Odstawienie tabletek po 3 latach.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 15:57   #1
Solenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 16
GG do Solenka1
Cool

Odstawienie tabletek po 3 latach..


Hello

4 miesiace temu odstawilam tabletki HARMONET, ktore bralam przez ponad 3 lata w sumie mozna powiedziec,ze bez przerwy bo gdy chcialam ja zrobic okres nie pojawial sie i panikowalam tym samym biorac tabletki z powrotem. Teraz w koncu zrobilam przerwe.

1 skutkiem bylo to ze nie dostalam okresu prawie przez 2,5 miesiaca. A gdy sie w koncu pojawil brzuch bolal mnie straszliwie. Teraz czekam znowu i minelo juz 1,5 miesiaca i dalej nic. Mam nadzieje,ze to kwestia uregulowania. Czy ktoras z Was miala podobny problem?

2 skutek to straszliwie pogorszyla mi sie cera, przed zazywaniem tabletek nie mialam z nia problemow, teraz pryszcze pojawiaja sie jeden za drugim, jestem zalamana .......

3 rzecz to libido ,,, spadlo kompletnie do 0 i nie wiem juz co robic...

Pomozcie...
__________________
Solenka
Solenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:05   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

może na ginekologia uzyskasz jakieś informacje
ja biore pigułki ok 2 lat i 3 miesięcy, na razie nie planuje odstawienia, ale bardzo sie boje co bedzie jak je właśnie odstawie, ja mam cere nie za ciekawą nawet z pigułkami więc nie wiem co byłoby po odstawieniu...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:18   #3
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Ja bralam tabletki przez rok ... od poltora roku po odstawieniu nadal mam nieregularny okres...Raz jest raz go nie ma, chodzilam po ginekologach, bralam tabletki na uregulowanie miesiaczki...na szczescie od dwoch miesiacy mam regulanrie...zobnaczymy co bedzie w marcu
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 20:47   #4
Sabula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Hej ja harmonet brałam przez ok 4,5 roku w tym miałam jakieś 3 przerwy kazda po 2 miesiące.Teraz postanowiłam skończyć i ostatnią tabletkę wziełam 30 kwietnia nie kącząc opakowania do końca.W polowie miesiąca po zaprzestaniu brania tabsow koszmarnie bolały mnie jajniki i całe podbrzusze jak by ze mnie coś wyrywano siłą aż zwijałam sie z bolu,to trwało kilka dni.Narazie jest ok,ale okaze sie dopiero w czasie okresu bo wtedy sie podobno najbardziej odczowa skutki brania tabsów.he he o ile ten okres wogole sie pojawi
Sabula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 07:30   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Wątek sprzed półtora roku

Poza tym chyba na ginekologii powinien być
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 18:09   #6
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Moja siostra brała te tabletki ... około 2 lata
Po odstawieniu miala podobne problemy. U niej wszystko wróciło do normy dopiero po około pół roku
Teraz stara się o dziecko...
Zobaczymy ...
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 18:46   #7
meheret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Ja też właśnie zaczełam odstawiać tabletki.odstawiłam w połowie opakowania, na razie to dopiero tydzeień. Cera mi sie pogorszyła ale chyba jeszcze za szybko winić o to hormony, po prostu przy okazji okazało się że mam koszmarną anemię;/. Boję sie jak będzie wygladała sprawa uregulowania cyklu, zanim zqczełam stosować tabletki potrafiłam nawet przez 2 mc nie mieć okresu albo mieć tylko 3 dni przerwy... przynajmniej jak chodzi o libido to coraz lepiej(czyżby placebo;p), ostatnio było z nim kiepsko, to jeden z kilku powodów dla których rezygnuje.
meheret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 19:01   #8
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

hej ja tez 2 tyg temu odstawiłam Jasmin.. brałam 3 latka moje dolegliwosci: problemy z zasnięciem raz mi gorąąąąco!! raz zimno, bóle brzucha, piersi nie sa juz takie jedrne( nad tym ubolewam...) humorki płacz po chwili smiech. Rozmwiałamn dzis z siostra na ten temat,ona po odstawieniu ok po miesiacu zzaczeły jej wyppadc włosy!!! była z tym u odpowiedniego lekarza, i co gorsza pryszcze na plecach!! mam nadzieje ze te dolegliwosci sie mnie nie czepią.. Tak wogole to teraz sie zastanawiam po co ja je odstawiłam?? czytałam ost. gazetke w ktorej było o metodach antyk. i na pytanie czy trzeba robic przerwe? odpowiedz brzmi nie! 21 wieku tabletki zawieraja małe ilosci hormonow, wiec nie działaja na szkode organizmu, szkoda tylko ze wczesniej o tym nie wiedziałam. Pozdrawiam
__________________
PaulinaX1
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:05   #9
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Cytat:
Napisane przez meheret Pokaż wiadomość
Ja też właśnie zaczełam odstawiać tabletki.odstawiłam w połowie opakowania, na razie to dopiero tydzeień. Cera mi sie pogorszyła ale chyba jeszcze za szybko winić o to hormony, po prostu przy okazji okazało się że mam koszmarną anemię;/. Boję sie jak będzie wygladała sprawa uregulowania cyklu, zanim zqczełam stosować tabletki potrafiłam nawet przez 2 mc nie mieć okresu albo mieć tylko 3 dni przerwy... przynajmniej jak chodzi o libido to coraz lepiej(czyżby placebo;p), ostatnio było z nim kiepsko, to jeden z kilku powodów dla których rezygnuje.
Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
hej ja tez 2 tyg temu odstawiłam Jasmin.. brałam 3 latka moje dolegliwosci: problemy z zasnięciem raz mi gorąąąąco!! raz zimno, bóle brzucha, piersi nie sa juz takie jedrne( nad tym ubolewam...) humorki płacz po chwili smiech. Rozmwiałamn dzis z siostra na ten temat,ona po odstawieniu ok po miesiacu zzaczeły jej wyppadc włosy!!! była z tym u odpowiedniego lekarza, i co gorsza pryszcze na plecach!! mam nadzieje ze te dolegliwosci sie mnie nie czepią.. Tak wogole to teraz sie zastanawiam po co ja je odstawiłam?? czytałam ost. gazetke w ktorej było o metodach antyk. i na pytanie czy trzeba robic przerwe? odpowiedz brzmi nie! 21 wieku tabletki zawieraja małe ilosci hormonow, wiec nie działaja na szkode organizmu, szkoda tylko ze wczesniej o tym nie wiedziałam. Pozdrawiam
dziewczyny jest naprawde OGROMNY watek o odstawieniu tabletek
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 08:57   #10
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jest naprawde OGROMNY watek o odstawieniu tabletek

gdzie???
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 09:03   #11
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
gdzie???

wiesz, co? wysil sie torchę... ja tez byłam keidys nowa uzytkowniczka forum Wizaz

jest np. bardzo pomocne urzadzenie, jak wyszukiwarka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 09:06   #12
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
wiesz, co? wysil sie torchę... ja tez byłam keidys nowa uzytkowniczka forum Wizaz

jest np. bardzo pomocne urzadzenie, jak wyszukiwarka
szukałam i jakoś cięzko mi było trafić na ten DUUUUŻY wątek

liczyłam poprostu na pomocną dłoń od kogoś podobno kto pyta nie bładzi

no nic, dzieki i tak za przekierowanie do wyszukiwarki będę dalej szukac sama
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:31   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

wow, to w takim razie nie wiem, moze lupe wez? bo na prawde ten watek jest NA WIERZCHU!!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:46   #14
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Odstawienie tabletek po 3 latach..

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
wow, to w takim razie nie wiem, moze lupe wez? bo na prawde ten watek jest NA WIERZCHU!!

spoko , spoko znalazłam , ale po co od razu uszczypliwości w stylu "brania lupy" ? tylko grzecznie zapytałam , sorry ...

ale dzięki i tak za "wyrozumiałośc" dla poczętkującej wizażanki

pozdrawiam
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.