Jak odmłodzić dłonie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 10:52   #1
ingrid78
Przyczajenie
 
Avatar ingrid78
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6

Jak odmłodzić dłonie ?


Czy ktoś może ma doświadczenie w doprowadzeniu do młodego stanu pomarszczonych, sino czerwonych dłoni ? Nie liczę na cuda, ale szukam sprawdzonego sposobu na odjęcie kilku lat moim dłoniom. Wiem na pewno, że ich stan i wygląd to wynik pracy w rękawiczkach i mycie silnymi preparatami odkażającymi (praca w laboratorium), unikanie rękawic w pracach domowych, palenie na mrozie (z tego już się na szczęście wyleczyłam), no i wieczny brak porządnych zimowych rękawic (wiecznie zmarznięte i wilgotne ręce, w zeszłym roku odmrożenie). Dużo tych grzechów, znam przyczyny i mogę uniknąć postępu zniszczeń, ale czy można cofnąć te szkody , które już są? Ktoś ma jakieś doświadczenie? Dziękuję za wszystkie rady.
ingrid78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:38   #2
missurwis
Raczkowanie
 
Avatar missurwis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Ze swojej strony mogę polecić peelingi (ja używam tych do stóp raz w tygodniu) + kremowanie rąk po każdym kontakcie z wodą, oraz przed wyjściem na dwór.
Poza tym, moim zdaniem, dłonie wyglądają młodziej, gdy paznokcie są zadbane, czyli schludny manikiur to podstawa
missurwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:05   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Kremy, peelingi itp...

Proponuje zabieg parafinowy na dłonie w salonie kosmetycznym.
rozgrzana, płynna parafina wygładza, nawilża i pojędrnia skórę. - skuteczny i bardzo popawia wygląd dłoni.

przeciwwskazania do tego zabiegu:

- egzema
- grzybica
- wszelkie choroby skóry i paznokci
- alergia na parafinę i pochodne parafiny.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:23   #4
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Kremy, peelingi itp...

Proponuje zabieg parafinowy na dłonie w salonie kosmetycznym.
rozgrzana, płynna parafina wygładza, nawilża i pojędrnia skórę. - skuteczny i bardzo popawia wygląd dłoni.
Parafina to chyba najlepszy zabieg na suche łapki
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:43   #5
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Jest wiele zabiegów regenerujących na dłonie, ale raczej w gabinecie. Do pielęgnacji domowej to porządny krem i peeling i obowiązkowo unikać trzeba bezpośredniego kontaktu z detergentami... Powodzenia!
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:28   #6
Shadea
Przyczajenie
 
Avatar Shadea
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Ja jak miałam zniszczone dłonie to kupiłam krem do rak do suchej skóry i na noc zakładałam foliowe rekawiczki. Podziałało












xxx
__________________
Gdy otworzysz oczy wydaje ci się już, że widzisz.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-12-22 o 14:48 Powód: reklama
Shadea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:31   #7
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Ja rowniez polecam parafine.Moj Tz mial bardzo sucha i zniszczona skore rak.Miejscami nawet zaczela mu pekac.Zastosowal kapiele parafinowe rak i skora zaczela sie powoli regenerwac.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 21:58   #8
Bonii
Przyczajenie
 
Avatar Bonii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Dostałam dzisiaj katalog Douglasa i tam na 1 stronie jest krem kawiorowy do rąk Micro Cell 3000 przeciwzmarszczkowy za 49,- zł (promocja) . Mam zamiar go kupić bo też mam zniszczone ręce. Do tej pory używałam Garniera do intensywnej pielęgnacji bardzo suchej skóry z alantoinę do rąk zniszczonych. Jest to bardzo dobry krem regennerujący ale drugi też by się przydał i dlatego zwóciłam uwagę na ten Micro... . Czy może któraś z koleżanek go używa proszę o opinie
Bonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 11:29   #9
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Proszę o opinię na temat zabiegow na zniszczone dłonie. Również pracuę w laboratoriium i nie jestem zadowolona z ich stanu z uwagi na to, że są wyraźnie zniszczone oraz pomarszczone. Zaczęły pojawiac się na nich nieładne plamki. Tak czy inaczej mam 35 lat a dłonie wygladają na jakieś 45 ;/ albo i więcej
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 13:14   #10
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Mam podobnie.Środki dezynfekcyjne to w zasadzie zmora każdej osoby, która pracuje w służbie zdrowia czy w laboratorium. Sama wspomagałam sie na początku zabiegami z parafiną oraz nakładałam kremy. Nie było to jednak wystarczające. Najgorzej było zimą. Aktualnie chodzę na zabiegi kwasem hialuronowym na dłonie ( ma sprawić,ze beda pełniejsze) oraz na endermologię. Jestem po 1 zabiegu kwasem. Skóra była na początku zaczerwieniona ale wydaje mi się,ze już widzę jakiś efekt. Ponoc po drugim będzie jeszcze lepiej.
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 14:28   #11
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

czy to boli? Myślałam swoją drogą, że kwas hialuronowy stosuje sie jeydnie na twarz.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 12:21   #12
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

A nie tylko . Poczytaj sobie w sieci na stronach gabientów medycyny. Stosuje się go na różne części ciała. Zabieg nie jest aż tak bolesny. Wiadomo,ze nie jest to przyjemne bo jednaak jest to rodzaj ostrzykiwania ale nie mogę też napisać zebym jakoś bardziej przy nim cierpiała :P Jeszcze brałam wcześneiij pod uwage fotoodmładzanie ale potem poczytałam sobie o nim i ono jest polecane jedynie na plamki na dłoniach a plamki to nie był mój najwiekszy problem.
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 11:14   #13
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

ja od siebie polecam serum z witaminą C np Flavo c albo koncentrat z Pharmacerisa z wit c ,ja przy okazji nakładania na twarz wieczorem zawsze wmasuję sobie parę kropli na dłonie i nawet fajnie wyglądają
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 15:13   #14
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Proponuje zabieg parafinowy na dłonie w salonie kosmetycznym.
rozgrzana, płynna parafina wygładza, nawilża i pojędrnia skórę. - skuteczny i bardzo popawia wygląd dłoni.
Dokladnie! Tez polecam

Cytat:
Napisane przez Shadea Pokaż wiadomość
Ja jak miałam zniszczone dłonie to kupiłam krem do rak do suchej skóry i na noc zakładałam foliowe rekawiczki. Podziałało
I to rowniez. Tez tak robie co jakis czas, tylko zamiast foliowych rekawiczek zakladam bawelniane. Foliowe sprawiaja, ze skora nie oddycha, a to jej nie zregeneruje.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 11:05   #15
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Cytat:
Napisane przez lyssie Pokaż wiadomość
A nie tylko . Poczytaj sobie w sieci na stronach gabientów medycyny. Stosuje się go na różne części ciała. Zabieg nie jest aż tak bolesny. Wiadomo,ze nie jest to przyjemne bo jednaak jest to rodzaj ostrzykiwania ale nie mogę też napisać zebym jakoś bardziej przy nim cierpiała :P Jeszcze brałam wcześneiij pod uwage fotoodmładzanie ale potem poczytałam sobie o nim i ono jest polecane jedynie na plamki na dłoniach a plamki to nie był mój najwiekszy problem.
A mogę Cie zapytać gdzie może to robisz? Zobaczyłabym sobie cennik.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 18:37   #16
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Mnie uczulają i podrażniają prawie wszystkie mydła w płynie i zamiast skupić się na ich upiększaniu, mam problem z utrzymaniem ich w dobrej kondycji stosując poprawną pielęgnację. Mam nawet robioną na zamówienie (na receptę od dermatologa) maść sterydowo-nawilżającą, ale czasami nawet ona nie pomaga.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 08:01   #17
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

W klinice doktora Michajłowskiego w Gdańsku. Na Skłodowskiej. Mozesz sobie zresztą sama zobaczyć tutaj jak wygląda taki zabieg na dłonie:
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 10:42   #18
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Ja też mam zniszczone dłonie, które wyglądają niestety na dużo starsze niż faktycznie są. U mnie sprawdzają się peelingi (odkrywają nowy naskórek i pobudzają komórki do odnowy), bogaty krem albo masło shea. Śpię też w bawełnianych rękawiczkach, pod które na dłonie nakładam... maskę do stóp. Trochę pomaga, ale jest to długa droga. Jestem jednak pełna nadziei, że się uda
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 14:23   #19
Paulina_beauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Na odmłodzenie rąk zapraszam na karboksyterapię. Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych.. Skóra staje się bardziej jędrna, odmłodzona, bez zmarszczek, świeższa. Efekt super
Paulina_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 13:08   #20
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Kremy, peelingi itp...

Proponuje zabieg parafinowy na dłonie w salonie kosmetycznym.
rozgrzana, płynna parafina wygładza, nawilża i pojędrnia skórę. - skuteczny i bardzo popawia wygląd dłoni.

przeciwwskazania do tego zabiegu:

- egzema
- grzybica
- wszelkie choroby skóry i paznokci
- alergia na parafinę i pochodne parafiny.

Oj tylko nie parafina... Ona daje tylko złudny efekt nawilżenia skóry.
Wiem, którzy nie zgadzają się ze szkodliwym działaniem parafiny, ale sama jestem przykładem jej beznadziejnego działania. 2 lata temu skóra moim dłoni wyglądała tragicznie, łuszczyła się, była bardzo sucha. Za namową znajomej poszłam na zabieg parafinowy. Początkowy efekt był bardzo dobry, skóra wyglądała na nawilżoną, ale po około tygodniu moja skóra wyglądała gorzej niż przed zabiegiem. Pomógł dokładny peeling skóry dłoni, nałożenie maseczki a wieczorem podgrzanej oliwki, ale takiej bez parafiny w składzie. Hipp i babydream mają takie oliwki.
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 13:11   #21
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

No dokładnie. Też kiedyś chodziłam na parafinę ale teraz uznałamże nie warto.
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 09:09   #22
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Jak dla mnie, to nie ma lepszego kremu niz comfort bielendy z mocznikiem i gliceryna, wiec szybko nawilza i regeneruje skore dloni
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 11:28   #23
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Ja pracuje przy żywności, w związku z czym często myje ręce. Niestety nie mogę stosować w pracy kremów :/ widzę jak podniszcztly mi się dłonie . Co kilka dni robię peeling i w domu wcieram kremy do rąk. Wieczorem pod krem kładę serum nawilzajace do twarzy. Zastanawiam się nad maską do twarzy ...A może maska do stóp będzie silniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 12:17   #24
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Popytaj w jakimś najbliższym gabinecie medycyny estetycznej o zabieg Skin C z Choliną - dłonie sa po nim bardziej nawilżone, sprężyste - wyglądają młodziej.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 08:08   #25
MartynaLiczmanska
PannaM
 
Avatar MartynaLiczmanska
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Jak odmłodzić dłonie ?

Ja tu opowiem wam doświadczenie mojej mamy - miała duży problem ze skórą dłoni, bo zawsze miała suchą skórę, do tego stopnia , że aż tworzyły jej się rany Potem zaczęły się problemy z jędrnością, a mama się bardzo przejmowała bo pracuje jako fryzjerka więc te dłonie ciągle pokazuje. No i się zaczęło - maście, kremy, jakieś okłady parafinowe i było lepiej, tylko że na chwilę.. a mamy nie było stać na ciągłe powtarzanie. No i na dłuższą chwilę się poddała, ale potem wyobraźcie sobie, że klientka zwróciła jej uwagę, że ma za szorstkiedłonie Mama zdecydowała się na zabieg regeneracji dłoni, chociaż jak przeczytała zabieg to prawie zawału dostała, tak się boi lekarzy. WYbrała handproject bo jesteśmy z 3miasta a już mieliśmy pozytywne doświadczenie z ich usługami - lekarz zalecił leczenie z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz kwas hialuronowy jako uzupełnienie regenracji. Co prawda zabiegów było kilka, aleeee... mam jest wreszcie zadowolona A nawet nie wiecie jak się przjemowała po tej sytuacji z klientką..
MartynaLiczmanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 09:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.