siłownia klub fitness dla kobiet w poznaniu czy ktos moze cos polecić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 19:31   #1
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127

siłownia klub fitness dla kobiet w poznaniu czy ktos moze cos polecić


będę wdzięczna za informacje gdzie to jest jak tam jest co trzeba mieć ze sobą no i ile kosztuje karnet i jak często można przychodzić oraz i inne przydatne rzeczy
chciałabym tam iść aby troszeczkę wyszczuplić mój brzuszek no i pozbyć sie cellulitu który jeszcze nie jest duży
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 23:03   #2
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: siłownia klub fitness dla kobiet w poznaniu czy ktos moze cos polecić

polecam Olymp (na smoluchowskiego) jest dużo sprzętu, zwłaszcza takiego aerobowego (bieżnie, rowerki - 2 typy, steppery, komety, wiosła) pzt poza typową siłownia jest sporo aerobików do wybrania, kupujesz karnet i wchodzisz na co chcesz (np do sauny przy łazience) i na ile chcesz (pod warunkiem, że nie częściej niż raz dziennie :p) ceny dość spore, dla studentów to ok 160 za miesiąc a za 3 miesiące jakos 350 z tego co pamiętam, niestety to jest daleko, zwłaszcza dla kogoś kto mieszka na winogradach i to już jest "wyprawa" jak tam się wybieram :/ przy siłowni (tzn w środku) jest kosmetyczka i miejsce gdzie można dzieci zostawić

odwiedziłam również Atlantis (na Słowiańskiej, przy stadionie) atmosfera miła, ale jak dla mnie to stanowczo za mało steperkow (2), biezni (2 chyba) i komet (1!!!) i rowery dwa, może jestem wybredna, ale jak chodziłam z koleżanką, to w porach najczęściej uczęszczanych trzeba było stać w kolejce do sprzętu, co w Olympie się nie zdarzyło nigdy, osobno jest sprzęt siłowy (na górze), karnet dużo tańszy (studencki coś około 100 zł za miesiąc), na aerobikach nie byłam, ale też jakiegoś wyboru większego nie widziałam

generalnie ceny powalają w Olympie, ale jest naprawdę przyjemnie, tylko tak daleko ... :/

a to co bierzesz no...taki standard dla mnie to: spodenki, buty, koszulka i ręcznik, do tego biorę klapki pod prysznic, skarpetki na zmianę ;p, jakies mydła i balsamy czy coś (wedle upodobań)

siostra z kolei chodziła do Niku - była zadowolona (Kasia Bujakiewicz tam chodzi - przynajmniej kiedyś ;p) tylko nie wiem czy to nie jest jeszcze droższe od Olympu (jednorazowe wejście ok. 50 zł)

kiedyś był Dynamix, który był względnie ok, ale go zburzyli :/
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.