O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 12:53   #31
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

arletka1313 to z Hani już kawał kobietki oby dalej tak rosła! Super że katar już przechodzi. No i w sumie racja z tymi chrzcinami. Ja tam jeszcze o tym nie myślę. Wiem tylko kto będzie chrzestnymi

89migotka ja nie wiem czy u mnie to nie od rozciągania po prostu . Mam tak że boli dzień- dwa a potem brzuch wywala i cisza. Jak będzie mnie coś niepokoilo to pojadę na IP ale póki co nie czuję nic złego. W czwartek pierwszy raz idę do poradni a tak jest od 9 do 13 - pojadę wcześniej żeby nie siedzieć tam za długo. Przecież nie mogę . No i badania miałam zrobić 2 tyg temu! Ale z wiadomych przyczyn nie zrobiłam. Dlatego jak w czwartek już ruszę to najpierw zajedziemy na krew a potem do szpitala.

PannaMagda faktycznie intensywnie u Ciebie :p a co masz w planach robić w Hiszpanii? Szukasz już czegoś? Zastanawiasz się? Noo ja mam nadzieję że mi nie uciekną. Oj mam.
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:35   #32
karoollina88
Przyczajenie
 
Avatar karoollina88
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletka gratuluję i odrazu miska mi się cieszy bo taka historia daje powera

PannaMagda taaak jestem rocznik 88
karoollina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:27   #33
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
b a r b a r a ja to pamiętam jak dowód wymieniałam - fotka z biegu na łapu capu robiona u fotografa w podziemiach w drodze na pociąg takie super zdjęcie miałam że szok
fajnie tak na faxu calu i wyszło gites.

U mnie zdjęcia mi się nie podobają ale ja tak mam zawsze więc dałam jak leci i koniec

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Hej

karolina witaj, o widzę mam koleżankę od cp, też ja przeszłąm, a teraz mam córę 2,5 roku i druga ma właśnie dziś 2 tyg


mysia jak fajnie że w takim wyśmienitym humorze!

My byłyśmy z Hanią u pediatry na petronażu, waży już ponad 3500, mały głodomorek rośnie że hej! Katarek coraz to mniejszy. Oczywiscie i Hania ma naczyniaka tak jak Lenka, tylko Lenka na nóżce a Hani robi się na łokciu. Ach mam naznaczone dziewczynki!
Zimnica dziś straszna! Rano to jeszcze słońce była a teraz sie robi szaro i ponuro.
Lenkę też tak wcześnie chrzciliśy, też miała 5 tygodni. Uważam że im wcześniej tym lepiej, dziecko dużo jeszcze spi.
Lece cos zjeść bo mi kichy grają!
Wow jak Hania przybiera . Super . No i bardzo się ciesze ze katarem się zmniejsza

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:27   #34
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Kawka wypita to i czlowiek jakos funkcjonuje. Powinnam miec tu rozkladany fotel co by sie przekimac
Ja chrzciny najwczesniej na wiosne ale to i tak wielki znak zapytania czy w ogole do nich dojdzie. Bo nie wiem jak ksiądz na nasza cala sytuacje. Jak nie to niech sie buja. Łaski mi nie robia.

Arlerko Hania przykoksila cudnie ! Jakieś foto poprosimy na fb
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2016-09-20 o 15:59
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 16:20   #35
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili Ty już kochana do końca ciąży będziesz się martwić. Odetchbiesz dopiero jak maluchy będą bezpieczne po drugiej stronie brzuszka . Ale staraj się nie myśleć , weź jakieś seriale molestuj zaległe 😚

Mysiu a czemu miałby nie ochrzcic ? To nie jego sprawa. U mnie c hrzcza bez problemu nawet drugie i kolejne dziecko . Wiem coś , bo moi dwaj bracia też mają takie sytuacje. Jak nie ten ksiądz to inny 😉 Brawa za cyca ! Świetnie sobie radzicie!
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN

Edytowane przez Lila_27
Czas edycji: 2016-09-20 o 16:27
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 16:53   #36
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migociu będzie w czwartek po pracy i wyjeżdża juz w niedziele 😢😢 Alicja piękne imię 😀

Arletko racja z chrzcinami mój miał pół roku i szalał w kościele, tzn śmiał się 😂😂😂 brawo dla Hanki za wagę, fest kobitka rośnie 😀

Mysia Lila dobrze pisze, ch*j księdza obchodzi jak pewnie sam zalicza na prawo i lewo 😡 mój bez problemu ochrzcil i jako panna z dzieckiem podawałam dwójkę dzieci do chrztu 😃
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 18:45   #37
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia ksiadz nie Ma prawa odmowic chrztu

Mili chcialabym to co robie do tej pory.. Ale z racji tego, ze ja nie mowie po hiszpansku to kazdej pracy sie podejme
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 19:17   #38
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Taa niby ksiądz nie ma prawa odmówić, ale znam dużo przypadków, gdzie nie chcieli ochrzcic dziecka bo rodzice bez ślubu :/ Oni działają według swoich chorych zasad :/

Ruda dobre i trzy dni
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 19:26   #39
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

b a r b a r a nie wiem co to faxu calu ale moje zdjęcia wyszły okropnie !

mysia1986 weź sobie leżaczek do szpitala przekimasz się w wolnej chwili a co do chrzcin to jak dziewczyny piszą - bez przesady ! Znajdzie się dobry ksiądz który nie będzie wnikał. Także spokojnie . Ja muszę iść do spowiedzi- ale odwlekam jak mogę tylko. Boję się po Jaśku strasznie .

Lila_27 masz rację. Ja nie przestanę się martwić dopóki ich nie przytulę. Po tym wszystkim no to nie ma bata. Staram się nie nakręcać i myśleć pozytywnie . Najchętniej to bym usnęła i obudziła się za 10 tygodni.
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 21:22   #40
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
b a r b a r a nie wiem co to faxu calu ale moje zdjęcia wyszły okropnie !

mysia1986 weź sobie leżaczek do szpitala przekimasz się w wolnej chwili a co do chrzcin to jak dziewczyny piszą - bez przesady ! Znajdzie się dobry ksiądz który nie będzie wnikał. Także spokojnie . Ja muszę iść do spowiedzi- ale odwlekam jak mogę tylko. Boję się po Jaśku strasznie .

Lila_27 masz rację. Ja nie przestanę się martwić dopóki ich nie przytulę. Po tym wszystkim no to nie ma bata. Staram się nie nakręcać i myśleć pozytywnie . Najchętniej to bym usnęła i obudziła się za 10 tygodni.
Mili miało być na lapu calu . Oj mój słownik szaleje .
Moje wyszły nie bardzo . No ale niech już będą

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 21:46   #41
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Madzia niby nie ma prawa odmówić ale u nas na wsi kilku osobom ksiądz odmówił. Chyba dlatego ze ci ludzie wcale się w kościele nie pokazywali.

Migotka pewnie ze tak, wystarczy że się poprzytulam 💜

Mili w jesienny sen byś zapadła co 😉

Idę spać, jestem wyrzuta i wypluta 😢 dobranoc 😑
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 05:18   #42
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

b a r b a r a Kochana to przeczytaj czasem zanim wyślesz bo ja często kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi myślę że nie tylko ja a każda z nas ma słownik raczej

RudaEwcia25 oj tak - jak taki niedzwiadek bym sobie zasnela i obudziła się za jakiś czas. Ale nic - muszę myśleć pozytywnie i czekać!

Wczoraj wieczorem było mi tak niedobrze że to kosmos ! Pawik poszedł że fest i zasnelam . Coś musiało się porobić przecież.

Buziaki!
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 06:54   #43
karoollina88
Przyczajenie
 
Avatar karoollina88
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry.

Mili 10 tyg to już z górki oby szybko zlecialo

Mysia tak jak dziewczyny piszą -znajdźie się jakiś ksiądz co bez mrugnięcia okiem chrzciny odprawi ,a jak nie to nie ... jak dla mnie człowiek może wierzyć sam dla siebie a kościół do niczego nie jest potrzebny ...zresztą temat rzeka ....

RudaEwcia jak samopoczucie dziś ?


pogoda znowu nas nie rozpieszcza,chłopaki juz wyruszyli do szkoły i pracy ... eh i kolejny dzień przed nami ... choć coś nie bardzo się wyspalam jakoś szybko zleciła ta noc ....

A powiedzcie zażywacie jakieś specyfiki wspomagające,ale te bez recepty ....typu inofem,olej z wiesiołka,witaminy ?

Jakiś czas temu w aptece internetowej G. zamówiłam 30 testów owulacyjnych,zwykle,pasko we..
boszz jaki badziew - biel vizira na nich cały cykl 😁

Kuzynka wczoraj dodatkowo uraczyla mnie tajnym info ...endometrioza,przegroda w macicy i macica jedrożna ... jest w ciąży .... 😉 można ? można ... choć lekarze mówią ze że względu na ta wadę macicy ma się nie napalac bo oni niestety nie mogą nic poczynić coby pomoc .... 3 Mc temu usunęli troszkę przegrody ma tyle na ile mogli .... eh ...
karoollina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:36   #44
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

karoollina u mnie 10 tygodni to wcale nie z górki . Jestem w 25 tc - blizniacza ciąża. Szpital 1 10 tc i leżenie plackiem do 16 tc , od 22 tc skraca mi się szyjka i otwiera od wewnątrz. I znow leżenie plackiem . Te 10 tygodni to dla moich dzieci zbawienie ! Oby tyle wytrzymała szyjka. A to tylko część mojej historii...

Jest wiele cudów. Tak jak u Twojej koleżanki. Moja mama miała usunięty jajnik i część drugiego. Na 100% miała nie mieć dzieci już - urodziła jeszcze 2 córki
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 07:50   #45
karoollina88
Przyczajenie
 
Avatar karoollina88
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
karoollina u mnie 10 tygodni to wcale nie z górki . Jestem w 25 tc - blizniacza ciąża. Szpital 1 10 tc i leżenie plackiem do 16 tc , od 22 tc skraca mi się szyjka i otwiera od wewnątrz. I znow leżenie plackiem . Te 10 tygodni to dla moich dzieci zbawienie ! Oby tyle wytrzymała szyjka. A to tylko część mojej historii...

Jest wiele cudów. Tak jak u Twojej koleżanki. Moja mama miała usunięty jajnik i część drugiego. Na 100% miała nie mieć dzieci już - urodziła jeszcze 2 córki
Mili oj to faktycznie ... trzymam mocno kciuki 😉 niecha maluszki grzecznie siedzą ...

Jutro pierwszy dzień kalendarzowej jesieni 😨 .... i kiedy to tak szybko zlecialo 😐
karoollina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:12   #46
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

karoollina to jeszcze raz sugeruje wrócić do poprzednich wątków i naszych historii

Jesień - Ruda się cieszy mi tam ten czas wolno mija.


Aaa my dziś zaczęliśmy 25 tc !
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:46   #47
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry

Krew pobrana. Na szczęście zdążyłam przed wielką kolejką i nie musiałam długo czekać. Ja nie wiem jak to u mnie będzie z tą glukozą. Nie wytrzymam tyle bez śniadania. Jak w ciąży nie byłam to było ciężko, a co mówić teraz :/

Karolina tak jak wczoraj napisałam, ja piłam zioła o. Sroki i być może, że to one mi pomogły. Trzeci cykl z nimi był tym szczęśliwym

Mili, a my zaczęliśmy 17tc

Ruda
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:52   #48
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Krew pobrana. Na szczęście zdążyłam przed wielką kolejką i nie musiałam długo czekać. Ja nie wiem jak to u mnie będzie z tą glukozą. Nie wytrzymam tyle bez śniadania. Jak w ciąży nie byłam to było ciężko, a co mówić teraz :/

Karolina tak jak wczoraj napisałam, ja piłam zioła o. Sroki i być może, że to one mi pomogły. Trzeci cykl z nimi był tym szczęśliwym

Mili, a my zaczęliśmy 17tc

Ruda
Jak to 17 tc?Kiedy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:59   #49
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Iza, a no zlecialo. Aplikacja mi pokazuje 17tc
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 10:13   #50
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, miałam całą ekipę na kawie, 3siostry i 2 koleżanki, Janusz w siódmym niebie. Teraz padł a ja sobie usiadłam bo mnie wszystko co tylko mam boli 😢

Migocia juz 17tc 😀 ale czad, szybko leci mi ta Twoja ciąża 😀 glukoza nie jest aż taka zła 😉

Mili bidulka mija, mam nadzieje ze dzisiaj już lepiej 😊 oj jesień to moja pora roku. Ulubiona ma maxa 😊25tc. Jak ten czas ucieka. Niedawno test robiłaś 😊

Karolina ja dzisiaj wylaczylam rno budzik i jeszcze na sekundę zamknelam oko a tu co? Pół godziny minęło 😂
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:29   #51
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

89migotka ja z tego co widzę mnie to zaraz czeka. A ja przecież nawet tyle siedzieć nie mogę! No ale cóż.... będę musiała jakoś dać radę bo co. To zaczynamy tego samego dnia ! czad

RudaEwcia25 no dziś już lepiej na szczęście . Tylko dziś zaczynam stresować się jutrem. Ale wdech wydech. Ty biedna weź zaaplikuj sobie jakąś konska dawkę leków żeby Cię nie rozłożyło na amen ! Janusz ❤
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 11:30   #52
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Szal dzisiaj u Nas Dziecko me dostalo order najgrzeczniejszego dziecka na oddziale po czym sie rozryczalo w nieboglosy bo chcialo cycka

Karolona ja mam enodmetrioze Syn ma juz ponad 3 tygodnie.
Co do wspomagaczy to jak zaczynalam przygode ze staraniami a w sumie to po dluzszym czasie nieudanym próbowałam i wiesolka witamin i W moim szczęśliwym cyklu ktory jakby niepatrzec byl niespodziewajka bralam tylko koenzym q10 z wit e wyczytalam ze dobry na zmarszczki i skore i bralam.. potem zobaczylam II i gdzies trafilam na info w necie ze dobrze robi na wzrost jaj i wzrost endometrium. Takze kto wie moze nieswiadomie sobie pomoglam

Ruda jak zdrowko? Aspirynka na noc moze jak lamke w kosciach?

Migotko za badania . Po glukozie poczujesz sie najedzona

Mili Ty sie szykuj kochana na moje odwidziny nieslugo bo Marcel wyrasta mi z pajacow i bodow tiny baby podwieziemy Wam Oddam tez gacie siatkowe i jednorazowe bo nie zuzylam ani jednej sztuki! Wolalam bawaleniane gacie. Mam tez killa pieluch bo moj polog byl skapy dosc takze tez podwioze
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:11   #53
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

mysia jak nie ten to inny ksiądz wam dziecko ochrzci, łaski nie robi, i tak się za to kupe kasy płaci. No brawo za order!!! Marcelek najgrzeczniejszy!!super! no a coś mamo cyca nie dała?? foto może uda mi sie zaraz wrzucic.

karolina ja tez piłam ziółka ojca sroki.

migotko glukoza nie jest taka straszna. Ja tez najpierw musze zjesc sniadanie zeby funkcjonowac, ale dałam rade. Juz 17tc???jej ale szybko!

mili juz trzymam kciuki za jutro, a ty sie nie stresuj! nie mozesz!

Hania robi już sobie przerwy pomiedzy spaniem, takie godzinne, czasem dłuzsze, oczywiscie wiekszosc tego czasu spedza na cycu
rano ładnie słońce swieciło a teraz juz se chmurzy, ale udało nam sie godzinke pobyc na dworzu.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:57   #54
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dziewczyny P przyjedzie teraz na weekend i za tydzień tez, akurat 30tego mam początku dni płodnych 😀

Mysia brawo dla naszego wojownika cycoholika 😁a ja czuję się ok, nie jest źle nawet okna moje dwa pomylam 😂brzuch boli no ale trza żyć 😁

Mili miny sąsiadów jak wołam psa bezcenne 😂😂😂 Janusz, ale mi odbiło co 😀

Arletko ależ ja uwielbiałam cycolic😀😀😀
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 14:08   #55
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

mysia1986 hehe ale Marcel cwaniak mały o moją droga jak będziesz miała przyjechać to nawet włosy umyję już wyrasta nasz wojownik ? Ależ to wspaniałe

arletka1313 staram się nie stresować ale też tak bardzo nie mogę się doczekać! Już chciałabym wiedzieć co tam się dzieje . A foty super ! fajne te Twoje dziewczyny

A mój tż w piątek ostatni dzień w tej pracy

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

RudaEwcia25 uuu to jak P będzie to będzie ogień no to sobie wyobraź jak ludzie patrzą na mojego M jak wielki łysy na yorka woła Kiler jak mu kiedyś obciachu w pociągu narobilam - jechaliśmy i Kiler z nami jeszcze w bluzę ubrany. Siedział mi na kolanach i przeszedł do M - ten z taką miną siedział bo mówi jak pedal wygląda a ja na głos do niego - no co kochanie? Przecież zawsze chciałeś takiego pieska. żebyś ten wzrok widziała
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 15:51   #56
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się. dziś mi głowa pęka do tego było mi rano niedobrze , jajnik lewy masakrycznie boki ( dawno mnie tak nie bolal) . Wiec to tylko oznacza jedno owulacje

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Krew pobrana. Na szczęście zdążyłam przed wielką kolejką i nie musiałam długo czekać. Ja nie wiem jak to u mnie będzie z tą glukozą. Nie wytrzymam tyle bez śniadania. Jak w ciąży nie byłam to było ciężko, a co mówić teraz :/

Karolina tak jak wczoraj napisałam, ja piłam zioła o. Sroki i być może, że to one mi pomogły. Trzeci cykl z nimi był tym szczęśliwym

Mili, a my zaczęliśmy 17tc

Ruda
O proszę jeszcze trochę i połowa ciąży Gratulacje



Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
b a r b a r a Kochana to przeczytaj czasem zanim wyślesz bo ja często kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi myślę że nie tylko ja a każda z nas ma słownik raczej

RudaEwcia25 oj tak - jak taki niedzwiadek bym sobie zasnela i obudziła się za jakiś czas. Ale nic - muszę myśleć pozytywnie i czekać!

Wczoraj wieczorem było mi tak niedobrze że to kosmos ! Pawik poszedł że fest i zasnelam . Coś musiało się porobić przecież.

Buziaki!
Postaram się już na to zwracać uwagę
Jeszcze Cię czasami meczy przytulam

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
karoollina to jeszcze raz sugeruje wrócić do poprzednich wątków i naszych historii

Jesień - Ruda się cieszy mi tam ten czas wolno mija.


Aaa my dziś zaczęliśmy 25 tc !
Brawa . Niech maluchy siedzą tam grzecznie



Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Szal dzisiaj u Nas Dziecko me dostalo order najgrzeczniejszego dziecka na oddziale po czym sie rozryczalo w nieboglosy bo chcialo cycka

Karolona ja mam enodmetrioze Syn ma juz ponad 3 tygodnie.
Co do wspomagaczy to jak zaczynalam przygode ze staraniami a w sumie to po dluzszym czasie nieudanym próbowałam i wiesolka witamin i W moim szczęśliwym cyklu ktory jakby niepatrzec byl niespodziewajka bralam tylko koenzym q10 z wit e wyczytalam ze dobry na zmarszczki i skore i bralam.. potem zobaczylam II i gdzies trafilam na info w necie ze dobrze robi na wzrost jaj i wzrost endometrium. Takze kto wie moze nieswiadomie sobie pomoglam

Ruda jak zdrowko? Aspirynka na noc moze jak lamke w kosciach?

Migotko za badania . Po glukozie poczujesz sie najedzona

Mili Ty sie szykuj kochana na moje odwidziny nieslugo bo Marcel wyrasta mi z pajacow i bodow tiny baby podwieziemy Wam Oddam tez gacie siatkowe i jednorazowe bo nie zuzylam ani jednej sztuki! Wolalam bawaleniane gacie. Mam tez killa pieluch bo moj polog byl skapy dosc takze tez podwioze
Brawa za oder

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny P przyjedzie teraz na weekend i za tydzień tez, akurat 30tego mam początku dni płodnych 😀

Mysia brawo dla naszego wojownika cycoholika 😁a ja czuję się ok, nie jest źle nawet okna moje dwa pomylam 😂brzuch boli no ale trza żyć 😁

Mili miny sąsiadów jak wołam psa bezcenne 😂😂😂 Janusz, ale mi odbiło co 😀

Arletko ależ ja uwielbiałam cycolic😀😀😀
Bedzi się działo , będzie zabawa . Super że P. Przyjeżdża





Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 18:40   #57
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili nom jakoś sobie M z yorkiem nie wyobrażam 😂😂😂 i od października do nowej pracy już? Dobrze pamiętam?

Idę się kąpać, jakaś głodna jestem ale przynajmniej się lepiej czuje 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 18:42   #58
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

RudaEwcia25 no jak wynajmowalismy mieszkanie i na spacery wychodził to ludzie jak na debila patrzyli smiechowo strasznie . Dobrze pamiętasz od poniedziałku tydzień wolnego a od następnego nowa praca. Już zaczyna portkami trzasc
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 22:05   #59
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili nie ma co się stresować. M zdolny chłopak poradzi sobie 😊

Idę spać, jutro P wraca, tak się ciesze 😀

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Dobranoc 😊
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 06:28   #60
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry !

Ruda super, ze będziesz mieć męża teraz i za tydzień ❤Może akurat Helcia wtedy powstanie 😉

Mili przez tydzień będziesz miec męża !Może w końcu spędzicie raZem więcej czasu☺Wizyta się nie prZejmuj , na pewno wszystko dobrze ! 😚Już 25 tydzień! Ale leci☺

Migotka i u Ciebie leci mu ta ciąża szybko! Już 17 tydzień ! Suuuuper ! Coraz bliżej ☺

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Dzisiaj jedziemy do babci w odwiedziny, bo mąż ma mało pracy. Mamy odebrać 2 torby zabawek😊Młody oszaleje pewnie 😉

Miłego dnia 😚
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.