda Pink i 69 Pearly Coral
-szminkę Sally Hansen Sunburst
-dwie szminki Astor (w białym opakowaniu): 103 () i 300
-dwie szminki Astor VIP: 100 Pink Kiss () i 232 Red Impulse

Jestem bardzo ciekawa co będzie przychodziło w kolejnych dostawach
A jak Ci się sprawuje ten sypki puder? Zastanawiałam się nad nim i nad podkładem IsaDora ale zostały już bardzo ciemne.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:18   #51
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

ooo to napisz koniecznie jak te korektory się sprawują bo brałam je pod uwagę!
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:25   #52
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Tam tzn w Marks&Spencer czy ogólnie w Outlecie?
W M&S, ale trzeba trafić.
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:38   #53
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ooo to napisz koniecznie jak te korektory się sprawują bo brałam je pod uwagę!
Hm, po dwóch użyciach zielonego i jednym cielistego muszę przyznać, że zaskakująco nieźle Dobrze dobrałam kolor cielistego, na początku złapałam pierwszy z brzegu i dopiero po chwili zauważyłam, że jest kilka kolorów
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:23   #54
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

ja widzialam tylko 20 i 21 chyba ;[
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:32   #55
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja wróciłam dosłownie 15 min temu z "rundki" po mieście. Musiałam telefon oddać do serwisu, w tym celu pojechałam aż na Przymorze do jednego serwisu, po czym się dowiedziałam, że oni telefonów kupionych nie w ich sklepie nie naprawiają na gwarancji i żebym poszła do Orange Tak więc zanim się przebiłam przez korki w mieście, to w Pepco byłam przed zamknięciem. Stałam chyba z 10 min przed tymi kosmetykami i nie wiedziałam w co ręce włożyć. Na lakiery nie patrzyłam, bo te kupuję w Golden Rose, ale kosztowały w okolicach 5 -10 zł Puder sypki z Wet'N'Wild już mam, to też nie patrzyłam (8 zł). Były cienie z Collection 2000, takie trio, chyba za 5 zł. Pojedyncze jakieś i duo też były (3 i 5 zł), także pigmenty z NYC (zielone i turkusowe kolorki przyuważyłam - chyba 7 zł). Tusz do rzęs z kredką za 15 zł Maybelline. Kredki Collection 2000 widziałam w kolorach zielonych i fioletowych - 3 zł. Kredki grube chyba z NYC czarne i srebrne też chyba za 3 zł. Pomadki IsaDora za 10 zł (kupiłam jedną w kolorze Frost Rapsberry), pomadki Astor takie w czarnym opakowaniu chyba za 8 zł (czerwienie i brązy-nude), rozświetlacz Collection 2000 taki z kwiatkami za 10 zł. Fluidy Collection 2000, ale nie patrzyłam na cenę. Jeszcze były błyszczyki, chyba Astora z takimi wypustkami na opakowaniu. Coś więcej jeszcze było, ale tak jest jak się na szybko wchodzi do sklepu i wszystko chce się obejrzeć.
Jeszcze miły pan podszedł do mnie i mówi, że przeprasza, ale żebym nie otwierała kosmetyków. Od razu mu powiedziałam, że nie robię czegoś takiego, bo każda kobieta nie chciałaby kupić otwartego kosmetyku czy używanego, dlatego ja nie robię tak i nie chcę, żeby tak robiono w stosunku do mnie. Od razu pan jeszcze raz przeprosił i mówi, że świetnie, że ja to rozumiem, bo nie każda tak myśli jak ja W sumie mu się nie dziwię, bo kucałam z 10 min przed tymi kosmetykami i go to zaniepokoiło
Do lumpka nie weszłam, ani mojego ani tego Qupse, bo brakło czasu. We czwartek może się ruszę do tego na Nieborowskiej, a jutro skoczę do mojego, on na rogu Częstochowskiej jest, kiedyś tam był monopolowy
Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Do mnie też podszedł, taki szczupły w okularach? To dobrze, że są czujni, ja też nie otwieram i nie lubię kupować otwartych produktów

Ja nabyłam:
-dwa korektory Maybelline w sztywcie (zielony i cielisty)
-błyszczyk N.Y.C. bezbarwny
-dwie szminki IsaDora: 68 Bermuda Pink i 69 Pearly Coral
-szminkę Sally Hansen Sunburst
-dwie szminki Astor (w białym opakowaniu): 103 () i 300
-dwie szminki Astor VIP: 100 Pink Kiss () i 232 Red Impulse

Jestem bardzo ciekawa co będzie przychodziło w kolejnych dostawach
A jak Ci się sprawuje ten sypki puder? Zastanawiałam się nad nim i nad podkładem IsaDora ale zostały już bardzo ciemne.
o jaa dzieki dziewczyny , musze sie tez wybrac
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:38   #56
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Do mnie też podszedł, taki szczupły w okularach? To dobrze, że są czujni, ja też nie otwieram i nie lubię kupować otwartych produktów

Ja nabyłam:
-dwa korektory Maybelline w sztywcie (zielony i cielisty)
-błyszczyk N.Y.C. bezbarwny
-dwie szminki IsaDora: 68 Bermuda Pink i 69 Pearly Coral
-szminkę Sally Hansen Sunburst
-dwie szminki Astor (w białym opakowaniu): 103 () i 300
-dwie szminki Astor VIP: 100 Pink Kiss () i 232 Red Impulse

Jestem bardzo ciekawa co będzie przychodziło w kolejnych dostawach
A jak Ci się sprawuje ten sypki puder? Zastanawiałam się nad nim i nad podkładem IsaDora ale zostały już bardzo ciemne.
Na pogrubione też się zapatrywałam. Mogłabyś wrzucić fotki tych pomadek, bo ten Pearly Coral mnie zaciekawił, tylko nie wiem jak z kolorem Na czerwoną też się czaiłam, ale co za dużo to nie zdrowo
Tak. ten sam do mnie podszedł. Dobrze, że kontrolują, chociaż i tak widziałam kilka pomadek z zerwanymi foliami zabezpieczającymi.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:39   #57
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

no u mnie z pudrów wet and wild są tylko medium :/

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ja mam red impulse i pod ręką zdjęcia, poczekaj poszukam czegoś to już może nie dla ciebie bo szukasz innych kolorków, ale może ktoś inny by chciał zobaczyć
http://img823.imageshack.us/img823/2...inkaastora.jpg

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2011-04-05 o 20:44
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:49   #58
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
no u mnie z pudrów wet and wild są tylko medium :/

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ja mam red impulse i pod ręką zdjęcia, poczekaj poszukam czegoś to już może nie dla ciebie bo szukasz innych kolorków, ale może ktoś inny by chciał zobaczyć
http://img823.imageshack.us/img823/2...inkaastora.jpg
Dzia Masz ją samą na ustach czy jeszcze błyszczyk, bo się świetnie błyszczy? W sumie co mi szkodzi kupić czerwoną pomadkę. Droga nie jest, więc żal nie będzie, jak mi nie podpasuje
Z Wet'N'Wild mam Fair, a był jeszcze ton jaśniejszy, ale nie pamiętam jaki, chyba Ivory, ale głowy nie dam uciąć
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:54   #59
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

samą na ustach tylko to są małe wycinki z sesji znajomej, ale generalnie powiem ci... kolor naprawdę intensywny ale... ale aż tak się w niej nie zakochałam, strasznie się rozmazuje ale może to taki urok czerwonych szminek?:P

kuczę to muszę poszukać jaśniejszych wet and wild, bo wybieram między transparentnym my secret a tym wet and wild :P grosze bo grosze ale tam wiele nie wymagam ;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:00   #60
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Trójmiasto-gdzie kupię, znajdę, itp...

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Na pogrubione też się zapatrywałam. Mogłabyś wrzucić fotki tych pomadek, bo ten Pearly Coral mnie zaciekawił, tylko nie wiem jak z kolorem Na czerwoną też się czaiłam, ale co za dużo to nie zdrowo
Tak. ten sam do mnie podszedł. Dobrze, że kontrolują, chociaż i tak widziałam kilka pomadek z zerwanymi foliami zabezpieczającymi.
Aneczko, jutro w świetle dziennym zrobię kilka zdjęć i wrzucę swatche.
Jeśli chodzi o czerwień to się wahałam bo były trzy różne odcienie ale z tego wyboru jestem bardzo zadowolona, 100% czerwieni. Szminka świetnie wygląda na ustach, ma boski kolor.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 12:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.