Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 10:49   #2191
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez napli Pokaż wiadomość
Okej, wezmę 6%, a mieszać 1:1, czy więcej oxydantu? Dam całą saszetkę alfaparf, czyli 50g, wiec oxy 50, szampon 50 czy mniej? I odżywka biovax czy maska kallos lepsza? Mam bananowa

I jeszcze farba, chciałabym położyć garnier colour naturas 10 czyli bardzo bardzo jasny blond, ale jak się domyślam, jeśli wyjdzie kurczak to mi ta farba tego nie zminimalizuje, wiec będę musiała dać farbę perłowa? I po jakimś czasie na tą perłę mogę położyć jakąś farbę ze złotem?
Włosy muszą być brudne lekko zwilżone (nie myj ich, UWAZAJ na odrosty)
alfaparf mieszamy tak jak jest w instrukcji1:1
+ mniejsze pół szklanki letniej wody (nie gorącej bo się poparzysz)
+porządna łyżka szampon
+odżywka 2 porządne łyżki i (polecałabym kallos ja teraz też aktualnie używam daje świetnie radę dla włosów rozjaśnianych choć biovax też jest dobry zalezy która lepiej na Twoich włosach się sprawuje) odzywkę dodaje na oko musi być konsystencja śmietany. zaczynaj nakładanie od końcówek. po wszystkim nałóż perłę.

Kolor stopniowo będzie się zmywał min.jakie powinno się odczekać to tydz aby wiedzieć w jakim kierunku idzie odcień i reflex (bo wydaje mi się że ten orzech po kąpieli i tonowaniu samoistnie może pójść w coś pokroju miodu czy miedzi - ale to po dalszym wypłukiwaniu będzie można stwierdzić).

Oczywiście pochwal się efektem zaraz po kąpieli i tonowaniu
Ja swoją kąpiel będę w weekend wykonywać
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 11:20   #2192
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Czyli więcej odżywki niż szamponu? A może być ta maska zamiast odżywki? Nie wiem, czy to robi dużą różnicę dzisiaj lecę do hurtowni, włoski zrobię jutro po pracy w takim razie, bo dzisiaj myłam juz głowę :p
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 11:37   #2193
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez napli Pokaż wiadomość
Czyli więcej odżywki niż szamponu? A może być ta maska zamiast odżywki? Nie wiem, czy to robi dużą różnicę dzisiaj lecę do hurtowni, włoski zrobię jutro po pracy w takim razie, bo dzisiaj myłam juz głowę :p
Tak tak może być jak najbardziej maska i jej więcej dodaj niz szamponu nawet lepiej Czekamy na zdjęcia z efektem
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 12:06   #2194
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Bardzo dziękuję!
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:13   #2195
dominialke
Przyczajenie
 
Avatar dominialke
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Wlosy mam na poziomie 6 z refleksem zlocistym, planuję zrobic ombre i zastanawiam sie czy Palette A10 dałaby radę rozjaśnić mi wlosy o dwa tony, żeby ombre było subtelne i bez żółci i rudości? Jest napisane że to farba ultrapopielata..
dominialke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:18   #2196
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Poziom 8- 9 to może i, ale na 6 niewiele zdziałasz.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:30   #2197
dominialke
Przyczajenie
 
Avatar dominialke
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

czyli koniecznie rozjaśniacz i tonowanie farbą?
dominialke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 20:27   #2198
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Ano najlepiej byłoby zrobić lekka kąpiel rozjaśniajaca.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 12:39   #2199
Darularka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Rozjaśnianie wlosow proszę o pomoc

doradźcie ja już nie wiem co robić nie stać mnie na fryzjera wiec rozjaśnialam wlosy w domu i robiłam kąpiel rozjaśniająca rozjaśniło mi z ciemnego brązu do rudego a chciałam uzyskać jasny blond taki aż wchodzący w biały odcieniem wiec zakupiłam rozjasniacz w tubce blondme i muszę kupić do tego oxydant (utleniacz) jakie wybrać stężenie tej wody? 12%? Zależy mi na tym by się pozbyć tego rudego pigmentu bo ani nic na ten rudy nie mogę nałożyć... Bo przebija i wlosy i tak czy siak maja ruda poświatę to jak? Lepiej wybrać ten 12%? Czy może jednak mniejszy? Proszę o pomoc A wlosy mam teraz takie Zdjęcie jest robione w świetle sztucznym na dziennym świetle wyglada to strasznie rudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (148,3 KB, 34 załadowań)
Darularka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 12:40   #2200
Darularka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Rozjaśnianie wlosow proszę o pomoc

doradźcie ja już nie wiem co robić nie stać mnie na fryzjera wiec rozjaśnialam wlosy w domu i robiłam kąpiel rozjaśniająca rozjaśniło mi z ciemnego brązu do rudego a chciałam uzyskać jasny blond taki aż wchodzący w biały odcieniem wiec zakupiłam rozjasniacz w tubce blondme i muszę kupić do tego oxydant (utleniacz) jakie wybrać stężenie tej wody? 12%? Zależy mi na tym by się pozbyć tego rudego pigmentu bo ani nic na ten rudy nie mogę nałożyć... Bo przebija i wlosy i tak czy siak maja ruda poświatę to jak? Lepiej wybrać ten 12%? Czy może jednak mniejszy? Proszę o pomoc
Darularka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 17:26   #2201
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie wlosow proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Darularka Pokaż wiadomość
doradźcie ja już nie wiem co robić nie stać mnie na fryzjera wiec rozjaśnialam wlosy w domu i robiłam kąpiel rozjaśniająca rozjaśniło mi z ciemnego brązu do rudego a chciałam uzyskać jasny blond taki aż wchodzący w biały odcieniem wiec zakupiłam rozjasniacz w tubce blondme i muszę kupić do tego oxydant (utleniacz) jakie wybrać stężenie tej wody? 12%? Zależy mi na tym by się pozbyć tego rudego pigmentu bo ani nic na ten rudy nie mogę nałożyć... Bo przebija i wlosy i tak czy siak maja ruda poświatę to jak? Lepiej wybrać ten 12%? Czy może jednak mniejszy? Proszę o pomoc A wlosy mam teraz takie Zdjęcie jest robione w świetle sztucznym na dziennym świetle wyglada to strasznie rudo
6%- nie ma sensu rozjaśniac na wyższym, bo tylko wybije niechciany pigment i zniszczy włosy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 10:06   #2202
etitka
Raczkowanie
 
Avatar etitka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Ja kupiłam farbę z Loreal Inoa na stronie xxx i jestem bardzo zadowolona a efektów jaki uzyskałam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-30 o 11:14 Powód: Reklama.
etitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 05:47   #2203
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jestem rudowłosa za sprawą henny. Kolor na długości mi trochę ściemniał i chciałam zrobić kąpiel rozjaśniającą, a akurat Joanna w naturze za 4.99, który odcień blondu wybrać?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 09:25   #2204
HubaBuba0
Przyczajenie
 
Avatar HubaBuba0
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny pomóżcie. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieszczam post, jeśli nie to wybaczcie ale jestem na wizażu od niedawna.
Chciałabym rozjaśnić włosy najlepiej rozjaśniaczem drgeryjnym. Mam teraz na głowie "opalizujący karmel" loreala. Jaka farba sobie z tym poradzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151205_100737.jpg (85,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151205_100810.jpg (89,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Prawda jest jak du..pa, każdy ma swoją.
HubaBuba0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 02:29   #2205
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem rudowłosa za sprawą henny. Kolor na długości mi trochę ściemniał i chciałam zrobić kąpiel rozjaśniającą, a akurat Joanna w naturze za 4.99, który odcień blondu wybrać?
Joanna na henne... Jeśli była naturalna to bym nie ryzykowała.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 03:29 ---------- Poprzedni post napisano o 03:28 ----------

Cytat:
Napisane przez HubaBuba0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu umieszczam post, jeśli nie to wybaczcie ale jestem na wizażu od niedawna.
Chciałabym rozjaśnić włosy najlepiej rozjaśniaczem drgeryjnym. Mam teraz na głowie "opalizujący karmel" loreala. Jaka farba sobie z tym poradzi?
Nie polecam drogeryjnych rozjaśniaczy. Jeśli już musisz, Garnier e0. Jak Ci wyjdzie złoto tonuj perła, jak rudy to popielem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 11:12   #2206
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Joanna na henne... Jeśli była naturalna to bym nie ryzykowała.
Nie do końca. Jeśli to była wyłącznie henna, nie żadna mieszanka, tj. czysty rudy kolor, a nie mieszanki dające brązy, które zawierają indygo (zioło z niebieskim barwnikiem), to można hennę bez problemu rozjaśniać. I jest to bardzo częste wśród hennujących się dziewczyn, bo właśnie henna ma tendencję do przyciemniania się z każdym kolejnym farbowaniem.
I nie ma przy samej hennie (Lawsonii) ryzyka zieleni. Dopiero indygo powoduje, że przy rozjaśnianiu otrzymuje się glona.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:22   #2207
HubaBuba0
Przyczajenie
 
Avatar HubaBuba0
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

już po zamieszczam efekt. Użyłam rozjaśniacza garniera eo, wyszły żółte (spodziewałąm się tego) więc położyłam na to loreal x3 8.0. Wyszło jak w załączniku. Jestem nawet zadowolona. Włosy o dziwo nie ucierpiały (albo jeszcze o tym nie wiem).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151209_141905.jpg (63,7 KB, 47 załadowań)
__________________
Prawda jest jak du..pa, każdy ma swoją.
HubaBuba0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 09:17   #2208
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

śliczny kolor
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 10:49   #2209
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny mam pytanie
Mam naturalne włosy koloru ciemny blond do tego spory odrost (3 letni) i na końcach jeszcze jest staaara wypłukana farba ( jakis ciemny brąz z syoss bodajże). I ta farba wypłukała się do takiej brązorudości +plus do tego moje naturalne włosy pod wpływem słońca też mają tendencję do łapania rudości. Czy mogłabym skorygować sobie ten kolor na bardziej zimny przez zapienienie farbą joanny ( gołębi popiel lub szlachetna perła itd)? Da to jakikolwiek efekt? Dodam, że na zdjęciach aż tak tego nie widać, tego dużo cieplejszego dołu.

Edytowane przez Rachelli
Czas edycji: 2015-12-10 o 10:51
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 11:02   #2210
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

mi się wydaje, że joanna przy tak ciemnym kolorze niewiele da, szczególnie jeśli chcesz tylko zapienić na kilka minut. Ale jeśli zrobisz to zmniejszając stężenie wody utlenionej (w joannie jest 9% więc będzie lekko rozjaśniać) to nie powinno zaszkodzić.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:15   #2211
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Spróbuj zapienić jakąś ciemniejszą farbą, np. 8.1 - jeśli nie ma złota, tylko same rudości.
Albo 8.21, jeśli jest złoto-rudo.

Ale ja na tym zdjęciu widzę tylko czerwono-rudy poblask

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-12-10 o 12:16
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 14:03   #2212
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

No własnie ten poblask bardzo mnie drażni, tylko w zależności od światła różnie on wygląda. Próbowałam na początek popielatymi szamponetkami i nawet niebieskim szamponem od mamy, ale ochłodziło mi to jeszcze te naturalne u góry, a dołu nic nie ruszyło. Chciałam to wszystko ochłodzić, a nawet lekko rozjaśnić, ale teraz sama już nie wiem co robić, bo już długo chodzę z takimi włosami i mam już dość tego dziwnego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43tr4r.jpg (91,2 KB, 11 załadowań)
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 15:31   #2213
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
No własnie ten poblask bardzo mnie drażni, tylko w zależności od światła różnie on wygląda. Próbowałam na początek popielatymi szamponetkami i nawet niebieskim szamponem od mamy, ale ochłodziło mi to jeszcze te naturalne u góry, a dołu nic nie ruszyło. Chciałam to wszystko ochłodzić, a nawet lekko rozjaśnić, ale teraz sama już nie wiem co robić, bo już długo chodzę z takimi włosami i mam już dość tego dziwnego koloru
Jak mi znajdziesz popielatą szamponetkę (ale nie w kolorze jasny jasny jasny blond), to Cię wyświęcę Nie ma takich, wszystkie kolory na poziomach średni/ciemny blond lub jasny brąz są ciepłe. Dlatego nic nie dały.

Spróbuj jeszcze ze srebrną płukanką. Dla mnie to najlepszy sposób na ochłodzenie rudości - http://multikosmetyki.pl/10682-thick...%B3w-200ml.jpg
Tylko zamiast płukać włosy, jak to zalecają, mieszałam tę płukankę (nierozcieńczoną) z maską i zamiast odżywki d/s trzymałam po myciu przez kilka minut.
Po kilku użyciach nie było prawie śladu po rudościach, a miałam intensywnie rude włosy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 15:44   #2214
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

W sensie te szamponetki z napisem 'popielaty blond'. Gdzieś ta płukanka mignęła, kupię i sprawdzę dzięki
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 15:56   #2215
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
W sensie te szamponetki z napisem 'popielaty blond'. Gdzieś ta płukanka mignęła, kupię i sprawdzę dzięki
Nie widziałam takich, a uwierz, że szukam
Są odcienie karmelowe, naturalne, orzechowe, cappucino, itd i one wszystkie są ciepłe.
Wczoraj zrobiłam szamponetką naturalny blond i mam bardziej rude włosy niż przed farbowaniem
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 21:09   #2216
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Płukanka to chyba najlepszy sposób, może pomóc. Ewentualnie dodanie niebieskiego MiXtonu do maski (2- 3 cm) raz na jakiś czas.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 23:56   #2217
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HubaBuba0 Pokaż wiadomość
już po zamieszczam efekt. Użyłam rozjaśniacza garniera eo, wyszły żółte (spodziewałąm się tego) więc położyłam na to loreal x3 8.0. Wyszło jak w załączniku. Jestem nawet zadowolona. Włosy o dziwo nie ucierpiały (albo jeszcze o tym nie wiem).
Cudowne!

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie do końca. Jeśli to była wyłącznie henna, nie żadna mieszanka, tj. czysty rudy kolor, a nie mieszanki dające brązy, które zawierają indygo (zioło z niebieskim barwnikiem), to można hennę bez problemu rozjaśniać. I jest to bardzo częste wśród hennujących się dziewczyn, bo właśnie henna ma tendencję do przyciemniania się z każdym kolejnym farbowaniem.
I nie ma przy samej hennie (Lawsonii) ryzyka zieleni. Dopiero indygo powoduje, że przy rozjaśnianiu otrzymuje się glona.
Ogólnie warto wypróbować na małym kosmyku. Ja kiedyś używałam na rozjaśnione włosy różnych cudów - głównie Eldu farby na bazie henny (te w tubkach), ale też innych firm, odcienie rubinowe (chłodna czerwień) i fioletowe. I potem sobie farbowałam, rozjaśniałam i nigdy mi żaden dziwny kolor nie wyszedł.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Darularka Pokaż wiadomość
doradźcie ja już nie wiem co robić nie stać mnie na fryzjera wiec rozjaśnialam wlosy w domu i robiłam kąpiel rozjaśniająca rozjaśniło mi z ciemnego brązu do rudego a chciałam uzyskać jasny blond taki aż wchodzący w biały odcieniem wiec zakupiłam rozjasniacz w tubce blondme i muszę kupić do tego oxydant (utleniacz) jakie wybrać stężenie tej wody? 12%? Zależy mi na tym by się pozbyć tego rudego pigmentu bo ani nic na ten rudy nie mogę nałożyć... Bo przebija i wlosy i tak czy siak maja ruda poświatę to jak? Lepiej wybrać ten 12%? Czy może jednak mniejszy? Proszę o pomoc A wlosy mam teraz takie Zdjęcie jest robione w świetle sztucznym na dziennym świetle wyglada to strasznie rudo
Zachowaj spokój, rób kąpiele rozjaśniające i tonuj, stopniowo.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:04   #2218
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

hej
dziewczyny może coś pomożecie
parę dni temu rozjaśniałam włosy, schodziłam z ciemnego brązu (ostatni raz farbowane na taki kolor w sierpniu). Kolor zszedł ładnie, bez problemu, potem nakładana była farba w odcieniu średniego blondu (nr 7.1 bodajże), jednak obecnie na włosach mam odcień miedzi ;/nie trawię u siebie takiego koloru, jest jakiś sposób, żeby się z tych włosów wypłukał?
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:28   #2219
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dodaj 2- 3 cm niebieskiego MiXtonu do maski.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:45   #2220
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dodaj 2- 3 cm niebieskiego MiXtonu do maski.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
a jaki konkretnie polecasz? i jak w ogóle to ogarnąć? trochę się boję, bo nie chciałabym, żeby ten kolor był jeszcze gorszy...
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.