Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-23, 14:07   #1471
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Niebo a ziemia w porównaniu z tym co było. Mnie się bardzo podoba
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 14:16   #1472
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Bez porownania, ale moje wlosy sa cienkie z natury, w dodatku zniszczone po tym rozjasnianiu.. kiedys juz tak mialam i bardzo dlugo sie meczylam z lamiacymi sie koncowkami.. najlepsze wlosy byly gdy je wyrownalam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 21:38   #1473
Linke
Raczkowanie
 
Avatar Linke
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 42
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Farba prawie mi nie złapała i zamiast wiśniowych pasemek mam rude.
Linke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 23:28   #1474
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Ratujcie dziewczyny. Od lat farbuje włosy na średni ciepły blond coś mnie podkusilo i kupiłam farbę średni blond wella. Wyszedł średni brąz z,przewaga jasnych refleksow po blondzie.
Jak naturalnie uzyskać efekt rozjasnienia. Dekoryzacja nie wchodzi w grę (moje włosy po ciąży i kp są w kiepskim stanie) :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 00:12   #1475
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Ratujcie dziewczyny. Od lat farbuje włosy na średni ciepły blond coś mnie podkusilo i kupiłam farbę średni blond wella. Wyszedł średni brąz z,przewaga jasnych refleksow po blondzie.
Jak naturalnie uzyskać efekt rozjasnienia. Dekoryzacja nie wchodzi w grę (moje włosy po ciąży i kp są w kiepskim stanie) :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj z szamponem oczyszczającym.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 05:00   #1476
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Spróbuj z szamponem oczyszczającym.

wysłane poprzez LG V10
Polecasz konkretny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 19:16   #1477
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Farbowałam włosy u fryzjerki na szaro miesiąc temu. Kolor się zmył. Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej toner Abril et Nature (tylko taki był) i nałożyłam na włosy. Trzymałam 2 godziny, a moje włosy wyglądają jakbym umyła je fioletowym szamponem. Chcę tylko odświeżyć kolor. Co polecicie?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-06, 06:39   #1478
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

To może zapienienie np tonerem Wella color touch?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:53   #1479
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
To może zapienienie np tonerem Wella color touch?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Który kolor? 6/71?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 00:54   #1480
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Myślę że bardziej np 8.81 z 7.89 bo 6.71 to Popielato brązowy

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 11:16   #1481
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mialam pisać po fryzjerze w poniedzialek.. i powiem tak: z deszczu pod rynne.. fryzjerka nr 2 moze i uratowała kolor, ale pomimo mojego zakazu wycieniowala mi wlosy.. wiec nie mam polowy wlosow, a jesli jest tu posiadaczka wlosow cienkich ktora probowala sie pozbyc pazurkow to wie o czym mowie, mordowania na kolejne dwa lata.. generalnie mam nadzieje ze moja histroia bedzie przestroga zeby nie kombinowac w zyciu. Ja bylam po raz ostatni u fryzjera w swoim zyciu. Chlopaka naucze na prosto obcinac wlosy maszynka i tyle..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez już NIGDY nie pójdę do ŻADNEGO fryzjera.
I tez Będę prosić TZ o ciachniecie maszynka na prosto


Miałam ombre ale zagryzły mi się pasemka, wyszły jakieś rdzawe i za bardzo nie jestem zadowolona tak jak myślałam ze będę...całe włosy sa wizualnie ciemniejsze niż wcześniej przez to tez ze mi wycieniowali ściął moje jasne. to był mój ostatni raz u jakiegokolwiek fryzjera, to wiem na pewno.
Teraz nie wiem, Czy czekać i na razie starać się wypłukać kolor szamponem przeciwłupieżowym a w kwietniu trochę rozjaśnić (lodowy blond z garniera lub różany blond z palette ) czy teraz spróbować położyć tylko farby blond żeby jasne złapało lepiej a te ciemne choć troszkę rozjaśniło???

Nie wiem sama co zrobić

Wstawiam zdjęcia.

Mniej więcej to co było przed, co miało być i co jest teraz...


IMG_1487416411.815469.jpgIMG_1487416440.362251.jpgIMG_1487416551.974852.jpgIMG_1487416561.606657.jpgIMG_1487416575.457504.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 06:27   #1482
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dobry fryzjer by Ci to uratował
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 10:47   #1483
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

kleo_4 kolor, jeśli będzie się wypłukiwał to chyba tylko na bardziej rudo, więc nie wiem czy jest sens czekać. Farba palette różany blond na twoich włosach też może wyjść rudo/złoto. Mam jaśniejsze włosy niż ty i po palette miałam coś w rodzaju "maślanego" blondu, nie rozjasnia na pewno o 4 tony jak obiecuje i efekt jest zdecydowanie ciepły.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 11:20   #1484
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dobry fryzjer by Ci to uratował
Teraz już sama muszę być swoim fryzjerem ten co miał polepszyć to trochę spaprał, tam gdzie są dodane pasemka to widzę nierówne plamy, trochę się rzuca w oczy przy rozpuszczonych włosach

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
kleo_4 kolor, jeśli będzie się wypłukiwał to chyba tylko na bardziej rudo, więc nie wiem czy jest sens czekać. Farba palette różany blond na twoich włosach też może wyjść rudo/złoto. Mam jaśniejsze włosy niż ty i po palette miałam coś w rodzaju "maślanego" blondu, nie rozjasnia na pewno o 4 tony jak obiecuje i efekt jest zdecydowanie ciepły.
Już używałam różanego blondu ale na jaśniejszych włosach i tam fajnie złapał, tez trochę się boje na te ciemne dać...kupiłam w końcu palette białe złoto bo nie było różanego i garniera tez nie. Myśle ze w tym tyg położę ta farbę ale kompletnie nie mam pojęcia co wyjdzie na gorze, na dole to myśle ze trochę rozjaśni. Póki co związuje włosy...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 08:30   #1485
Ann__ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziewczyny pomóżcie proszę...
Aktualnie na głowie mam żółto-rude niewiadomo co z białymi końcami- efekt po wizycie u fryzjera i dekoloryzacji włosów. Przed dekoloryzacją było to sombre, włosy na dole blond ,na górze ciemny blond taki zbliżony do naturalnie mysiego.Chce jakoś wyrównać kolor bo w aktualnym strasznie sie czuję- czy to jest w ogóle możliwe domowymi metodami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170313_091939-1.jpg (94,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170313_091727.jpg (38,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170312_144113.jpg (89,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170312_143730.jpg (82,2 KB, 31 załadowań)
Ann__ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 10:55   #1486
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

na zdjęciach nie widać, żeby włosy strasznie różniły się w kolorze to znaczy przy skórze i końcówki - wydają się zbliżone. Jeśli chcesz koniecznie wyrównać odcień, musisz rozjasnić tylko tę ciemniejszą część - najlepiej zrób kąpiel rozjaśniającą, na wodzie 3%. A jesli tylko chcesz zgasić rudość, kup jakąś farbę blond najlepiej perłowy, też nałóż na wodzie 3%. Jeśli włosy są bardziej rude niż złote może nakładać blond popielaty, jeśli są złote, mogą mieć potem bury lub zielony odcień.

Dziwię, że w ogóle, że fryzjerzy wypuszczają z salonu włosy w takim stanie, toż to chodząca antyreklama. Fryzjer powinien chyba zrobić tonowanie po dekoloryzacji?
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 17:22   #1487
darter
Przyczajenie
 
Avatar darter
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Unhappy Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Ja trochę z innej beczki. Mój naturalny kolor to taki ciepły blond, trochę mysi u nasady, po dłuższym kontakcie ze słońcem lekko złotawy, jasny.
Wygrałam metamorfozę u fryzjera, a że dostaję u fryzjera amnezji i ulegam osobie, która potencjalnie zna się lepiej na włosach ode mnie, nie powiedziałam, że uwielbiam swój naturalny kolor i nie chcę koloryzacji od nasady...
Zaczęło się od rozjaśniania, później koloryzacja. Ostatecznie z salonu wyszłam z fioletem u nasady przechodzącym w zimny fiolet ze srebrnym połyskiem, a mniej więcej od oczu mam taki ciepły siwy odblaskujący na fiolet. Szaleństwo.
Oczywiście pierwsze dwa dni to był trochę szok, trochę zachwyt. Wszyscy mówili, że super, ja coraz mniej w to wierzyłam.

Pomóżcie, bo nie wiem co mam robić.
Mam pełno strupów na głowie po tym farbowaniu (mimo, że mówiłam, że nigdy nie farbowałam włosów, fryzjerka rozjaśniła mi je do białego nie martwiąc się zbytnio o skutki) a oczywiście chciałabym jak najszybciej zafarbować się na ten mój blond i walczyć z odrostami, a nie z fioletem...

Miała któraś z was taki problem? Jak długo goi się skóra głowy w takim przypadku? Kiedy będę mogła podjąć się ponownej koloryzacji? Czy jednym zabiegiem uda mi się wrócić do blondu chociażby u nasady?

Proszę o pomoc. Od dwóch dni siedzę i płaczę. Nie mam ochoty pokazywać się ludziom. W naturalnym kolorze czułam się dobrze nawet bez makijażu. Obecny kolor nie dość, że wygląda jak peruka to podkreśla wszystkie partie twarzy, na których nie ma tapety. Pisałam już o pomoc na jednym blogu, nikt się nie odezwał a odchodzę od zmysłów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Przechwytywanie.PNG (831,0 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez darter
Czas edycji: 2018-02-03 o 17:32 Powód: Dodanie zdjęcia
darter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:13   #1488
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
Ja trochę z innej beczki. Mój naturalny kolor to taki ciepły blond, trochę mysi u nasady, po dłuższym kontakcie ze słońcem lekko złotawy, jasny.
Wygrałam metamorfozę u fryzjera, a że dostaję u fryzjera amnezji i ulegam osobie, która potencjalnie zna się lepiej na włosach ode mnie, nie powiedziałam, że uwielbiam swój naturalny kolor i nie chcę koloryzacji od nasady...
Zaczęło się od rozjaśniania, później koloryzacja. Ostatecznie z salonu wyszłam z fioletem u nasady przechodzącym w zimny fiolet ze srebrnym połyskiem, a mniej więcej od oczu mam taki ciepły siwy odblaskujący na fiolet. Szaleństwo.
Oczywiście pierwsze dwa dni to był trochę szok, trochę zachwyt. Wszyscy mówili, że super, ja coraz mniej w to wierzyłam.

Pomóżcie, bo nie wiem co mam robić.
Mam pełno strupów na głowie po tym farbowaniu (mimo, że mówiłam, że nigdy nie farbowałam włosów, fryzjerka rozjaśniła mi je do białego nie martwiąc się zbytnio o skutki) a oczywiście chciałabym jak najszybciej zafarbować się na ten mój blond i walczyć z odrostami, a nie z fioletem...

Miała któraś z was taki problem? Jak długo goi się skóra głowy w takim przypadku? Kiedy będę mogła podjąć się ponownej koloryzacji? Czy jednym zabiegiem uda mi się wrócić do blondu chociażby u nasady?

Proszę o pomoc. Od dwóch dni siedzę i płaczę. Nie mam ochoty pokazywać się ludziom. W naturalnym kolorze czułam się dobrze nawet bez makijażu. Obecny kolor nie dość, że wygląda jak peruka to podkreśla wszystkie partie twarzy, na których nie ma tapety. Pisałam już o pomoc na jednym blogu, nikt się nie odezwał a odchodzę od zmysłów.
Jeśli chodzi o strupy na głowie - dermatolog!! I reklamacja u tej partaczki. Nie jest tak łatwo zrobić strupy na głowie, trzeba dać naprawdę silny rozjaśniacz i to na skórę głowy, którą powinno się omijać przy rozjaśnianiu. I rozumiem, że za metamorfozę nie płaciłaś - w tym przypadku możesz żądać zadośćuczynienia w postaci oddania ci pieniędzy wydanych na lekarza i ewentualne leki.
Kolor na zdjęciu wygląda pięknie, ale nie dziwię się, że możesz żałować - bo cudny też miałaś wcześniej, pewnie też bardziej twarzowych. Jednak zgodziłaś się na wszystko, więc o to pretensji mieć nie możesz.
Na pewno nie rozjaśniaj teraz włosów, nie rób z nimi nic dopóki nie doprowadzisz skóry głowy do porządku. Za miesiąc (lub więcej) możesz zdecydować się na kąpiel rozjaśniającą, chociaż myślę, że w tym przypadku wystarczy bardzo delikatna - bo ten fiolet i szarość niedługo się wypłucze. Na razie zajmij się skalpem, bo rany na nim to nie są przelewki. Sama to przechodziłam, tylko byłam głupia i chciałam doprowadzić kolor do porządku lekceważąc problem - straciłam połowę włosów. W końcu skóra mi się zagoiła, u mnie potrwało to koło 2 tygodni, ale po tym czasie wciąż skalp był bardzo wrażliwy.
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:10   #1489
darter
Przyczajenie
 
Avatar darter
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o strupy na głowie - dermatolog!! I reklamacja u tej partaczki. Nie jest tak łatwo zrobić strupy na głowie, trzeba dać naprawdę silny rozjaśniacz i to na skórę głowy, którą powinno się omijać przy rozjaśnianiu. I rozumiem, że za metamorfozę nie płaciłaś - w tym przypadku możesz żądać zadośćuczynienia w postaci oddania ci pieniędzy wydanych na lekarza i ewentualne leki.
Kolor na zdjęciu wygląda pięknie, ale nie dziwię się, że możesz żałować - bo cudny też miałaś wcześniej, pewnie też bardziej twarzowych. Jednak zgodziłaś się na wszystko, więc o to pretensji mieć nie możesz.
Na pewno nie rozjaśniaj teraz włosów, nie rób z nimi nic dopóki nie doprowadzisz skóry głowy do porządku. Za miesiąc (lub więcej) możesz zdecydować się na kąpiel rozjaśniającą, chociaż myślę, że w tym przypadku wystarczy bardzo delikatna - bo ten fiolet i szarość niedługo się wypłucze. Na razie zajmij się skalpem, bo rany na nim to nie są przelewki. Sama to przechodziłam, tylko byłam głupia i chciałam doprowadzić kolor do porządku lekceważąc problem - straciłam połowę włosów. W końcu skóra mi się zagoiła, u mnie potrwało to koło 2 tygodni, ale po tym czasie wciąż skalp był bardzo wrażliwy.
Dziękuję za odpowiedź - może to się wydawać głupie ale spać w nocy nie mogę przez to wszystko. Te strupy są obrzydliwe... Najgorsze, że już raz u nich byłam (fryzjerek) I zostałam zbyta "bo tak czasami jest, ojej wrażliwa skóra głowy, pij wapno". Tylko jak zaczęłam szukać odpowiedzi w Internecie to się okazało, że to nie jest wcale takie "ojej"
Byłam już u lekarza pierwszego kontaktu, przepisał mi drogi lek do przemywania tych ran. Jak w takim wypadku mam walczyć o zwrot kosztów? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji...

Właśnie wiem, ciamajda ze mnie, że pozwoliłam na wszystko. Nie wybaczę sobie póki w końcu nie uda mi się wrócić do blondu... dbałam o włosy od jakiegoś czasu, były coraz ładniejsze I zachciało mi się eksperymentów...

Właśnie przy samym płukaniu włosów wodą (bo przez te rany boję się nawet używać mojego naturalnego szamponu) fiolet mocno się wypłukuje. Mam nadzieję, że szybko zniknie z włosów, chociaż mój facet uważa, że lepiej mi w tej grzywie kucyka pony niż w naturalnych...

Już pominę fakt, że fryzjerki powyrywały mi włosy i teraz sterczą mi takie strąki we wszystkie strony
Ponoc najlepszy salon w mieście


EDIT: czym mogłabym wspomóc skórę głowy zanim odwiedzę lekarza? Skóra jest bardzo sucha, mam włosy przetluszczajace się a odkąd wróciłam od fryzjera nawet gram łoju się nie pokazał (koloryzacja była 31 stycznia). Chcę stosowac olej z łopianu na porost (żeby szybciej odzyskać moje naturalne włosy) i z tego co widziałam ma też właściwości łagodzące skórę głowy. Z chęcią przyjmę inne propozycje na poprawę stanu skóry i na porost włosów jeśli ktoś ma coś sprawdzonego

Edytowane przez darter
Czas edycji: 2018-02-04 o 09:45
darter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 09:19   #1490
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc. Od dwóch dni siedzę i płaczę. Nie mam ochoty pokazywać się ludziom. W naturalnym kolorze czułam się dobrze nawet bez makijażu. Obecny kolor nie dość, że wygląda jak peruka to podkreśla wszystkie partie twarzy, na których nie ma tapety. Pisałam już o pomoc na jednym blogu, nikt się nie odezwał a odchodzę od zmysłów.
Wygląda na zdjęciu zjawiskowo! Nie przejmuj się tak! Na pewno musisz jeszcze z nimi pochodzić. Poczekaj aż się wypłucze kolor (3-4 tyg) i wtedy coś działaj bo teraz to nie ma sensu się smucić.

Naprawdę wygląda to bardzo ładnie na zdjęciu, nie załamuj się
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:25   #1491
darter
Przyczajenie
 
Avatar darter
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez Wtycia Pokaż wiadomość
Wygląda na zdjęciu zjawiskowo! Nie przejmuj się tak! Na pewno musisz jeszcze z nimi pochodzić. Poczekaj aż się wypłucze kolor (3-4 tyg) i wtedy coś działaj bo teraz to nie ma sensu się smucić.

Naprawdę wygląda to bardzo ładnie na zdjęciu, nie załamuj się
Też mi się tak wydawało :-( niestety odcień fioletu przy twarzy jest zbyt zimny, mój kolor naturalny jedt ciepły... z natury jestem osobą, która ceni naturalność i nie jest pewna siebie. Takie włosy to dla odważnych, ja się czuję w nich trochę jak w peruce zrobionej z ogona kucyka pony
Dziękuję za komplement To dobrze, że są osoby, którym te włosy nie wydają się śmieszne
darter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:04   #1492
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
Ja trochę z innej beczki. ...
Ja też uważam - patrząc na zdjęcie oczywiście, że ta koloryzacja jest super Odważnie, ale jeśli rzeczywiście nie w twoim stylu to nie ma co... Najpierw faktycznie trzeba wyleczyć skórę głowy, a w międzyczasie myć włosy delikatnymi szamponami, aby nie podrażniać skalpu. Kolor powinien się trochę wypłukać ale jeśli chodzi o większe eksperymenty i powrót do bardziej stonowanych kolorów, będzie trzeba trochę odczekać- na pewno do momentu aż skóra dojdzie do równowagi...

Zmiana koloru to najmniejszy problem, najgorsze jest to, że masz tak podrażnioną skórę
Współczuję ci...
LoveHipHop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:31   #1493
darter
Przyczajenie
 
Avatar darter
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez LoveHipHop Pokaż wiadomość
Ja też uważam - patrząc na zdjęcie oczywiście, że ta koloryzacja jest super Odważnie, ale jeśli rzeczywiście nie w twoim stylu to nie ma co... Najpierw faktycznie trzeba wyleczyć skórę głowy, a w międzyczasie myć włosy delikatnymi szamponami, aby nie podrażniać skalpu. Kolor powinien się trochę wypłukać ale jeśli chodzi o większe eksperymenty i powrót do bardziej stonowanych kolorów, będzie trzeba trochę odczekać- na pewno do momentu aż skóra dojdzie do równowagi...

Zmiana koloru to najmniejszy problem, najgorsze jest to, że masz tak podrażnioną skórę
Współczuję ci...
Mama mówiła, że teraz to wygląda już całkiem dobrze... czyli skóra się regeneruje i chwała za to. Nie życzę tego nikomu. Ohydne było to, że strupy wielkości paznokcia jeszcze sikały jakimś płynem który sklejał mi włosy. Wiem że obrzydliwe, ale jeśli to zdanie uchroni kogoś przed podjęciem decyzji o ekstremalnym rozjasnianiu włosów...

Mam nadzieję że za dwa tygodnie już wróci do normalności, ale boję się znowu iść farbować żeby nie wywołac znowu tego stanu:-(
Tylko w tym kolorze prędzej dostanę depresji do tego czasu
darter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 17:02   #1494
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Proszę o pomoc:
Farbowałam cały czas włosy farbą 10.21 luo colors. Pewnego dnia zamarzyły mi się ciemniejsze, zafarbowałam raz 9.21. Uznałam, że ciemne są ładne i sięgnęłam po toner dialight 8.0 ale... no własnie, przez oksydant 3% wyszedł mi ciemny brąz. Zaczęłam to spłukiwać i minęły już dwie tygodnie - na dole mam ładny blond jaki bym chciała mieć ale przy odroście średni blond - rudy. Różnica dwóch tonów - na dole 10, przy skórze myślę że 8. Nie wiem jak to rozjaśnić delikatnie? Czym? Co polecacie?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Bo wolałabym nie rozjaśniać ogólnie, myślałam o dekoloryzacji ale nie wiem jaki dekoloryzator wziąć żeby nie był agresywny? I co potem nałożyć? Chciałabym taki blond na poziomie 9, 9.21 mi się bardzo dobrze nosiło. Ewentualnie 10.21, na pewno nie ciemniejszy ani nie jaśniejszy. Jakiś rossmannowy dekoloryzator ktośpoleca?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

a może kupić coś takiego?
http://allegro.pl/loreal-efassor-pro...206414778.html

nie chcę bardzo odbarwiać włosów, wystarczy ton maksymalnie dwa, ale szamponem oczyszczajacym już więcej nie zejdzie :/ i nie wiem co robić bo rozjaśniacz jest bardzo agresywny a moje włosy są dość zniszczone
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 17:38   #1495
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość

Mam nadzieję że za dwa tygodnie już wróci do normalności, ale boję się znowu iść farbować żeby nie wywołac znowu tego stanu:-(
Tylko w tym kolorze prędzej dostanę depresji do tego czasu
Wcale ci się nie dziwię, że masz obawy...
Ja też miałam niefajne sytuacje z fryzjerką, do której chodziłam kilka razy i wydawałoby się, że zna moje włosy. Nietrudno się domyślić, że nie jest już "moją" fryzjerką
LoveHipHop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 03:27   #1496
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
Ja trochę z innej beczki. Mój naturalny kolor to taki ciepły blond, trochę mysi u nasady, po dłuższym kontakcie ze słońcem lekko złotawy, jasny.
Wygrałam metamorfozę u fryzjera, a że dostaję u fryzjera amnezji i ulegam osobie, która potencjalnie zna się lepiej na włosach ode mnie, nie powiedziałam, że uwielbiam swój naturalny kolor i nie chcę koloryzacji od nasady...
Zaczęło się od rozjaśniania, później koloryzacja. Ostatecznie z salonu wyszłam z fioletem u nasady przechodzącym w zimny fiolet ze srebrnym połyskiem, a mniej więcej od oczu mam taki ciepły siwy odblaskujący na fiolet. Szaleństwo.
Oczywiście pierwsze dwa dni to był trochę szok, trochę zachwyt. Wszyscy mówili, że super, ja coraz mniej w to wierzyłam.

Pomóżcie, bo nie wiem co mam robić.
Mam pełno strupów na głowie po tym farbowaniu (mimo, że mówiłam, że nigdy nie farbowałam włosów, fryzjerka rozjaśniła mi je do białego nie martwiąc się zbytnio o skutki) a oczywiście chciałabym jak najszybciej zafarbować się na ten mój blond i walczyć z odrostami, a nie z fioletem...

Miała któraś z was taki problem? Jak długo goi się skóra głowy w takim przypadku? Kiedy będę mogła podjąć się ponownej koloryzacji? Czy jednym zabiegiem uda mi się wrócić do blondu chociażby u nasady?

Proszę o pomoc. Od dwóch dni siedzę i płaczę. Nie mam ochoty pokazywać się ludziom. W naturalnym kolorze czułam się dobrze nawet bez makijażu. Obecny kolor nie dość, że wygląda jak peruka to podkreśla wszystkie partie twarzy, na których nie ma tapety. Pisałam już o pomoc na jednym blogu, nikt się nie odezwał a odchodzę od zmysłów.
Widziałam Twoje zdjęcie na Facebooku! Wyglądasz zjawiskowo a ten kolor jest przepiękny. Naprawdę.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź - może to się wydawać głupie ale spać w nocy nie mogę przez to wszystko. Te strupy są obrzydliwe... Najgorsze, że już raz u nich byłam (fryzjerek) I zostałam zbyta "bo tak czasami jest, ojej wrażliwa skóra głowy, pij wapno". Tylko jak zaczęłam szukać odpowiedzi w Internecie to się okazało, że to nie jest wcale takie "ojej"
Byłam już u lekarza pierwszego kontaktu, przepisał mi drogi lek do przemywania tych ran. Jak w takim wypadku mam walczyć o zwrot kosztów? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji...

Właśnie wiem, ciamajda ze mnie, że pozwoliłam na wszystko. Nie wybaczę sobie póki w końcu nie uda mi się wrócić do blondu... dbałam o włosy od jakiegoś czasu, były coraz ładniejsze I zachciało mi się eksperymentów...

Właśnie przy samym płukaniu włosów wodą (bo przez te rany boję się nawet używać mojego naturalnego szamponu) fiolet mocno się wypłukuje. Mam nadzieję, że szybko zniknie z włosów, chociaż mój facet uważa, że lepiej mi w tej grzywie kucyka pony niż w naturalnych...

Już pominę fakt, że fryzjerki powyrywały mi włosy i teraz sterczą mi takie strąki we wszystkie strony
Ponoc najlepszy salon w mieście


EDIT: czym mogłabym wspomóc skórę głowy zanim odwiedzę lekarza? Skóra jest bardzo sucha, mam włosy przetluszczajace się a odkąd wróciłam od fryzjera nawet gram łoju się nie pokazał (koloryzacja była 31 stycznia). Chcę stosowac olej z łopianu na porost (żeby szybciej odzyskać moje naturalne włosy) i z tego co widziałam ma też właściwości łagodzące skórę głowy. Z chęcią przyjmę inne propozycje na poprawę stanu skóry i na porost włosów jeśli ktoś ma coś sprawdzonego
Na skórę głowy bardzo polecam cerkogel z apteki. Do tego szampon isana med urea hp equilibra aloe lub dermedic capilarte łagodzący.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 09:22   #1497
dominika_kuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Nie eksperymentuj już sama tylko biegiem do fryzjera! Tylko sobie większą krzywdę zrobisz teraz jak jeszcze coś będziesz kombinować z tymi włosami. Ja kiedyś sama też tak zrobiłam - rozjaśniłam sobie włosy jakimś produktem drogeryjnym a potem nałożyłam farbę.. takiej katastrofy na głowie to chyba nikt nie miał - ale u mnie wyszedł rudy, a nie czarny. No ale poszłam do poleconej fryzjerki z salonu xx w Poznaniu i uratowała sytuację. Teraz w sumie jestem blondynką bo właśnie Pani z tego salonu mnie przekonała i pokazała mi jaki blond jest ładny dla mnie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-11 o 16:58 Powód: reklama
dominika_kuc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 14:46   #1498
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcie na Facebooku! Wyglądasz zjawiskowo a ten kolor jest przepiękny. Naprawdę.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Na skórę głowy bardzo polecam cerkogel z apteki. Do tego szampon isana med urea hp equilibra aloe lub dermedic capilarte łagodzący.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
A możecie wrzucić zdjęcie? Nawet bez twarzy,strasznie ciekawa jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 18:14   #1499
darter
Przyczajenie
 
Avatar darter
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcie na Facebooku! Wyglądasz zjawiskowo a ten kolor jest przepiękny. Naprawdę.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Na skórę głowy bardzo polecam cerkogel z apteki. Do tego szampon isana med urea hp equilibra aloe lub dermedic capilarte łagodzący.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Teraz wygląda to wszystko okropnie Farba się zmyła i aktualnie mam na czubku głowy sprany fiolet, dalej jakby srebro a później gołe, rozjaśnione włosy. I najgorsze, że nie mogę nic z tym zrobić... aktualnie wygląda to tak, jakbym po rozjasnienu włosów nałożyła farbę na sam czubek głowy, zmyła i tak zostawiła. Nawet kok nie pomaga... wstydzę się wychodzić z domu


Mam szampon naturalny z keratyną, obecnie myję pharmacerisem.

Edytowane przez darter
Czas edycji: 2018-02-12 o 18:17
darter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 01:58   #1500
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Re: pomocy!!!! ;-( nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A możecie wrzucić zdjęcie? Nawet bez twarzy,strasznie ciekawa jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj Kochana, nie wiem czy jeszcze uda mi się je znaleźć ale jak się uda to wstawię.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 03:58 ---------- Poprzedni post napisano o 03:57 ----------

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
[/COLOR]


Teraz wygląda to wszystko okropnie Farba się zmyła i aktualnie mam na czubku głowy sprany fiolet, dalej jakby srebro a później gołe, rozjaśnione włosy. I najgorsze, że nie mogę nic z tym zrobić... aktualnie wygląda to tak, jakbym po rozjasnienu włosów nałożyła farbę na sam czubek głowy, zmyła i tak zostawiła. Nawet kok nie pomaga... wstydzę się wychodzić z domu


Mam szampon naturalny z keratyną, obecnie myję pharmacerisem.
A nie chcą Ci tam zrobić jakiejś poprawki? Takie kolory niestety to mają do siebie że szybko znikają.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.