Dobry Fryzier - Tarnów - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 09:09   #841
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Teraz chyba nie przyjmuje w żadnym salonie tylko u siebie w domu.
Powinien być gdzieś w wątku nr do niej.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 19:20   #842
Sueleen
Przyczajenie
 
Avatar Sueleen
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Z tego co słyszałam to w Kuźni Stylu Jewuły jakość się pogorszyła znacząco od kiedy dwóch czy trzech najlepszych jego pracowników odeszło do innych/swoich salonów.
Ja tam byłam u jednej z tych dziewczyn, która odeszła i pamiętam, ze fryzura podobała mi się bardzo, co jest wydarzeniem bezprecedensowym zazwyczaj, bo dość wybredna jestem pod tym względem (fryzura ma być prosta, funkcjonalna, cięcie perfekcyjne żeby samodzielnie można było je modelować i doprowadzić własnymi umiejętnościami do pożądanego stylu) - czy ktoś wie po tym opisie o kogo chodzi i gdzie ta osoba teraz pracuje? Ona się dość dobrze trzymała z tym właścicielem, ona i jeszcze jeden chłopak tam który tez ponoć świetnie strzygł (i odszedł z nią), bardzo bym była wdzięczna za informację. Pytałam dwie znajome też, ale niestety nie wiedziały jak ta dziewczyna miała na imię i gdzie teraz pracuje...

Natomiast z opinią, że jakość się tam pogorszyła wszystkie się zgodziłyśmy. Właściciel się tam przechadza niczym król lansu wśród tych praktykantów czy fryzjerów podobieranych wg niejasnego klucza (młodzi, awangardowe fryzury i niezbyt biegli w swoim rzemiośle), na strzyżenie u właściciela trzeba czekać jak na audiencję u papieża (chociaż jemu samemu nie odmawiam talentu), a reszcie załogi jak przyglądałam się czekając - tak wyszłam, bo jednak za bardzo szanuję dobrostan moich włosów żeby dopłacać za ich partaczenie.

W sumie to nie wiem gdzie w tej chwili w Tarnowie można znaleźć dobrego fryzjera - nie od farbowania, a od porządnego strzyżenia, modelowania, okazjonalnych uczesań - po prostu dobra jakość. Jestem ciekawa Waszych opinii i poleceń w tym zakresie.
Sueleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 07:53   #843
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Ja szukam kogoś dobrgo do rozjaśnienia włosów. Chcę zejść z brązu do blondu. I kogoś kto ma czas w sobotę
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 09:10   #844
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Poleci ktoś fajnego fryzjera? Potrzebuję zrobić sobie grzywkę, wyfarbować włoski i pasemko do tego
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:16   #845
olenika5b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Polecam P. Joanne z zakładu "Fryzjer dla rodziny" . 2 cm to 2 cm nie więcej Jest świetna

Edytowane przez olenika5b
Czas edycji: 2016-01-12 o 23:32
olenika5b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 14:27   #846
Tula_u_nogi
Przyczajenie
 
Avatar Tula_u_nogi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Orientuje się któraś z Was, czy jest w Tarnowie jakiś fryzjer, który pracuje na Olaplexie i farbach Elumen? Pytałam się u Jewuły, czy pracują na tych kosmetykach, ale dostałam baaardzo wymijającą odpowiedź (tak, jakby nie potrafili normalnie powiedzieć, że nie), a mi naprawdę bardzo zależy na Elumenie (chcę sobie zrobić różowe bądź fioletowe ombre, zależy od tego, jaki będą mieli odcień) ze względu na jego trwałość
Tula_u_nogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 16:05   #847
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez Tula_u_nogi Pokaż wiadomość
Orientuje się któraś z Was, czy jest w Tarnowie jakiś fryzjer, który pracuje na Olaplexie i farbach Elumen? Pytałam się u Jewuły, czy pracują na tych kosmetykach, ale dostałam baaardzo wymijającą odpowiedź (tak, jakby nie potrafili normalnie powiedzieć, że nie), a mi naprawdę bardzo zależy na Elumenie (chcę sobie zrobić różowe bądź fioletowe ombre, zależy od tego, jaki będą mieli odcień) ze względu na jego trwałość
Na olaplexie pracują Połeć i Patyna.
Natomiast o elumenie nie słyszałam w Tarnowie ale coś mi się obiło o uszy, że właśnie u dziewczyn, chyba Kaśka robi różne kolory ale nie jestem pewna
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 13:02   #848
Tula_u_nogi
Przyczajenie
 
Avatar Tula_u_nogi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
coś mi się obiło o uszy, że właśnie u dziewczyn, chyba Kaśka robi różne kolory ale nie jestem pewna
U nich właśnie już pytałam i one robią kolory, ale pracują na kolorowych farbach od Welli Czyli chyba nie ma nadziei, chyba, że sama sobie kupię wszystko z Elumenu i dała im do farbnięcia, co w sumie wyjdzie strasznie drogo :c
Tula_u_nogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 20:16   #849
Tula_u_nogi
Przyczajenie
 
Avatar Tula_u_nogi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Up!
Nikt nic nie słyszał o takim fryzjerze?
Tula_u_nogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 15:40   #850
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Korzystała któraś z Was z usług fryzj. ze Strefy Urody obok Zenitu?
Zależy mi na dobrym farbowaniu.

Byłam u pań na mostowej i...lepiej chyba nie komentować :/
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 15:54   #851
dytchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hejka,
czy może mi ktoś polecić dobrego fryzjera o rozsądnych cenach? Po pierwsze nie chce balejażu czy ombre ale coś bardziej przestarzałego jak trochę grubsze pasma (mam swoją wizję) a do tego dochodzi dekoloryzacja i strzyżenie. Jak to sobie wszystko podliczam wchodząc na strony salonów to wychodzi mi coś pomiędzy 250-300 zł....
dytchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 11:03   #852
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Dziewczyny, czy któraś z Was była u fryzjera (cięcie + koloryzacja) w Fabryce piękna albo Atelier fryzjerskie Paweł Stelmach? Proszę o opinie.
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 13:44   #853
jagodasch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cytat:
Napisane przez lea22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była u fryzjera (cięcie + koloryzacja) w Fabryce piękna albo Atelier fryzjerskie Paweł Stelmach? Proszę o opinie.
Ja byłam u Pana Stelmacha i jestem bardzo zadowolona. Efekt super a i ceny wg mnie przystępne jak za to co robi.
jagodasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 19:28   #854
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Dziękuję za opinię, a można wiedzieć co robiłaś? Jakieś ombre itp.? Ścinał Cię sam Pan Paweł czy któreś z pracowników?
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 10:57   #855
anyth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Bardzo nie polecam Sebastiana Curyło.


Jest świetnym fryzjerem i potrafi świetnie obciąć, ale teraz zbija kokosy na szkoleniach, a ścięcia olewa.


Zapisuje na terminy, w których i tak już dawno ma zarezerwowane szkolenia, po czym terminy te są anulowane, a następne wolne terminy po kilku miesiącach lub do innych fryzjerów.


Jeżeli już się uda do niego dostać to podchodzi na kilka minut, obiecuje świetną fryzurę następnym razem, a wychodzi się prawie bez zmian..


Szkoda, że taki dobry fryzjer tak mocno zepsuł swoje podejście do pasji.
anyth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 09:26   #856
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Cześć
Polecicie mi odważnego fryzjera w tarnowie, który do włosów podchodzi z fantazją? Lubię eksperymentować na swoich kłakach, szczególnie jeśli chodzi o nietypowe kolory
Także ktoś z pasją do farbek, a w perspektywie mam też swój ślub, więc i do upięcia się ktoś przyda. Upięcie w klimacie boho
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 09:08   #857
pixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Potrzebuję zrobić trwałą na cienkich, farbowanych włosach. Ryzykowne, dlatego proszę o polecenie fryzjera, który zrobi to bardzo dobrze. Najlepiej nie jakiś super drogi, bo przecież nie tylko w ekskluzywnych salonach pracują dobrzy fachowcy.
pixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 14:33   #858
infantylna_brunetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Mogę polecić Pania Edytę Wójcik salon koło sądu. Ceny przystępne, ścina bardzo dobrze i ratuje włosy nawet po nieudanych farbowaniach.
infantylna_brunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 19:47   #859
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Dobry Fryzier - Tarnów

Hej,nie wiem czy ktos tu nadal zagląda,ale szukam fryzjera przez duze F w okolicach Tuchow-Tarnow.
Może znacie kogos kto robi baleage 3mm od glowy a nie 3cm,bo takim paniom już podziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.