Mamusie październikowe 2016, cz. 1 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 15:21   #4981
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Słonik u Nas też cyc przy każdej pobudce i czasem to jest faktycznie 5min ciumkania i śpi dalej. Ale Leon jest bezsmoczkowy, chociaż dzisiaj w nocy przeprowadziłam eksperyment od kilku dni namiętnie pakuje całe dłonie do buźki i czasem robi to przez sen, co go wybudza. Dziś w nocy próbowałam Go oszukać smoczkiem, po ciemku i śpiący złapał, ale co z tego jak po kilkunastu sekundach mu wylatuje, bo Gapa go nie potrafi utrzymać dzisiaj zrobię kolejne podejście, może go przez sen smoczka nauczę, bo w dzień jest Nam niepotrzebny.

Chustomamy muszę się Wam pochwalić: w końcu się odważyłam i wrzuciłam Leosia w plecak było dużo łatwiej niż myślałam, a Młody był zachwycony widokami Załącznik 6897781


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
Jeju, ja się chyba też nie odważę
To może ja też spróbuję z tym smokiem, hmmmm
Ale dobrze wiedzieć, że jest jeszcze jakaś cyc-mama Nie boisz się, że tak już zostanie i tylko Ty będziesz w stanie go uśpić? Bo ja się troszkę obawiam, rozwiej proszę moje wątpliwości

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Slonik, już jestem przyzwyczajona, mój starszak też był bardzo kiepskośpiący. Właściwie od 2 lat tak sypiam, teraz jeśli starszak idzie do żłobka to odsypiam w dzień. Cale szczęście Jasiek to z 4-5 drzemek w dzień ma, w tym jedna troche dłuższa więc korzystam.



Paula ekstra!
Aaaa, no to dobre i to, moja jak na razie zaliczyła 3 drzemki po 40 minut, więc że tak powiem 'to sobie odespałam' :P:P
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:26   #4982
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Ana ale pięknie sie przekreca! Moj leniuszek załapał z brzuszka na plecki jakis czas temu, potem zapomniał, teraz znow ćwiczymy ale o przewrocie z pleckow ba brzuszek nie ma mowy, nawet nie probuje :/

Megilla bardzo mi przykro, ze na takiego gbura trafiłaś

Megula super wygladaliscie

Morrigan ja mam podgrzewacz z funkcja sterylizacji i bardzo sobie chwale, zwłaszcza ze mozna samemu temperaturę ustawić (dajemy 45st bo zanim ogarniemy krople, mleko, mieszanie to mleko pod koniec karmienia byłoby zimne gdyby zaczynać od 40st). Do tego trzyma on temperaturę, co jest wygodne w nocy bo tylko wstawiasz butle z woda i wstając masz wode w dobrej temp juz gotowa

Ja juz tez zrezygnowałam z karmienia nawet nocą. I co sie stało? Wróciło moje grzeczne dziecko, kupki sie unormowały, dziecko budzi sie rano wypoczęte bo nie wisi poł nocy na cycku... przykre to troche... ale najwazniejsze, ze Tobinek jest szczęśliwy

Paula super zadowolony Leoś

Pytanie odnośnie listy wrzuconej przez Gosię, czy ktos planuje juz brzoskwinie wprowadzić? Btw w życiu bym na to nie wpadła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:28   #4983
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Mój dzis spał dwa razy po 20 minut i raz udalo sie go dolulac na dłużej. Właśnie poszedl na czwartą drzemkę a Adela razem z nim. Nie mam siły,mam tak dosyć że nie wiedziałam że można mieć swoich dzieci tak dość. Na zadane po raz setny pytanie'co robisz' odpowiedzialam bez zastanowienia'gowno', a to już świadczy o tym jak bardzo jest źle. Calymi dniami tylko poczytaj, gdzie idziesz, co robisz, poczytaj, gdzie poszłaś,gdzie jestes, a poczytasz, ja z toba, ja ci pomoge, ty ze mna, co jesz, co sobie robisz, ja tez chce, prosze poczytac, co robisz,przyniosłam ksiazeczke. I tak do usranej śmierci. Wirowanie pralki jest muzyką dla moich uszu w tej ciszy.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:36   #4984
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Gosia, współczuję.

Słonik, ja też daję cycka na uspokojenie. Inni też ją uśpią tylko mają więcej roboty z tym. ale nie jest tak, że mała jest uzależniona ode mnie.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 15:46   #4985
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Słonik spokojnie, tak jak Megilla napisała inni też sobie poradzą z uśpieniem małych cycoholików, każdy znajdzie swój sposób. Mojej mamie zasypia noszony "pionowo" wtula się w jej ramię mąż się zazwyczaj musi trochę bardziej nagimnastykować, ale daje radę 🏼 zostawał tez już z moja siostrą i nie było problemu. wydaje mi się, że nie warto się martwić na zapas i należy korzystać z super mocy piersi tak długo, jak możemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:48   #4986
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Ana ale pięknie sie przekreca! Moj leniuszek załapał z brzuszka na plecki jakis czas temu, potem zapomniał, teraz znow ćwiczymy ale o przewrocie z pleckow ba brzuszek nie ma mowy, nawet nie probuje :/

Megilla bardzo mi przykro, ze na takiego gbura trafiłaś

Megula super wygladaliscie

Morrigan ja mam podgrzewacz z funkcja sterylizacji i bardzo sobie chwale, zwłaszcza ze mozna samemu temperaturę ustawić (dajemy 45st bo zanim ogarniemy krople, mleko, mieszanie to mleko pod koniec karmienia byłoby zimne gdyby zaczynać od 40st). Do tego trzyma on temperaturę, co jest wygodne w nocy bo tylko wstawiasz butle z woda i wstając masz wode w dobrej temp juz gotowa

Ja juz tez zrezygnowałam z karmienia nawet nocą. I co sie stało? Wróciło moje grzeczne dziecko, kupki sie unormowały, dziecko budzi sie rano wypoczęte bo nie wisi poł nocy na cycku... przykre to troche... ale najwazniejsze, ze Tobinek jest szczęśliwy

Paula super zadowolony Leoś

Pytanie odnośnie listy wrzuconej przez Gosię, czy ktos planuje juz brzoskwinie wprowadzić? Btw w życiu bym na to nie wpadła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika, ile razy dajesz mm w nocy? Jaka porcje?
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 16:48   #4987
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Withi, według mojej fizjo takie odchylenie może świadczyć o słabszych mięśniach brzucha. Użyłą też jakiegoś fachowego terminu, którego nie zapamiętałam Ogólnie dobrze by było Marysię pokazać jakiemuś fizjoterapeucie. I zasugerowała, żebyś Mr. B postawiła w innym miejscu, żeby nie zachęcać małej do tego wyginania, bo widać na zdjęciu, że przyciąga jej wzrok.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 17:17   #4988
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Gosia, współczuję.

Słonik, ja też daję cycka na uspokojenie. Inni też ją uśpią tylko mają więcej roboty z tym. ale nie jest tak, że mała jest uzależniona ode mnie.
Cytat:
Napisane przez paula1010 Pokaż wiadomość
Słonik spokojnie, tak jak Megilla napisała inni też sobie poradzą z uśpieniem małych cycoholików, każdy znajdzie swój sposób. Mojej mamie zasypia noszony "pionowo" wtula się w jej ramię mąż się zazwyczaj musi trochę bardziej nagimnastykować, ale daje radę 🏼 zostawał tez już z moja siostrą i nie było problemu. wydaje mi się, że nie warto się martwić na zapas i należy korzystać z super mocy piersi tak długo, jak możemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dzięki No to muszę zachęcić męża do usypiania któregoś dnia :P
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:21   #4989
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Withi, według mojej fizjo takie odchylenie może świadczyć o słabszych mięśniach brzucha. Użyłą też jakiegoś fachowego terminu, którego nie zapamiętałam Ogólnie dobrze by było Marysię pokazać jakiemuś fizjoterapeucie. I zasugerowała, żebyś Mr. B postawiła w innym miejscu, żeby nie zachęcać małej do tego wyginania, bo widać na zdjęciu, że przyciąga jej wzrok.
A wy czemu musicie z Zosia chodzic do fizjoterapeuty? Tez sie wygina?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:33   #4990
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
A wy czemu musicie z Zosia chodzic do fizjoterapeuty? Tez sie wygina?
Zosia ma asymetrię, jedna strona ciała ma słabsze napięcie mięśniowe. Prawdopodobnie dlatego też jedno bioderko ma wciąż słabsze, jest nadzieja, że wyeliminuje się asymetrię i biodro ustawi się jak trzeba i obejdzie się bez bardziej drastycznych środków.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 17:41   #4991
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Zosia ma asymetrię, jedna strona ciała ma słabsze napięcie mięśniowe. Prawdopodobnie dlatego też jedno bioderko ma wciąż słabsze, jest nadzieja, że wyeliminuje się asymetrię i biodro ustawi się jak trzeba i obejdzie się bez bardziej drastycznych środków.
Ile razy w tyg chodzicie? Szczepisz ja wg kalendarza? Bo slyszalam ze przy napieciu miesniowym odraczaja na jakis czas. My mielismy isc jutro do fizjo ale dzwonil do mnie ze musi to przelozyc na piatek. Eh... Chcialam do innego isc ale wszedzie sa takie dlugie terminy...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 17:45   #4992
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ile razy w tyg chodzicie? Szczepisz ja wg kalendarza? Bo slyszalam ze przy napieciu miesniowym odraczaja na jakis czas. My mielismy isc jutro do fizjo ale dzwonil do mnie ze musi to przelozyc na piatek. Eh... Chcialam do innego isc ale wszedzie sa takie dlugie terminy...
Chodzimy dwa razy w tygodniu. Hmm, o tym szczepieniu nie słyszałam, a to właśnie na badaniu przed drugim szczepieniem dostałam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej z podejrzeniem asymetrii. Pediatra nic nie wspominała, że to przeciwwskazanie. Do poradni na nfz termin mamy dopiero na 16 marca, więc poszłam prywatnie. We czwartek zapytam fizjo o te szczepienia.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:02   #4993
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Morrigan- u nas podgrzewacz to must have! Chociaż na noc wystarczy woda która grzeje sie na kaloryferze, bo tata zawsze na noc napali i woda jest ciepła ale w dzień podgrzewam.

Paula- ale super! Żałuje ze my nie spróbowaliśmy chustonoszenia, u mnie na wsi to dopiero by było

Słonik- opuściłam cię trochę w nockach bo dzisiaj Stachu wstawał co 4,5h na karmienia a teraz właśnie juz śpi na noc a matka zaraz idzie biegać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:32   #4994
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Morrigan- u nas podgrzewacz to must have! Chociaż na noc wystarczy woda która grzeje sie na kaloryferze, bo tata zawsze na noc napali i woda jest ciepła ale w dzień podgrzewam.

Paula- ale super! Żałuje ze my nie spróbowaliśmy chustonoszenia, u mnie na wsi to dopiero by było

Słonik- opuściłam cię trochę w nockach bo dzisiaj Stachu wstawał co 4,5h na karmienia a teraz właśnie juz śpi na noc a matka zaraz idzie biegać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak mogłaś!?
My się właśnie bujamy usypiamy i robimy awanturę o nic
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:37   #4995
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Paulina jesteś moim bohaterem jak ty sie tego wiązania nauczyłaś dawaj zgapimy od ciebie

Słonik, Paulina my tez bez smoczków i bez butelkowy ciagle wisimy na cycu a młody jak mnie widzi to aż tańczy ze szczęścia jak by mógł to by wstał bedzie dobrze poradzimy sobie z usypianiem i z bliskością i ze wszystkim

Ja dziś pojechałam do lekarza zeby moje wyniki tarczycy obejrzał i pocałowałam klamkę cudownie. Wściekałam sie bo w domu synka zostawiłam z mężem zaklepała sobie wolne i nie potrzebnie Eh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:44   #4996
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Paulina jesteś moim bohaterem jak ty sie tego wiązania nauczyłaś dawaj zgapimy od ciebie

Słonik, Paulina my tez bez smoczków i bez butelkowy ciagle wisimy na cycu a młody jak mnie widzi to aż tańczy ze szczęścia jak by mógł to by wstał bedzie dobrze poradzimy sobie z usypianiem i z bliskością i ze wszystkim

Ja dziś pojechałam do lekarza zeby moje wyniki tarczycy obejrzał i pocałowałam klamkę cudownie. Wściekałam sie bo w domu synka zostawiłam z mężem zaklepała sobie wolne i nie potrzebnie Eh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Matko, też powinnam tarczycę sprawdzić. Miałam dzwonić w grudniu, żeby się umówić do mojego endo, oczywiście zapomniałam i zadzwoniłam w styczniu. No i brak miejsc, dzwonić w czerwcu A to za późno, więc chyba czeka mnie wizytka prywatna

Zaraz nowy wątek
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 18:48   #4997
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Dominika, ile razy dajesz mm w nocy? Jaka porcje?


To zależy, o ktorej sie karmimy przed snem. Dzis np pił o 19 wiec przypuszczam, ze ok 24 sie obudzi na picie, a potem co 3h. Mieszam 150ml bebilonu a wypija 120-150


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 19:11   #4998
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Matko, też powinnam tarczycę sprawdzić. Miałam dzwonić w grudniu, żeby się umówić do mojego endo, oczywiście zapomniałam i zadzwoniłam w styczniu. No i brak miejsc, dzwonić w czerwcu A to za późno, więc chyba czeka mnie wizytka prywatna

Zaraz nowy wątek


A weź mi nie mów zamorduje ta babę juz drugi raz mnie w konia zrobiła a ja na gwałtu rety robiłam krew i co ? Kilimandżaro. Kolejna wizyta za dwa tygodnie i dodam ze to wszystko prywatnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 19:16   #4999
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Dziewczyny, wygadałyśmy kolejne 5000 postów!
Zapraszam do nowego wątku Link znajdziecie na 1.stronie

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 22:36   #5000
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Paula super a powiedz mi z yt się uczyłas plecaka czy doradca cie uczyła ?

Styska no ja na wsi zrobiłam furorę z młodym w chuście ...heheh tylko ne wiem czy pozytywna czy negatywna ale i tak mi to wisi

Mój M załapał smoczka juz od jakiegoś czasu ale i tak bardziej kocha cycusia
..

Mama dzisiaj popełniła zbrodnie... wypiłam pół szklanki coli. ... czy to od tego młody mi się wieczorem rzucał jak naspidowany normalnie ... no nie mogłam dać sobie rady i właśnie bujam go owiniętego. .. przysypia juz ... bo tak machalam łapkami ze masakra ...
O ja niedobra...

Ufarbowalam włosy. .. całe na ciemno a jutro idę do fryzjera... myślę nad longbobem ale mój D do telefonu. ... Ada końcówki wystarcza hahahaha ha
Także to ja chyba ostatni raz w długich włosach (vhyba ze stchorze co może być prawdopodobne )


A to moje słoneczko 😍



__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 07:04   #5001
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Paula super a powiedz mi z yt się uczyłas plecaka czy doradca cie uczyła ?

Styska no ja na wsi zrobiłam furorę z młodym w chuście ...heheh tylko ne wiem czy pozytywna czy negatywna ale i tak mi to wisi

Mój M załapał smoczka juz od jakiegoś czasu ale i tak bardziej kocha cycusia
..

Mama dzisiaj popełniła zbrodnie... wypiłam pół szklanki coli. ... czy to od tego młody mi się wieczorem rzucał jak naspidowany normalnie ... no nie mogłam dać sobie rady i właśnie bujam go owiniętego. .. przysypia juz ... bo tak machalam łapkami ze masakra ...
O ja niedobra...

Ufarbowalam włosy. .. całe na ciemno a jutro idę do fryzjera... myślę nad longbobem ale mój D do telefonu. ... Ada końcówki wystarcza hahahaha ha
Także to ja chyba ostatni raz w długich włosach (vhyba ze stchorze co może być prawdopodobne )


A to moje słoneczko 😍



Fasolka,super kolor.zdradzisz czym farbowałaś?

Gosia,ja mam podobne scenariusze popołudniami.ci prawda mąż jest w domu,ale starsza, Hania,jakby miała to gdzieś i też tylko mamo...mamo...mamo. w związku z tym w kwietniu lecę do Dublina na koncert. Bilety właśnie zamówiłam!! Niech se radzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 07:53   #5002
paryzanka84
Raczkowanie
 
Avatar paryzanka84
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 334
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Fasolka ślicznie wyglądasz a Mikołaj uroczy. Ja nie widzę linka do kolejnej części. Ktoś tu moze wkleić?
paryzanka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 09:53   #5003
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez paryzanka84 Pokaż wiadomość
Fasolka ślicznie wyglądasz a Mikołaj uroczy. Ja nie widzę linka do kolejnej części. Ktoś tu moze wkleić?
Proszę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1110811
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 15:29   #5004
paryzanka84
Raczkowanie
 
Avatar paryzanka84
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 334
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Merci
paryzanka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 16:29:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.