Doradźcie please...chodzi o fryzurkę... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 19:01   #151
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kasandria Pokaż wiadomość
Popieram bez grzywki Mam pytanie do Ciebie Asiu... czy prostownica firmy ga.ma jak zakupilas jest wara swej ceny? bo mam podobny typ wlosow i nie wiem czy warto.....
Nie chcę robić kryptoreklamy ale jest warta swej ceny, sumienie kłuło mnie przez kilka dni jak ją na allegro kupiłam, ale tylko do czasu aż przyszła i na sucho ją wypróbowałam na swoich włosach i byłam zachwycona efektem)))polecam!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:12   #152
marta_k12
Raczkowanie
 
Avatar marta_k12
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to marta_k12
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Bez grzywki bylo lepiej. Gdyby wlosy pomalowac na ciemniejszy kolor i wlosy byliby dluzsze, to grzywka bardziej by pasowala. Mam wrazenie jakby wlosy od dolu byliby "ciezkie". Nie wiem jak to objasnic. moze wycieniuj ich od polowy glowy
marta_k12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:40   #153
mewa133
Raczkowanie
 
Avatar mewa133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Czesc dziewczyny"
Asiu teraz wygladasz idealnie podoba mi sie bardzo a jaka slodziutka dziewczynka na raczkach
Wiesz moze faktycznei grzywka na skos mogła by byc fajna sproboj a co tam:P
Ja nosze taka na skos ale strasnzie mam cienkie zniszczone przez prostownice i suszarke wlsoy;/ i mysle nad tym zeby zrobic sobie normalna prosta grzyweczke i wziasc wiecej tych wlosow zeby ta grzywka byal grubsza?
Ja mam taki problem ze jak wyjde na dwor a jest wilgoc to zaraz mis ei wlosy pusza i kreca masakranawet po prostwnicy....
Moze cos mi doradzicie??dzieki pozdrawiam was
__________________

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi
gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

mewa133
mewa133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 07:05   #154
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez mewa133 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny"
Asiu teraz wygladasz idealnie podoba mi sie bardzo a jaka slodziutka dziewczynka na raczkach
Wiesz moze faktycznei grzywka na skos mogła by byc fajna sproboj a co tam:P
Ja nosze taka na skos ale strasnzie mam cienkie zniszczone przez prostownice i suszarke wlsoy;/ i mysle nad tym zeby zrobic sobie normalna prosta grzyweczke i wziasc wiecej tych wlosow zeby ta grzywka byal grubsza?
Ja mam taki problem ze jak wyjde na dwor a jest wilgoc to zaraz mis ei wlosy pusza i kreca masakranawet po prostwnicy....
Moze cos mi doradzicie??dzieki pozdrawiam was
Hej! Dzięki za komplement co do włosów to teraz zrobiłam sobie znowu hebanową czerń-ale szmponem bez amoniaku z Loreala tym Castin(chyba;-) i jest ok, włosy nadal zapuszczam-niedługo wrzuce jakieś foty;-) Mewa co do twojego problemu z włosami to nic nie poradzisz...mam to samo:-(( jedyna rada-unikać wilgoci-albo jak jest "wilgotny dzień" zwiazać włosy w koński ogon i finito;-) pozdrawiam!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:47   #155
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Moim zdaniem też lepiej bez tylko, że widziałabym Cie bardziej we włoskach luźno puszczonych a nie ulizanych do tyłu. Kolorek wydaje mi się, że do Ciebie pasuje, w blondzie Cie nie widzę zupełnie.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:51   #156
mewa133
Raczkowanie
 
Avatar mewa133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ASIA81 Pokaż wiadomość
Hej! Dzięki za komplement co do włosów to teraz zrobiłam sobie znowu hebanową czerń-ale szmponem bez amoniaku z Loreala tym Castin(chyba;-) i jest ok, włosy nadal zapuszczam-niedługo wrzuce jakieś foty;-) Mewa co do twojego problemu z włosami to nic nie poradzisz...mam to samo:-(( jedyna rada-unikać wilgoci-albo jak jest "wilgotny dzień" zwiazać włosy w koński ogon i finito;-) pozdrawiam!
Asiu no to coz chyab nic z tym nie zrobie skoro mowisz . że mas zto smao Nie rozumiem dlaczego niektore dziewczyny maja takie proste wlosy jak drut i moze byc wilgoc i nic im sie nie dziejemasakra...Jest problem bo ja spinalm wlosy ale co z tego jak po bokach mi sie kreca i ta grzywka??a bez grzywki nie ciekawie wygladam:P ale coz trzeba sobie jakos radzicDzis spielam ja do gory i wyruszylam w droge:P ale i tak boczki powykrecane masakra szkoda slow hehhe
To Asiu czekamy na kolejne fotki w nowym colorku
pozdrawiam
__________________

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi
gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

mewa133
mewa133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:40   #157
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

Pisałas, ze sie puszą...czyli zalezy Ci na tym co i mi, zbey układały się w miarę, nie puszyły i do tego pewnie były lekkie i gładkie.. to na dzien dzisiajszy polecam ci szampon Elseve- nutrileum szampon wygładzający i odżywkę- świetne włosy sa po niej, nie wiem jak na Twoje zadziała,ale bardzo polecam (chyba najlepszy z dotychczasowych, jakie używałam...).
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 22:40   #158
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

bardziej podobasz mi sie bez grzywki jednak. Jednak ona już jest więc ja bym zmodyfikowała to tak, że poprawiłabym ta grzywkę u fryzjera żeby jeszcze bardziej ze środka głowy ja pociągnąć, nie będzie sie wówczas zaznaczać niskie czoło (wiem, bo sama popełniłam błąd czyli grzywka przy niskim czole), a do tego masz włoski skłonne do puszenia,więc ja bym sobie np pocieniowała na rożnych poziomach i kręciła,żeby stworzyć takie lekkie loki. Myślę, że doda to dziewczęcości, ostrożnie tez z kredką, zbyt mocno malujesz dolna powiekę, lepiej to robić od środka do zewnątrz, podkreślanie całej nie ma sensu... pozdrawiam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 13:39   #159
anulka399
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 115
Dot.: Doradźcie please...chodzi o fryzurkę...

moim zdaniem lepiej bez grzywki i ten kolor włosów ci nie pasuje
anulka399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:15   #160
fikmiik
Przyczajenie
 
Avatar fikmiik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: Doradźcie please...chodzi o fryzurkę...

a mi sie bardzo podobasz z grzywka

i podobaja mi sie takie 'pofalowane' wlosy, tylko jakbym mogla cos doradzic to np troche wosku zeby sie tak nie puszyly. ja uzywam wosk w piance, daje odrobine na koncowki i jest ok.
pozdrawiam!
fikmiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:35   #161
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Dot.: Przed i po...i co sądzicie?

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.