Dobre (!) gabinety kosmetyczne - zapytaj tutaj - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 16:27   #61
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Cos nie bardzo wierze w opinie uzytkownikow z 2 postami Wyglada na zwykle reklamy wlasnych salonow
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 18:05   #62
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Same reklamy
Takie dzialanie powoduje,ze napewno nigdy nie wybiore sie do opisywanych tu salonow
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 19:15   #63
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Same reklamy
Takie dzialanie powoduje,ze napewno nigdy nie wybiore sie do opisywanych tu salonow

dokładnie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 09:43   #64
MKlekotko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Hej, hej....jestem świeża na forum i w Warszawie w ogóle, więc mam do Was pytanie: czy warto wybrać się do Salonu przy Karolkowej 50 (mam najbliżej)? Była może któraś z Was?
MKlekotko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:49   #65
gramofonK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

Ja chodze na mazurskiej 44 kolo sklepu spozywczego zaraz kolo glownej ulicy Swiat slonca. W tygodniu 1zl a w weekend 0,80 groszy Maja lozko podwojnie bronzujace za 1,3 ale tez tube bronzujaca za 1zl ;] To samo jest na basenie kolo akademikow akademi morskiej. Z wizytowki wynika, ze maja jeszcze kilka innych salonow na prawobrzezu i jeszcze gdzies. Laski sa swojskie. Cena i efekt pasuje mi najbardziej Zdarzylo mi sie jeszcze zajsc do formy kilka razy i spory czas na lucznicza

Edytowane przez gramofonK
Czas edycji: 2011-01-04 o 14:51
gramofonK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:59   #66
koralka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Tytułem wstępu to nie jest reklama salonu tylko dobra rada jak nie dać sobie zrobić krzywdy i wyczyścić portfela. W Warszawie mieszkam od kilku lat ale dopiero teraz ktoś porządnie zajął się moją twarzą. Kilka godzin temu wyszłam z salonu kosmetycznego i po raz kolejny nie zawiodłam się . Salon poleciła mi koleżanka i nie myliła się jeśli idzie o profesjonalizm wykonywanych usług. Ona miała zabiegi mikrodermabrazji z jakimiś kwasami, które po dwóch czy trzech zabiegach poprawiły jej twarz do tego stopnia, że z tarki pokrytej jakimiś dziwnostkami (sorki Dorota) zrobiła się skóra jak u pupci niemowlaka i to właśnie mnie przekonało. Mi Pani Agnieszka robiła peeling kawitacyjny czyli bezbolesne oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków, a potem głęboką dezynfekcję też bezbolesną jakimś sprzętem (tylko nie pamiętam jak to się nazywa). Szczerze - po pierwszym zabiegu myślałam, że to nabijanie kasy salonowi, ale gdy po kilku dniach skóra zaczęła mi wyrzucać to co siedziało w środku przekonałam się że warto i to jak cho...era. Tym bardziej, że kobieta która mi to robiła indywidualnie podchodzi do klientów, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Poszłam zrobić mikrodermabrazję, ale kosmetyczka po oględzinach mojej twarzy stanowczo odradzając mikro poleciła peeling kawitacyjny, który jest w gruncie rzeczy dużo tańszy od mikrodermabrazji. Więc chociażby to świadczy o profesjonalizmie no i dlatego od dziś jestem prywatną ambasadorką Ladys Studio (albo Lady Studio - nie pamiętam dokładnie)
koralka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:24   #67
toma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Spam.
Ja byłam u niej niedawno na mikrodermabrazji i rzeczywiście jest godna polecenia. Przede wszystkim ma dużą wiedzę o wykonywanych zabiegach, ale jest tez niezwykle delikatna i sympatyczna

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-08 o 15:01 Powód: Cytat ze spamem.
toma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 11:57   #68
kari28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Cytat:
Napisane przez koralka28 Pokaż wiadomość
Tytułem wstępu to nie jest reklama salonu tylko dobra rada jak nie dać sobie zrobić krzywdy i wyczyścić portfela. W Warszawie mieszkam od kilku lat ale dopiero teraz ktoś porządnie zajął się moją twarzą. Kilka godzin temu wyszłam z salonu kosmetycznego i po raz kolejny nie zawiodłam się . Salon poleciła mi koleżanka i nie myliła się jeśli idzie o profesjonalizm wykonywanych usług. Ona miała zabiegi mikrodermabrazji z jakimiś kwasami, które po dwóch czy trzech zabiegach poprawiły jej twarz do tego stopnia, że z tarki pokrytej jakimiś dziwnostkami (sorki Dorota) zrobiła się skóra jak u pupci niemowlaka i to właśnie mnie przekonało. Mi Pani Agnieszka robiła peeling kawitacyjny czyli bezbolesne oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków, a potem głęboką dezynfekcję też bezbolesną jakimś sprzętem (tylko nie pamiętam jak to się nazywa). Szczerze - po pierwszym zabiegu myślałam, że to nabijanie kasy salonowi, ale gdy po kilku dniach skóra zaczęła mi wyrzucać to co siedziało w środku przekonałam się że warto i to jak cho...era. Tym bardziej, że kobieta która mi to robiła indywidualnie podchodzi do klientów, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Poszłam zrobić mikrodermabrazję, ale kosmetyczka po oględzinach mojej twarzy stanowczo odradzając mikro poleciła peeling kawitacyjny, który jest w gruncie rzeczy dużo tańszy od mikrodermabrazji. Więc chociażby to świadczy o profesjonalizmie no i dlatego od dziś jestem prywatną ambasadorką Ladys Studio (albo Lady Studio - nie pamiętam dokładnie)


jeśli mowa o Lady Studio przy Placu Wilsona to faktycznie salon godny polecenia. Świetnie robią tam depilację brazylijską (pełna intymność i fachowość) i zabiegi oczyszczające. Ja się tak tam odprężam, że zasypiam na fotelu. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!klask i:
kari28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:47   #69
agula_08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: SPA w okolicach Warszawy

byłam tam
mają fajny manicure - tzn. lakiery OPI
a poza tym niezłe masaże
ja wpadłam w ręce pana Daniela - polecam masaż tybetański
agula_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:58   #70
Lukrowana
Przyczajenie
 
Avatar Lukrowana
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

Byłam dzisiaj na moim pierwszym zabiegu depilacji woskiem w salonie kosmetycznym i był to właśnie Time For Wax przy Tamce
Generalnie polecam bo
Pani wykonująca zabieg wydepilowała mi CAŁE nogi w ciągu 15minut
Nie bolało tak bardzo jak się spodziewałam że będzie
Opowiedziała mi jak dokonać pielęgnacji po depilacji i kiedy przyjść znowu
no i była bardzo miła
zapłaciłam 89 złoty i jak tylko zejdą te czerwone kropeczki i okaze sie ze nic sie nie paprze to pójdę tam znowu
ale z tego co widzę podrażnienie nie jest tak duże jak przy samodzielnej
depilacji woskiem.
Trochę się obawiałam bo nie wiedziałam za bardzo co oznacza definicja-całe nogi, ja generalnie jestem bardzo owłosiona i posiadam również włoski na oraz pod pośladkami. Nie wiedziałam czy "całe nogi" to również partia pod pośladkami oraz obok majtek-bardzo blisko bikini.
Okazało się że Pani z salonu wyrwała mi wszystkie włoski aż do pośladów oraz te bardzo blisko bikiniDzień wcześniej postanowiłam wydepilować sobie okolicę bikini sama woskiem ponieważ troszkę wstydziłam się iść z tym do salonu. Niestety ciężko mi szło i trochę kiepsko mi to wyszło W rezultacie porobiłam sobie ranki w około majtek Pani z salonu natomiast wyrwała mi włosy bardzo blisko miejsca które dzień wcześniej sama katowałam i poleciła mi jak zadbać
o te niefortunną domową depilację
myślę ze następnym razem pójdę do tego salonu na depilację całych nóg z bikini(i może odważę się na pośladki)
Ekspresowa obsługa, dosłownie z biegu i do tego miło i fajnie bez spinki
Została mi zaproponowana próba ale jak pomyślałam że będę musiała
następnego dnia znowu walczyć o odwagę by tam pojechać to stwierdziłam że rwiemy od razu na szybcika
Jeżeli chodzi o mnie to serdecznie polecam- tanio,mega szybko,profesjonalnie,mił o, w miarę bezboleśnie
__________________
Everybody want someone to shout for
Lukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:23   #71
2005karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
GG do 2005karolcia
Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

ja moge polecić Beauty Factory na Sczanieckiej teraz mają super rabaty i zniżki,więc trzeba korzystac !!
2005karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 14:12   #72
Malinkaa7
Raczkowanie
 
Avatar Malinkaa7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 71
Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

Moze ktos jeszcze polecic jakies dobre i tanie solarium w Szczecinie? Bo znam pare dobrych ale 1,5 za minute to troche drogo.
Malinkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:10   #73
barbara67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

witam was,bardzo dobre solarium tez jest na prawobrzezu os.majowe nowo otwarte "Solarium Sun Paradise"jest niedrogo a lampy sa wypasione,lokal super i atmosfera jak w domu,polecam
barbara67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:28   #74
jareczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

Malinkaa może 1,5 zł to drogo ale sumarycznie wyjdzie to samo.
Jak chcesz mieć zdrową i ładną opaleniznę to się opalasz 7 min na nowoczesnym i bezpiecznym łóżku a nie na starym szrocie ze starymi lub kombinowanymi lampami za 0,50 zł. Zapłacisz podobnie a efekt i przyjemność z pobytu zupełnie inne.
A tak w temacie to w końcu otworzyło się solarium w starej cegielni. Mają łóżka ergoline 990 i w końcu nie muszę jeździć na drugi koniec miasta do formy. W tygodniu w solarium maui do 14 mają za 1 zł przy wypasionych łóżkach.
jareczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:13   #75
jeweleria
Raczkowanie
 
Avatar jeweleria
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 141
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Ja mogę polecić salon Stacja Regeneracja przy ul. Warszawskiej w Wesołej. Jest tam przesympatyczna Pani, która nie idzie na masówkę i zależy jej na kliencie. Byłam u niej na depilacji nóg pastą cukrową i zapisałam się na pachy. Do zabiegu jednak nie doszło, ponieważ jestem poważnie chora i Pani Monika zastanawiała się czy taki zabieg nie wpłynie negatywnie na moje zdrowie. Nawet dowiadywała się u producenta pasty czy taki zabieg nie jest szkodliwy w moim przypadku. A przecież gdyby zależało jej tylko na pieniądzach, nie zawracałaby sobie głowy zdrowiem obcej osoby. Była również u niej moja teściowa i ona również jest bardzo zadowolona, a w jej przypadku jest o to bardzo trudno.
Kiedyś chodziłam do Kleopatry w Wesołej na Sikorskiego na oczyszczanie twarzy i nigdy mi nikt tam nie powiedział, że oczyszczanie twarzy ultradźwiękami jest szkodliwe w przypadku mojej choroby. Chociaż nie powiem, jest tam bardzo miło.
__________________
Gwiazdy są po to, by błyszczeć

Moje próby biżutkowe
jeweleria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:01   #76
Gismonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

Polecam Regeneracja Spa na os. Batorego, pelen profesjonalizm i bardzo mila obsluga, to wg mnie najlepszy salon w Poznaniu. Niestety nie wiem jak z depilacja, bo... odmowiono mi jej! ze wzgledu na alergiczne podraznienia skory. Bylam zla, choc wiem, ze swiadczy to tylko o profesjonalizmie kosmetyczek.
Gismonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 08:36   #77
slavi_av
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

jak chodzi o depilację bikini polecam SALON BIOODNOWY "SASKA" w Ośrodku Sportu i Rekreacji Saska, super dojazd, Saska Kępa (niedaleko Waszyngtona) jedne z niższych cen w Warszawie, mona się umówić bez problemu na dowolny termin, polecam. www.bioodnowa.waw.pl
slavi_av jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:39   #78
Calibra
Raczkowanie
 
Avatar Calibra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Ja robiłam miesiąc temu w Dermatorium i jestem zadowolona.Próbowałam w domu tą masę cukrową zrobić ale ukleiłam się tylko
Muscat a ile płaciłaś?
__________________


....................nutka ..................
Calibra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:09   #79
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Peeling TCA Szczecin

Hej
Poszukuję dermatologa w Szczecinie, aby wykonać peeling TCA. Kogo polecacie? Wśród znajomych nikt tego zabiegu nie miał wykonywanego, więc nie mam żadnych opinii. Polecano mi (jako dermatologa) Jolantę Wesołowską lub Barbarę Kumpin, lecz nie wiem, jak wyglądają opinie na temat zabiegów przeprowadzanych przez te panie, bo co do wizyt w gabinetach to opinie są podzielne na ich temat. Czy ktoś miał styczność z tymi lekarzami i ich zabiegami?

Kiedy powinnam się zacząć myśleć o TCA (wiem, że jesienią ale czy wrzesień to nie będzie za wcześnie)? Czy TCA pomoże usunąć mi z twarzy także pieprzyki i naczynka, czy są omijane podczas nakładania kwasu? Czy TCA wykonuje się w seriach czy np. wystarczy 1 lub góra 2 zabiegi?

Zrobienie TCA zasugerowała mi dermatolog, jeśli po wakacjach nic się z moją buzią nie poprawi . Nie wiem, jak to będzie dokładnie wyglądać, ale czytałam na Wizażu i w necie troszkę, więc jako takie mam pojęcie o tym.

P.S. Zaznaczam, że korzystałam z wyszukiwarki ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 14:53   #80
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling TCA Szczecin

Co jest Twoim glownym problemem - przebarwienia, blizny? Czy mialas juz zabiegi kwasami?

zabiegi TCA - wymiana doswiadczen - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168533

peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501676

Na pytanie z ktorym lekarzem umowic sie na zabieg nie potrafie odpowiedziec; Mam znajoma, ktora na TCA wybrala sie do Laser medica i nie miala zastrzezen.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:59   #81
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Peeling TCA Szczecin

Ja mam przebarwienia i blizny po wyciskaniu, szczególnie na brodzie i w okolicach ust. Mam też dużo pieprzyków i małe czerwone plamki - naczynka. Nic nie pomaga, stosowałam Davercin, Aknemycin, Brevoxyl, Acnederm, Zineryt, Tetralysal, tabletki z cynkiem (Zincuprin), krem SVR Clairial.
Obecnie na noc stosuje krem z kwasem migdałowym z Bandi i miałam robione 2 zabiegi kwasem azelainowym.
Cały czas mam w tym samym miejscu (na brodzie przy wardze) "zaskórnik", którego nie mogę się pozbyć, ale zastanawiam się czy to może nie jest jakiś kaszak albo coś innego bo trudno się to wyciska i cały czas odrasta. Od wyciskania mam nierówności na brodzie. Trądziku jako takiego nie mam, lecz ta broda strasznie wygląda i widać to z daleka, że jest taka brązowa.

Link do zabiegi TCA - wymiana doswiadczen - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168533 znam
znam bo już to przeczytałam wcześniej. Niestety nie mam tam opinii o lekarzach-gabinetach ze Szczecina. Boję się trochę iść do mojego dermatologa bo skoro mi przepisuje od 1,5roku ww leki i nic nie dało poprawy to nie wiem, czy też będzie wiać efekt po peelingu TCA u tej pani doktor. Ponadto powiedziała mi ona, że może się tak zdarzyć, że nie będzie efektów, bo broda może być bardzo głęboko uszkodzona. Już sama nie wiem, czy szukać znów innego lekarza czy zgodzić się na ten peeling u tej mojej pani dr, czy to znów będzie strata kasy tak, jak przy azelainowym (który miałam u kosmetyczki).



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168533&page=16, (dla pewności, że wiem co to wyszukiwarka), pytałam tam o TCA ale nikt mi nic nie odpowiedział.

Edytowane przez IvonaMM
Czas edycji: 2011-06-20 o 18:04
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:28   #82
marsi9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Ja byłam na depilację cukrem w Face an Body na Piłsudskiego, byłam u pani Karoliny. Jestem bardzo zadowolona, pani Karolina rewelacyjnie wykonuje depilację, a przy tym jest bardzo miła.
marsi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 06:33   #83
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Obiecałam Karolinie Kowalskiej że też wpiszę się na forum po depilacji u niej - mamuśki górą (wróciła z macieżyńskiego)!
Obie dziewczyny i Asia Bilska i Karolina Kowalska robią depilację super - i już. Zero skrępowania, zero bólu, żadnych wrastających włosków i nie zamieniłabym tego na nic innego. Tak na marginesie przestrzegam bo dałam się nabrać na zakupioną na gruponie laserową depilację bikini za 99 zł w Krakowie - !!!!!! nigdy więcej - do dzisiaj mam przebarwienie, które wygląda jakbym się nie myła... a włosy nawet nie drgnęły.
Cukier górą
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:12   #84
jenifeer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Posłuchałam się was dziewczynki i też poszłam do Face and Body,do pani Karoliny. Od zawsze byłam zakochana w wosku, ale teraz mam nową miłość- pasta cukrowa. Efekt szałowy, nigdy moje łydki nie były, aż tak gładkie...ach co za cudowne uczucie!!!.Sama nie wiem jak to możliwe, ale zero bólu!ekstra
jenifeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 08:10   #85
sida!
Raczkowanie
 
Avatar sida!
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 88
Send a message via Skype™ to sida!
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

podajcie nr tam albo stronę internetową i ile kosztuje taka depilacja?
pozdrawiam
__________________
... tolerancja kończy się tam gdzie zaczyna się cierpienie drugiego człowieka...
sida! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 19:34   #86
AndrzejF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez LadyB Pokaż wiadomość
Hej
Moze moj watek sie powtorzy (w co nie sadze bo specjalnie przeszukalam forum ) ale chcialabym dowiedziec sie czy jest w poznaniu jakis dobry salon kosmetyczny szczegolnie jesli chodzi o depilacje.. nie chce isc do pierwszego lepszego raz zrobilam tak z fryzjerem i NIGDY WIECEJ! obawiam sie ze tak samo bedzie ze pojde i zle trafie:/ tak wiec jesli macie swoje sprawdzone, ktore warto polecic to podzielcie sie nimi i jak daloby rade to zakres cenowy

Dziekuje
Masz rację zawsze należy robić tak aby się nie stawać królikiem doświadczalnym pseudo gabinetów kosmetycznych. Mogę szczerze polecić Gabinet Salon i Elegancja na ulicy Żołnierzy Lenino 3 (oś Wiczy Młyn) pełen profesjonalizm no i co najważniejsze idealna wręcz "sterylność" zakładu. Poza laserowymi zabiegami specjalizują się w problemach ze stopami . Dysponują najnowocześnieszym sprzętem do pedicure leczniczego w Polsce. Odsyłam na stronkę i goraco polecam ten gabinet bo gabinetów na takim poziomie w Poznaniu jest jak na lekarstwo. http://www.instytutpodologii.pl/
AndrzejF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 07:05   #87
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

cześć. wpisywanie stron jest niepotrzebne wpisz sobie imię i nazwisko Pani kosmetyczki i słowo Kraków i z łatwością ją znjadziesz.
Sorki ale jak na forum widzę, że ktoś podaje wszystkie dane to mi to "trąca" reklamą
Ja robię zawsze bikini i płacę 90 zł a ostatnio dodałam do tego oczyszczanie twarzy - przed wakacjami - i za nie dałam 190.
Powodzenia
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 14:35   #88
sida!
Raczkowanie
 
Avatar sida!
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 88
Send a message via Skype™ to sida!
Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Rozumiem, że w cenie 90 zł jest już głębokie czy w takim razie ktos na PW może mi wysałac adres, kontakt ? proszę
__________________
... tolerancja kończy się tam gdzie zaczyna się cierpienie drugiego człowieka...
sida! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:17   #89
sunnyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Ja zdecydowanie polecam Panią Anię jeśli chodzi o teran Warszawy.
Byłam w jej salonie na peelingu kawitacyjnym ( pierwszy raz z zakupów grupowych) i wracam,wracam, wracam dobrze doradza, nie ściemnia ile to zabiegów nie jest potrzebne itd ceny przystępne, przytulnie i dobry dojazd jest bo to na Nowolipkach i z centrum to bezpośrednio tramwajem 33 sobie dojechałam;-) POLECAM!!!aaa i makijaże robi meega
[link]

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-08 o 14:12 Powód: Link.
sunnyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:04   #90
karinaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Ja polecam panią Anie w instytucie Dr Eris na nowym mieście, a jeśli chodzi o zabieg czyszczenia kwasem, to Ulę w 4sins hair&beauty.
karinaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 14:29:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.