Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-22, 14:36   #301
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Byłam dzisiaj we wszystkich salonach na Narutowicza. W Paris nie było nic do mierzenia, to chyba bardziej pracownia krawiecka. Pokazałam pani zdjęcie swojej wymarzonej, ona wszystko wytłumaczyła, pokazała cudowny materiał (muslin z jedwabiem?) w którym się zakochałam. Pokazała mi też kilka sukienek, które uczyły (zbliżone do mojej wymarzonej) i robiły pierwsze wrażenie świetne, ale po przyjrzeniu się były dość niechlujnie wykończone.
W Margatet nie podobało mi się zupełnie nic, wszystko albo mikado, albo takie posągowe. Nie dla mnie :/ pani rzuciła nam katalogi... Zupełnie się nie zainteresowała moją obecnością.
Jacqueline kobieta bardzo dziwna, taka jakby...ostra w usposobieniu. Nic ciekawego w asortymencie. Nie mój styl.
Estelle bardzo miła pani, kontaktowa. Mogą szyć według projektu, ale w połowie listopada będzie nowa kolekcja, z sukienkami w tym stylu, co chcę, więc chyba się wybiorę obejrzeć.

Mam zamiar jeszcze na tygodniu zajrzeć do Demi i tej Amandy. Coś jeszcze polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 09:42   #302
focusonme
Raczkowanie
 
Avatar focusonme
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Zajrzyj do salonów koło gali jest ich chyba z 15 w jednym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
focusonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 12:52   #303
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja zamówiłam w Gabriel na 1 Maja 4C. W końcu założyłam suknię w której nie chce zrobić miliona poprawek Pani w salonie bardzo miła, pomocna i przede wszystkim znająca się na rzeczy, dużo mi doradziła jak i odradziła niektóre pomysły
Dobre wrażenie zrobiła również na mnie wizyta w Eveline Atelier
p.s W salonie Demi ekspedientka potraktowała mnie średnio fajnie, twierdząc że mam jeszcze czas na wybór,ona nie ma czasu (pusty salon) a jednej sukni się nie opłaca mierzyć
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:21   #304
vanilllia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
hejo dziewczyny polećcie jakiegoś Dj... DJ TOMO wspomniany - zajęty. Kogoś jeszcze polecicie?

DJ Joker ktoś słyszał/ widział jak prowadzi impreze?
ja polecam dj Mr Oz
https://www.facebook.com/MrOzMr/?pnref=story

Byłam na weselu gdzie grał naprawdę SUPER. Na początku byłam negatywnie nastawiona, bo wolę jednak orkiestrę a nie dj ale on prowadzi wesele doskonale. Polecam z czystym sumieniem

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

A co do sukni to ja szyję w Amandzie na zamojskiej. Panie są miłe i znają się na rzeczy. W listopadzie mają mieć nową kolekcję więc też można się wtedy wybrać.
vanilllia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:41   #305
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja zamówiłam w Ketrin na Fabrycznej. Malutki salon, piękne suknie np z katalogu firmy Gala.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:21   #306
kasia15051
Raczkowanie
 
Avatar kasia15051
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

A ja zamówiłam w Juliettes na Fabrycznej
kasia15051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 19:37   #307
mycha2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 25
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
p.s W salonie Demi ekspedientka potraktowała mnie średnio fajnie, twierdząc że mam jeszcze czas na wybór,ona nie ma czasu (pusty salon) a jednej sukni się nie opłaca mierzyć
Chodziłam kiedyś z koleżanką jakoś w październiku, która brała ślub we wrześniu, czyli niecały rok wcześniej i nie pamiętam w jakich salonach, ale na pewno w którymś na Natutowicza pani nam powiedziała, że za wcześnie przyszłyśmy, one teraz są zajęte Pannymi Młodymi, które biorą ślub kwiecień-maj i nie chcą się w ogóle interesować tymi, które mają później tak więc sposobem na zainteresowanie jest kłamanie z datą ślubu, żeby móc coś przymierzyć
mycha2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 09:33   #308
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w Gabriel na 1 Maja 4C. W końcu założyłam suknię w której nie chce zrobić miliona poprawek Pani w salonie bardzo miła, pomocna i przede wszystkim znająca się na rzeczy, dużo mi doradziła jak i odradziła niektóre pomysły
Dobre wrażenie zrobiła również na mnie wizyta w Eveline Atelier
p.s W salonie Demi ekspedientka potraktowała mnie średnio fajnie, twierdząc że mam jeszcze czas na wybór,ona nie ma czasu (pusty salon) a jednej sukni się nie opłaca mierzyć
Powiem ci, ze jak ja pod koniec września poszłam do salonów na narutowicza to dostałam takie samo info WSZĘDZIE jak ty w demi.

Ale ja będę szyć w lady in white. Jeszcze się z panią nie dogadałam do końca. Powiedziała, ze będzie mieć podobne projekty pod koniec października/początek listopada i wtedy mam przyjść przymierzyć i omówić swój projekt. Byłam miło zaskoczona, bo pani lubi tych samych projektantów co ja i mimo ze była chora to przyszła do salonu dla mnie żebym chociaż 1 sukienkę przymierzyła, która jej została w podobnym stylu.

Ja mam pytanie z inne beczki. Znacie kogoś kto pomaga przy ślubach humanistycznych? Jakieś dobre firmy z tm związane?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 12:30   #309
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie z inne beczki. Znacie kogoś kto pomaga przy ślubach humanistycznych? Jakieś dobre firmy z tm związane?
[/url]
Byłam w zeszłym roku na takiej ceremonii. Podobno w Lublinie jest tylko jeden pan, który ma uprawnienia do udzielania ślubów humanistycznych w taki sposób, żeby miały one jednocześnie moc prawną, tzn. żeby nie trzeba było brać oddzielnego ślubu w USC. Niemniej jednak, to było rok temu, więc coś od tamtej pory mogło się zmienić i osób o tego typu uprawnieniach mogło w Lublinie przybyć. Jakby nie było, zainteresowanie tego typu ceremoniami rośnie

Co do sukien - ja jestem chyba najszybszą i najbardziej zdecydowaną panną młodą EVAH Poczytałam trochę forum, wątki PM z poprzednich lat itd., zrobiłam sobie listę salonów, które mają najlepsze opinie, po czym poszłam tylko do jednego i tam od razu zamówiłam suknię Padło na Eveline Atelier, które polecam wszystkim przynajmniej odwiedzić, a w szczególności polecam panią Tomaszewską (niestety imienia nie znam). Niesamowicie pomocna i bardzo wyrozumiała - po podpisaniu umowy miałam jeszcze wątpliwości czy zdecydowałam się na pewno na odpowiedni krój, ale pani cierpliwie mnie uspokajała, że projekt jest cały czas "modyfikowalny" i że wszystko ustalimy podczas pierwszej przymiarki, czyli dopiero gdzieś w marcu. Przy drugim już telefonie w tym tygodniu było mi trochę głupio, że tak tę panią nękam i że wychodzę na panikarę, ale z jej strony absolutnie nie dało się wyczuć żadnej irytacji i zachęcała mnie wręcz do tego by dzwonić kiedykolwiek mam jakieś wątpliwości
Sama wizyta w salonie też przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze - pani udziela różnych porad dotyczących wyboru kroju i materiału, ale na nic nie naciska. Możemy jej sugestii wysłuchać, ale ostateczna decyzja zawsze należy do nas. I tak na przykład - ja wybrałam suknię o kształcie litery A i zaproponowano mi do niej halkę z małym kołem na dole, dzięki której spódnica ma lepiej się układać i podkreślać talię. Koło ma swoje zwolenniczki, ale mimo to trochę się go boję, tak samo jak nie założyłabym sukni tylko ze wszytymi miseczkami, nie mając pod spodem stanika. Na szczęście pani, zamiast na siłę mnie namawiać, zapewniła mnie, że nic wbrew mojej woli nie zrobi i jeśli koła nie chcę, to wymyślimy coś innego
Krótko mówiąc - czuję, że to będzie udana współpraca
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 14:13   #310
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
Byłam w zeszłym roku na takiej ceremonii. Podobno w Lublinie jest tylko jeden pan, który ma uprawnienia do udzielania ślubów humanistycznych w taki sposób, żeby miały one jednocześnie moc prawną, tzn. żeby nie trzeba było brać oddzielnego ślubu w USC. Niemniej jednak, to było rok temu, więc coś od tamtej pory mogło się zmienić i osób o tego typu uprawnieniach mogło w Lublinie przybyć. Jakby nie było, zainteresowanie tego typu ceremoniami rośnie



Co do sukien - ja jestem chyba najszybszą i najbardziej zdecydowaną panną młodą EVAH Poczytałam trochę forum, wątki PM z poprzednich lat itd., zrobiłam sobie listę salonów, które mają najlepsze opinie, po czym poszłam tylko do jednego i tam od razu zamówiłam suknię Padło na Eveline Atelier, które polecam wszystkim przynajmniej odwiedzić, a w szczególności polecam panią Tomaszewską (niestety imienia nie znam). Niesamowicie pomocna i bardzo wyrozumiała - po podpisaniu umowy miałam jeszcze wątpliwości czy zdecydowałam się na pewno na odpowiedni krój, ale pani cierpliwie mnie uspokajała, że projekt jest cały czas "modyfikowalny" i że wszystko ustalimy podczas pierwszej przymiarki, czyli dopiero gdzieś w marcu. Przy drugim już telefonie w tym tygodniu było mi trochę głupio, że tak tę panią nękam i że wychodzę na panikarę, ale z jej strony absolutnie nie dało się wyczuć żadnej irytacji i zachęcała mnie wręcz do tego by dzwonić kiedykolwiek mam jakieś wątpliwości

Sama wizyta w salonie też przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze - pani udziela różnych porad dotyczących wyboru kroju i materiału, ale na nic nie naciska. Możemy jej sugestii wysłuchać, ale ostateczna decyzja zawsze należy do nas. I tak na przykład - ja wybrałam suknię o kształcie litery A i zaproponowano mi do niej halkę z małym kołem na dole, dzięki której spódnica ma lepiej się układać i podkreślać talię. Koło ma swoje zwolenniczki, ale mimo to trochę się go boję, tak samo jak nie założyłabym sukni tylko ze wszytymi miseczkami, nie mając pod spodem stanika. Na szczęście pani, zamiast na siłę mnie namawiać, zapewniła mnie, że nic wbrew mojej woli nie zrobi i jeśli koła nie chcę, to wymyślimy coś innego

Krótko mówiąc - czuję, że to będzie udana współpraca
Dziękuje ci bardzo. Poszukam tego pana. Ogólnie potrzebowałabym firmy która zajęłaby się wybraniem miejsca i przygotowania tego miejsca na taki slub ze wszelkimi pozwoleniami jakie trzeba uzyskać jeśli trzeba.

Ja ogólnie tez jestem zdecydowana na suknie z mojego projektu, ale póki co krawcowa prosiła, żebym zaczekała to przymierze podobne by się upewnić także czekam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:16   #311
Kasztaan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej Dziewczyny! Jestem tu nowa, ale przeczytałam wszystkie posty i znalazłam wiele cennych wskazówek
Nasz ślub odbędzie się 7/10/17. Data troche z przypadku, bo strasznie późno zabrałam się za szukanie sali. Wesele będzie w restauracji Portofino na ok 60 osób (o ile uda nam się tyle uzbierać :P)
Wstępnie dogadałam się z dj Marselem. Czy któraś z Was coś o nim słyszała?
Teraz jestem na etapie poszukiwań fotografa i sama nie wiem kogo wybrać. Utrudnieniem jest fakt, że mieszkamy zagranicą, więc wszystko głównie mailowo...
Kasztaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 18:28   #312
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Dziękuje ci bardzo. Poszukam tego pana. Ogólnie potrzebowałabym firmy która zajęłaby się wybraniem miejsca i przygotowania tego miejsca na taki slub ze wszelkimi pozwoleniami jakie trzeba uzyskać jeśli trzeba.
Chyba jeśli o ślub humanistyczny to z pozwoleniem nie powinno być większego problemu, ale szczerze powiedziawszy nie mam rozeznania. Byłam na ślubie znajomych mojego narzeczonego, z którymi ja nie mam bezpośredniego kontaktu, więc nie znam szczegółów - wiem tylko, że na tamten moment mieli problem ze znalezieniem w Lublinie kogoś, kto właśnie tego ślubu miałby im udzielić. Niemniej jednak ceremonia bardzo mi się podobała, młodzi mogli złożyć napisane przez siebie przysięgi - ogólnie wrażenie było pozytywne No i ślub się odbywał w Botaniku, więc sceneria też była jak najbardziej korzystna Widziałam też, że w Sonatinie jest kawałek ogródka i tam też czasem organizowane są śluby w plenerze, oczywiście z weselem w tym lokalu
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 21:34   #313
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
Chyba jeśli o ślub humanistyczny to z pozwoleniem nie powinno być większego problemu, ale szczerze powiedziawszy nie mam rozeznania. Byłam na ślubie znajomych mojego narzeczonego, z którymi ja nie mam bezpośredniego kontaktu, więc nie znam szczegółów - wiem tylko, że na tamten moment mieli problem ze znalezieniem w Lublinie kogoś, kto właśnie tego ślubu miałby im udzielić. Niemniej jednak ceremonia bardzo mi się podobała, młodzi mogli złożyć napisane przez siebie przysięgi - ogólnie wrażenie było pozytywne No i ślub się odbywał w Botaniku, więc sceneria też była jak najbardziej korzystna Widziałam też, że w Sonatinie jest kawałek ogródka i tam też czasem organizowane są śluby w plenerze, oczywiście z weselem w tym lokalu

Miejsce wesela już mamy, wiec na pewno w innym lokalu nie uda nam się zrobić ślubu. Chyba ze udałoby się to w wierzchowiskach. Muszę przemyśleć ten botanik, bo slub mamy 1.07 wiec byłaby naprawdę piękna sceneria powiem szczerze ze nie zależy nam na kimś kto udzieli nam "prawomocnego" ślubu. Możemy wcześniej pojechać i podpisać papiery w usc jeśli będzie trzeba bardziej chodzi o cała resztę, znaczy osoby które nie zrobią z tego ślubu zabawe z elwisem w roli głównej tylko podejdą do tego na serio.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 10:00   #314
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Rutka94 Pokaż wiadomość
Macie już wybrany kolor przewodni? U mnie będzie to jakiś odcień niebieskiego. Błękit lub granat. Planuję w tym kolorze buty, sukienki dla druhen, kwiaty, biżuterię z szafirem oraz wstążeczkę w tym kolorze na zaproszeniach.
Hehe piona! Ja też mam niebieski - chabrowy

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Mam pytanie - wszędzie czytam że za zezwolenie na ślub nic się nie płaci, ewentualnie "co łaska" a za licencję połowę kwoty za ślub. To dlaczego w parafii mojego chłopa zażyczyli sobie 250 zł za zezwolenie? Chyba ich poniosło...Poproszę o rachunek albo fakturę Tu 250, tam 500...i ślub mnie wyniesie 1400 zł...
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 10:57   #315
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Hehe piona! Ja też mam niebieski - chabrowy

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Mam pytanie - wszędzie czytam że za zezwolenie na ślub nic się nie płaci, ewentualnie "co łaska" a za licencję połowę kwoty za ślub. To dlaczego w parafii mojego chłopa zażyczyli sobie 250 zł za zezwolenie? Chyba ich poniosło...Poproszę o rachunek albo fakturę Tu 250, tam 500...i ślub mnie wyniesie 1400 zł...

Ale musicie mieć to pozwolenie? Bo to pozwolenie na slub w innej parafii tak? Robicie w twojej czy w zupełnie innej? Bo my na początku chcieliśmy w zupełnie innej parafii robić (zanim zrezygnowaliśmy) to powiedział nam ksiadz żeby wziąć pozwolenie tylko z parafii pana młodego jak się dowiedział z jakiej ja jestem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:20   #316
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ale musicie mieć to pozwolenie? Bo to pozwolenie na slub w innej parafii tak? Robicie w twojej czy w zupełnie innej? Bo my na początku chcieliśmy w zupełnie innej parafii robić (zanim zrezygnowaliśmy) to powiedział nam ksiadz żeby wziąć pozwolenie tylko z parafii pana młodego jak się dowiedział z jakiej ja jestem
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, chcemy w zupełnie innej parafii...A u mnie podobnie, jakbym chciała z mojej parafii pozwolenie - to od razu mogę o tym zapomnieć

Edytowane przez werus9
Czas edycji: 2016-10-27 o 11:22
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 15:06   #317
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Tak, chcemy w zupełnie innej parafii...A u mnie podobnie, jakbym chciała z mojej parafii pozwolenie - to od razu mogę o tym zapomnieć

Ja też muszę to wszystko załatwiać, ale czy to nie za wcześnie? Słyszałam, że wszystkie tego typu dokumenty (licencja itp.) są ważne tylko przez 3 m-ce. Gorzej byłoby tuż przed ślubem się dowiedzieć, że ani z jednej, ani z drugiej parafii nie chcą wydać... Przeraża mnie na razie to wszystko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:01   #318
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Tak, chcemy w zupełnie innej parafii...A u mnie podobnie, jakbym chciała z mojej parafii pozwolenie - to od razu mogę o tym zapomnieć
Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
Ja też muszę to wszystko załatwiać, ale czy to nie za wcześnie? Słyszałam, że wszystkie tego typu dokumenty (licencja itp.) są ważne tylko przez 3 m-ce. Gorzej byłoby tuż przed ślubem się dowiedzieć, że ani z jednej, ani z drugiej parafii nie chcą wydać... Przeraża mnie na razie to wszystko
Tak, to się załatwia na 3miesiace przed ślubem. Wszystkie pozwolenia, akty chrztu, zapowiedzi itd wszystko na 3miesiace przed ślubem.
Ogólnie nie mogą wam nie wydać pozwolenia na zrobienie ślubu w innej parafii. Jeśli chcą ode to musza je wydać i tyle. Pewnie się sporo nasłuchacie ale koniec końców dadzą wam papierki najgorsze jest to słuchanie gadaniny. Musicie tylko mieć dobry argument którego musicie się trzymać, np ze to będzie wasza parafia po ślubie bla bla bla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:05   #319
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Tak, to się załatwia na 3miesiace przed ślubem. Wszystkie pozwolenia, akty chrztu, zapowiedzi itd wszystko na 3miesiace przed ślubem.
Ogólnie nie mogą wam nie wydać pozwolenia na zrobienie ślubu w innej parafii. Jeśli chcą ode to musza je wydać i tyle. Pewnie się sporo nasłuchacie ale koniec końców dadzą wam papierki najgorsze jest to słuchanie gadaniny. Musicie tylko mieć dobry argument którego musicie się trzymać, np ze to będzie wasza parafia po ślubie bla bla bla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W tym momencie mieszkam już z narzeczonym w Warszawie i zastanawiam się czy nie przepisać się do jakiejś parafii tu na miejscu i dopiero z niej wziąć pozwolenie. Wtedy argument jest jeden - robimy ślub w Lublinie, bo stąd pochodzi cała nasza rodzina


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 11:37   #320
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
W tym momencie mieszkam już z narzeczonym w Warszawie i zastanawiam się czy nie przepisać się do jakiejś parafii tu na miejscu i dopiero z niej wziąć pozwolenie. Wtedy argument jest jeden - robimy ślub w Lublinie, bo stąd pochodzi cała nasza rodzina


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobry pomysł. Jeśli macie zameldowanie w Warszawie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 13:47   #321
muffinka63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

cześć jestem tu nowa, szukam informacji na temat Dworu Choiny. Czy któraś z was miała tam wesele lub słyszała coś o nim?
muffinka63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 18:52   #322
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Red face Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Przypominam, że 26-27 listopada są targi ślubne w Lublinie Wybieracie się? Bo ja już nie mogę się doczekać!
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 09:23   #323
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
Przypominam, że 26-27 listopada są targi ślubne w Lublinie Wybieracie się? Bo ja już nie mogę się doczekać!
Ja będę
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 11:03   #324
isiowaa
Raczkowanie
 
Avatar isiowaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
Przypominam, że 26-27 listopada są targi ślubne w Lublinie Wybieracie się? Bo ja już nie mogę się doczekać!
My też się wybieramy, ale zależy nam jedynie na obrączkach
Cukiernie i zaproszenia mamy już raczej wybrane. Jedyne czego nam brakuje do szczęścia to godzina w kościele
__________________
17.07.2010 - Dziewczyna
14.02.2011 - Narzeczona
22.07.2017 - Żona
isiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:41   #325
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez muffinka63 Pokaż wiadomość
cześć jestem tu nowa, szukam informacji na temat Dworu Choiny. Czy któraś z was miała tam wesele lub słyszała coś o nim?

Ja będę tam miała swoje wesele. Zrobiłam rekonesans po forum i znajomych, którzy byli tam na imprezach i są bardzo zadowoleni. Jedzenie mają super. Idziemy w tym roku na andrzejki, więc mamy nadzieję, jeszcze przetestować lokal.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:07   #326
muffinka63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

kiedy macie wesele i na ile osób? jeśli mogę wiedzieć
muffinka63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 17:10   #327
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dokumenty są ważne 3 miesiące, ale ksiądz z parafii w której mam ślub mówił żeby przywieźć pozwolenie nawet i teraz także mam nadzieję, że mafia się nie wspiera i nie przepadnie kasa :P
Na targi się wybieramy, bo w zasadzie mało mamy wybranych rzeczy.
muffinka63 - wesele naok 150 osób (wersja robocza ) 30.04.2017
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:54   #328
Kamellea5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej, dawno mnie nie było.
Ogólnie wszystko powoli zaczyna mnie przerastać i boję się co to będzie. Na szczęście niedługo są targi, które mam nadzieję, że trochę nam rozjaśnią

Jakoś pod koniec listopada wybieram się na pierwsze poszukiwanie sukienki, zastanawiam się jeszcze nad tortem i ciastami, a na targach mam nadzieję, że kupimy obrączki i może ogarniemy jakieś zaproszenia.
Kamellea5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 08:29   #329
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Kamellea5 Pokaż wiadomość

Jakoś pod koniec listopada wybieram się na pierwsze poszukiwanie sukienki, zastanawiam się jeszcze nad tortem i ciastami, a na targach mam nadzieję, że kupimy obrączki i może ogarniemy jakieś zaproszenia.

Na targach jest możliwość kupienia/zamówienia obrączek? Są wtedy jakieś zniżki? Ktoś wie coś na ten temat? Bo już jesteś kolejną osobą, która o obrączkach pisze, więc może jest jakaś okazja, o której nie wiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 11:02   #330
isiowaa
Raczkowanie
 
Avatar isiowaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
Na targach jest możliwość kupienia/zamówienia obrączek? Są wtedy jakieś zniżki? Ktoś wie coś na ten temat? Bo już jesteś kolejną osobą, która o obrączkach pisze, więc może jest jakaś okazja, o której nie wiem
Na targach pewnie będzie możliwość zamówienia obrączek taniej. Na pewno będą rabaty. Firmy zazwyczaj robią tak, że wykupuje się rabat i cena wyjściowa obrączek jest pomniejszona o wykupne i rabat
My się czaimy na obrączki Niewęgłowskiego, bo nie chcemy Apartów, W.Kruków czy Yesów
__________________
17.07.2010 - Dziewczyna
14.02.2011 - Narzeczona
22.07.2017 - Żona
isiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.