Praca dorywcza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-19, 14:33   #1
gucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4

Praca dorywcza


Wszystkie osoby posiadające jakiś ciekawy pomysł na pracę dorywczą proszę o komentarz. Podzielcie się doświadczeniami.
gucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 15:10   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Praca dorywcza

- roznoszenie ulotek
- hostessa
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:21   #3
stokrotka87
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Re: Praca dorywcza

ja sama szukam dorywczej pracy ale nie moge znależc
stokrotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:26   #4
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Praca dorywcza

Cytat:
Napisane przez gucia Pokaż wiadomość
Wszystkie osoby posiadające jakiś ciekawy pomysł na pracę dorywczą proszę o komentarz. Podzielcie się doświadczeniami.
wszystko zależy od tego, co umiesz...możliwości jest chyba sporo. To, co mi przychodzi na myśl:
-korepetycje
-sprzątanie
-bycie gońcem w urzędach, firmach
-praca w call center
-dodatkowe prace biurowe
-roznoszenie ulotek
-bycie hostessą
-niektóre dziewczyny robią dodatkowo paznokcie, czy różne takie kosmetyczne sprawy
- bycie ankieterem
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:28   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Re: Praca dorywcza

mam nadzieję, że nie łamię regulaminu
ja pracowałam dla tej firmy
http://www.simplika.pl/
pare razy właśnie dorywczo, zazwyczaj placa 9zl brutto za godzine, praca jest na kilka dni, tydzien głównie dla Lg (zdejmowanie sim-locków z telefonów ittd.)
na pieniadze czeka sie ok. miesiąca.
Wyslalam im kiedys CV i teraz jak jest jakas oferta to sami do mnie dzwonia i proponuja prace
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 10:44   #6
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Re: Praca dorywcza

Dziewczyny

niby jest masa pomysłów na dodatkowy zarobek, ale wszystko toto jest takie nijakie i w gruncie rzeczy nieciekawe.

jeśli któraś z Was zagląda tutaj szukając dorywczej pracy i ma dość sporo czasu (myślę o dziewczynach na studiach zaocznych, czy w podobnej sytuacji) to podzielę się z Wami pewną historyjką - dla mnie bardzo... kształcącą.

wydawało mi się do niedawna, że na studiach człowiek może pozwolić sobie tylko na takie sprawy jak rozdawanie ulotek, skręcanie długopisów, czy kelnerowanie/stanie na promocjach w supermarketach.

mój punkt widzenia zmienił mój znajomy i jego dobry kumpel.

ten pierwszy po LO poszedł na studia (techniczne), drugi: zaraz zaczął pracować, mimo, że zdał świetnie maturę - nigdzie nie chciał się dalej edukować.

zaczął pracę w jednej z sieci komórkowych - najpierw wklepywał dane do komputera, potem robił coś innego, w końcu został przedstawicielem, miał sprzedawać telefony firmom i przedstawiać im różnego rodzaju oferty.
równolegle zaczął pracę w pewnej firmie multi-level-marketingowej (działającej na zasadach jak Oriflame, czy Avon).

pierwszy wziął z niego.
studiował i pracował. mógł sobie na to pozwolić, ponieważ taka praca, o której mówię, nie wymaga stałego rozkładu wolnego czasu.

da się to pogodzić.
i wcale nie trzeba stać na promocjach.
trzeba po prostu mieć trochę wiary w siebie i samozaparcia. to nieprawda, że bez studiów nie można znaleźć lepszej roboty, niż w supermarkecie...


dodam, że kolega chłopaka jeździ obecnie nowiutkim volvo c30. dostał z firmy. czy to nie działa na wyobraźnię?


trzymam kciuki za wszystkie szukające pracy!

Edytowane przez 3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Czas edycji: 2010-08-16 o 19:28
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:09   #7
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Re: Praca dorywcza

Odświeżam wątek.
Jakieś nowsze propozycje, pomysły?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 16:59   #8
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Praca dorywcza

praca w kinie-na barze-potrzebna ksiązeczka sanepidowska lub na obsłudze widza
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:44   #9
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Praca dorywcza

merchandising
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:43   #10
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Re: Praca dorywcza

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;6824045]
Dziewczyny

niby jest masa pomysłów na dodatkowy zarobek, ale wszystko toto jest takie nijakie i w gruncie rzeczy nieciekawe.

jeśli któraś z Was zagląda tutaj szukając dorywczej pracy i ma dość sporo czasu (myślę o dziewczynach na studiach zaocznych, czy w podobnej sytuacji) to podzielę się z Wami pewną historyjką - dla mnie bardzo... kształcącą.

wydawało mi się do niedawna, że na studiach człowiek może pozwolić sobie tylko na takie sprawy jak rozdawanie ulotek, skręcanie długopisów, czy kelnerowanie/stanie na promocjach w supermarketach.

mój punkt widzenia zmienił mój chłopak i jego dobry kumpel.

ten pierwszy po LO poszedł na studia (techniczne), drugi: zaraz zaczął pracować, mimo, że zdał świetnie maturę - nigdzie nie chciał się dalej edukować.

zaczął pracę w jednej z sieci komórkowych - najpierw wklepywał dane do komputera, potem robił coś innego, w końcu został przedstawicielem, miał sprzedawać telefony firmom i przedstawiać im różnego rodzaju oferty.
równolegle zaczął pracę w pewnej firmie multi-level-marketingowej (działającej na zasadach jak Oriflame, czy Avon).

mój chłopak wziął z niego przykład.
studiował i pracował. mógł sobie na to pozwolić, ponieważ taka praca, o której mówię, nie wymaga stałego rozkładu wolnego czasu.

da się to pogodzić.
i wcale nie trzeba stać na promocjach.
trzeba po prostu mieć trochę wiary w siebie i samozaparcia. to nieprawda, że bez studiów nie można znaleźć lepszej roboty, niż w supermarkecie...


dodam, że kolega chłopaka jeździ obecnie nowiutkim volvo c30. dostał z firmy. czy to nie działa na wyobraźnię?


trzymam kciuki za wszystkie szukające pracy!
[/QUOTE]

Zgadzam się z tym postem. Znam bardzo obrotne dziewczyny, które studiują dwa kierunki, jeden dziennie, drugi zaocznie, a i tak znajdują czas na naprawdę dobrą pracę. Pracodawcy coraz częściej idą na rękę i pozwalają pracownikom rozdzielać miedzy sobą czas pracy, na zasadzie ile przepracujesz, tyle dostaniesz.

Ja osobiście daję korepetycje i jest to moim zdaniem naprawdę fajna praca, utrwalasz wiadomości ( oczywiście do pewnego momentu, bo potem zaczyna się po prostu tłumaczenie czegoś, co jest dla nas oczywiste po pewnym czasie ), a godzinowo zarobki też przedstawiają się nieźle. Natomiast jeśli studiujemy zaocznie, to już w ogóle raj, bo można sobie ustawić uczniów na całe dnie i tak pracować.

A jeśli chodzi o inne propozycje pracy dodatkowej, to właśnie hostessy w weekendy, szczerze, to aż tak się nie orientuję, bo od zawsze daję korki i tak się chciałam wtrącić, że jest to farna forma dorobienia.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:07   #11
Nella6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Praca dorywcza

W moim przypadku [bezczelny link w treści] wyglądała tak, że 2 lata temu całkiem przypadkiem zostałam zatrudniona w banku, a w te wakacje siedziałam na infolinii, w sumie bardzo ciekaw praca, bo z ludźmi, a do tego nieźle płatna, bo poza normalnym wynagrodzeniem są jeszze prowizje. Propnuje rozejrzeć się w dowolnej siei komórkowej, nie jest potrzebne praktycznie żadne wykształcenie, tylko status ucznia / studenta. pozdrawiam

Edytowane przez Akane
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:55 Powód: ink w treści
Nella6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 10:39   #12
micky911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Praca dorywcza

Hej dziewczyny!

fajnie możecie zarobić na paytask.pl Ja sobie korzystam i zarabiam nie ruszając się z domu.
micky911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 17:21   #13
justa 23
Przyczajenie
 
Avatar justa 23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Praca dorywcza

Ja dorabiam sobie 200-300zł jako konsultantka kosmetyków Mariza i ok 500zł i więcej jako konsultantka FM GROUP, jeśli ktoś ma pytania o szczegóły zapraszam na priv
justa 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 15:14   #14
globe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Praca dorywcza

Potrzebujesz troszkę kaski? Jakiś dodatkowy dochód? Praca na szybko możliwa w swoim zaciszu domowym a do tego zakupy za atrakcyjne ceny? Jeśli tak to dobrze trafiłeś.
Ale może zacznijmy od początku.
Na serwisie zalogowałam się jakiś czas temu, na początku myślałam, że to jedna wielka ściema, ale pomyślałam co mi tam szkodzi, dużo nie stracę. Powoli zaczęłam czytać i dowiadywać się o co chodzi, zapraszać znajomych i wciągać się w to zajęcie. Wiem, wiem pewnie myślicie tak jak ja niedawno, ze to znów jakaś bujda, ale co wam szkodzi. Wystarczy, że wejdziecie w ten link: https://www1.za10groszy.pl/start/518512368/index.html, zarejestrujecie się (rejestracja jest darmowa) i za 30złoty możecie kupić przelewem najtańszy pakiet tak zwanych bidów i wziąć udział w licytacji, wylicytować sobie sprzed AGD lub inne cuda za grosze.
A do tego jest możliwość zarobienia na tej stronce, wystarczy, że zaprosicie do gry znajomych a oni wykupią najtańszy pakiet bidów przelewem a zarobicie 5zł i 8% jego bidów. Wiem, że nie jest to jakaś oszałamiająca kwota i możecie myśleć, że to zbyt mało, ale można zarabiać pisząc również teksty na forum. A jeżeli nawet nie uda wam się na tym zarobić niewiadomo ile to skorzysta na tym wasz dom i wy kupując artykuły domowe, sprzęt AGD, kosmetyki lub wiele innych.
Spróbujcie, dużo to nie kosztuje, a może dojdziecie do takich samych wniosków jak ja, że jednak warto było.
globe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:25   #15
cza_czaa
Przyczajenie
 
Avatar cza_czaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Praca dorywcza

Hej, a może spróbuj pracy przez internet, ale nie Olaboga zarobisz milion w tydzień, tylko takiej dla której trzeba się trochę postarać,
np jeśli masz znajomych, którzy chcieliby wziąć kredyt/pożyczkę/abonament komórkowy czy telewizyjny/pójść na darmową jazdę testową itp, to dając im do wypełnienia wniosek-zarabiasz na tym określoną kwotę (nawet do 60zł za poprawnie wypełniony wniosek)

Przy rejestracji dostajesz darmową stronkę, którą możesz edytować. Są na niej różne produkty na których możesz zarobić. Masz też dostępną aplikację mobilną, przez którą możesz wypełnić komuś wniosek (tak to działa: znajdujesz osobę zainteresowaną, ona wypełnia wniosek i oddzwania do niej osoba, która już dalej się nią zaopiekuje np. konsultant z sieci komórkowej czy banku, a Ty masz z tego prowizję, to taki Program Partnerski)
Stronkę warto rozpowszechniać w internecie wśród zainteresowanych osób, rozdawać znajomym, czy wymyślić swój własny sposób. W zależności od starań zarobisz więcej lub mniej. Szukałam ogólnie sposobów zarabiania w necie i niedawno się przyłączyłam, jest całkiem spoko. Zbieram wnioski i zawsze mogę zarobić sobie kilka zł. Ale z tego co słyszałam, można zarobić nawet sporą kwotę, tak jak pisałam-zależy od determinacji.

Edytowane przez Akane
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:58 Powód: nieopłacona reklama
cza_czaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 20:40   #16
Rudii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 112
Dot.: Praca dorywcza

Ciężko znaleźć taką pracę. A co chciałabyś robić, ile czasu chciałabyś na to poświęcić ? No i pytanie na jak wysokie zarobki się nastawiasz ? Może jakieś zajęcie w necie, ale odradzam klikanie w banery, bo się zaklikasz i nic z tego nie będzie. Może coś jako [wymoderowano]? Są platformy, tam się rejestrujesz. Przechodzisz testy, a oni Cię kontaktują ze zleceniodawcami. Pomyśl tylko co możesz robić.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2014-03-05 o 16:34 Powód: reklama
Rudii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:00   #17
wisniowiecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 26
Dot.: Praca dorywcza

Najlepiej w miastach przygranicznych poszukać firmy czasowej i wyjechać za granicę na jakiś czas, do Niemiec np.
wisniowiecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 22:47   #18
ceremonials
Raczkowanie
 
Avatar ceremonials
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 37
Dot.: Praca dorywcza

Pracą dorywczą może być też kelnerowanie, ja np pracowałam tak tylko weekendami, bo wtedy mieli najwięcej klientów i potrzebowali więcej dziewczyn niż normalnie. Ciężki chleb, wbrew pozorom, ale napiwki bardzo motywują

Poza tym to co już było wspomniane: hostessa, ulotki, oriflame/avon ect, korepetycje, wykładanie towarów w supermarketach...
__________________
"My own secret ceremonials..."
ceremonials jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:47   #19
d9a56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Praca dorywcza

Jeśli chodzi o pracę dodatkową przez internet, to polecam http://outwork.pl/. Można tam znaleźć coś ciekawego i zarobić trochę. Kolejną korzyścią jest zdobycie doświadczenia, czy poznanie ciekawych pracodawców. Polecam, bo warto
d9a56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 13:25   #20
kingelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 18
Dot.: Praca dorywcza

polecam inwentaryzacje. nie trzeba mieć doświadczenia, dorywcze nocki, często zorganizowany dojazd. ja akurat jezdziłam z Job Impulse- najlepiej to załatwiać przez agencję bo masz dostęp do większej liczby zleceń. Jak chcesz to poczytaj sobie ich opinie na GoWorku: http://tim.pe/4ed Mi się podobało i w tym roku znowu jadę nainwentaryzację do Tesco
kingelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 13:56   #21
rubinek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Praca dorywcza

jako dodatkowe zajęcia polecam coś takiego jak ODSZKODOWANIA - można zostać doradcą/konsultantem i pomagać ludziom uzyskiwać lepsze odszkodowania (czasami znacznie lepsze) niż ubezpieczalnie normalnie chciałyby wypłacić.
Klienci płacą tylko prowizyjnie, nie ma efektu = nie ma zapłaty także jest to uczciwa działalność (co było dla mnie istotne).
Można dorobić albo zarobić zależnie od ilości poświęconego czasu i własnej kreatywności. Z tematu odszkodowań doedukowałam się z fajnych materiałów do których uruchomili mi dostęp po podpisaniu umowy współpracy (bez "kruczków prawnych"). Ogólnie jestem zadowolona, klientów nie mam narazie wielu ale się rozkręcam (jak się reklamować i znaleźć klientów - tego też uczą)

Aha współpracę podjęłam z xxx - polecił mi to ich dyrektor regionalny którego kiedyś poznałam na imprezie. Ogłoszenia są np tu: xxx pisze że Bieruń ale tak naprawdę miejsce zamieszkania nie ma znaczenia chyba

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-15 o 19:15 Powód: Reklama.
rubinek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-12 14:56:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.