Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyBlendr - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 20:07   #1
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59

Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyBlendr


Wlasnie testuje jajko (rozowe ) firmy ebelin i z sephory(biale) i musze z czystego serca powiedziec ze jajko rOZowe "ebelin" jest prawie takie samo jak orginal beauty blender!!! nie widze roznicy oprocz ceny!!! rozowe jajeczko ebelin ma takie samo dzialanie !
jesli chodzi o jajeczko z sephory - to jest beznadziejne kosztuje okolo 40 zl /i jest to zwykla gabka lateksowa w formie jajka
natomiast jajko rozowe ebelin jest to tansza kopia beauty blendera!!
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 08:55   #2
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Wlasnie testuje jajko (rozowe ) firmy ebelin i z sephory(biale) i musze z czystego serca powiedziec ze jajko rOZowe "ebelin" jest prawie takie samo jak orginal beauty blender!!! nie widze roznicy oprocz ceny!!! rozowe jajeczko ebelin ma takie samo dzialanie !
jesli chodzi o jajeczko z sephory - to jest beznadziejne kosztuje okolo 40 zl /i jest to zwykla gabka lateksowa w formie jajka
natomiast jajko rozowe ebelin jest to tansza kopia beauty blendera!!
je oryginału nie miałam, ale jajko ebelin testuje od kilku dni i jestem bardzo zadowolona
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:02   #3
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Ja testowalam beauty blender amerykanski ,rowniez jajeczko z sephory i beauty blender firmy EBELIN- i on niczym nie rożni sie od oryginalu! amerykanskiego!! natomiast jajko z sephory jest beznadziejne (sama gabeczka latexowa w formie jajka..)

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-07-12 o 15:03
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 16:06   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

zamówiłam sobie to jajko Ebelin,zobaczymy co ono warte,generalnie mam chyba z 15 jaj róznego pochodzenia w tym oczywiscie oryginalne BB jedne lepsze,inne gorsze,ale mimo wszystko wole je od tradycyjnych gąbek/palców/wiekszości pędzli.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:40   #5
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

przez to jajeczko beuty blender ebelin zrezygnowalam z pedzli ,nawet nim druga strona jego nakladam puder,najpierw podklad,pozniej druga czescia jajeczka puder bardziej jest wzgodne w uzyciu ,delikatniejsze dla skory-nie podraznia wrazliwej skory jak wiekszosc pedzli..,jakby chlodzacy efekt -namoczone jajeczko daje , bardziej higieniczne niz te pedzle ,gabeczki do podkladow bardziej wzgodniej ,mniej miejsca zajmuje niz te wszystkie pedzle...

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-07-23 o 13:45
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:12   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
przez to jajeczko beuty blender ebelin zrezygnowalam z pedzli ,nawet nim druga strona jego nakladam puder,najpierw podklad,pozniej druga czescia jajeczka puder bardziej jest wzgodne w uzyciu ,delikatniejsze dla skory-nie podraznia wrazliwej skory jak wiekszosc pedzli..,jakby chlodzacy efekt -namoczone jajeczko daje , bardziej higieniczne niz te pedzle ,gabeczki do podkladow bardziej wzgodniej ,mniej miejsca zajmuje niz te wszystkie pedzle...
...
czy higieniczniej to nie wiem,pędzel jednak ławiej domyc i zdezynfekować,zwłaszcza jak nie malujemy tylko siebie....ale napewno masz rację w tym,że nakładanie sypanca podsuszonym jajem daje swietny efekt,znika pudrowosc makijażu,wszystkie warstwy łącza się ze sobą,jak nałożymy za duzo pudru,rózu to wystarczy oklepac to jajem
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:21   #7
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
masz rację w tym,że nakładanie sypanca podsuszonym jajem daje swietny efekt,znika pudrowosc makijażu,wszystkie warstwy łącza się ze sobą,jak nałożymy za duzo pudru,rózu to wystarczy oklepac to jajem
nawet najcieższy podklad ,jakis tani ,dosyc dobrze wyglada nalożony jajeczkiem

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-07-23 o 14:25
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 13:22   #8
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Dla mnie chyba jednak bardziej higieniczne jest jajko (używane tylko do własnego makijażu) ponieważ czyści się jecodziennie (od razu po nałożeniu produktów na twarz), a jednak z pędzlami nie jestem tak systematyczna
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:48   #9
klauudens
Przyczajenie
 
Avatar klauudens
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Dziewczyny, mieszkam w Niemczech więc zachęcona tym wątkiem kupiłam sobie owe jajeczko Ebelin Kosztuje tutaj grosze, 1,95 euro w drogerii DM. Ale powiedzcie mi, jak wy je stosujecie? Zwilżacie, zanim użyjecie?
__________________
Klau
klauudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:07   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Cytat:
Napisane przez klauudens Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mieszkam w Niemczech więc zachęcona tym wątkiem kupiłam sobie owe jajeczko Ebelin Kosztuje tutaj grosze, 1,95 euro w drogerii DM. Ale powiedzcie mi, jak wy je stosujecie? Zwilżacie, zanim użyjecie?
....
namoczyć,namoczyć..ona zwiększy swoją objętość,wycisnąć a najlepiej odcisnąć w papierowy ręcznik i naklepywac dopiero podkład na skóre.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 20:12   #11
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

JA również już trochę testuję jajko ebelin , jest świetne. Zdecydowanie lepsze od jajka z tk maxx. Bardzo dobre wykonanie.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 16:02   #12
klauudens
Przyczajenie
 
Avatar klauudens
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
namoczyć,namoczyć..ona zwiększy swoją objętość,wycisnąć a najlepiej odcisnąć w papierowy ręcznik i naklepywac dopiero podkład na skóre.
Dziękuję a ile w Polsce kosztuje to jajko?
__________________
Klau
klauudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 16:09   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Cytat:
Napisane przez klauudens Pokaż wiadomość
Dziękuję a ile w Polsce kosztuje to jajko?
...
na allegro z 24-25zł o ile pamiętam
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 19:19   #14
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Jajko gabeczka rożowa do nakladania makijażu firmy Ebelin-Tansza wersja beautyB

Mnie mycie tego tak denerwuje, że jajo leży, a ja używam palców.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.