Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość" - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 18:00   #4981
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Bazylko, skoro te koleżanki wiedziały o Twoim problemie, to widocznie uznały, że może Cię zaboleć wiadomość, że im się udało zajść w ciążę, że może być Ci przykro, widząc je z rosnącymi brzuszkami itd.

Trzymam mocno
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 18:25   #4982
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy chodzi o zazdrosc. Utrzymywalam bliski kontakt z 2 osobami, wiedzialy z czym sie borykam i w obu przypadkach stalo sie identycznie w chwili kiedy dowiedzialy sie ze sa w ciazy przestaly sie ze na kontaktowac, nawet nie wiedzialam ze zaszly, dopiero jak zobaczylam fotki w necie ich dzieciaczkow to stalo sie jasne dlaczego.
aha, to skoro wiedziały, to ja myślę, tak samo jak Malin, że pewnie myślą, że mogłaby Cię zaboleć wiadomość, że im się udało, a Tobie nie i może być Ci przykro na takim spotkaniu

A Ty jakie masz plany, bo nie pamiętam zupełnie? naturalnie się staracie czy planujecie jakieś ivf lub adopcje?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 15:45   #4983
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Bazylko, skoro te koleżanki wiedziały o Twoim problemie, to widocznie uznały, że może Cię zaboleć wiadomość, że im się udało zajść w ciążę, że może być Ci przykro, widząc je z rosnącymi brzuszkami itd.

Trzymam mocno
Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
aha, to skoro wiedziały, to ja myślę, tak samo jak Malin, że pewnie myślą, że mogłaby Cię zaboleć wiadomość, że im się udało, a Tobie nie i może być Ci przykro na takim spotkaniu

A Ty jakie masz plany, bo nie pamiętam zupełnie? naturalnie się staracie czy planujecie jakieś ivf lub adopcje?
Jesli tak to i tak mi przykro, bo stracilam kontakt z fajnymi ludzmi. Seona, my juz sie nie staramy. Ciekawa jestem jak sie miewa agabil
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 15:58   #4984
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Bazylko mnie się wydaje ze właśnie o to chodziło,żeby nie sprawiać Tobie przykrości.
Moze bały sie jak zareagujesz na ich ekscytacje swoim stanem..nie wiem.
Przykro ze takie coś Cie spotkało
Ja mam koleżanki które już urodziły, teraz jedna jest w ciąży,ale kontakty się nie urywają,spotykamy się nadal oczywiście rzadziej ale jednak.
Ja mimo iz nie mogę zajść w ciąże uwielbiam nie swoje dzieciaki i gdy tylko nadarza sie okazja to nosze i bawię sie z nimi a nie uciekam w samotność.
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 20:27   #4985
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Agatko mam podobne wrażenie że uciekają by nie sprawić Tobie przykrości ... moim zdaniem trzeba rozmawiać .. ja byłam w ciąży razem z moją psiółką .. one rzeczywiście bez starań zaciążyła błyskawicznie .. ale życie zweryfikowało inaczej i straciła dzieciątko .. dużo rozmawiałyśmy i wiem że to rozmowa pozwoliła utrzymać naszą przyjaźń i stosunek jej stosunek ich do mojej Dusieńki ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:45   #4986
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Bazylko mnie się wydaje ze właśnie o to chodziło,żeby nie sprawiać Tobie przykrości.
Moze bały sie jak zareagujesz na ich ekscytacje swoim stanem..nie wiem.
Przykro ze takie coś Cie spotkało
Ja mam koleżanki które już urodziły, teraz jedna jest w ciąży,ale kontakty się nie urywają,spotykamy się nadal oczywiście rzadziej ale jednak.
Ja mimo iz nie mogę zajść w ciąże uwielbiam nie swoje dzieciaki i gdy tylko nadarza sie okazja to nosze i bawię sie z nimi a nie uciekam w samotność.
Podziwiam,takie podejście jak Twoje jest bardzo fajne,ale jednocześnie baardzo trudne
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:55   #4987
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Bazylko mnie się wydaje ze właśnie o to chodziło,żeby nie sprawiać Tobie przykrości.
Moze bały sie jak zareagujesz na ich ekscytacje swoim stanem..nie wiem.
Przykro ze takie coś Cie spotkało
Ja mam koleżanki które już urodziły, teraz jedna jest w ciąży,ale kontakty się nie urywają,spotykamy się nadal oczywiście rzadziej ale jednak.
Ja mimo iz nie mogę zajść w ciąże uwielbiam nie swoje dzieciaki i gdy tylko nadarza sie okazja to nosze i bawię sie z nimi a nie uciekam w samotność.
Ja uciekam w samotnosc, bede jedna z tych czarownic co nie ma dzieci i nikt z nia nie chce rozmawiac

Milego dnia kochane, w Iralndii juz wiosna
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 17:11   #4988
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Na początek zapraszam do kolejnej części wątku Próbować do skutku...... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=671376

Bazylia mamy ten sam staż starań ja na długi czas opuściłam forum, bo nie dawałam rady. I powiem ci ze swojej strony tak, że ja czasami też unikam dzieci. Boję się przywiązania (chociaż pracuję w przedszkolu), zmieniłam się strasznie, jestem mniej towarzyska, nic mi się nie chce, a od niedawna na ciąże znajomych reaguję obojętnie.
Moja siostra kilka dni temu urodziła synka i jakoś nie potrafię się w pełni cieszyć jej szczęściem. To jest okropne, ale dopóki nie zrobię wszystkiego, żeby zajść w ciąże to będzie się to tak ciągło. Jeśli wykorzystam wszystkie metody, to może mi przejdzie.
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 12:58   #4989
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość"

Cześć dla tych, które chcą zacząć od nowa, z nowymi siłami, z nowym wsparciem. Zapraszam. Otworzyłam nowy wątek Wspierajmy się (niepłodność)
Życzę wszystkim dziewczynom powodzenia. Pozdrawiam

blond11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.