Kupujemy i o włosy dbamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-08, 21:05   #1
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90

Kupujemy i o włosy dbamy


Witam
Jakie macie plany na kosmetyki do włosów w najbliższym czasie ? I co chcecie osiągnąć?
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 16:36   #2
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

To może ja zacznę;
-planuje skończyć maske do włosów Babuszki Agafii drożdżową
-planuje zużyć szampon z Sayossa
-zaczynam kurację od dzisiaj z wcierką Joanna rzepa
-zastanawiam się nad zakupem szamponu Bambino
-w kolejnym miesiącu mam zamiar kupić ocet jabłkowy i przetestować
-oraz odżywkę Nivea
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 19:18   #3
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

Jako posiadaczka włosów zniszczonych rozjaśnianiem poszukuję odżywek i masek o dość obciążającej formule. Jak nie używam takich produktów, włosy są suche w dotyku, fruwające, na długości odstaje pełno włosków. W tej chwili świetnie sprawdza się kuracja Isany z olejem arganowym i szukam czegoś w rozsądnej cenie o podobnym działaniu. Jeśli macie swoje typy (w rozsądnej cenie), to piszcie

Poza tym żadnych pielęgnacyjnych zakupów nie planuję, jeśli chodzi o porost, to w najbliższym czasie zakupię Jantara i CP. Chciałam spróbować wcierki Joanna Rzepa, ale w DOZ jest niestety niedostępna
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 07:59   #4
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5719953 1]Jako posiadaczka włosów zniszczonych rozjaśnianiem poszukuję odżywek i masek o dość obciążającej formule. Jak nie używam takich produktów, włosy są suche w dotyku, fruwające, na długości odstaje pełno włosków. W tej chwili świetnie sprawdza się kuracja Isany z olejem arganowym i szukam czegoś w rozsądnej cenie o podobnym działaniu. Jeśli macie swoje typy (w rozsądnej cenie), to piszcie

Poza tym żadnych pielęgnacyjnych zakupów nie planuję, jeśli chodzi o porost, to w najbliższym czasie zakupię Jantara i CP. Chciałam spróbować wcierki Joanna Rzepa, ale w DOZ jest niestety niedostępna [/QUOTE]

Odżywka z Garniera ultra doux do włosów suchych i zniszczonych(olejek awokado i masło karite) powinna być do ciebie dobra. Kosztuje niewiele i z dostępnością też problemu nie ma.
Ma wielu zwoleników na wizazu, więc jak chcesz to poczytaj o niej troszkę
Polecam też maski z firmy Lady Spa z których zrezygnować nie zamierzam(<3). Ja testowałam wersje kaszmirową i duet-szampon i maska kokosowa i nie zawiodłem się. Wersje do włosów zniszczonych i suchych z olejkiem arganowym jest najcięższa z nich(nie kupiłam bo bałam się obciążenia, co robi wiele masek na rynku no i mam jeszcze kokosową która jest bardzo wydajna)
Więc jak chcesz przeczytaj sobie o niej. Ma najlepszy zapach(karmel-ciastko-vanilia) mimo że jestem zwoleniczką kokosowych zapachów*-*.
Z dostępnością możesz mieć problem, cena to :
1)tubka-14 zł
2)opakowanie litrowe-ok.20 zł.
Ale za efekty jakie dają i wydajność warto spróbować
Jak chcesz mogę ci zrecenzować kashmirową i kokosową

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Przepraszam co to CP? Daje jakieś efekty na wypadanie i zmniejsza przetłuszczanie skóry głowy?
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."

Edytowane przez Kurami
Czas edycji: 2016-03-12 o 07:53
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 08:18   #5
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

CP to Calcium Pantothenicum Przetłuszczania nie zmniejszy, ale na porost zadziała jak najbardziej - znajdziesz na DOZ

Kiedyś już robiłam podchody do tego Garniera i chyba zakupię ją ponownie Była to moja pierwsza odżywka, którą kupiłam w momencie zainteresowania się pielęgnacją włosów
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 12:08   #6
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

A! Mam to w domu, jeszcze kilka sztuk. Nie wiedziałam że jest to na włosy to chyba przetestuje, na pewno nie będzie gorzej niż po jantarze .

Oby spełniła twoje wymagania^^.
__________________
くらみ
"Wysiłek sam nic nie znaczy, a teraz patrz, bo pokażę Ci coś, co rozrywa ściany."
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 13:11   #7
helenkabe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 116
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

ja chce po prostu lepije zadbać o włosy, póki co róznicuje szampony i odzywki, kupiłam tez olejek arganowy, niedlugo bede robic z niego jakies maski do włosów itp. zobaczymy jakie beda efekty
helenkabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 15:32   #8
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

planuję zużyć połowę moich zapasów. jak zostaną mi tylko 3 maski, kupię tą osławioną marokańską. przy 2 szamponach kupię znów equilibrę. chcę też wrócić do olejowania, bo leń się ze mnie zrobił
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 22:00   #9
Happy_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 31
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

Ja kupiłam zestaw profesjonalnych kosmetyków L'biotica. Szampon i odzywka. Do wakacji chciałabym miec dłuugie i zdrowe włosy Prostuję je też keratynowo, dlatego bardzo ważna jest pielęgnacja !
Happy_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 10:24   #10
vilthid
Raczkowanie
 
Avatar vilthid
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: village
Wiadomości: 165
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5719953 1]Jako posiadaczka włosów zniszczonych rozjaśnianiem poszukuję odżywek i masek o dość obciążającej formule. Jak nie używam takich produktów, włosy są suche w dotyku, fruwające, na długości odstaje pełno włosków. W tej chwili świetnie sprawdza się kuracja Isany z olejem arganowym i szukam czegoś w rozsądnej cenie o podobnym działaniu. Jeśli macie swoje typy (w rozsądnej cenie), to piszcie

Poza tym żadnych pielęgnacyjnych zakupów nie planuję, jeśli chodzi o porost, to w najbliższym czasie zakupię Jantara i CP. Chciałam spróbować wcierki Joanna Rzepa, ale w DOZ jest niestety niedostępna [/QUOTE]

U mnie w tej roli sprawdziły się maski kallos. Początkowo jako maski, później nakładałam je już jako odżywkę - po myciu i tak już zostało do dzisiaj.
vilthid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 08:33   #11
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

Ja lubię kosmetyki z olejkami. Za samym olejowaniem nie przepadam bo zajmuje za dużo czasu i zawsze narobię przy tym bajzlu w łązience tak wiec wolę sklepowe maski. Fajna jest maska Perfect Me. Ta w zielonym opakowaniu zawierająca naturalne olejki. Działanie bardzo dobre bo efekt jak po olejowaniu a jest wygodniejsza. Skład naturalny co mi się podoba bo staram się świadomie kupować kosmetyki i w większości stosują parabeny czy inne obciążacze. Tutaj tego nie ma. Fajnie również ,że odkryłam większą wersję w Hebe.Do tej pory kupowałam w saszetkach w Biedronce ale pełne opakowanie jest w hebe za niecałe 10 złociszy.
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 11:56   #12
annjedyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

planuję porządnie zadbać o swoje włosy, pokusiłam się o rozjaśnianie włosów i teraz kiepsko to wygląda :/
myślałam o odżywkach, ale mam przetłuszczające się włosy i nie każda mi służy...
zakupiłam teraz wcierki do włosów, aby szybciej rosły i były bardzo gęste, mam dwie - jedną z apteki Jantar (tańsza opcja) i drugą droższą dostałam na urodziny Koxidil
narazie jestem w fazie początkowej więc czekam na efekty
annjedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:09   #13
drozdobyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Kupujemy i o włosy dbamy

rzepy z Joanny nie polecam, wysuszyła mi całkowicie skórę głowy, teraz ciężko mi jest ją odbudować
drozdobyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 12:09:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.