Kremy przeciwzmarszczkowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 16:53   #31
anneliese2123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: kremy przeciwzmarszczkowe

nie pale, nie pije, jem mało, nie chodze na solarium, unikam słonca. dziekuje za komentarze
anneliese2123
anneliese2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:54   #32
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kremy przeciwzmarszczkowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+piel%EAgnacja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...watek+zbiorczy
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:58   #33
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Mam 28 lat i jeszcze nigdy nie używałam kremów przeciwzmarszczkowych. Moja cera jest tłusta z niedoskonałościami. Do tej pory używałam tylko maści apteczne, kremy matujące lub nawilżające. Nie mam na twarzy zmarszczek ale palę papierosy, jestem osobą nerwową i niezbyt zdrowo się odżywiam. Chciałabym już zacząć stosować jakiś specyfik przeciwzmarszczkowy który będzie lekki i mnie nie zapcha. Od razu dodam że interesują mnie wyłącznie kremy apteczne bądź z wyższej półki np. Clinique czy Clarins. Oczywiście w rozsądnej cenie max do150 zł. Mam nadzieję że znajdzie się jakaś osoba która mi coś poleci.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:02   #34
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Jeśli zależy Ci na lepszych kremach to według mnie powinnaś sprwadzić ofertę firmy AA Natural. Według mnie ich kremy, które zawierają połączenie lanoliny z filtrami UV i przeciwutleniaczami są naprawdę godne uwagi. W szczególności sprawdź sobie serum antyoksydacyjne z płatkami złota.
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:15   #35
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Cytat:
Napisane przez convali Pokaż wiadomość
Jeśli zależy Ci na lepszych kremach to według mnie powinnaś sprwadzić ofertę firmy AA Natural. Według mnie ich kremy, które zawierają połączenie lanoliny z filtrami UV i przeciwutleniaczami są naprawdę godne uwagi. W szczególności sprawdź sobie serum antyoksydacyjne z płatkami złota.
Niestety AA Natural nie ma w swojej ofercie kremów przeciwzmarszczkowych do cery tłustej a ja tylko takich szukam.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:59   #36
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Ja bym Ci poleciła Dermikę z serii Acti Mat do twarzy, a pod oczy i tak musisz mieć osobny lżejszy krem i tu bardzo dobre jest serum inteligentne pod oczy i na powieki Retinol 2010. Z ręką na sercu mogę zapewnić, że świetnie działa i na 100% nie uczula oczu co akurat u mnie często się zdarza w przypadku kremów, które mają niby być pod oczy i na powieki
Dermika jest rewelacyjna, widziałam babki po zabiegach w różnym wieku, a do tego sama stosuję krem z wit.P i Retinol pod oczy, a jeszcze wcześniej stosowałam Peptidiq i uważam, że Dermika naprawdę poszła do przodu. Zresztą coraz więcej gabinetów pracuje na Dermice i nie jest to kwestia obniżenia kosztów, bo Dermika do tanich nie należy Popytaj, poczytaj, a nuż Ci podejdzie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:58   #37
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Ja bym Ci poleciła Dermikę z serii Acti Mat do twarzy, a pod oczy i tak musisz mieć osobny lżejszy krem i tu bardzo dobre jest serum inteligentne pod oczy i na powieki Retinol 2010. Z ręką na sercu mogę zapewnić, że świetnie działa i na 100% nie uczula oczu co akurat u mnie często się zdarza w przypadku kremów, które mają niby być pod oczy i na powieki
Dermika jest rewelacyjna, widziałam babki po zabiegach w różnym wieku, a do tego sama stosuję krem z wit.P i Retinol pod oczy, a jeszcze wcześniej stosowałam Peptidiq i uważam, że Dermika naprawdę poszła do przodu. Zresztą coraz więcej gabinetów pracuje na Dermice i nie jest to kwestia obniżenia kosztów, bo Dermika do tanich nie należy Popytaj, poczytaj, a nuż Ci podejdzie

Też się zastanawiałam nad Dermiką Acti Mat tylko że w grę wchodziłby jedynie krem na dzień a on ma średnie opinie na KWC. Jesienią zaczynam kurację maściami, a zimą kwasy. Potrzebuję takiego kremu którego użyję pod makijaż zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Małymi krokami zbliża się jesień więc będzie chłodno i pójdą w ruch grzejniki.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 11:11   #38
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

No to przyjrzyj się serii Retinol 2010
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:24   #39
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
No to przyjrzyj się serii Retinol 2010
Tylko seria Retinol 2010 jest do cery dojrzałej a ja mam dopiero 28 lat. Mam na oku dwa kremy do cery tłustej Clinique Superdefense SPF25 oraz Lancome Pure Focus. Nie wiecie czy można w drogerii dostać próbki?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-08-11 o 11:27
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:21   #40
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Wlasnie planuje zaczac stosowac kremiki na zmarchy, choc tylko te mini na czole mam do tej pory (odpukac!) Zastanawiam sie, co jest lepsze- Vichy liftactiv retinol ha czy Roc.... Oba maja kwas hialurowy i retinol.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:14   #41
long red thread
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 612
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

ja tez szukam dla siebie czegos przeciwzmarszczkowego ale NIE tłustego
long red thread jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 21:34   #42
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE - wątek ogólny :)

Ja obecnie testuję ten krem- Galanea, Kojący krem półtłusty przeciwzmarszczkowy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rszczkowy.html
"Substancje aktywne:
Koncentrat z masła Shea, naturalne fitosterole, naturalna roślinna witamina E, olej migdałowy, Fucogel®, alantoina, D-Pantenol."

Jak na razie nie zapchał, dobrze nawilża.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 23:56   #43
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Kremy przeciwzmarszczkowe

Witam! Nie jestem pewna, czy tego tematu nie poruszano już na forum, ale nie sposób przejrzeć całego forum w poszukiwaniu wątku, ktory mnie interesuje. Wiec próbuję od założenia nowego Mam 27 lat. Nie mam problemów ze skora. Poza kilkoma popękanymi naczynkami. Używam fantastycznego kremu na dzień firmy avene. Natomiast nie do końca wiem, co począć z kremem na noc. Jak na razie stosowałam również avene, krem diroseal, ale stosuje się go miejscowo, więc pozostałe miejsca pozostawały nienawilżone. W związku z tym moje pytanie. Znalazłam krem, który wydawał mi się odpowiedni, gdyby nie skrajnie różne opinie konsultantek clinique.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...isturizer.html

Pomyślałam, że skórze przyda się dawka odżywiania na noc. Na dzień pozostanę przy tym, co się sprawdza od dawna. Mam jednak pytanie. Czy mogę sobie zaszkodzić stosowaniem takiego kremu w moim wieku? Opinie na ten temat są z tego co widzę bardzo podzielone. To samo dotyczy w moim przypadku kremu pod oczy. Dotychczas stosowałam zwykły nawilżający krem pod oczy. I jako kuracja na jakiś czas pomyślałam i polecono mi ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-pod-oczy.html

Nie mam problemów ze zmarszczkami, jedynie delikatne mimiczne zmarszczki w okolicach oczu. Ale zdecydowanie nie chcę sobie zaszkodzić. Proszę o pomoc.
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.